Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Opinie o Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

W jakim systemie zmianowym jest praca dla operatora maszyn?

Administrator Nowy wpis

Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. poszukuje osoby na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

ZawiedzionaAtmosfera

Firma z brakiem szacunku , układy i układziki każdy aby tylko do siebie a nic od siebie. Panuje napięta atmosfera, zaczynają panować warunki jak w korpo

Zawiedziony zawodem atmosfery Nowy wpis
@ZawiedzionaAtmosfera

Czym dla Ciebie jest brak szacunku? Pensja nie na czas ?? Za gorąco za zimno brak przerw ? Kierownik nie do zniesienia ? Chciałbym rekrutować i słyszałem bardziej pozytywne opinie prośba o rozwinięcie .

@Zawiedziony zawodem atmosfery

Te same pytania nasunęły mi się na myśl. Zdradzisz, jakie ty opinie słyszałeś? Szczególnie że są bardziej pozytywne :P No i czy jednak zdecydowałeś się aplikować do firmy? Ja jestem w tej samej sytuacji, teraz trzyma mnie w obecnej pracy okres wypowiedzenia, ale docelowo chciałabym tu aplikować

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.? Na Pracuj.pl jest 27 września kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, rekrutacja w Topsil Global przebiega zazwyczaj w 3 etapach. Na pierwszym etapie specjaliści HR selekcjonują Kandydatów spośród nadesłanych ofert i wybierają osoby, które odpowiadają poszukiwanemu profilowi. Drugim etapem jest rozmowa rekrutacyjna, w której uczestniczą przedstawiciele działu HR oraz przełożony odpowiedzialny za stanowisko, na jakie rekrutowany jest Kandydat. Jeśli osoba przejdzie pomyślnie wstępną rozmowę rekrutacyjną, umawiana jest na kolejne spotkanie, na którym przeważnie omawiane są już szczegółowe warunki zatrudnienia. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

@Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Zawsze dajecie feedback bez względu na wynik rekrutacji? Chodzi mi o to żeby kandydat nie czekał zawieszony w próżni. Zwykle po ilu dniach już coś wiadomo?

Firma Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki jak ma tylko średnie wykształcenie to zarobi mniej, wie ktoś? Bo w ogłoszeniu napisali, że dopuszczają osoby ze średnim, chociaż proponują wyższe. No i nie wiem, jak to rozwiązują jak ktoś nie ma tych studiów.

Dzień dobry, wynagrodzenie jest negocjowane indywidualnie i jest zależne od umiejętności, doświadczenia, wiedzy i kompetencji na danym stanowisku. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Chciałabym aplikować jako operator maszyn. Praca odbywa się na akord? Mogę was prosić o więcej informacji na temat przebiegu pracy na produkcji. Zastanawiam się czy zmieniacie się w trakcie dnia pracy między maszynami. Ile jest przerw? Dostajecie dodatkowe 10 minutowe przerwy po dwóch godzinach ciągłej pracy?

XX

Praca jest raczej spokojna, można odejść od maszyny tak naprawdę w każdym momencie i iść się napić czy do łazienki. Jedna osoba jest przypisana do maszyny na całą zmianę i nie ma zamian w ciągu dnia (chyba, że są jakieś przezbrojenia na "Twojej" maszynie - wtedy pomagasz w selekcji np. innej osobie lub robisz coś innego co zleci brygadzista :)

@XX

No ale chyba jest oficjalna przerwa na zjedzenie śniadania czy każdy sam decyduje kiedy odejdzie od maszyny i chwilę odpocznie? Jak to wygląda w praktyce? Szef nie odlicza tych samowolnych wyjść?

