Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

ranstad-1

he he niezłe leni jest sporo naprawie a na antresoli już nie jeden spał.

Bruno44

Witam. Możecie powiedzieć jak wyglądają warunki pracy operatora wózka widłowego? Jakie zarobki, umowy tez na tydzien? Chciałbym aplikować na to stanowisko. Czekam na szczere odpowiedzi i Pozdrawiam

randstad

Był wybór na team lider zespołu ,niestety darek mistrzu juz z góry wybral swoich ludzi to nie wporzodku ,dyrektor nie ma kontroli nad pokownio ,na liini jeden robi za dwóch żadnych zasad a lenie spio ma antresoli i walo ściemę 15 na godzinę ,szkoda sloow.

najlepsi zostaja w IKEA -LUBAWA

he ten tekst ze najlepsi zostaną rozpierdala jedynie kobiety dobrze sprawujące się w napromku (pracujący tam LUDZIE wiedzo o co chodzi). Pamietajcie ze tzw plecy to podstawa w IKEA MASZ PLECY wszystko załatwisz masz lzej a jak nikogo nieznasz to i tak cie zwolnia. szkoda gadac

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
umowa po znajomosci tylko lubawa ikea

teraz z kąncem listopada znowu zwolnią dożo ludzi nie którzy do jutra i koniec nie którzy do konca tygodnia i kop w (usunięte przez administratora) ale pamiętajcie najlepsi zostana

umowa po znajomosci tylko lubawa ikea

ta to wszystko prawda ładnie wydymali ludzi nie którzy nawet nie wiedza ze sa zwolnieli wielka korporacja ale prawda jest inna oni maja 100 mil a my 1600 zł najgorzej jest na wenize tam czysta zabawa ludzmi

pracownik randstatu

Szkoda słów o tej firmie pracuje tam od 1.5roku wykorzystywany jak najgorszy murzyn jak potrzeba to pracuje jak niepotrzeba to wolne bez piniędzy... teraz na same świeta 2 miesiace przestoju stres i jeszcze raz stres niewiadomo co cie czeka jutro... Pracujemy na tych samych zasadach.... chyba nie pracownicy z Ikei dostaja na świta po 500zł Randstat nic a pracujemy tak samo korupcja i jeszcze raz korupcja niedostaniesz sie do IKEI jak niemasz tkz pleców pracuja tam tylko rodziny mistrzów kierownikow i osób na wyzszym szczeblu a pracownik który zapierda... jest zwalniany śmieszne mam nadzieje że ktoś to przeczyta i zrobi z tym wszystkim porządek....... :(

On_Lubawa

Ikea Industry... Wielkie hasła... Piękny park maszynowy, pięknie, dostałeś się. Wchodzisz na halę, pracujesz, robisz swoje. Umowę dostajesz co tydzień, przy czym umowę podpisujesz w poniedziałek po pracy (PiP może zainteresuje się, 8 h tygodniowo nie masz umowy). Pracujesz w śmiesznym Randstadzie, gdzie koordynatorzy nic nie wiedzą, o niczym nie informują i mają pracowników w głębokim poszanowaniu. Równie traktowanie z pracownikami Ikea? Żarty. Na każdym kroku jesteś Randstad, nawet ciepłej odzieży nie dostaniesz (pracownicy Ikea mają ocieplacze, my tylko koszulę). Świadczenia socjalne - brak. Dodatek na święta - brak (Ikea - ok. 500 zł/os). Jest mniej pracy - Randstad do domu, bez wypłaty na święta (podobno w styczniu mają ponownie zaprosić do "współpracy"). Niejednokrotnie wychodząc z pracy czujesz się jak śmieć, jak nie masz gdzie pracować i nie zależy Ci specjalnie na dobrze wykonanej pracy - możesz pracować , w przeciwnym wypadku odradzam. Być pracownikiem drugiej kategorii pod szyldem wielkiej Ikei - tylko w Polsce.

