Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Opinie o Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Zastanawiam się nad aplikowaniem. Posiadam duze doświadczenie w produkcji, jednak interesuje mnie jedynie praca na dwie zmiany. Jest ta możliwość u Was w firmie? Jak wygląda kwestia umowy? Finansowo - da się wyżyć?

@Kandydat

Dzień dobry, w zależności od działu i bieżącego zapotrzebowania na produkcji stosowane są różne rozwiązania w zakresie systemu czasu pracy. W odniesieniu do rodzaju umowy i warunków finansowych również jest to każdorazowo indywidualny przypadek i zależy od osobistych kwalifikacji i zaangażowania. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

PracownikTh

Jedna z najlepszych firm w okolicy , z dużymi aspiracjami . Nieliczna lub ostatnia z firm , która traktuje wszystkich na równi. Każdy ma swoje minusy i plusy jednak tutaj plusów jest więcej. Oby tak dalej.

@PracownikTh

Niestety w świetle ostatnich zwolnień i nieprzedłużenia umów, nie zgadzam się. Oceny pracownika nic nie warte. W tej firmie lepiej nie pokazywać że coś potrafisz, bo znaczy że masz aspiracje i możesz zagrać. Dwulicowość i fałszywość niektórych przełożonych, okłamywanie pracowników i długotrwały wyrafinowany mobbing jest na porządku dziennym. Jedynym plusem to nowy budynek i zaplecze socjalne. Jeżeli zarząd nie zacznie kontrolować, czasami absolutnie niezasadnych decyzji kierowników, firma popsuje reszki dobrych opinii w Skierniewicach.

Zadowolony pracownik
@PracownikTh

To prawda. Jedna z najbardziej firm w okolicy i duży szacunek dla zarządu ,dyrekcji i kierownictwa.

@PracownikTh

Ciekawi mnie w takim razie, jakie są te plusy w tej firmie, bo widzę, że dużo osób się tutaj skupiło na negatywach, a co właśnie z tymi pozytywnymi stronami?

@Mix

Dzień dobry, niełatwa sytuacja rynkowa zmusiła nas do podjęcia decyzji o nieprzedłużeniu części umów z niektórymi Pracownikami. Tym niemniej zwolnień jako takich w naszej firmie nie było. Ponad to, kiedy umowa ma być nie przedłużona, zawsze ze stosownym wyprzedzeniem o tym informujemy. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Mix

Niestety w świetle ostatnich zwolnień i nieprzedłużenia umów, nie zgadzam się. Oceny pracownika nic nie warte. W tej firmie lepiej nie pokazywać że coś potrafisz, bo znaczy że masz aspiracje i możesz zagrażać. Dwulicowość i fałszywość niektórych przełożonych, okłamywanie pracowników i długotrwały wyrafinowany (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym. Jedynym plusem to nowy budynek i zaplecze socjalne. Jeżeli zarząd nie zacznie kontrolować, czasami absolutnie niezasadnych decyzji kierowników, firma popsuje reszki dobrych opinii w Skierniewicach.

@Mix

Zadowolony

Jako pracownik nie mam nic do zarzucenia firma na najwyższym poziomie. Jedynie mogli by pomyśleć o grupie wsparcia dla AA, ponieważ % leją się tam litrami .

Co ty
@Zadowolony

Procenty do góry to idą ale wypłat, podwyżki plac firma solidna u tyle w temacie

@Zadowolony

Szanowni Państwo, dziękujemy bardzo za pozytywną opinię o naszej firmie, natomiast stanowczo chcielibyśmy odciąć się od „%, które leją się litrami”. Nie ma u nas tolerancji dla takich praktyk, a gdyby do takich sytuacji doszło, wyciągnęlibyśmy wszelkie możliwe prawnie konsekwencje. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Firma Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Nic ciekawego