Dzień dobry, zapraszamy serdecznie do aplikowania. Informujemy, że obowiązują u nas pewne normy, które należy wypełnić, natomiast nie zlecamy pracy na akord. Organizacja pracy zależy od aktualnego zapotrzebowania firmy i jest ustalana przez planistę i kierownika produkcji. Każdy brygadzista przekazuje informacje swojemu zespołowi i Pracownicy znają grafik z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Planujemy pracę tak, aby Pracownicy nie zmieniali stanowisk w czasie swoich zmian. Każda osoba przypisana jest danego dnia do konkretnej maszyny. W ciągu dnia pracy Pracownik, zgodnie z przepisami prawa pracy, ma przewidzianą 15-minutową przerwę, którą może podzielić na krótsze przerwy. Oprócz tego są dodatkowe przerwy, jeśli ktoś ma taką potrzebę (oczywiście w miarę rozsądku). Wszelkich szczegółów odnośnie organizacji, sposobu pracy oraz zakresu obowiązków dowie się Pani podczas procesu rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Firma ok. Pracownicy fajni życzliwi jest miło. Jedna tylko brygada wprowadza (usunięte przez administratora). Cóż poradzić gdy czyją się bezkarni.

Ruda

Zarobki w takim razie jak oceniasz?;) Niżej ktoś wspomniał, że na produkcji stawki żałosne, ma rację? To na plus duży, że atmosfera między pracownikami jest w porządku, przynajmniej dla mnie. Co z dodatkami, jakimś socjalem? Przyjmują tak poza tym na linię kobiety?:)

@Ruda

Dzień dobry, jak wielokrotnie podkreślaliśmy wynagrodzenia w naszej firmie kształtują się na poziomie rynkowym. Przy tym oferujemy naszym Pracownikom liczne benefity pozapłacowe. Zachęcamy do odwiedzenia sekcji „Pracuj z nami” na naszej stronie www.topsilglobal.com, aby zapoznać się ze szczegółami i aktualnymi ofertami pracy. Zapewniamy też Państwa, że w naszej firmie zatrudniając Pracowników nie zwracamy uwagi na płeć, a na faktyczne kompetencje danej osoby. A mówiąc jeszcze bardziej wprost - zatrudniamy kobiety przy produkcji. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

@Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Mógłby dowiedzieć się jakie to benefity? Teraz na święta też będą jakieś bonusy typy bony albo paczki dla dzieci pracowników? Firma organizuje pracowniczą wigilie?

Dzień dobry, przed świętami organizujemy wspólne spotkanie opłatkowe ze wszystkimi Pracownikami. W ramach benefitów pracowniczych dzieci do 12. roku życia dostają prezenty z okazji Mikołajek (6 grudnia). Oprócz tego benefity pozapłacowe w naszej firmie to m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do karty MultiSport, premie i dodatki okolicznościowe czy wydarzenia kulturalne, spotkania integracyjne oraz pikniki dla Pracowników i ich rodzin. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół Topsil Global

Jak zapłacisz to będziesz miał nawet i paczki dla dzieci

XX

Jak zapłacisz? Paczki są wydawane każdemu pracownikówi, który posiada dzieci poniżej 12 roku życia. Nie płaci się za to :)

Ciezkieczasy

Firma zarząd jak najbardziej na plus jedynie osoby kierujące sa bez zbędnego komentarza. Ech życie, każdy doi ile się da .

@Ciezkieczasy

Tak ogólnie to czemu zarząd oceniasz na plus? Cos teraz ostatnio zostało wprowadzone? Kiedyś patrzyłem na oferty do was na utrzymanie ruchu, gdy zerkałem aktualnie na stronę to dalej oferty wiszą, one są poglądowe? Pracy od grudnia będę potrzebował i ciekaw jestem czy gdybym teraz cv złożył to by dało rade wszystko w czasie dopiąć? Jak szybko występuje jakiś feedback?

Dzień dobry, ogłoszenia na naszej stronie www były publikowane przez dość długi okres z uwagi na duże zapotrzebowanie na nowych Pracowników, jakie występowało w naszej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z ich aktualizacją. Wciąż poszukujemy kolejnych osób do naszych dwóch zakładów w Słubicy i Skierniewicach. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Kot z Mokotowa

Ogólnie firma całkiem fajna, w porównaniu do innych firm w okolicy nie jest jakos ciężko.Warunki latem dosc ciezkie 30 kilka stopni , zawsze mogłoby być lepiej ale patrząc obiektywnie jeżeli wykazujesz chęć do pracy i jesteś zaangażowany/a to dostajesz możliwości rozwoju, zawsze trafią się tacy którzy powiedzą ze jest źle i wszystko po układzie, ogólnie atmosfera pozytywna trafiają się osoby które,,mieszają i sieją fermet ale to chyba jak w kazdej firmie. Dyrektorzy na plus widać że zależy Im na jak najlepszym funkcjonowaniu zakładu.

