Opinie o Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. w Warszawa

Andżelika Majewska Nowy wpis

Proszę uważać na firmę LeasingTeam Group . Firma ta inwiliguje pracowników w miejscu zamieszkania. Pracowałem w Niemczech w tej agencji pracy. Po tym jak poszedłem na L4 zostałem wyrzucony z hotelu robotniczego i z pracy. Sprawa trafiła do sądu. W sądzie Anna Wiluś-Antoniuk zeznała, że ja spakowalem wszystkie swoje rzeczy I opuściłem hotel pracowniczy w Hamburgu. Obserwowanie pracownika w miejscu zamieszkania to inwiligacja i naruszanie miru domowego. Wg mojej opinii Anna Wiluś-Antoniuk dopuściła się (usunięte przez administratora), gdyż inwiligowanie i naruszanie miru domowego jest (usunięte przez administratora). Zachęcam do obserwowania przebiegu procesu: Wolfgang vs LeasingTeam Group (usunięte przez administratora)

Robin Hood Nowy wpis

Uważajcie na agencje pracy CPC Consulting Group z Wrocławia. CPC zatrudnia pracowników z Polski w Niemczech bez dostępu do bezpłatnej opieki medycznej w Niemczech. Kiedy pracownik pójdzie w Niemczech do lekarza jest zmuszony zapłacić za wizytę, następnie pracownik jest natychmiast wyrzucany z pracy. Kiedy pracownik pójdzie do sądu to Anna Wiluś-Antoniuk dyrektor działu prawnego tej firmy w sądzie składa fałszywe zeznania. Kiedy zacząłem opisywać nielegalną działalność Andżeliki Majewskiej dostałem pozew o ochronę dóbr osobistych Andżeliki Majewskiej oraz Anny Wiluś-Antoniuk. Więcej o procesie z CPC na Polscy (usunięte przez administratora) w Republice Federalnej Niemiec

Wolfgang Agent nr 1 Nowy wpis

Uważajcie na Andżelikę Majewską i Annę Wiluś-Antoniuk. Andżelika Majewska zatrudnia w Niemczech pracowników z Polski na polskich warunkach (chodzi o ZUS) . Kiedy pracownik pójdzie do lekarza jest natychmiast wyrzucany z hotelu robotniczego i pracy. Okazuje się, że pracownik, żeby otrzymać pomoc medyczną musi zapłacić z własnych środków. Pozwałem Andżelikę Majewską do Sądu Pracy we Wrocławiu. Kiedy Andżelika Majewska dowiedziała się, że ją pozwałem, Anna Wiluś-Antoniuk, która jest dyrektorem działu prawnego i adwokatem pozwała mnie za to, że piszę o nielegalnej działalności firm CPC Consulting Group sp zoo z Wrocławia oraz LeasingTeam Group z Warszawy na Facebooku. O procesie , gdzie jestem powodem oraz procesie gdzie jestem pozwanym piszę na grupie Polscy (usunięte przez administratora) w Republice Federalnej Niemiec

Wolfgang Agent nr 1

Ostrzegam wszystkich przed nielegalną, niebezpieczną dla zdrowia i życia działalnością Andżeliki Majewskiej, prezes CPC Consulting Group sp zoo z Wrocławia, oraz Anny Wiluś-Antoniuk, radcy prawnej z kancelarii ANW z Warszawy. Praca w CPC odbywa się bez obowiązkowych szkoleń BHP, pracownicy zatrudnieni w CPC nie są ubezpieczeni zdrowotnie. Jeśli pracownik pójdzie z CPC do sądu, wtedy do gry wchodzi Anna Wiluś-Antoniuk, która w sądzie składa fałszywe zeznania i pracownik przegrywa proces i do zapłaty ma kwotę dla Anny Wiluś-Antoniuk.