Firma nastawiona tylko na szkolenia itp a na zero normalnego spojrzenia. Niestety nikt nie ma tutaj rzeczywistej odpowiedzialności szczególnie w pionie produkcji gdzie dzieje się źle a wręcz samowolka brygadzistow. Nadgodziny są ustalane pod konkretne osoby , żeby tylko one mogły zarabiać, są zapisy potem wykreśla się taką osobę bo ktoś milusinski kierownika z przypadku chce przyjść bo zarobi więcej niż inna osoba w kwartał. Stawki są ustalane nie od umiejętności tylko od tego kto jak kogo lubi. Każdy z brygadzistow powinien być oceniony przez cały zakład anonimowo wtedy dopiero bolączki firmy wyjadą na jaw. Jedynym usprawnieniem jest zatrudnianie ludzi , którzy są bo są a nie znają podstaw funkcjonowania firmy. Żeby coś zmienić to trzeba zacząć od zera a nie od kierownika przyjaciela. Wszystko jest zamiatane pod stół . Wystarczy wziąć usiąść z każdym i szczerze porozmawiać a problemy same się rozwiążą. Nie traktuje się ludzi jak równym sobie , są równi i równiejsi. Dba się o tabelki wyniki , a to przecież każda bzdurę przyjmie. Na produkcji jest tak na prawdę garść ludzi a osób nimi kierujących ulepszających coraz więcej, którzy sami nie raz nie wiedzą po co przyszli dziś do pracy. Może warto posłuchać każdego z osobna i potem poprosić o pomysły tych którzy robią to co potrafią najlepiej . Warto też pomyśleć o zmianach niby brygadzistów lub sprawdzić ich produktywność , tylko nie te mailowe a faktyczne i fizyczne gdyż słaby brygadzista to słaba brygada a potem to ciągnie się ku upadkowi. Jak to mówią Pańskie oko konia tuczy. Pozdrawiam

Zadowolony pracownik
@Nic ciekawego

Zmiany należy zacząć od siebie zamiast narzekać na innych . Nie widzę powodu aby czepiać się kierownika i brygadzistów . Jakie ankiety ? Nie znam pracy innych brygadzistów ,więc nie widzę powodu aby ich oceniać ,no chyba ,że chodzi o to aby zaszkodzić bez powodu w ramach lubię nie lubię . Nie widzę też powodu aby pisać takie bzdury nt.firmy która jest przyjazna pracownikowi .

Sama prawda
@Zadowolony pracownik

Nie znasz firmy gdzie to robią bo pewnie masz ciepła posadkę zaraz po szkole i nigdzie nie robiłes wcześniej, chyba że na dziko

@Zadowolony pracownik

To może ty opiszesz firmę? Co Ci się podoba, jak atmosfera i zarobki. Widzę sprzeczne opinie, więc chciałabym poznać też Twoje zdanie.

@Nic ciekawego

Szanowni Państwo, z należytą uwagą podchodzimy do wszelkich osobistych spostrzeżeń naszych Pracowników, dokładnie je analizując, aby na bieżąco wprowadzać stosowne usprawnienia. Dbamy też o stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszej kadry, a także o dobrą atmosferę, tak aby każdy Pracownik czuł się u nas dobrze. Dobór osób do zespołu odbywa się wyłącznie na podstawie faktycznych kompetencji i nastawienia danego kandydata. Staramy się, aby organizowane szkolenia były maksymalnie praktyczne i wnosiły wartość do codziennej pracy. Z serdecznymi pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

W Skierniewicach

Opinia dotyczy zakładu w Skierniewicach. Przytoczę tylko jeden przypadek, a wy sami wyciągniecie wnioski. Nagły nalot kierownika produkcji na hale. Większość pracowników produkcji, nic nie robi, siedzą w swoich telefonach. Kilka tygodni później, zostaje zwolniona osoba która w tamtej chwili uczciwie pracowała.

@W Skierniewicach

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie zwolniliśmy żadnego pracownika w zakładzie w Skierniewicach. Dwa przypadki odejścia pracowników z naszej organizacji wiązały się z wygaśnięciem umowy czasowej (pierwszy) oraz z indywidulaną decyzją pracownika o zakończeniu współpracy (drugi). Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