Franek
@Kot z Mokotowa

Możliwości rozwoju to szkolenia dla chętnych czy bardziej szansa z czasem na awans i lepsze stanowisko? Jeszcze dopytam. Jak jest tak gorąco to masz pracownicy mają dostęp do butelkowanej wody?

Kot z Mokotowa
@Franek

W okresie letnim w upały dają zarówno wodę jak i różne owoce, szkolenia też są czy dużo czy mało ciężko powiedzieć na pewno mogłoby być więcej.Duzo osób awansowało z produkcji więc z czasem jeśli chcesz to jest szansa na awans.Chyba że nic od siebie więcej nie dajesz oprócz wiecznych oczekiwań i narzekania .

@Kot z Mokotowa

To z produkcji na jakie stanowisko można przeskoczyć i po jakim czasie pracy? Co masz na myśli żeby dać z siebie więcej? Co najlepiej zrobić?

@Kot z Mokotowa

Dzień dobry, cieszą nas bardzo tak pozytywne opinie. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć naszym Pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Zapewniamy m.in. odpowiednie szkolenia, zaś możliwości awansu i jego termin zależą każdorazowo od indywidualnego przypadku, jak też zaangażowania i umiejętności danej osoby. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Czy urlop w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. jest płatny 100%?

Tak, urlop jest płatny 100%

Prawda

Zero organizacji i zero odpowiadania za swoje błędy. Każdy robi co chce i zerowe pojęcie o tym co się robi. Oprócz dobrej atmosfery reszta jest śmiechem przez łzy

Inga
@Prawda

Czyli ciężko u nich o osoby kompetentne? To w jaki sposób ludzie tam awansują, skoro nie posiadają komplementarnej wiedzy? Przez układy lub dobre stosunki z szefostwem? A jak przychodzi nowy pracownik, to kto go szkoli?

@Prawda

Szanowni Państwo, cieszymy się, że dobra atmosfera w naszej firmie została doceniona. Odnośnie błędów: W naszej firmie istnieją rozwiązania pozwalające bezpiecznie zgłaszać wszelkie nieprawidłowości, nigdy nie pozostawiamy takich zgłoszeń bez wyjaśnienia i zawsze chronimy sygnalistów. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Rozmowa

Rozmowa kwalifikacyjna to żenada zero konkretów fachowości. Osoba która ja przeprowadza nie jest w stanie sprecyzować się odnośnie finansów, zatrudniasz się nie wiedząc jaka będzie w późniejszym etapie twoja gaża. Porażka

Sabina
@Rozmowa

Serio, nawet wynagrodzenia nie podali? Nic, cokolwiek? a typ umowy chociaż zdradzili? Dziwne bardzo, z kim była ta rozmowa? Zarząd, kierownictwo, ktoś z HR czy zespołu? No i na jakie stanowisko aplikowałeś?

Rozmowa
@Sabina

Tzn inaczej że po okresie próbnym dowiesz się na jaką stawkę sa oceniane twoje zdolności , od twoich zdolności predypozycji zależy twoja pensja na produkcji. Stawki na początek jak na firmę produkcyjna żałosne

@Rozmowa

Szanowni Państwo, na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej podajemy widełki przyszłego wynagrodzenia. Konkretna stawka ustalana jest na bazie wiedzy i umiejętności danego Kandydata. Wynagrodzenia w naszej firmie kształtują się na poziomie rynkowym. Staramy się przy tym, aby odzwierciedlały zaangażowanie, kompetencje i jakość świadczonej pracy. Oprócz tego zapewniamy liczne benefity pozapłacowe takie jak prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do karty MultiSport, premie i dodatki okolicznościowe czy wydarzenia kulturalne, spotkania integracyjne oraz pikniki dla Pracowników i ich rodzin. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Jakie jest realne wynagrodzenie operatora maszyn? I jak wygląda system zmianowy?