Urszula

Skąd Ty niby masz takie informacje? :P

@Urszula

Z procesu przed Sądem Pracy i Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu. Anna Wiluś-Antoniuk wiedziała, że pracowałem bez ubezpieczenia zdrowotnego, bez szkolenia BHP i mimo tej wiedzy złożyła nieprawdziwe zeznania, gdzie mam obecnie do zapłaty kwotę dla Anny Wiluś-Antoniuk. Anna Wiluś-Antoniuk reprezentowała prezes CPC Consulting Group z Wrocławia, prezes Andżelika Majewska. Andżelika Majewska jest też wiceprezesem zarządu w LeasingTeam Group z Warszawy, gdzie Anna Wiluś-Antoniuk jest dyrektorem działu prawnego. Za pisanie o warunkach pracy i procesie Andżelika Majewska i Anna Wiluś-Antoniuk złożyły w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa prywatne akty oskarżenia.

Hanna
@Wolfgang Agent nr 1

A czy więcej jest takich przypadków jak ty? Tzn osób które pracowaly bez ubezpieczenia i szkolenia?

@Hanna

Wszyscy pracownicy CPC z kontraktu, na którym pracowałem nie byli ubezpieczeni zdrowotnie i podejmowali pracę bez szkolenia BHP. Kolega z pracy miał wypadek w pracy. Kiedy wrócił ze szpitala został zwolniony z pracy.

@Wolfgang Agent nr 1

Co? A na jakiej zasadzie niby? I skoro nie był ubezpieczony to jak sytuacja w szpitalu wyglądała, on musiał za coś płacić?

@Ewelina

Pracowałem od maja 2019 w Niemczech w agencji pracy CPC Consulting Group z Wrocławia, prezes zarządu Andżelika Majewska. W styczniu 2020 poszedłem do lekarza i wtedy okazało się, że jestem nieubezpieczony zdrowotnie. W maju 2019 umówiłem się z CPC na pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym w ZUS. Kiedy poinformowałem CPC, że dostałem tydzień zwolnienienia lekarskiego zostałem wyrzucony z hotelu robotniczego w Hamburgu i pracy. Za hotel CPC pobierało mi z wypłaty pieniądze, a radca prawna Anna Wiluś Antoniuk jest zatrudniona na stanowisku dyrektora działu prawnego w firmie Andżeliki Majewskiej.

Pawel
@Urszula

zmyśla. przegrał pajacyk sprawę w sądzie teraz lamentuje na prawo i lewo jak go bardzo skrzywdzili :) jak się nie czyta umów przed podpisaniem to tak się kończy.

@Pawel

W Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu są dokumenty, z których wynika, że Andżelika Majewska prezes zarządu CPC Consulting Group zatrudnia pracowników bez ubezpieczenia zdrowotnego oraz bez obowiązkowych szkoleń BHP. Niestety Anna Wiluś-Antoniuk, radca prawna i dyrektor działu prawnego u Andżeliki Majewskiej nie chce przyjąć do wiadomości, że zatrudnianie pracowników bez ubezpieczenia zdrowotnego i bez obowiązkowych szkoleń BHP jest nielegalne.

@Pawel

No a jak się odniesiesz do kwestii tego zusu i ubezpieczenia, którą tutaj cały czas sygnalizuje?

@Ewelina

Nie odniesie się, bo wie, że działania Andżeliki Majewskiej prezes CPC Consulting Group oraz Anny Wiluś-Antoniuk dyrektor działu prawnego w firmie Andżeliki Majewskiej są nielegalne. Zresztą gdyby Andżelika Majewska zatrudniała pracowników z ubezpieczeniem zdrowotnym to już dawno Anna Wiluś-Antoniuk podała by mnie do sądu za pisanie nieprawdy . To, że Andżelika Majewska zatrudnia pracowników bez ubezpieczenia zdrowotnego jest zatem prawdą. Ciekawe czy Anna Wiluś-Antoniuk jest zatrudniona w firmie Andżeliki Majewskiej bez ubezpieczenia zdrowotnego?