dostanie umowy po znajomosci

pamiętajcie ze układ w Ikei w Lubawie jest nic nie ma za darmo-:) najlepsi zostaną, he tylko pod jakim względem lepszym podpierdalacze nie warto do ran-stadu iść szkoda nerwów pracownik żyje w ciągłym stresie

gość

pytanie - czy ktoś obecny na forum zna p. Agnieszkę Adamin (HR)?

adamhr
@gość

Trak znam niestety tą osobę

ranstad

he tak to prawda

ranstad
@ranstad

szkoda coś tu pisać wszystko szczera prawda duzo by się opisało

zawiedzony pracownik

zwalniają ranstad umowy sa na tydzien i przedłuzane teraz wielka nerwówka w ostatnim momecie zwalniaja pracownika niema wogule poszanowania kobiety co mezowie pracuja na wysokich stanowiskach w ikea w lubawie dostali umowy na rok niby mocno zasłużone dwie takie są tak to wszystko prawda

zawiedziny pracownik

może ktoś to przeczyta i zareaguje bo to nie jest wporzadku ze przewalaja ludzi tylko po rodzinie niby mocno zasłuzonych ile ludzi tam się ślizga co to za firma jak będzie brak to gdzie indziej to sie zgłosi z nazwiskami itd w lubawie jest masakra jak ostatnio byli szwedzi to dwie zmiany połaczyli zeby byli ludzie a jak szwedzi odjechali jeden za dwóch pracuje

zawiedzony pracownik

dlaczego tak jest ze znajomości się liczą niektórzy patrzą się w oczy śmieją się, nietykalni bo tata jest majstrem lub maz pracuje na wysokim stanowisku i zagada coś komu brak i da rade załatwić tak jest na pigmecie w lubawie na pakowni pracownicy boja sie o jutro

zawiedzony pracownik

czesc ranstad dla mie to porażka jest dlaczeko do IKEA są przyjmowani ludzie po rodzinie. np na pakowni pigment lubawie a ten co pracuje i sie stara to kopa w dupe dostaje pracownik zastraszony jest pozostaja same lesery jestem ciekawy jak długo to potrwa licze ze ktos to przeczyta i zajmie sie tym cyrkiem niby mocno zasłuzonych ludzi

sw.wielbark

mam pytanko jak u was na dziale pakowni z normami ile macie na jedna zmiane?

?

my nie macie dyrektora z konstantynowa

rekrutant

anonim - 2009-03-08 09:54:17 Dodaj opinie o IKEA Swedwood Poland - Lubawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.W nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego przesyłałem dokumenty aplikacyjne i tym samym zgłosiłem chęć udziału w procesie rekrutacji na mistrza produkcji. Po dwóch rozmowach otrzymałem odpowiedź .... Informujemy, iż niestety nie zakwalifikował się Pan do kolejnego etapu rekrutacji. Zdecydowaliśmy się na kandydata, którego kompetencje pełniej odpowiadają naszym wymaganiom. Wiem jakie osoby zakwalifikowały się ( chodzi o doświadczenie ) i pytam sie .. raczej retorycznie ... czy nadal układ w Swedwood istnieje ?? Jestem pewien że tak. Po co Swedwood zawraca głowę innym ? zajmuje czas ?? Robicie z własnej firmy pośmiewisko takimi decyzjami .

zawiedziony

(usunięte przez moderatora)..Dyrektor w Lubawie chce pracownikom zafundować nowy,układowy związek "DIALOG",KTÓREGO PRZEWODNICZĄCY I ZAŁOŻYCIEL MA NA KARKU PROKURATURĘ I POTRZEBUJE PIENIĘDZY...Powodzenia naiwni pracownicy,finansujcie tworzącą się Skarbonkę,każdy grosz na wagę złota :)

kiero

Kolego 5 min wstydu a okrąlótkie już 10 tyś wpada na konteczko.Przychodzi weekendzik i jedziemy na zakupki. (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry