Opinie o Sebastian Widlarz SW Studio w Bachowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Widlarz SW Studio. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sebastian Widlarz SW Studio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Widlarz SW Studio w Bachowice

Krakow projekt Nowy wpis

Długo zwlekałam, żeby podsumować naszą współpracę z 2021 r. Właściwie ta współpraca to była jedna z gorszych rzeczy w naszej budowie. Pierwsza czerwona lampka powinna była zapalić się nam przy rozmowę wstępnej, która trwała max godzinę. Pan zebrał informacje z podsumowaniem "kolory takie jak na zdjęciach?" I to był koniec omawiania pomysłów i wizji wnętrza. Współpraca opłacana zaliczkowo za każdy etap. Na każdym etapie opóźnienia, przesunięcia w terminie (usunięte przez administratora)i tak po 1, 2 miesiące lub więcej obsuwy. (usunięte przez administratora) Druga lampka powinna była się zapalić gdy plan korygował i obliczał mój mąż. W tym wykonywał poprawki w projekcie elektroniki. Projekt owszem, na wizualizacjach piękny, ale kompletnie nietrafiony w to, czego oczekiwaliśmy. Wykonywaliśmy z Panem poprawki, ratując jakoś ten projekt, skoro już wydaliśmy tyle pieniędzy. Nie było też czasu na inną współpracę, przez ilość przesuniętych przez architekta terminów. Trzecia sprawa - umówieni byliśmy na budżet i limit, pytając kilkukrotnie, czy zmieścimy się z rzeczami wykorzystanymi w projekcie w ramach naszego budżetu. (usunięte przez administratora) Była za to lista zakupowa na odczep się wysłana mailem, z komentarzem, że przecież otrzymaliśmy zamienniki. Spora część rzeczy z projektu nawet nie znalazła się w tym mailu. Gdy przyszło do zakupów, okazało się, że na żywo kolory zupełnie do siebie nie pasują, barwy mają chłodne, nie tak jak chcieliśmy. Plan i wyrysy kuchni źle opracowane, bardzo nietypowe wymiary szafek (mimo, że padła prośba o dopasowanie do wymiarów sieciowki i było to możliwe). W całym mieszkaniu tylko oświetlenie LED i górne, nie ma mowy o klimacie wieczorem, okazało się dopiero jak zaczęliśmy mieszkać, wcześniej nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Punktów na suficie nieproporcjonalnie dużo do powierzchni.(usunięte przez administratora) Materiały znacząco przekroczyły nasz budżet i finalnie skorzystaliśmy może z 1/10 projektu. Najlepiej wyszły w tej współpracy zmiany w układzie przestrzennym w mieszkaniu (przesunięcie drzwi czy usunięcie ścianki). Mimo to, absolutnie nie polecam współpracy. (usunięte przez administratora)

Klientka

Nie polecam usług pana Sebastiana. Przed podpisaniem umowy bardzo miły, odbiera telefony itd, po podpisaniu i wpłaceniu zaliczek ciagle opóźnienia, (usunięte przez administratora) Wszystko przesyła nawet nie na ostatnią chwile, ale tydzień po „ostatniej chwili” przez co brak możliwości omówienia i zmian… Tłumaczy się chorobami, wyjazdami (usunięte przez administratora) Kasę chce żeby opłacać do przodu.. A później trzeba się prosić i wyczekiwać marnego projektu Omijać szerokim łukiem !

fff Nowy wpis
@Klientka

Witam Proszę o informację który projekt okazał się marny w realizacji, jeżeli na każdym etapie był uzgadniany z inwestorem, zamiany w planie bez ograniczeń, zmiany w wizualu bez ograniczen,mówiać kazde zmiany wymagaja dodatkowego czasu realizacji ktore nie wpływają na koszta

niezadowolona klientka

Przez niedotrzymane terminy ( az ponad rok czekalismy na plany), budowa domu stala sie koszmarem. Bardzo nie polecam tej firmy. Rowniez, z perspektywy czasu, porownujac projekt koncepcyjny zasugerowany przez (usunięte przez administratora) z potencjalem przestrzeni, wnioskuje ze pomieszczenia zostaly zle przemyslane. Wszystko zrobione 'na kolanie' i abym sie odczepila, aby 'cos' bylo wyslane. Oczywiscie o poprawki nie mozna bylo sie doprosic. (usunięte przez administratora) totalnie nie dopasuwuje sie do potrzeb klienta.

123 Nowy wpis
@niezadowolona klientka

Witam. Dziękuje za komentarz, jeżeli pojawia się opinia która sugeruje że przy opracowaniu projektu zostały przyjęte złe założenia przestrzenne proszę wybaczyć, ale plan jest akceptowany jest przez inwestora, nie przez autora, dlatego proszę o bezpośredni kontakt w tej sprawie. Jakość materiałów utrzymana jest w standardzie firmy , czas opracowania projektu w zależności od wielkości inwestycji trwa tak aby rzetelny inwestor mógł zrealizować projekt

beowulf Nowy wpis

Ja pracowałem z tym panem jako wykonawca jego projektów, współpraca była jaka najbardziej profesjonalna, zero problemów, owszem zmiany w projektach były większość na życzenie klienta, ale zawsze właściciel firmy był dostępny do uzgodnień. Osobiście polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sebastian Widlarz SW Studio.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bartłomiej Mucha

(usunięte przez administratora) w dniu podpisania umowy zaliczkę w postaci połowy finalnego wynagrodzenia, po czym przez 8 miesięcy nie wykonał nawet części zlecenia. Tydzień przed umownym terminem wykonania prac okazało się, że nie wykonał praktycznie żadnych prac, przez kolejne dwa miesiące po licznych przypomnieniach zdążył tylko zmodyfikować prace wykonane dla innych klientów pod nowego klienta (usunięte przez administratora) SwStudio Sebastian Widlarz wykonuje projekt według własnego uznania, nie ważne jakie wytyczne daje klient, jak chcesz 'ciepłą charakterystykę pomieszczenia' otrzymasz wszystkie białe ściany + beton architektoniczny i szpitalne dodatki bo akurat taki projekt było mu wygodnie przerobić). Ciągle (usunięte przez administratora)i niedotrzymane obietnice kolejnych terminów to standard. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Widlarz SW Studio - Bachowice

Sebastian Widlarz SW Studio