CośTam

Firma nastawiona jedynie na wyzysk pracowników , i na tabelki . W zakładzie pracuje już więcej niby potrzebnych pracowników biurowych jak produkcyjnych. Zawsze na zakończenie roku jest pięknie idealnie a potem jest lament żal że rok źle zamknięty. Większość ludzi tu pracujących to zasiedlency przed emerytura lub w sędziwym wieku, firmie pasują tacy ludzie bo się nie sprzeciwiają wystarczy im zrobić imprezę integracyjna postawić procent na stole i już po problemie. Wszystko jest zamiatane na każdym szczeblu pod dywan gdyż jest tutaj rodzinka.pl nasza klasa lub też sąsiedzi . Przychodzisz to jesteś uczony tylko czegoś prostego nic nowego bo okaże się jeszcze że umiesz więcej i potem laluś który robi x lat może dostać gorsza pracę. W tym zakładzie każdy dział żyje swoim życiem robi co chce i wali w ciula kogo trzeba. Nie ma nikt na niczym kontroli, brakuje prawdziwego gospodarza. Nadgodziny każdy dział ma liczone inaczej , dla wybranych są dodatki , jedynym awansem w tej firmie jest pewność że jak dasz się doić od początku tak będzie cały czas . Nic nie jest robione wg norm zasad tylko aby aby a jak jest kontrol audyt to jest szopka . Nie polecam , no chyba że jestes z familii to masz już przed umowa awans lub też ciepły stołek , na którym siedzisz i czekasz aby 8 godz zleciało.

@CośTam

Dzień dobry, od zawsze Pracownik jest dla nas bardzo ważny, jednak prawdą jest, że jeszcze nie zawsze udaje nam się w pełni zaopiekować wszystkimi, tak jak byśmy chcieli. Jesteśmy organizacją, która się dynamicznie rozwija i uczy – niestety również na własnych błędach. Podjęliśmy wiele działań mających na celu poprawę dobrostanu naszej załogi, biorąc pod uwagę również nasze możliwości. Ostatnie lata to okres wielkich wyzwań i niestabilności biznesowej. Jako firma poradziliśmy sobie na tyle nieźle, że zapewniliśmy naszym ludziom stabilność zatrudnienia i wzrost wynagrodzeń. To dla nas najważniejsze. Celujemy w to, aby stać się międzynarodowym liderem w branży, stąd sukcesywnie zapraszamy do zespołu Pracowników o różnych kompetencjach, których wymaga od nas rynek i nasi Klienci. Wzrost liczebności kadry uwzględnia bieżące potrzeby wykraczające poza ogląd jednego Działu czy Pionu; patrzymy na nasz rozwój kompleksowo i długofalowo. Jesteśmy firmą dążącą do zdobycia zaufania na lokalnym rynku pracy i cenimy sobie bliskie, koleżeńskie kontakty. Zachęcamy również naszych Pracowników do polecania osób, które mogłyby wnieść wartość do organizacji. Jednocześnie dbamy o to, aby relacje były transparentne – wprowadzamy obiektywny system rozmów podsumowujących, oraz ścieżek karier. Wystarczy tylko wyjść z inicjatywą. Doceniamy osoby, które chcą się z nami rozwijać i widzą w nas docelowego pracodawcę. Stąd mamy bardzo zróżnicowaną kadrę – zarówno doświadczone osoby z wieloletnim stażem, jak i młode osoby rozpoczynające życie zawodowe. Wdrożenie każdego nowego Pracownika bez doświadczenia w naszej branży musimy zacząć od podstaw. Nasze procesy produkcyjne są zaawansowane technologicznie. Pracujemy nad tym, aby coraz lepiej wdrażać i szkolić nowego Pracownika. Jesteśmy otwarci na inicjatywę własną Pracowników dotyczącą ich potrzeb rozwojowych. Prowadzimy rekrutacje wewnętrzne i jednocześnie zachęcamy wyjątkowych Pracowników do dalszego rozwoju. Równolegle wprowadzamy obecnie ścieżki karier, które mogą ułatwić poruszanie się naszych Pracowników w rozwoju kariery w naszej organizacji. W naszych działaniach skupiamy się konsekwentnie na tym, aby każdy był na bieżąco rozliczany z pracy. Każdy członek Zespołu Topsil ma realny wpływ na to jak funkcjonuje nasza organizacja. Zmiany przyzwyczajeń i standardów naszych Pracowników wniesione z poprzednich doświadczeń zawodowych niestety są długotrwałe i wymagają wiele uwagi. Jesteśmy nastawienie na pracę między pionami i działami – wspierają nas w tym nowoczesne narzędzia zarządzania. Natomiast skuteczna komunikacja zależy od każdego z Pracowników. Rozwijamy sukcesywnie nasze umiejętności współpracy i żadne sygnały o nieprawidłowościach nie pozostają bez odpowiedzi i działania. Nie znamy przypadku ustalenia ścieżki kariery przed rozpoczęciem współpracy z nami. Doceniamy wkład i wysiłek, którego niestety - niektórym zazdrosnym i niezaangażowanym - brakuje. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

