Opinie o Quadra-Net Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Quadra-Net Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quadra-Net Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quadra-Net Sp. z o.o. w Poznań

Someone

Pracuję obecnie w firmie i przykro mi to pisać, ale dzieje się źle. Pracy - nawał . I coraz wiecej i wiecej. Kolejne projekty dochodzą i obowiązki. Praca na open space. Rozmowy, hałas, malo prywatnosci , glowa pęka po 8 godzinach. Wypłata - DRAMAT. Chyba że kogoś zadowala minimalna krajowa. Ludzi coraz więcej zatrudnianych, a miejsca dla nich nie przybywa. Wszędzie tłok i bałagan organizacyjny. Atmosfera mam wrazenie z tygodnia na tydzień coraz gorsza. Niektórzy zaczęli o byle drobiazg donosić na innych. Są małe grupki ,ludzie się trzymają swoich grupek, na pewno pracownicy nie są zgranym zespołem, nie tworzą monolitu. Jeden pod drugim kopie dołki. Jeśli 2-3 osoby otwarcie mowia, ze zmieniają prace lub planują odejscie to coś naprawdę musi być nie halo. Nie słyszalam żeby kiedyś było tu aż tak źle

Szybka Pralka

Ja uważam, że jesteśmy tu Wszyscy Cudowni. Być może przydałaby się tutaj strefa rozrywki: - jak owocowe czwartki, - stół szwedzki, - wewnętrzna siłownia, żeby mieć siłę lodówkę dźwigać, - lech free zamiast wody, - kącik palacza, żeby mieć gdzie nogi rozłożyć na ławeczce, - mini aquapark, (jest miejsce na to wykopalisko), - i wiele, wiele innych pomysłów, które pomogłyby nam wszystkim naładować akumulatory na kolejny dzień. A tak ogólnie, to jesteśmy niesamowici.

Basia
@Szybka Pralka

A skąd wy chcecie wziąć kasę na te wszystkie benefity? firma ma jakieś fajniejsze obroty teraz o których mi jeszcze nie wiadomo albo ma dofinansowanie? I jak w trakcie pracy mielibyście szanse skorzystać z tych wszystkich atrakcji? Jest na tyle czasu? :D

Czy pracownicy Quadra-Net Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

kulfon

Jakie integracje? Raz na 4 lata?. Pracownicy z różnych działów nie są zintegrowani. Wyłącznie w obrębie jednego biura, działu. Nikogo nie interesuje jaka jest atmosfera pracy. Ciągła presja i natłok obowiązków i niezadowolenie szefostwa. Na wyjazd szkoleniowo integracyjny jeździ tylko ELITA, znam pracowników którzy przez 8 lat pracy byli raz na "integracyjnym meczu piłkarskim i festynie gminnym 15 km od firmy" Transport na integracje zorganizowany? może się zrelaksujemy? Oczywiście, że nie każdy jedzie swoim samochodem a jak nie masz to jedź tramwajem albo nie dla Ciebie rozrywka. Grill firmowy na terenie zakładu pracy, oczywiście, bardzo proszę ale na kiełbasę i musztardę i chleb baltonowski składa się każdy pracownik.

Szuka pracy

Ostatnio widziałem ogłoszenie na temat pracy w firmie Quadra. Widzę, że bardzo mało jest tutaj komentarzy, co świadczy o tym, że powinno być w firmie dobrze. Pewnie wyślę cv :)

@Szuka pracy

A na kogo była ta oferta, o której piszesz? Ja kiedyś chciałem aplikować na inżyniera wsparcia technicznego jak jeszcze rok temu szukali. nabory są ponowione czy to jakieś inne stanowisko?

Andzia Nowy wpis

Ciekawa jestem ilu specjalistów ds. raportów w praktyce jest potrzebnych. Spełniam wymogi wskazane w wygasłej już ofercie. Był ktoś na rozmowie i by mi o niej opowiedział? co jest sprawdzane w przypadku tego stanowiska?

Ktoś

Czy chętnie ? Można powiedzieć że chyba tak. Są oczywiście wyjątki , a mianowicie pewien pokój, gdzie "panowie" zachowują się jakby byli osobną firmą i z resztą pracowników nie integrują się i chyba nie zamierzają już tego robić (to nie tylko moja opinia, ale reszty pracowników również) A reszta pracowników mimo że rozsiana po całej firmie chętnie się integruje.