@Wolfgang Agent nr 1

Aha czyli wnioskowanie w ten sposób. Co ciekawe nie brzmi głupio. Rozumiem, że pytania retoryczne zadajesz? Ciekawa w sumie jestem co z tym dalej będzie skoro takie informacje publicznie wypływają

@Ewelina

11 maja w Sądzie Pracy we Wrocławiu złożyłem pozew o zapłatę odszkodowania od Andżeliki Majewskiej prezes CPC. Wczoraj zadzwoniłem do sądu i dowiedziałem się, że pozew został wysłany do pozwanej. Tym razem jeśli radca prawna, dyrektor działu prawnego w firmie Andżeliki Majewskiej będzie składać fałszywe zeznania, natychmiast zawiadomie prokuraturę. W wyroku Sądu Pracy we Wrocławiu z października 2020 przeczytałem między innymi, że w dniu 19 stycznia 2020 samowolnie opuściłem hotel pracowniczy w Hamburgu. Jest to nieprawda, gdyż w tym dniu wyszedłem z hotelu pracowniczego na wycieczkę turystyczno krajoznawczą w okolice Hamburga. To wymyśliła p. Wiluś-Antoniuk. Wiem, że moje teksty czyta p. Wiluś-Antoniuk dlatego chciałbym poinformować, że jeśli dostanę żądane odszkodowanie, wycofam pozew. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i jestem przekonany, że wkrótce dostanę należne mi odszkodowanie i sprawa będzie zakończona :)

@Wolfgang Agent nr 1

Ja to widzę, że coraz ciekawiej z tym jest. No pewnie po jakimś czasie się przekonamy czy miałeś rację odnośnie tego całego czytania tej treści?

@Ewelina

Robi się naprawdę ciekawie. Jestem przekonany, że wkrótce dostanę należne mi odszkodowanie, bo jak nie to złożę zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez Annę Wiluś-Antoniuk polegającego na składaniu fałszywych zeznań w sądzie. Anna Wiluś-Antoniuk zeznała w sądzie, że ja 19 stycznia 2020 spakowałem wszystkie swoje rzeczy i z własnej woli opuściłem hotel pracowniczy. Otóż żaden człowiek nie może znać woli innego człowieka, to po pierwsze. Poza tym mówiąc w sądzie takie rzeczy mecenas Wiluś-Antoniuk powinna przedstawić jakieś dowody np nagranie audio video , na którym widać by było, że ja w pokoju hotelu robotniczego spakowałem wszystkie swoje rzeczy i opuściłem hotel. Z nagrania audio powinno wynikać, że ja przed opuszczeniem hotelu mówię, iż opuszczam owy hotel z własnej woli. Tymczasem Anna Wiluś-Antoniuk tego nie zrobiła, gdyż takie nagranie musiało by być fotomontażem. Wiem ,że Pani Wiluś-Antoniuk czyta opinie na GoWork i tym samym chciałbym zapewnić, że natychmiast po wpływie kwoty odszkodowania zaprzestaję publikować swoje opinie na jej temat. Tak więc ponownie zachęcam do zawarcia ugody w tej sprawie.

@Wolfgang Agent nr 1

Czyli jeśli teraz już mi tutaj nie odpiszesz to należy odebrać jako informacja o pozytywnie zakończonej sprawie? ;)

@Ewelina

Tak będzie. Dopóki nie dostanę kwoty odszkodowania 18 500 złotych, będę pisał o tym , że pracowałem w CPC bez ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS, chociaż w umowie mam napisane, że jestem ubezpieczony zdrowotnie w ZUS. Nawet z tej okazji mam wydrukowane kilkaset ulotek, które mam zamiar rozdawać przed ZUS we Wrocławiu. W ulotce jest napisane, że CPC zatrudnia pracowników, którzy mają ubezpieczenie zdrowotne w ZUS - np dyrektor działu prawnego Anna Wiluś-Antoniuk i są pracownicy, którzy nie mają ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS - np ja Trochę się mi znudziło pisać o CPC i być może w końcu dostanę pieniądze, które już dawno mi się należały :)

@Wolfgang Agent nr 1

Zastanawiam się nad tymi całymi ulotkami. Ostatecznie faktycznie zostały rozdane? Od października nie widzę tez już żadnego wpisu, coś się rozwiązuje?

