Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Opinie o Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

gość

TOPSIL- to nie (usunięte przez administratora) nikt siłą nie jest przetrzymywany-wolny rynek pracy w tym kraju istnieje więc wszystkie niezadowolone osoby nie musza męczyc się w tak kiepskiej firmie.

@gość

Jasne, w tym małym mieście wolny rynek pracy nie istnieje. W różnych miastach się robiło przez tyle lat, ale takiego (usunięte przez administratora) mobbingu i nepotyzmu jak w tej firmie i w tym małym mieście to nigdzie nie widziałem.

@Gość

Szanowni Państwo, do wszelkich tego typu sygnałów podchodzimy bardzo poważnie - w szczególności, kiedy dotyczą mobbingu. W stosunku do osób, które dopuszczają się naruszeń w tym względzie, wyciągamy konkretne konsekwencje. Mamy także uruchomioną bezpieczną ścieżkę anonimowego zgłaszania tego typu spraw, do czego zachęcamy wszystkich Pracowników. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Drodzy Państwo, w TopsilGlobal przyjęliśmy dwuetapowy proces rekrutacji. Pierwsze spotkanie odbywa się z bezpośrednim przełożonym, często online, i ma na celu ogólne poznanie Kandydata. W drugą stronę Kandydat ma okazję poznać wtedy bliżej naszą firmę, zakres obowiązków związany z danym stanowiskiem i zdecydować, czy jest to oferta zatrudnienia, której faktycznie poszukuje. W drugim spotkaniu poza bezpośrednim przełożonym bierze udział również inna, kluczowa osoba w danym dziale. Drugie spotkanie, organizowane najczęściej już na miejscu - w siedzibie firmy, weryfikuje praktyczne umiejętności przydatne w pracy na danym stanowisku. Często zatem pojawia się na nim kilka zadań sprawdzających kompetencje Kandydatów. Serdecznie pozdrawiamy :) - Zespół TopsilGlobal

Szczera Kobitka

Firma ma plus dla tych osób, które są tam wyżej postawione. Zwykły (usunięte przez administratora) 8 tyle. Masz wujka kolegę szwagra lub jakiegoś pociotka to już masz stanowisko. I na wszystkim żerują

@Szczera Kobitka

Szanowni Państwo, jak już podkreślaliśmy, oficjalną polityką naszej firmy są rekomendacje osób do pracy przez obecnych Pracowników. Wszystkie takie osoby przechodzą przy tym przez standardowy proces rekrutacji. Najważniejsze dla nas są zawsze faktyczne kompetencje, talent i zaangażowanie danej osoby. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Topsil Global Spółka z Oganiczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Dąb

Czterobrygadowy system pracy.

@Dąb

Dzień dobry :) mamy zróżnicowane podejście do systemu czasu pracy. W niektórych obszarach pracujemy w systemie czterobrygadowym, w innych - na dwie zmiany, zaś jeszcze w innych - w podstawowym systemie czasu pracy tj. „od 08:00 do 16:00”. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Firma Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Był ktoś na stażu ? Jak tam jest ? Ile płaca ?

Kolo
@Monika

płacą jak najmniej jest to możliwe.

@Monika

Droga Moniko, zawsze byliśmy i jesteśmy otwarci na młode osoby, które chcą u nas zdobyć pierwsze doświadczenie oraz zobaczyć czy nasza branża jest dla nich interesująca :) Praktyki i staże odbywały się u nas dotychczas wyłącznie na indywidulaną prośbę danej osoby, przy współpracy z jej uczelnią. Dla tego typu współpracy oficjalne wynagrodzenie nie funkcjonuje. Zawsze staraliśmy się jednak docenić naszych Praktykantów i Stażystów w innej formie. Do tej pory nie prowadziliśmy zatem formalnych programów stażowych, natomiast myślimy o ich uruchomieniu w niedalekiej przyszłości. W takich programach z pewnością przewidziane będzie pewne podstawowe wynagrodzenie :) Z serdecznymi pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Coś smutnego

Niegdyś firma z dużymi możliwościami aspiracjami. Teraz niestety chyli się ku upadkowi. Zaczęto inwestować zamiast w zasoby ludzkie to osoby z po za firmy, które mają modelowe wirtualne myślenie. Wystarczy zapytać się starych doświadczonych pracowników co ich boli jakie są problemy i co by zmienili bo to oni tworzą jeszcze ta firme ale być może z takim podejściem to nie będzie już niedługo co ratować. Jak wiadomo firma rodzinna i z pracownikami już wyłożonymi, którzy niebawem odejdą na emeryturę ale nie ma komu ich zastąpić i wtedy będzie problem. Kolejna słabostka w tej firmie że są równi i równiejsi tzn każdy inaczej zarabia im bardziej masz wyżej postawionego tam znajomego tym dostaniesz większą pensje i szybszy awans. Na tym potęgi się nie zbuduje i niestety już w okolicy opinia o firmie robi się coraz bardziej słaba.

@Coś smutnego

Szanowni Państwo, chcemy, aby w firmie TopsilGlobal o awansie zawsze decydowały wyłącznie konkretne kompetencje i zaangażowanie danej osoby. W ostatnim czasie jeszcze mocniej dążymy do pełnej transparentności w zakresie zatrudnienia i podjęliśmy kroki w celu stworzenia ustalonych, przejrzystych ścieżek kariery. Cenimy sobie też bardzo wieloletnich Pracowników i wiemy, że to na nich opiera się firma TopsilGlobal. Chcemy jednocześnie wprowadzać usprawnienia i rozwijać zespół o nowe osoby, które wnoszą nowe spojrzenie i doświadczenie. Szukając dróg rozwoju z pewnością nie zawsze podejmujemy idealne decyzje. Natomiast szybko korygujemy kierunek, kiedy widzimy, że przyjęte rozwiązania przynoszą korzyści mniejsze od zakładanych. Obecnie jesteśmy w trakcie licznych zmian i usprawnień, które, jak wierzymy, wpłyną na to, że firma TopsilGlobal będzie jeszcze szybciej się rozwijać i stawać jeszcze lepszą dla jej Pracowników. Rozumiemy, że zmiany mogą rodzić pytania i wątpliwości. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nasze dalsze działania były w pełni przejrzyste dla naszych Pracowników. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Gostek

Czy prowadzą jakąś rekrutację? Żadnych ofert nie ma..choć dziwne to..jak są to nikogo praktycznie nie biorą a jak tych ofert nie ma oficjalnie to i tak się słyszy że ktoś się do nich przyjął skąd mają info o wakacie? Praca tylko po znajomości czy istnieje jakaś szansa na realną i uczciwą robotę tam u nich?

@Gostek

Szanowni Państwo, polityką firmy TopsilGlobal, o której mówimy bardzo otwarcie i którą praktykują także inne firmy, są rekomendacje osób do pracy ze strony obecnych Pracowników. Co więcej, TopsilGlobal jest firmą rodzinną, która szczególnie ceni sobie związek z lokalną społecznością. Chcemy przy tym budować trwały, solidny zespół, dlatego polecone osoby także przechodzą przez proces rekrutacji. Zawsze opieramy się o faktyczne kompetencje i zapał do pracy każdej z osób. Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy na portal OLX, gdzie znaleźć można aktualnie prowadzone przez nas projekty rekrutacyjne :) Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Czy Topsil Global Spółka z Oganiczoną Odpowiedzialnością Sp.K. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dhdhdgd

Umowa o pracę

Firma zatrudnia część pracowników przez agencję pracy.

Dzień dobry, na etapie bardzo silnego wzrostu naszej firmy - w czasie uruchamiania nowego zakładu w Skierniewicach – zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją zatrudnienia, która wspierała nas w szybkim pozyskaniu osób z odpowiednim talentem i kompetencjami oraz w sprawnym obsadzeniu nowych stanowisk. Natomiast już wtedy wiedzieliśmy, że docelowo chcemy współpracować z wybranymi osobami na stałe i budować trwałą, długofalową relację. Obecnie wszystkich Pracowników zatrudniamy bezpośrednio, a umowa o pracę jest podstawową formą zatrudnienia w TopsilGlobal :) Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Radek

Zastanawiająca cisza na forum. Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Radek

Drogi Radku, dziękujemy bardzo za zainteresowanie firmą TopsilGlobal. Dotychczas nie traktowaliśmy portalu GOWORK jako kanału bezpośredniego kontaktu z Państwem. Od pewnego czasu postanowiliśmy jednak nadrobić zaległości w tym względzie :) Nasza firma normalnie funkcjonuje i co więcej dynamicznie się rozwija :) Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chcą się rozwijać razem z nami. Więcej informacji nt. aktualnie prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych znajdziecie m.in. na portalu OLX Serdecznie pozdrawiamy - Zespół TopsilGlobal

Zostaw merytoryczną opinię o Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.