@Kandydat

Dzień dobry, kwestię wysokości wynagrodzenia ustalamy indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym z Kandydatem. System pracy zależy natomiast od działu, charakteru pracy, jak też bieżących uwarunkowań produkcyjnych. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Bajki

Firma ma lata świetności za sobą, jest tzw cieniem samego siebie. Zarząd nie ma bladego pojęcia jaka jest prawda o funkcjonowaniu zakładu. Podwyżki w firmie w czasach tak dużej inflacji w ogóle nie istnieją bądź sa symboliczne nie rekompensują siły nabywczej pieniądza. Jeszcze chwila a każdy młody pracownik odejdzie . Firma bez przyszłości dla mlodego człowieka, chyba że w familii jest się.

@Bajki

Dzień dobry, firma cały czas się rozwija i poszerza grono Klientów z bardzo różnych branż i rynków - tak krajowych, jak i zagranicznych. Przychody z roku na rok systematycznie rosną. Prowadzimy wiele projektów innowacyjnych dla kluczowych graczy z branż takich jak AGD, elektrotechnika, kolejnictwo, budownictwo, etc. Wiemy, że to ludzie stanowią podstawę naszego działania i osiąganych sukcesów. Mamy wielu wieloletnich Pracowników, ale z chęcią zapraszamy też do współpracy osoby młode, chcące poszerzyć swój warsztat i zdobyć nowe doświadczenia. Z serdecznymi pozdrowieniami - Zespoł TopsilGlobal

Bajka
@Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Szanowni Państwo czyli my jako najniższy element zakładu pracownicy produkcyjni jesteśmy karmieni stekiem kłamstw. Jeszcze kilka tygodni (dni ) oznajmiono nam , że firma ma kryzys nie ma pieniędzy na podwyżki brak nowych zleceń zamówień a teraz Piszą Państwo o świetnej kondycji zakładu. Prosimy o ustosunkowanie się zebraniem z pracownikami twarzą w twarz

@Bajka

Dzień dobry, faktycznie ostatni okres jest trudny z uwagi na bardzo wysoką inflację oraz wzrost cen samych surowców i materiałów. Dotyczy to nie tylko nas, ale wszystkich firm działających na rynku - również naszych Klientów. Pracujemy jednak aktywnie, aby tę sytuację poprawić i utrzymać dotychczasową ścieżkę wzrostu, co niewątpliwie będzie z korzyścią tak dla Pracowników, jak i samej firmy. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

kekler

Cześć, Firma spoko, ludzie na produkcji jak i w biurze (ci na piętrze) są w porządku, jednak komunikacja z kierownikami produkcji fatalna! Starsi panowie którzy zachowują się jak chamy. Niestety w firmie panuje nepotyzm.

@kekler

Dzień dobry, relacje między Pracownikami są kwestią bardzo indywidualną. Z naszej strony staramy się, aby w Topsil panowała atmosfera wzajemnego szacunku i życzliwości. Każdy przypadek niewłaściwych zachować można też zgłaszać bezpieczną i anonimową drogą wypracowaną w naszej firmie. Odnośnie nepotyzmu, cenimy sobie polecenia osób do pracy ze strony naszych obecnych Pracowników. Nie jest to jednak jedyna droga dołączenia do naszego zespołu. Poza tym nawet, jeśli ktoś jest z polecenia, i tak musi przejść przez weryfikację swoich kompetencji. Zachęcamy do wzajemnej, otwartej komunikacji. Z serdecznymi pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Czy w Topsil Global Spółka z Oganiczoną Odpowiedzialnością Sp.K. pracuje się na open space?

Wojti

Część biura tak.

