Opinie o Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel w Słubice

Nie pracuj tam

Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc coraz gorzej , ogólnie sytuacja do D..y kierownik porażka, zero podzielnosci pomiędzy pracownikami ,dla kierownika na tym zakładzie są równi i równiejsi, załatwianie problemu w tej firmie nie ma z kim odsłanie od jednego do drugiego , oczywiście jak wszędzie jest grupa księżniczek, którym wszystko wolno lizanie dupska kierownikowi itd moga nic nie robić zero konsekwencji one mogą wszystko Ty nic tylko masz zapier..... tyle w temacie pozdro dla kumatych

Polonia1

Wy nie macie innych tematów!!!! Tylko obrabianie sobie (usunięte przez administratora)!!!

Słubice 1
@Polonia1

Nawet w święta myślą o nas... Jakie to miłe ???? przyjdź i przytul się nieznajoma ????

mezalina

Witam a ja mam pytanie co się stało z naszym Kierownikiem? Dawno go nie widziałam na magazynie?

Kolo
@mezalina

To zapytaj na magazynie a nie na forum. Dla ciekawości dziś rano był w pracy

leon

kierownik wcale nie musi mieć szkole. mamy jednego kierownika zmiany nie wyszkolonego. podstawowe wykształcenie to śmieszne a zarabia jak kierownik.

taaaaa
@leon

Masz na myśli nie wyszkolonego czy niewykształconego ? Masz aspiracje na kierownika to startuj...

Rumcajsss

Szału nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa , premia liczona grupowo , więc lipa. Na początku kokosy a później coraz mniej . Praca dla ludzi z mocnymi plecami , duzo dźwigania.

Ziom
@Rumcajsss

Jak ktoś chce zarabiać tyle co kierownicy to trza szkołę mieć. Niema co na zarobki narzekać bo wypłata wporzadku jest oczewiscie że premie zabiorą jak coś się stanie. Trzeba się postarać aby tyh strat nie bylo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Słubice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy (PS) Sprzedawca / Ekspedientka
Słubice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadrowych
Könecke Sp. z o.o.
Bugi

Wszystko spoko tylko brakuje kierownika produkcji z krwi i kości !!!

Szkop
@Bugi

Jakiej produkcji ?... przecież to magazyn

Ciekawy

Witajcie. Co tam sie u Was wyprawia ? slyszalem ze od wczoraj ruszyly zwolnienia. Wasza kolezanka sie pozalila ktora zostala zwolniona. Czy ktos wie za co ? Byl jakis powod ? Cos sie dzieje czy jak ? Ktos rozmawia z pracownikami przed zwolnieniem ?

leon

super firma, wymagane na stanowisko kierownika średnie i język angielski lub niemiecki,!! ale takie osoby raczej nie potrzebują. Biorą osobę mając tylko podstawówkę . Jeden się zapisał na szkole , było wymagane z firmy na stanowisko kierownika. Ale na tym się skończyło, do szkoły nie chodzi a umowę dostał. Oszukując można daleko dość.!!! a nikt tego nie sprawdza.

Lesbians

Całkowicie odradzam pracy w Kohne Nagel, na początku obiecanki cacanki każdy jest miły , a potem wymagają coraz więcej i więcej. Totalna (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) sobie zatrudnijcie nieroby z wyższych stanowisk, tylko potraficie rozkazy wydawać , powinniście docenić pracę pracowników a nie ich (usunięte przez administratora) !. Co do niektórych brygadzistów to zero szacunku wobec drugiego człowieka. !!! Powinni zamknąć ten (usunięte przez administratora) !!, Uważajcie na Panią która zatrudnia ludzi, jest przemiła a potem tylko z dyktafonem do niej na rozmowę iśc i zgłaszać takie rzeczy do Państwowej inpsekcji pracy, Niech to będzie przestroga dla każdego. Polacy sami się zwalniaj, a także ich zwalniają bez podania jakiejkolwiek przyczyny aby zatrudnić (usunięte przez administratora)

Mily
@Lesbians

Naucz sie pisac kuehne nagel .a widocznie podpadles jak cie cisneli ja pracuje od samego poczatku i zlego slowa nie powiem .bo wykonuje swoja pracę więc nikt nie nie czepia bez powodu. A jak ty po gimnazjum bys hcial za biurkiem siedzieć to otwórz sb swój interes.