Wolfgang Agent nr 1 Nowy wpis
@Ewelina

W dniu dzisiejszym dzwoniłem do Sądu Okręgowego w Gliwicach i dowiedziałem się, że CPC złożyło na mnie pozew o ochronę dóbr osobistych. Kwota pozwu 10 000 złotych. Pewnie autorką pozwu jest Anna Wiluś-Antoniuk. Czyli zaczyna się coś dziać.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robin Hood

Nie polecam. Pani Wiluś-Antoniuk nie ma pojęcia o prawie i sprawiedliwości, tylko wymyśla w sądach dziwne historie. Ostatnio w akcie oskarżenia nazwała mnie Robin Hood.

Wolfgang Agent nr 1

Szanowna Pani Anna Wiluś-Antoniuk W dniu dzisiejszym za pośrednictwem Sądu Okręgowego w Gliwicach, sygnatura akt I Co 295/22 otrzymałem postanowienie Sądu z dnia 8 sierpnia 2022. Z tego co przeczytałem, znowuż nawymyślała Pani swe dziwne historie. Będę zatem poczuwał się w społecznym obowiązku poinformować organa ścigania, że Pani uporczywie i z premedytacją składa w sądzie fałszywe zeznania. Chciałem nawet o tym przed chwilą telefoniczie porozmawiać z Panią , niestety połączenie zostało przerwane. Z poważaniem Jacek Wolfgang PS wkrótce na znanej Pani grupie na Facebooku opublikuję Pani dziwne historie. A teraz chciałbym Panią spytać, czy pracuje Pani u Prezes Andżeliki Majewskiej z czy bez ubezpieczenia zdrowotnego. Jak Pani doskonale się orientuje ja w okresie od maja 2019 do stycznia 2020 pracowałem w CPC bez ubezpieczenia zdrowotnego, choć w umowie o pracę jest zapis, że mam ubezpieczenie zdrowotne w ZUS.

Maja
@Wolfgang Agent nr 1

O co chodzi ? Jakie historie? Możesz coś więcej napisać??

@Maja

W skrócie. Anna Wiluś-Antoniuk jest dyrektorem działu prawnego w firmie Andżeliki Majewskiej. Andżelika Majewska zatrudniała mnie bez ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS. Poszedłem do sądu z Andżeliką Majewską i Anna Wiluś-Antoniuk złożyła w sądzie fałszywe zeznania, gdzie niby byłem ubezpieczony zdrowotnie w ZUS. Mam na to, że pracowałem w firmie Andżeliki Majewskiej bez ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS, dokumenty.

Kandydat Zagraniczny

Nie polecam. Miałem problem z pracodawcą. Zadzwoniłem do kancelarii radców prawnych Anna Wiluś-Antoniuk i za 5 minut rozmowy chcieli 250 złotych. A sprawa była prosta. Prezes CPC Andżelika Majewska nie płaciła składek na ubezpieczenia społeczne do ZUS, czyli zamiast przekazywać moje składki do ZUS przekazywała składki na swoje konto bankowe.

Wolfgang Agent nr 1

Poszedłem do sądu z pracodawcą, który nie odprowadzał do ZUS wszystkich składek na ubezpieczenia społeczne, nie zorganizował obowiązkowych szkoleń BHP. Anna Wiluś-Antoniuk przekonała sędziego Sądu Pracy we Wrocławiu, Piotra Broy, że choć pracodawca łamał prawo na mojej osobie ,że to ja mam zapłacić koszta dla adwokatki prezes pracodawcy czyli dla Anna Wiluś-Antoniuk. Wiecie o co kaman ? Dla niezbyt kumatych...jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K.
  • Nowowiejska 10 lok. 7
    00-653 Warszawa

Anw Anna Wiluś-Antoniuk i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp.K.