Adrian
@Wojti

Dzięki za info. A powiesz na jakich umowach tu przyjmują? Mógłbym od początku dostać na czas określony czy jednak dla nowych tylko zlecenie?

X.
@Adrian

Raczej zlecenie na początek.

Iwona
@Wojti

Jaka część? Od czego to zależne?

Dzień dobry, część Pracowników biurowych pracuje na open space, natomiast zależy to od konkretnego przypadku i charakteru wykonywanej pracy. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Co jaki czas w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. można ubiegać się o podwyżkę?

Dzień dobry, zależy to każdorazowo od indywidualnego przypadku, zaangażowania i nastawienia danego Pracownika. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Zawiedziony

Firma niegdyś na plus teraz tylko na minus , tyle w temacie

Adrian
@Zawiedziony

Co się stało że się pogorszyło? Powiesz co według ciebie jest na minus? Chodzi o atmosferę i relacje z kierownictwem czy coś innego ci nie pasuje?

Sylwia
@Zawiedziony

Hmmm...a podasz konkrety, bo tak niewiele się można dowiedzieć, zwłaszcza jak ktoś chce do nich aplikować...to co dla Ciebie może wydawać się minusem, dla kogoś niekoniecznie :P Co było nie tak dla Ciebie zarobki, atmosfera?

@Zawiedziony

Szanowni Państwo, każdy ma prawo do swojej własnej opinii, natomiast cieszymy się, że większość naszych Pracowników chce z nami pracować, jest zadowolona i wiąże z nami swoją przyszłość i karierę. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Oj ok

Firma zatrudniająca mnóstwo pozorantów czyli osób, które umia się sprzedać swoje pomysły , które mają być łał a w rzeczywistości to oderwane osoby od od ziemi, wystarczy im laptop dobry słownik ułożyć maila wysłać gdzie trzeba i już wszyscy są happy . I właśnie w ten sposób buduje się wirtualny obraz idealnej firmy, która jest tak na prawdę firma poxbawiona ładu i składu. Nikt za nic nie odpowiada tylko pisze bajki i wychwala się coś co można zrobić raz a porządnie a zatrudnia się osoby co robią to kółko cały czas i są potem wszyscy och i ach . Chcesz zaoszczędzić na cyrku to zatrudnij sir tutaj a będzie on za free codziennie. Zarząd jest oszukiwany na każdym kroku lecz gdy to dojrzą zrozumia może być za późno a wielka szkoda gdyż oprócz tych kilku osób to firma , której w ówczesnych czasach ze świecą szukać była by idealna firma.

Iwona
@Oj ok

To firma ma jakieś konkretne wytyczne, które trzeba spełnić, aby dostać pracę? Czy faktycznie wystarczy tylko potrafić sprzedać swoje pomysły i to wszystko? Jakichś konkretnych kwalifikacji nie wymagają

@Oj ok

Dzień dobry, Pracownicy są dla nas najwyższą wartością, a dobór osób do naszego zespołu opieramy zawsze o autentyczne kwalifikacje danej osoby. Możemy poszczycić się tym, że mamy wieloletnich Pracowników, dobieramy sprawdzone ekipy, chcemy wiązać Pracowników ze sobą na lata i mamy jeden z najniższych współczynników rotacji. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

odradzam pracę w zakładzie w skierniewicach. brak komunikacji odnośnie zgłaszania problemów w szczeblach wyżej. szczucie za plecami. walka o wyższe stołki za wszelką cenę.

Irena
@były pracownik

To ja aż ciekawa jestem na czym polega ta wysoka cena i jak cała ta walka wygląda, że tak to przytaczasz... zwłaszcza, że pisali tutaj o powszechnie dużym szacunku między ludźmi, więc czemu nie mieliby reagować na zgłaszane problemy?

@były pracownik

Szanowni Państwo, na wszystkie zgłaszane problemy reagujemy, o ile są zgłaszane w chwili zaistnienia. Mamy też wypracowaną bezpieczną i anonimową drogę dla zgłaszania tego typu spraw. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Zostaw merytoryczną opinię o Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.