Opinie o HOMAX w Słubice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HOMAX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HOMAX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOMAX w Słubice

Aneta Nowy wpis

Jak wyglada dzien próbny w firmie?

anonymous Nowy wpis

Niedotrzymywanie terminów, obietnice bez pokrycia, dwa tygodnie bez konkretów, czas stracony, nie polecam, omijać szerokim łukiem

Homax Nowy wpis
@anonymous

Witam. Proszę o podanie numeru umowy abyśmy mogli zweryfikować czy jest Pan/ Pani naszym klientem, ponieważ nie kojarzę takiej sytuacji, a niejednokrotnie komentarze takie umieszczane były przez naszych konkurentòw. A. S

Paulina Nowy wpis

HOMAX to firma, która w stanie opracować i wykonać każde zlecenie w sposób poprawny technicznie jaki i wizualnie. Może ktoś zatem wie, jak wyglądają warunki pracy tam? Czy są na tyle godne i atrakcyjne, że warto tam złożyć dokumenty i rozpocząć pracę? Proszę, wypowiedzcie się na ten temat, bo być może w taki sposób pomożecie osobom pragnącym rozpocząć tam pracę.

Yoshi

Profesjonalne podejście od początku do końca. Usługa wykonana terminowo. Dobry kontakt. Jakość montażu na wysokim poziomie. Polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HOMAX? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Słubice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (053)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
Justyna

Usługa firmy Homax na najwyższym poziomie.Super kontakt,pełen profesjonalizm.Polecam 100%%%

Maciej

Najwyższa możliwa jakość i precyzja. Firma Homax w moim domu wykonywała montaż okien, montaż drzwi ( zewnętrznych jak i wewnętrznych ) i parapetów. Polecam zdecydowanie.

Firma jak najbardziej godna polecenia. Bardzo jesteśmy zadowoleni z zakupu i montażu okien wszystko na wysokim poziomie. Bardzo profesionalna firma. Polecam w 100 % .

Iwona

Firma Homax posiada w swojej ofercie najlepszej jakości produkty, które mogę z czystym sumieniem polecić. Ale to nie wszystko oprócz produktów stworzyła świetną ekipę, która sumiennie, profesjonalnie oraz z pasją wykonują swoją pracę ????. Szukam też, czy były jakieś minusy.... Cóż... minusem może być to... że ich brak ????

Mariusz Kostrzyn nad Odra

Od samego początku usługa na najwyższym poziomie. Kontakt z Panem Andrzejem bardzo profesjonalny. Okna zamontowane na czas i zgodnie z umową. Polecam w 100%

Paulina, Tomek

Na firmę Homax trafiliśmy na końcowym etapie budowy domu - niestety dla nas, bo była to jedna z niewielu firmy w której obsługa, montaż i serwis były i są na najwyższym poziomie. Firmę polecam każdemu z czystym sumieniem.

Korzystałem z usług firmy Homax. Terminowość, profesjonalne podejście do klienta i oczywiście oferta to mocne cechy firmy. Właściciel firmy jest osobą odpowiedzialną. Jestem jednym z wielu zadowolonych klientów. Polecam firmę każdemu kto ceni wysoką jakość usług.

Robert

Firma jak najbardziej godna polecenia. Nie należy do najtańszych i po otrzymaniu oferty chciałem już wybrać inną ofertę ale dobrze że dałem namówić się na kolejne spotkanie bo tam dowiedziałem się z czego wynikają takie różnice. Jak każdy do momentu montażu siedziałem jak na szpilkach bo wpłaciłem im całą kwotę za okna. Ale po byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością i profesjonalizmem panów którzy wykonali tę usługę. Co prawda była wpadka z pękniętą szybą ale po 2 tygodniach wymienili ją tak jak zapisaliśmy w protokole przy odbiorze. Znajomi którzy też się budowali wybrali inną firmę która była trochę tańsza. Po porównaniu tego co wykonane zostało u mnie a tam nie żałuję wyboru i trochę większej kwoty jaką zainwestowałem w swoje okna. Polecam w 100%

Homax

Bardzo proszę o podanie numeru umowy bo nie oczekuję przedstawienia się abyśmy mogli zweryfikować czy jest Pan ( Pani ) naszym klientem oraz o kontakt i przesłanie korespondencji z takiej reklamacji jak też protokołu odbioru ponieważ nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. W przeciwnym razie skieruję sprawę na drogę sądową. Każdy montaż zakończony jest oględzinami całości oraz podpisaniem przez inwestora protokołu odbioru czy wszystko jest zgodnie z umową i nie posiada wad. Dopiero wtedy następuje płatność końcowa. Tak więc jeśli byłoby coś niezgodne z umową lub uszkodzone na pewno nie byłaby ta inwestycja rozliczona. Proszę więc nie oczerniać bezpodstawnie naszej firmy. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

2015

Właściciel nie ma pojęcia o prowadzeniu przedsiębiorstwa. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie przedstawia, określa zakres obowiązków, wysokość wypłat itd. po czym wszystko wygląda inaczej. Ładnie mówi tylko przy przedstawicielu głównego producenta. Kolejno to co się dzieje zahacza o mobbing. Obgadywania przez pracodawcę, oskarżenia, żadnych słów pokory w związku z "omyłkowymi oskarżeniami", zakres obowiązków totalnie inny niż na rozmowie i wkraczający na załatwianie prywatnych spraw, problem z wypłacaniem ob obiecanej prowizji, obiecanymi podwyżkami. Oskarżenia przez sms-y i maile. Aż słów brakuje. BARDZO NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o HOMAX - Słubice

HOMAX