Opinie o Ap2I Bugno Kargól Sp.K. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ap2I Bugno Kargól Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ap2I Bugno Kargól Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ap2I Bugno Kargól Sp.K. w Kraków

RK

Z daleka od tej firmy. Umowa o pracę w formie ustnej i niemożność doproszenia się formy pisemnej. Do tego od umówionego procentu od sprzedaży, pojawia się nagle nie umówiony procent od procenta, aby za dużo nie zapłacić pracownikowi jak się udało jakiś temat zrealizować, chorobliwa permanentna chciwość. Teksty do pracowników, przypominających o niewypłaceniu należnych pieniędzy tydzień dwa po terminie: „A co, na jedzenie ci brakuje?”. Przy zrealizowaniu tematu, aby nie zapłacić umówionej stawki teksty „Ja przy każdym z tych tematów musiałem coś poprawiać, to ci za to nie zapłacę”. Rozwiązanie umowy o współpracy mailem o godzinie 22.20 przedostatniego dnia miesiąca z tekstem, jutro przyjeżdżasz i oddajesz wszystko i do widzenia. Do tego nie zapłacenie należności za ostatni miesiąc pracy. Nakazanie odkupienia telefonu który używał pracownik w absurdalnej zawyżonej cenie, bez policzenia amortyzacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Ap2I Bugno Kargól Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w Ap2I Bugno Kargól Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Ap2I Bugno Kargól Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ap2I Bugno Kargól Sp.K.
  • Josepha Conrada 20