@CośTam

Tak, to prawda. Firma zalicza kolejnego doła.

Ktoś tam
@CośTam

Po co się tak męczysz? Zwolnij się.

Wgm

Na produkcji finansowo nie jest źle. Trochę popracujesz i 4500 zarobisz. Z nadgodzinami nawet koło 5500 na rękę. Z tym że 4brygadowka. Mało wolnego i człowiek przemęczony chodzi. W firmie Są starzy wyjadacze i są maruderzy jak w każdej.. Prawda jest że raczej nie awansujesz i działu nie zmienisz chyba że rodzinka.pl jak zacząłeś na produkcji to tam skończysz. Ile kasy wywalczysz na poczontku tyle będziesz miał. Potem zapomnij o podwyżkach. Najgorsze są plociuchy niestety tak samo chłopy jak i baby. Nie mają nic do roboty do tego brak kompetencji i tylko jęzorem umieją paplać. Kadra kierownicza w porządku jak robisz robote to nie ma problemu.(usunięte przez administratora). Ogólnie nie jest źle ale znajomemu bym nie polecał. Latem jest najgorzej. Szaro od dymu. Gorąco od wtryskarek - 40 stopni to standard! Rzucą jakieś wiatraki i tylko się idzie rozchorować. Ale człowiek się przyzwyczaja.. jakoś do 1 starcza.. i na tym zakończymy... Podsumowując. Ciężka praca za mniej niż średnia krajową i to na 4brygodowce..

Elżbieta
@Wgm

No to w sumie spoko sumka wychodzi z tymi nadgodzinami. Serio 40 stopni? I nie ma żadnego dodatku za takie warunki pracy?:/ A jaki jest stosunek w firmie kobiet do mężczyzn? :) Mysle nad podesłaniem swojego cv ale często firmy odrzucają kobiety

@Elżbieta

Ta nie odrzuca :-)

@Wgm

Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszej oferty finansowej. Dokładamy wszelkich starań, aby być konkurencyjną firmą na rynku również w obszarze zatrudnienia. Wprowadzamy system, który daje możliwość corocznych awansów stanowiskowych i/lub wynagrodzeniowych – pod warunkiem spełnienia naszych wspólnych ustaleń i wymagań. Chcemy doceniać zarówno kompetencje jak i postawy. Praca w trybie ciągłym jest z jednej strony uzasadniona realiami rynku, z drugiej zaś wiemy, że jest bardzo wymagająca i stąd gwarantujemy dodatek dla osób pracujących w systemie 4-brygadowym. Zdajemy sobie w pełni sprawę, że warunki pracy produkcyjnej są wymagające, ale zapewniamy zgodność z wymogami BHP oraz prawa pracy, jak i podejmujemy działania doraźne minimalizujące uciążliwości związane z naszymi realiami produkcyjnymi (oraz umilacze takie jak owoce czy i zimna woda). Przy okazji chcemy podkreślić, że wszelkie komentarze naruszające dobre osobiste naszych obecnych, jak i byłych Pracowników będą przez nas usuwane. - Zespół TopsilGlobal

Bad

Nie wierzcie jak wam będą mówić, że jest tutaj rodzinna atmosfera... Z każdym ciężko się dogadać i większość ma pracę po znajomości. Plotki rozsiewane wzdłuż i wszerz fabryki.

@Bad

większość? to jaka część pracuje normalnie, nie po znajomości? i czy trudno się jest tak dostać?

