Opinie o Iwamet Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Iwamet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Iwamet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwamet Sp. z o.o. w Toruń

stw Nowy wpis

szczerze to w firmie tej panuje katastrofalna atmosfera tylko każdy patrzy by innemu zrobić na złość. nie robią za często kursów ale każą jeździć wózkami bez uprawnień.

Grażyna

Osoby które uczciwie pracują na pewno mogą być spokojnie o swoje wynagrodzenie. Tak? Widzę głosy, że firma kiedyś wypłacała dodatki na święta, wyżej że nie ma nic, czyli jak w końcu?

Scianix
@Grażyna

Do tej pory wypłacają na święta może przy tych czekach to nie dużo ale zawsze coś.

Scianix Nowy wpis
@Scianix

Cenach*

Robert Nowy wpis
@Scianix

Masz racje. Zawsze coś. Ile tego jest? Dodatkowo można się też starać o dofinansowanie wczasów pod gruszą bo na wakacje też by się przydało, nie?

melba Nowy wpis
@Robert

Przydałoby sie :)

Wypłacają dodatkowe nagrody w Iwamet Sp. z o.o.?

Janek

Nie ma nic. Masz robić póki nie umrzesz . Jedyne co dostaniesz to marne wynagrodzenie.

cichy

Rój konfidentów, mizerna płaca, wygórowane wymagania- wmn stw

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Iwamet Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Barnaba

@Koleś Na wysokość pensji trzeba sobie zapracować tak jak i na opinię dobrego pracownika!

Koleś

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Tu nie ma sensu pracować.(usunięte przez administratora). Dodatkowo pensja tragiczna . Nie warto.

Piotrek
@Koleś

To prawda. Nie warto

Izydor

@Koleś Może to nie jest firma dla każdego więc i chęci do pracy nie ma stąd niezadowolenie?

xxxx

Polecam.atmosfera super

@xxxx

Fajnie, że atmosfera Ci odpowiada. Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej motywująca. Czy pracodawca oferuje szkolenia dające nowe uprawnienia? Twoja opinia była pisana jakiś czas temu. Czy od tego czasu pracodawca prowadził jakąś rekrutację, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Takie informacje pomogą osobom, które szukają zatrudnienia w tej firmie.

Robert

@Kolega, może Ty mógłbyś napisać kilka słów na temat warunków pracy u tego pracodawcy? Uważasz, że firma jest rozwojowa i można się w niej dużo nauczyć? Jakie masz o tym zdanie? Jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Czekam na twoja opinie.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Iwamet Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jeżeli nie jesteś bratem, kolegą mistrza nie licz na poszerzanie swojej wiedzy a tym bardziej na większe pieniądze. Postawią Cię na najgorszą robotę i masz robić, mało tego umieć wszystko bez żadnego szkolenia... Szkolenia w tej firmie? Ciekawe chyba tylko dla elity od Mistrzów... Jedyne co tam można usłyszeć to obiecanki. Ciekawe jest to że zwykły pracownik po 6 latach pracy ma stawke 4k, a brat mistrza po 2-3 latach ma również 4k gdzie jednak mało potrafi :/. Pozdrawiam wydział WMN...

Kolega
@Anonim

Potrwierdzam

Robert

@anonymous, a czy można liczyć na premie lub ekstra płatne nadgodziny? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy? Jesteś zadowolony z relacji ze współpracownikami i przełożonym? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny na tyle, że można go ułożyć według własnych potrzeb? Szczegóły zatrudnienia pomogą osobom poszukującym pracy.

Robert

@Ślusarz, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Iwamet jednak bardzo proszę o wyrażanie swoich opinii bez niepotrzebnych wulgaryzmów, które łamią zasady i regulamin forum gowork.pl. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin W swojej wypowiedzi wspomniałeś o wynagrodzeniu jakie oferuje firma Iwamet na start dla nowego pracownika. Czy możesz napisać coś na temat ewentualnych świadczeń dodatkowych w postaci benefitów bądź nagród rocznych przewidzianych przez pracodawce? Czy takie świadczenia występują w tej firmie? Napisz proszę coś na ten temat.

@Robert

Parę groszy dostają wszyscy na święta bożego narodzenia i wielkanoc.

Ślusarz

Firma iwamet stw. Praca ślusarnia. Wymagająca praca za niska pensje średnio nowi pracownicy zarabiają 2400brutto..po 3miesiacach 200zl podwyżki. Nadgodziny? Żyjesz dobrze z brygadzista to łaskawie pozwoli ci przyjść w sobotę...ALE JAJA. TRZEBA UWAZAC na podpierdalacza jednego a będzie dobrze jeśli odpowiada robota komuś za miskę ryżu. A i nawet nie wolno pogadać w robocie 5minut bo big brother patrzy.

Robert

@Były pracownik jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy Iwamet, bądź posiadasz znajomych, którzy tam pracowali? Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tego przedsiębiorstwa? Jeśli możesz, to rozwiń swą wypowiedź w kilku zdaniach. Będziemy wdzięczni za merytoryczną opinię.

pytanie

Ile na start płacą NETTO w Iwamecie w Stalowej Woli?

@pytanie

Daj spokój nawet się tam nie wybieraj. Kasa tam to śmiech a robota wcale nie lekka

wit

Powiedzcie ludziska jaki jest tam system zmianowy i jakie zarobki jako operator CNC ?

xxx
@wit

system 3 zmianowy zarobki uzaleznione sa od tego czy jestes swiezo po szkole czy posiadasz doswiadczenie

Arekson

Jak do stalowej woli to muszę powiedzieć, że praca na najwyższym szczeblu, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego jak się dzieje tutaj w mieście, bardzo

McMad

Witam serdecznie Chciałbym podzielić się opinią związaną z moim zatrudnieniem w firmie IWAMET na stanowisku operatora maszyn ODLEWNICZYCH. Praca bardzo ciężka w skali od 1-10 oceniam na 10, nie ma co dyskutować, gorzej może być tylko w kopalni węgla albo w tartaku, zakres pracy, pilnowanie oraz ustawianie maszyny, zajmowanie się mechaniką maszyn, wstępna obróbka produktu, "latanie" z produktem na rentgen i kilka rzeczy więcej, przy prędkości x10, ogólnie chaos. Hala, bez wentylacji, piekielnie gorąco ciekłe aluminium wszędzie, straszny syf. Ubrania robocze oczywiście swoje, co jest skandalem absolutnym, przerw brak, jedzenie przy maszynie. Ogólnie polecam prace dla tzw. chłopów oderwanych granatem od pługa. Jeżeli chcesz pokazać rozpieszczonemu synowi, koledze, znajomemu jak wygląda MORDOR za 1400zł to jest to !! Dla ludzi z pokolenia Y, absolutnie nie polecam. Również nie polecam jako pierwszą pracę. Pozdrawiam McMad

McMad
@McMad

Jest to recenzja pracy w IWAMET Sp.o o Stalowa Wola Proszę o usunięcie opinii.

admin

Znacie firmę Iwamet Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Iwamet Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Iwamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwamet Sp. z o.o.?

Iwamet Sp. z o.o.