Iwamet Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Iwamet Sp. z o.o.

admin 2015-07-18 05:43:58
Znacie firmę Iwamet Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!
McMad 2016-04-28 12:59:19
Witam serdecznie
Chciałbym podzielić się opinią związaną z moim zatrudnieniem w firmie IWAMET na stanowisku operatora maszyn ODLEWNICZYCH. Praca bardzo ciężka w skali od 1-10 oceniam na 10, nie ma co dyskutować, gorzej może być tylko w kopalni węgla albo w tartaku, zakres pracy, pilnowanie oraz ustawianie maszyny, zajmowanie się mechaniką maszyn, wstępna obróbka produktu, "latanie" z produktem na rentgen i kilka rzeczy więcej, przy prędkości x10, ogólnie chaos. Hala, bez wentylacji, piekielnie gorąco ciekłe aluminium wszędzie, straszny syf. Ubrania robocze oczywiście swoje, co jest skandalem absolutnym, przerw brak, jedzenie przy maszynie. Ogólnie polecam prace dla tzw. chłopów oderwanych granatem od pługa. Jeżeli chcesz pokazać rozpieszczonemu synowi, koledze, znajomemu jak wygląda MORDOR za 1400zł to jest to !! Dla ludzi z pokolenia Y, absolutnie nie polecam. Również nie polecam jako pierwszą pracę.

Pozdrawiam McMad
McMad 2016-04-28 13:09:32
Jest to recenzja pracy w IWAMET Sp.o o Stalowa Wola Proszę o usunięcie opinii.
Arekson 2016-05-04 16:23:47
Jak do stalowej woli to muszę powiedzieć, że praca na najwyższym szczeblu, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego jak się dzieje tutaj w mieście, bardzo
Zostaw swoją opinię o Iwamet Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwamet Sp. z o.o.