@Bad

Szanowni Państwo, dostać się nie jest ciężko, jeśli posiada się odpowiednie kompetencje. Serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji na rekrutacja@topsilglobal.com. Znaczna część naszych Pracowników to Pracownicy z polecenia. Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, polecenia są oficjalną polityką naszej firmy, która, rzeczywiście, jest polską firmą rodzinną. Nie znaczy to natomiast absolutnie, że jest to jedyna droga dołączenia do naszego zespołu. Co więcej, obecnie poszukujemy Pracowników na wielu stanowiskach - na portalu OLX.pl można zapoznać się z aktualnymi projektami rekrutacyjnymi. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dąb

Jeżeli nikt z pracy nie rezygnuje,a cały czas są chętne osoby to świadczy,że chce się w tej firmie pracować .

Dominika
@Dąb

Napisałeś, że do tej pory nikt nie zrezygnował z pracy w firmie Topsil i że Twoim zdaniem świadczy to o tym, że jest to raczej pozytywne doświadczenie dla pracowników. A możesz powiedzieć, jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Atmosfera jest w porządku?

Dąb
@Dominika

Firma cały czas się rozwija na plus. Atmosfera jest przyjazna , wiadomo ile ludzi tyle charakterów ale nie ma chyba konfliktów między pracownikami.

Drodzy Państwo, miło nam słyszeć tak pozytywne opinie :) Pragniemy w tym miejscu nadmienić, że - niezależnie od wynagrodzenia ustalanego indywidualnie w każdym przypadku - cały czas poszerzamy naszą ofertę świadczeń pozapłacowych dla naszych Pracowników. Ich wachlarz jest w TopsilGlobal dość szeroki i obejmuje m.in. opiekę medyczną Enel-Med, karty MultiSport, dofinansowania do wczasów, imprezy kulturalne, paczki dla dzieci, prezenty świąteczne i wiele innych. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

@Dominika

Droga Dominiko, jeśli interesuje Cię praca w TopsilGlobal zapraszamy Cię do śledzenia ofert pracy na portalu OLX.pl Zawsze możesz też zostawić nam swoje CV pod adresem rekrutacja@topsilglobal.com Damy znać kiedy pojawi się coś o profilu Twoich zainteresowań :) Pozdrawiamy - Zespół TopsilGlobal

Zofia

Hej, przeglądałam sobie stronę internetową Topsilu w poszukiwaniu ofert pracy ale niestety nic nie udało mi się znaleźć. Widziałam jedynie formularz poprzez który można aplikować i zaznaczyć interesujące Nas stanowisko. Czy mogłabym się od Was dowiedzieć jak jest aktualnie z wolnymi stanowiskami pracy dla magazyniera? Czy zespół jest zazwyczaj stały czy są rotacje? Czy w najbliższym czasie można liczyć na dołączenie do niego?

@Zofia

Drodzy Państwo, zależy nam na budowaniu solidnego i trwałego zespołu, a rotacja pracowników jest tym czynnikiem, który chcemy minimalizować. Aktualnie trwają przyjęcia na stanowiska związane z pracą na magazynie oraz w sferze produkcji. Zachęcamy także do śledzenia aktualnych projektów rekrutacyjnych na portalu OLX.pl Serdecznie pozdrawiamy :) - Zespół TopsilGlobal

@Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Można też zostawić swoje CV pod adresem rekrutacja@topsilglobal.com Damy znać, kiedy pojawi się coś odpowiedniego dla Ciebie ;) - Zespół TopsilGlobal

Ola

Są jakieś przyjęcia dla kobiet?

@Ola

Bywają. Można zostawić CV na recepcji.

@Ola

Dzień dobry, w każdym obszarze funkcjonowania naszej firmy zatrudniamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Naczelną zasadą jaką się kierujemy jest równouprawnienie. Nie ma znaczenia czy jest to praca w biurze, w sferze produkcji czy na magazynie – wszędzie mile widziane są tak kobiety, jak i mężczyźni. Istotne są wyłącznie faktyczne kompetencje :) Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

@Ola

Droga Olu, zachęcamy Cię do odwiedzenia portalu OLX.pl, gdzie znajdziesz aktualnie prowadzone projekty rekrutacyjne. Gdybyś nie znalazła tam niczego dla siebie, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@topsilglobal.com Poinformujemy Cię, kiedy pojawi się oferta odpowiednia dla Ciebie :) Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Dżast

Kontrola jakości jakieś opinie system zmianowy ,zarobki ?

