Opinie o Ikea Industry w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ikea Industry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ikea Industry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikea Industry w Lubawa

mmmmmm

szkoda za kase na szkolenia tam jest chamstwo i nierobstwo w grupie liderow

mnmnmhju

Impreza w Napromku to lipa i nie wypal. Gdzie byla ochrona niezjadl ale kradli jedzenie i piwo w butelki od napojow. Jest to kultura osobista pracownikow ikei.Wstyd dla zakladu..

mmmmmmmm

problem jest w ludziach zarządzających,sami nie wiecie czego chcecie,robicie z mózgu wodę a ludzie głupieją od nadmiaru wiedzy,te wasze 5 s i h.... wie co jaszcze, po co to komu i tak wszyscy śmieją się z tego,ludzie chcą zarobić a nie obiecanki cacanki,a buble w paki idą bo nikt nie wie nic, czy można wkładać czy nie bo ciągle zdanie jest zmieniane.jak niema klepy to i buble dobre byle ilość była a potem nie ma zamówień .Szybciej niech linia idzie to na pewno będzie jakość, a po co instrukcja nad linią jak i tak nie ma tyle osób? jeden stoi robi za dwóch linia pędzi,ludzie są tylko jak audyt jest to jest wtedy sraka,przeważnie na 1 zmianie ,i jednak linie zwalniają i jest 2 razy tyle ludzi a jak audyt odchodzi he dalej toczy się po swojemu

mmmmmmmmmmmm

no to prawda wszędzie tak jest jeden tylko na drugim się pastwi,ale za pare zł to by hehe ale zobaczymy jak długo

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ikea Industry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
mnmnmnm

Jestem za usunieczem liderow z pakowni LP to jest jedna klika nierobow

;;;;/...;;'//;;'/;;/..///./.2```,.l;;./'',,,mko;/'

Masakra, tak nie możne być, to jest cyrk oszukali ludzi ale szkoda dziewczyn co zwolnili, życzę pani lider żeby tez tak była potraktowana , zobaczysz w tedy jak ludzie się czuja.Ciebie tez dopadnie czarna godzina.Nikt i tak nie pomorze ci, odwrócą się plecami wtedy poczujesz to co inni.

najlepiej_ załatwić_ po rodzinie

No i kolejny raz, udowodnili ze rodzina zostaje czemu nikt się, nie weźmie za to.Po rodzinie można wkładać buble, i tak zostawią w końcu układy a na to nie ma rady. Człowieku pomyśl co robisz , bo sam sobie szkodzisz.

?/??/?/??????????///////

he o co u was chodzi/najgorzej na pakowni pigmencie pakowni nie ma docenienia, nic tam nie ma wszyscy maja w (usunięte przez administratora) br /> wszystko ,znajomości to podstawa i co kolejny raz można przyjąć po znajomości, można ale zobaczycie jak ten audyt będzie, lepiej otwierajcie wszystkie paki bo się, zdziwicie hehe, albo cały magazyn cofnijcie, najlepszy co został wiele nakładł bubli hehe , wszyscy wiedza o kogo chodzi ale na znajomości nie ma rady

Szukam pracy na wózek jestem z Poznania

ania

Czesc Chciałabym złożyć podanie o prace do Ikea, moze mi ktos napisac czy ciezko sie tam dostac? Po ile godzin sie tam pracuje I czy weekend sa wolne?

///////..//.

IKEA INDASTRY TO JEDNA WIELKA LIPA NAJGORSZE SAMA MAFIA TAM JEST

Yyy

To sie zwolnij. Czy ci zabroniki? Prop liderwo to chyba zazdrosc wyczuwam? Mi pasuja. A jak smieci to wszyscy na liniach sami sie tak traktujecie.

lllllllllll

szwecka mafia. robota jest ok ale ludzie sa po h... . a liderzy sa to najgorsi lenie ludzi traktuja jak smieci./ pakownia LP /

Bo tam rzadzi szanowna Pani Agnieszka A. to ona nakreca biznes agencji pracy i to ona macza palce w calej tej farsie

rządny pracy

jak uzyskać pracę w ikeya lub w innej tego typu firmie jeśli ma się wykształcenie gimnazjalne i obecnie uczy się zawodowo ?

Szkoda że wam nie odpowiada praca w tej firmie i tak ją oczerniacie.

ikea stary

JAK KTO NIECHCE PRACOWACI TO NIECH SIE ZWOLNI A NIE DUPE TRUJE GLUPOTAMI.CO TO KOGO OBCHODZ KTO ZKIM SPI. C

xxxxxxxxxxx

DEBILE SPORT W CZASZE ROBOTY WYMISZLILI ZA LIDEROW NIECH SIE WEZMO NIC NIE ROBIO TYLKO KOCHANKI PILNUJO A DRUGI DO ZONKI LATA

Odp
@xxxxxxxxxxx

A może tak lepiej się języka polskiego najpierw nauczyć?

le

Szukam transportu z nowego miasta lubawskiego jesli ktos ma wolne miejsce napewno sie dogadamy te(usunięte przez administratora)

adrian

witam czy ktoś może dojeżdża do sweedwood z lidzbarka i ma wolne miejsce?

Zostaw merytoryczną opinię o Ikea Industry - Lubawa

• Jak się pracuje w Ikea Industry?

Zobacz opinie na temat firmy Ikea Industry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikea Industry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ikea Industry