Filip Hajzer

Miejsce idealne dla kogoś, kto lubi pracować - wszystko jest jeszcze nowe, wszystko ma swoje miejsce na magazynie, ale za to system pracy jest strasznie niedopracowany, przez co panuje lekkie zamieszanie pod koniec każdego dnia. Ekipa ogólnie w porządku, nie licząc paru osób, które całymi dniami tylko rozmawiają o innych pracownikach, oczywiście zapominając o tym, że z wyżej położonych miejsc głos niesie się bardziej. Ekipa 'rządząca' z zasady patrzy jak inni pracują, ale cóż innego mają począć, gdy nie wiedzą nic w temacie co się na magazynie dzieje. Jeśli wprowadzone zostaną pewne zmiany, Świecko bedzie idealnym miejscem, do którego można przyjść, 'zrobić robotę' a w międzyczasie nawet nie pomyśleć o zerkaniu na zegarek z myślą kiedy w końcu z niego wyjdziemy. Minusem jest zbiorowa odpowiedzialność w systemie premiowym, co powoduje, że pomimo wysiłków i starań jednych, przez tych drugich można stracić okazję na dodatkowe wynagrodzenie. Btw, jest to najlepsze miejsce na świecie dla kogoś, kto pasjonuje się motoryzacją - obcowanie cały dzień z częściami samochodowymi jest najlepszą czynnością jaką można wykonywać, a jeszcze dostać za to pieniądze. PS. Rudy nie ma jaj i robi (usunięte przez administratora) a nie robotę

Logistyk

Jak logicznie pomyslicie i przeanalizujecie spotkanie z menadzerem to jak mamy zwiekszyc produktywnosc " jak pracy jest caly czas tyle samo " to Wam odpowiem poprzez redukcję ludzi słupki pójdą w górę.

Tomasz

Podpowiedzcie czy aktualnie prowadzą rekrutację? Jak się tu pracuje, można dobrze zarobić?

Karo
@Tomasz

Jest okej

mistake
@Tomasz

zależy co uważasz za dobrze.... 3 nie dostaniesz, pracuje się w zależności od dnia i humorów brygadzistów raczej zwalniają i przyjmują Ukraińców :)

Gutek

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto szukać w firmie swojego szczęścia?

Slonce
@Gutek

Atmosfera ok jeden kierownik jak powyżej ktoś napisał do niczego drugi kierownik bardzo fajny...Ukraińców jest paru ale polaków więcej zarobki jak na Polska są bardzo dobre a praca nie jest ciężka.

Waldi

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Mila

Firma która płaci naj lepiej w regionie.polecam

@Mila

Możesz podać jakąs konkretna cyfre, to chyba zadna tajemnica? Zatrudnia kuehne & nagel ?

Józek
@Beemwu

3400 operator wózka na rękę część pośrednik zatrudnia potem przez nagel

@Józek

W koncu jakies przydatne info, dzięki! A ilo zmianowa jest praca? Zatrudniaja glownie Polakow czy Ukraincow? Jacy przełozeni / kierownictwo ??

Beemwu

Co chwile pojawiaja sie ogloszenia o rekrutacji na magazyn. Czy ktos wie na jakie wynagrodzenie mozna liczyc? Podejrzewam, ze z tym co oferuja pracodawcy po drugiej stronie Odry raczej K&N nie konkuruje?

Kolo
@Beemwu

Jak przyjdziesz to się dowiesz zarobków Ale jest naj lepiej regionie

Bmwfan

Jak Wam poszła rekrutacja? Jakies konkretne i przydatne info?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel - Słubice

• Jak się pracuje w Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel?

Centrum Logistyczne BMW Kuehne Nagel