@Dżast

W kontroli jakości praca na 3 zmiany

Maria
@.

Słówko chociaż o zarobkach daj. Najniższa krajowa? Może półtorej najniższej? :)

@Dżast

Dzień dobry, w obszarze kontroli jakości rzeczywiście pracujemy na trzy zmiany. Chcemy także podkreślić, że w pionie związanym z kontrolą jakości mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjną ścieżkę kariery, dającą szansę również tym osobom, które nie mają wcześniejszego doświadczenia. Cały czas poszukujemy też Specjalistów ds. Jakości. Zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie na portal OLX.pl, gdzie można zapoznać się z aktualnie prowadzonymi rekrutacjami. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

@Maria

Droga Mario, jak mieliśmy już okazję zaznaczyć, wynagrodzenia w naszej firmie zawsze pozostawały w bliskim związku z poziomem wynagrodzeń funkcjonującym na rynku dla danego stanowiska. W ostatnim czasie podjęliśmy dodatkowe działania zmierzające do tego, aby wynagrodzenia naszych Pracowników przekraczały swoim poziomem ogólne trendy rynkowe. Serdecznie zapraszamy na portal OLX, gdzie można znaleźć aktualnie prowadzone projekty rekrutacyjne. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

@Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty na portalu OLX.pl, zachęcamy do kontaktu na adres rekrutacja@topsilglobal.com Poinformujemy Cię, kiedy pojawi się oferta odpowiednia dla Ciebie :) - Zespół TopsilGlobal

Adrian Adrian

Jakieś przyjęcia, na magazyn dla wózkowych, na produkcję, to są?

@Adrian Adrian

Można przynieść CV na recepcję.

@Adrian Adrian

Drogi Adrianie, firma TopsilGlobal aktualnie bardzo mocno się rozwija. Zatrudniamy nowe, ambitne osoby w wielu obszarach, w tym m.in. w sferze produkcyjnej i magazynowej :) Zachęcamy do śledzenia bieżących ofert – przede wszystkim na portalu OLX.pl, z którego w ostatnim czasie głównie korzystamy w zakresie publikacji tego typu ogłoszeń. Serdecznie pozdrawiamy - Zespół TopsilGlobal

Zawiedziona

Firma na duży minus kumoterstwo i znajomości na wyższych stanowiskach . Wystarczy mieć znajomości zero wiedzy i już ma się ciepła posadkę. Motto tej firmy to wydoić szaraka a z lenia zrobić ze służbowką cwaniaka. Nie polecam . Czepianie się o szczegóły a zero poszanowania pracowników . Nikt nic nie wie a jak coś się popsuje źle wyprodukuje to odbija się piłeczkę. I szarak obrywa od przełożonych nie wymaga się niczego gdyż przy obiadku niedzielnym była by kłótnia. Kiedyś fajna firma teraz tylko szczątki prawdziwego dawnego Topsil. Brakuje twardej ręki i rozsądnej głowy do kierowania firmą. Kursy nie uratuja firmy jak nie umie się słuchać ludzi tylko no niby kierowników

Pito
@Zawiedziona

Pełna zgoda.

@Zawiedziona

Szanowni Państwo, dążymy do tego, aby nasza polityka zatrudnienia była maksymalnie transparentna. Rekomendacje osób do pracy ze strony obecnych Pracowników są oficjalnie stosowaną praktyką w TopsilGlobal. Polecani Kandydaci zawsze przechodzą jednak przez standardowy proces rekrutacji, w którym liczą się wyłącznie faktyczne umiejętności i zaangażowanie każdego Kandydata. Jeśli jednak zauważą Państwo jakieś niepokojące sygnały, zachęcamy do poinformowania nas o tym - w firmie jest bezpieczna i anonimowa droga zgłaszania tego typu spraw. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół TopsilGlobal

Dzień dobry :) wszystkie osoby zainteresowane pracą w TopsilGlobal zapraszamy na portal OLX.pl, gdzie można zapoznać się z aktualnie prowadzonymi projektami rekrutacyjnymi. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Prawda

Firma z dużym poczuciem humoru , gdyż szukają ludzi do pracy z śmieszne pieniądze a ponadto już krąży w okolicy opinia na którą sami sobie zapracowali .