Olga
@Ktoś

Dobrze, że jednak mówimy tu tylko i wyłącznie o pewnych wyjątkach. Zdrowa i przyjazna atmosfera w pracy zdecydowanie wpływa na naszą efektywność i fajnie, iż w Quadra-Net właśnie tak jest. A w jaki sposób się najczęściej tam integrujecie? Organizujecie jakieś wyjazdy czy pozostajecie przy samych spotkaniach?

@Olga

Najczęściej jest to wspólny grill w okresie wiosenno-letnim w piątek po pracy. Super, że przed nami Wigilia firmowa jeszcze :) Ale i tak wg mnie powinniśmy bardziej i więcej się integrować . Jakieś wyjście do pubu, kręgle, może paintball , pomysłów jak i możliwości jest naprawdę sporo . No więc drodzy pracownicy Quadry , integrujmy się jeszcze bardziej :)

kulfon Nowy wpis

Rysiu Nowy wpis

Cześć. Pracował ktoś jako specjalista ds. raportów i by opowiedział coś na temat wynagrodzenia? chodzi o to, że teraz w ofercie podają widełki od 5 300 do 6 400 zł. zastanawiam się nad ta różnica. Z czego może wynikać i czy polecacie aplikować?

hokej Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Nooo podzielam tu opinię niektórych osób. Dzieje się źle, a nawet bardzo źle. Z opowieści dłużej pracujących osób wnioskuję, że nigdy nie było tak źle. Atmosfera, jakakolwiek współpraca leży i kwiczy. Donosy, podejrzenia , wzajemne skargi. czy tak powinien wyglądać zespół ? Kilka dni temu do wypełnienia była ankieta zadowolenia i jakości pracy w QN . Jeśli każdy będzie szczery to obstawiam, że ankieta dobrze nie wyjdzie. Odechciewa się tu pracować, z kimkolwiek rozmawiać. Pieniążki słabiutkie. Pracy tyle, że nie wiadomo za co się najpierw zabrać. TRAGEDIA ! DNO i metr mułu

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Quadra-Net Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szuka pracy

@Szuka pracy

Przeczytałam właśnie opinie o tym, że ktoś pracował w biurze na Open Space. Powiedzcie mi proszę czy to na każdym stanowisku obowiązuje? A jeśli nawet już tak to czy możliwe byłoby wydzielenie komuś jakiegoś mniejszego pomieszczenia? Stresuje mnie taka praca

Someone

Mam podobna zagwozdkę jak poprzednika. Czemu nagle jest taki wysyp sugestii i zapytań co do benefitów? Docelowo ma się zmieniać coś w warunkach zatrudnienia? mieliście podwyżki na przełomie roku? do teraz nikt nie doprecyzował ile zarabia się na serwisie

Wiewiórka

Czy w chwili obecnej są brane pod uwagę : 1) fundusze dla pracowników na wakacje pod gruszą ? 2) organizowane przez firmę wspólne wyjścia dla pracowników pod kątem team buildingu ? (tu opcji jest naprawdę baaardzo dużo)

Szybka Pralka

Basia
@Szybka Pralka

Weronika

Do teraz nie wiadomo jakie są kryteria selekcji kierowników? A możecie przy tym napisać jak wygląda rekrutacja dla inżyniera wsparcia technicznego ds. pomp ciepła? Mój partner może będzie pracą zainteresowany, chce wiec poznać szczegóły. To dawna oferta, więc czy w tym roku będą jeszcze kogoś potrzebować?

doWeroniki
@Weronika

Nie wiem jakie są kryteria selekcji i wyboru kierowników, ale wiem, że połowa z nich nie są odpowiednimi osobami na te stanowiska. To nie tylko moje zdanie.Brak komunikatywności, brak empatii , brak dbałości o rozwój pracowników, brak zdolności radzenia sobie ze stresem, krytyka na forum publicznym, traktowanie pracowników jak głupszych od siebie , unikanie odpowiedzialności, egoizm, nieumiejętność przyznania się do błędu. Niejedna osoba z kierownictwa posiada w/w cechy w związku z tym nie nadaje się na takie stanowisko. Myślę że spokojnie 90-95 % pracowników zgodzi się ze mną. Niestety, da się też odczuć, że jedni pracownicy traktowani są inaczej od innych. Do tego płaca mała, a pracy, projektów na jedną osobę jest dużo . Słabo. Ciekawe czy ta opinia zostanie usunięta ?

ktośtam

Jakie kryteria trzeba spełniać , aby zostać kierownikiem w firmie ?

