Iwamet Sp. z o.o.

Opinie o Iwamet Sp. z o.o.

Czy Iwamet Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ło

A co. Szukasz firmy do zatrudnienia aby karnet na siłkę ci sfinansowała?

Emilia
@Ło

To by było zabawne w sumie. Ale jednak chyba miło jest wiedzieć, że firma jakkolwiek o Ciebie dba? ;) Tutaj to jak okazują, że dbają o ludzi?

Praca marzeń. Dostajemy darmową wodę lekko gazowaną, mamy 15 minut przerwy, jak się postaramy to dostajemy rękawice robocze. Na ubrania robocze trzeba zapisywać się w kolejce pół roku wcześniej i co pół roku o nie dopytywać. Od ręki są ubrania używane przez byłych pracowników. Jest bardzo miło i wesoło, dbają o to żeby z dobrobytu nie pomieszało nam się w głowie dajac płacę minimalną.

Zofia

Co do tej płacy minimalnej w Iwamecie.. to ona obowiązuje cały czas? Czy może tylko np. na początku a później można liczyć na jakieś podwyżki lub premie?

Sławek
@Zofia

Ciekawe kto przyjdzie im pracować za minimalną kwotę. Podobno po okresie próbnym są podwyżki. Ale nie ma co się oszukiwać, jak zaczyna się pracować za 2800 zł brutto, to kiedy dojdzie się do np. 4500 zł brutto? Za 3-5 lat ? Ludzie obudźcie się, obecnie brakuje rąk do pracy, zacznijcie się cenić, a nie brać pierwszą lepszą pracę za grosze. Mi jak zaproponowaną w Iwamecie 2800 zł brutto, to ich wyśmiałem, obecnie zarabiam prawie 5000 zł brutto i pracuje na luzie. Za najniższą krajową, to już bym wolał wykładać towar w markecie, praca na pewno mniej odpowiedzialną i w lepszych warunkach, niż w Iwamecie. Niech w Iwamecie pomyślą dlaczego, po mimo takiej reklamy, nikt nie chce u nich pracować.

Ło

To za (usunięte przez administratora) tak było że wdxystko należało się za darmo . A może jeszcze Panu prywatną taksówkę, lunch, czerwony dywan i na koniec dnia lampkę szampana

Witam. Jak zarobki na początek w tym roku? Pomoc coś podnieśli.

New

Witam wszystkich jest dodane ogłoszenie na pracownika produkcyjnego. Jest mi ktoś w stanie opowiedzieć co się robi na takim stanowisku I jakie są zadania? Czy jest ciężko? I jakie są zmiany? Czy nocki też są? Pozdrawiam wszystkich.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Iwamet Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Czarnulka

Czy są przyjęcia do pracy

Masker
@Czarnulka

Tak, za 2800 zł brutto

kasia

witam czy w tej firmie przyjmowane są kobiety??

Koko

Na CNC pieniądze dość marne, w porównaniu do innych firm, czasami wypłacane po 10, o każdą podwyżkę trzeba walczyć, nawet o głupie 200 zł, maszyny stare wyświechtane, na większości małpia robota, szczerze nie polecam

Irena
@Koko

Jak trzeba walczyć o podwyżkę skoro są rządowe? Chyba że czegoś nie rozumiem. Albo po prostu macie więcej niż ta minimalna.

Miło wspominam pracę w Iwamet. Wymagająca praca na CNC dająca dużo satysfakcji. Nie jest prawdą że trzeba być kolegą czy kuzynem mistrza żeby się rozwijać, bardziej w grę wchodzi zaangażowanie i osiągane wyniki, a co za tym idzie o podwyżkę też nie było trudno. Jednak ogólny poziom wynagrodzenia wypada blado niestety. A szkoda

Eustachy

Widzę kolejna podobna laurka, wystawiona tej firmie. Wszystkie pisane podobnie, tzn. że wymagająca ale rozwijającą praca, i że wynagrodzenie szybko rośnie. Szkoda tylko, że Ci to co piszą, twierdzą że już nie pracują w Iwamecie:). Skoro takie zarobki i rozwój, to dlaczego wszyscy uciekają z tej firmy? :))

Eustachy

Ogólnie bieda z nędzą. Wymagania mają duże, ale na początek proponują najniższą krajową, czyli zawrotne 2800 zł brutto. Nie ważne że ma się ponad 10 letni staż pracy kierunkowy i wykształcenie wyższe techniczne. Za takie pieniądze, to już bym wolał pracować w markecie przy wykładaniu towaru. Praca czystsza, mniej odpowiedzialna i dużo lepszych warunkach (brak hałasu czy zapylenie, że o klimatyzacji nie wspomnę). Szkoda się zachodzić z takimi firmami, bo w okolicy jest wiele, które na starcie osobą bez doświadczenia dają przynajmniej te 3500 zł brutto.

Czarnulka

Bardzo bym chciała pracować w waszej firmie bardzo chwalą waszą firmę ☺

Lelee

Jestem byłym pracownikiem, pracowałem tam dwa lata i szczerze mogę polecić ten zakład co do wypłaty oraz premii- co jakis czas wypłata rosnie A premie sukcesywnie rosnie razem z twoimi sukcesami Pozdrawiam

Robert
@Lelee

Nic dziwnego że pensja rośnie, skoro obecnie zaczyna się ze stawką 2800 zł brutto. A takie ładne bilbordy wywiesili "Rekrutacja 2021", szkoda że nie napisali, że proponują najniższą krajową na początek.

Czy urlop w Iwamet Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak, urlop wypoczynkowy jest 100% płatny. W porównaniu do niektórych okolicznych zakładów nie ma problemu z wzięciem urlopu planując go kilka dni wcześniej.

Jerzy
@pracownik

A jak ocenisz poziom wynagrodzenia w Iwamecie? Jesteś zadowolony ze swojej pensji? Firma oferuje też jakieś benefity pozapłacowe np w postaci bonów lub opieki medycznej? Na jakich warunkach? ;)

Robert
@Jerzy

Mi zaproponowano na początek 2800 zł brutto, więc im grzecznie odmówiłem...

Sławek

Witam czy ktoś z pracowników dojeżdża swoim samochodem do pracy z okolic Zaklikowa

Hanka

Czy to firma wyłącznie anglojęzyczna? Bo opis jest po angielsku?

Lol
@Hanka

Firma jest kolonią amerykańską dlatego praca (usunięte przez administratora)

Karol

Rozmowa jest podzielona na etapy ?

Osoby szukające pracy czekają na informacje o przedsiębiorstwie Iwamet Sp. z o.o. w mieście Stalowa Wola. Od twojego komentarza może zależeć, czy podejmą w tej firmie pracę. Napisz szczerą opinię, zmieniaj rynek pracy.

Można zmienić język na polski.

Karol

Macie zapewnione maseczki pracownicze?

Eryk

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie o d kiedy mamy pandemię bo tak zamilkliście?

Ktoa
@Eryk

Każdy (usunięte przez administratora) trzęsie i nikt nie pisze jak jest (usunięte przez administratora) bo "strażnicy moralności" czatują

Zostaw merytoryczną opinię o Iwamet Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Iwamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwamet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iwamet Sp. z o.o.