@Prawda

Za śmieszne pieniądze? A co to dla Ciebie są śmieszne pieniądze? Najniższa?

@Prawda

Szanowni Państwo, wynagrodzenia w naszej firmie zawsze pozostawały w bliskim związku z poziomem wynagrodzeń funkcjonującym na rynku dla danego stanowiska. W ostatnim czasie podjęliśmy dodatkowe działania zmierzające do tego, aby wynagrodzenia naszych Pracowników przekraczały swoim poziomem ogólne trendy rynkowe. Pracujemy zatem aktywnie nad tym, aby nasza oferta zatrudnienia była jak najbardziej atrakcyjna, co znajduje swój wymiar także w ofercie świadczeń pozapłacowych, takich jak opieka medyczna Enel-Med, karty MultiSport, dofinansowania do wczasów, imprezy kulturalne, paczki dla dzieci, prezenty świąteczne i wiele innych. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Ile jest zmian w Topsil Global Spółka z Oganiczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Wojti

Jest system 4-ro brygadowy na większości produkcji.

Dzień dobry :) jak mieliśmy już okazję zaznaczyć, mamy zróżnicowane podejście do systemu czasu pracy. W niektórych obszarach pracujemy w systemie czterobrygadowym, w innych - na dwie zmiany, zaś jeszcze w innych - w podstawowym systemie czasu pracy tj. „od 08:00 do 16:00”. Czas pracy zależy zatem od konkretnego działu, w jakim pracuje dana osoba. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

LOLEK

Nie polecam niskie zarobki jak na 4 brygadowke 2300zl do ręki to jak by nająć murzyna z Afryki albo więcej małpa z zoo zarobi :)) chociaż ludzie normalni... Jak bym miał komuś polecić firmę żeby iść do pracy nikomu bym nie polecał.... Moja ocena ludzie 9/10 wypłata 2/10:((( taka prawda niestety:)))

Dominika
@LOLEK

Nie wolno teraz chyba używać słowa na "m" już ;-P 2300 do reki mówisz, a do tego jakieś premie chociaż, coś?

@LOLEK

Szanowni Państwo, nasza polityka wynagrodzeniowa nie przewiduje stawek, jakie pojawiły się w treści niniejszej opinii. Reagujemy też na wszelkie zmiany rynkowe w zakresie wynagrodzeń dostosowując je do bieżących warunków i oczekiwań. Szanujemy kompetencje naszych Pracowników i chcemy, aby rozwijali się w naszej organizacji także pod względem finansowym. Serdecznie pozdrawiamy - Zespół TopsilGlobal

SamaPrawda

Firma masakra ze wszad każdy obstawia swoją rodzinę znajomych na wyższe stołki. Co chwila nowi dyrektorzy specjaliści itp aby tylko wymyślić stanowisko dla rodziny sąsiada znajomego. Jedyna rozwojowość tej firmy to aby doić zarząd, który chyba nie jest świadom co sie dzieje. Połowa rzeczy jest po prostu zamiatana pod stół gdyż od rodziny nie można wymagać i jej np zabrać premii. Tak to się ciągnie firme ku upadkowi

@SamaPrawda

Dzień dobry, jesteśmy firmą rodzinną, która ceni sobie bardzo bliski związek z lokalną społecznością. Oficjalną polityką naszej firmy są też rekomendacje osób do pracy ze strony obecnych Pracowników. Wszystkie takie osoby przechodzą tym niemniej przez standardowy proces rekrutacji. Liczą się dla nas zawsze wyłącznie faktyczne kompetencje i zapał do pracy konkretnego Kandydata. Jeśli jednak widzą Państwo jakieś niepokojące sygnały, zachęcamy do ich zgłaszania. W firmie funkcjonuje bezpieczna ścieżka anonimowego zgłaszania tego typu spraw. Z pozdrowieniami - Zespół TopsilGlobal

Zostaw merytoryczną opinię o Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. - Skierniewice

• Jak się pracuje w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Topsil Global Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K.