Jaga

Jakie zarobki na serwisie? Narzeczony widział ofertę dla inż. wsparcia technicznego na teren Poznania. Z treści wynika, że są szkolenia, pytanie tylko jakie? Czy można uzyskać jakiś certyfikat? Pytam bo jeden z klientów wyrażał niedawno niezadowolenie z usługi... Jak finanse przy tym oceniacie, ile można zarobić?

ADA

serwis beznadziejny, jakaś osoba nie wiem czy to wykwalifikowany serwisant czy może sekretarka nie widząc sprzętu stawia diagnozę na podstawie zdjęcia wykonanego przez pracownika sklepu w chwili przyjęcia do reklamacji, zdalna ocena stanu technicznego to cud, ja z bliska nie widzę żadnych uszkodzeń nawet zarysowań a oni widzą zdalnie , firma Kaszpirowski , chyba że korona wirus na telewizory też działa. Najlepiej mieć klienta w (usunięte przez administratora) niech sobie kupi nowy sprzęt., co tam gwarancja. Proponują z dala od takiej firmy

Goskana

Tylko o zatrudnieniu???.....Bo chcialabym dodać negatywną opinię o gwarancyjnej naprawie-po której mój laptop ma więcej usterek niż przed. Firma nie poczuwa się do ich usunięcia,za to bombarduje mnie pismami paragrafami o odmowie usunięcia tych usterek. Nie polecam gwarancji z tym gwarantem.

@Goskana

Goskana- jak piszesz opinie o naprawie gwarancyjnej na profilu skierowanym dla pracowników, to nie dziwie się, że zostajesz zasypana pismami i paragrafami bo chyba jest u Ciebie problem z czytaniem ze zrozumieniem :)

@Goskana

Twój laptop naprawiał serwis silico-bit wewnętrzny serwis w quadra net . Tam technicy nie mają pojęcia o serwisie elektroniki więc się nie dziwię

Weronika2065
@Goskana

Zgadzam się totalnie mój ekspres wrócil w tak samo gorszym stanie a po kolejnej reklamacji uznali ze wszystko w porządku a z uszczelek leje się woda.... Nie polecam!! Chyba skończy się to rzecznikiem praw konsumenta!

Hanna

Czy w związku z wprowadzanymi znowu obostrzeniami coś się zmieniło w działaniu firmy, czy funkcjonuje tak jak do tej pory?

Byly serwis

Firma jest nastawiona wylaczmie na zysk. Nie interesuje ich klient. To ze jakis duzy serwis jest zawalony robota i ma kosmiczne terminy nie ma znaczenia. Wazne ze "bierze wszystko" mimo ze sie na tym nie zna i prawie zawsze jest szkoda calkowita. Rozmowa z pania wiceprezes to jedno wielkie mydlenie oczu. Niestety ale ta pani jest zaklamana i prawdy nie powie. Jesli sadzisz ze maja super stawki to niestety nie. Zawsze musisz 2x jechac do tego samego klienta a to strata czasu i zysk bardzo topnieje. Lepiej robic gdzie indziej niz u nich zeby cie traktowali jak (usunięte przez administratora)

Były autoryzowany serwis Sopot

Monopolistyczne działanie na rynku serwisowym. Mając monopol w postaci bycia właścicielem firmy z umową z Philipsem preferuję własne powiązane punkty serwisowe np.Tele-Radio-Video. Autoryzowane centrum serwisowe z mojego regionu Trójmiasto - opinie klientów do zobaczenia w necie! /Współwłaściciel Qadry net./ Mój serwis przestał istnieć-bo w info linii na stronie producenta monopolista wskazał tylko swój "marny "serwis - zostałem wykopany z branży pomimo , że byłem jednym z "pionierów w tej branży" wtedy nawet nie było Quadry. Ale cóż , nie decyduje to umiesz i co potrafisz. Liczy się układ . Współczuje potencjalnym klientom a Philipsowi Polska życzę pozbycia się "ślepoty na na te działania na jej szkodę/ - Pozdrawiam Marek R.

Olgierd

Jak się pracuje w zmienionych warunkach? Czy dużo zabezpieczeń wprowadziła firma w związku z pandemią?

Remik

@Goskana Żeby złożyć reklamację to należy ją skierować na adres firmy gdyż to jest forum pracownicze!!

Zostaw merytoryczną opinię o Quadra-Net Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Quadra-Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quadra-Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quadra-Net Sp. z o.o.?

Quadra-Net Sp. z o.o.
  • Dziadoszańska 10