Romgos Grupa

Opinie o Romgos Grupa

NDI

10 lub 9 zawsze. Akurat z tym nie ma co zarzucić firmie. Zawsze są pieniążki na czas

dwwwd
@NDI

nienawidze słowa pieniązki ale z resztą się zgadzam

kiwi
@NDI

potwierdzam. uczciwie i na czas zawsze. nigdy nie zdarzyło się inaczej i to duży plus a ja też swoje przeboje to różne miałem po firmach. tutaj już osiadłem na dłużej

Maks
@NDI

czyli jak dajmy na to 10 wypada w niedzielę, to wyślą tak, żeby na piątek już było, czy jednak w poniedziałek? hipotetyczna sytuacja, ale się zastanawiam, mi tam te 2/3 dni różnicy żadnej nie robią, ale z ciekawości chciałbym wiedzieć

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nijak

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny, ile przepracujesz tyle zarobisz (w przypadku godzinówek). Czy zrobisz 150 czy 300 godzin, stawka taka sama.

Młody operator

Jak wygląda tak praca operatora koparki

Ta firma to jedno duże bo duże ale nieporozumienie (usunięte przez administratora) zarobki słabe patrząc na ilość godzin. (usunięte przez administratora) Nie polecam

Aleksandra

Nie rozumiem jak firma może tobie narzucić styl życia i myślenia?

Wojtek
@Aleksandra

Jak ktoś nie potrafi myśleć samodzielnie to tak potem jest

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Romgos Grupa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Dzień dobry, jest nam bardzo przykro czytać taką wiadomość, ciężko odnieść się do zarzutu nie znając sytuacji - w celu wyjaśnienia proszę o kontakt z Kadrami (785888640) lub przełożonym.

Kierowca

Witam, chciałbym zapytać czy w Białobrzegach są przyjęcia na stanowisko kierowca kat c.

Mlody

Czesc Chciałem zapytać jak wyglonda praca montera,ile godzin sie pracuje ,co ile dni jest sie w domu i na jaka stawkę jako uczacy sie monter moge liczyć?

Wiesław75

Witam. Chciałbym zapytać czy firma romgos wynajmuje jakieś koparki lub inne sprzęty. Jakie jest podejście kierowników do podwykonawcy?

Czy firma potrzebuje spawaczy 141/136?Byłbym zainteresowany oczywiście za dobre wynagrodzenie.Spawam szybko,umiem pracować w zespole pod presją.

@Zainteresowany

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: praca@romgos.pl

Ilona
@Romgos Grupa

Witam, ja chciałabym przy okazji się dowiedzieć: Ile czeka się na odpowiedź po wysłaniu swojego CV na maila do firmy? Czy później dostaje się zaproszenie na rozmowę o pracę stacjonarnie w Romgosie czy może pierwszy etap odbywa się zdalnie? Jak przebiega rekrutacja?

Były Spawacz
@Zainteresowany

Zobaczysz jak u nich trzeba szybko spawac???? jeszcze będziesz żałował tego co napisałeś.Idzoesz na 7 ale nigdy nie wiesz kiedy zejdziesz z budowy.

Seba z psem
@Ilona

Czeka się moment...jeśli zgodzisz się na drakońsko niską stawkę...ala sam się przekonaj.

Striker

Dzień dobry. Czy szukają państwo kogoś do pracy dodatkowej jestem dyspozycyjny każdego dnia w tygodniu od godziny 16.00.Posiadam prawo jazdy kat. B i doświadczenie w różnych pracach fizycznych podejme się każdego zadania

Striker

Dzień dobry. Czy szukają państwo pracowników na miejscu w Jarocinie czy tylko delegacje? Szukam pracy obecnie jestem operatorem maszyn w firmie zajmującej się Wędlinami?

Małgorzata

Hej, Twoja opinia o Romgosie jest bardzo "mocna". Możesz sprecyzować, czy masz na myśli jakiś konkretny dział firmy? Być może w innych działach pracownicy są zadowoleni. Liczę na Twoją odpowiedź.

Trzeba być geniuszem żeby nie pracować tam A oceniać. Pewnie chciałeś tam pracować ale Cię przerosło...

Aleksandra

Twoja wypowiedź sugeruje, że jakoś zarządzania w Romgos Gwiazdowscy jest gorsza, niż była kiedyś. A możesz napisać, co konkretnie się zmieniło w postępowaniu przełożonych? Podasz jakieś przykłady?

Czujny
@Aleksandra

Żadna konkretna firma a taka jest tej chwili Romgos na rynku gazownictwa nie dopuszcza metod rekrutacji pracowników oraz ich rozwoju ,awansu na podstawie znajomości ,kolesiostwa , powiazan rodzinnych . Niewątpliwie ta metoda prowadzenia firmy nie jest dobra i doprowadzi do grubych przekrętów w firmie ,braku odpowiedzialności za złe decyzje , zwolnień pracowników ,rutyny doprowadzającej do wypadków . Niestety tak to się konczy. Szkoda było by położyć najwieksza w tym momencie firmę .

@Czujny

Cześć @czujny, możesz powiedzieć, czy każdy pracownik Romgosu może liczyć na umowę o pracę? W niektórych firmach pracodawca woli przedłużyć umowę na zlecenie po okresie próbnym, jak jest tutaj?

Monter

Jestem zwykłym monterem i nie wiem skąd te wpisy firma zapewnia wszystko ubrania jak się zużyją to są wymieniane czapki rękawiczki tylko trzeba wykonywać to co do danej osoby należy ale niektóre osoby myślą że wystarczy przyjść i nic nie robić. osoby które mają checi i chcą to są nagradzane i doceniane

@Monter

Cześć @Monter, w jaki sposób Romgos nagradza ( jak wspomniałeś) osoby sumiennie wykonujące swoje obowiązki? Masz na myśli jakieś dodatki do pensji?

Adept???

To prawda czy żart bo sam nie wiem, co myśleć?

Gajowy

Firma z rozmachem na spotkaniu pokazują Ci plan godzin na cały rok, wkręcają że rodzinna atmosfera.... A tak naprawdę to kolesiostwo (usunięte przez administratora)

Potencjalny spawacz

Na jaką stawkę godzinową może liczyć wykwalifikowany spawacz gazociągu na działalności? Proszę o opinie kolegów po fachu mających styczność z tą firmą.

Stanisław niedoszły spawacz
@Potencjalny spawacz

50-85 i więcej na rękę (DG) jak chcesz (usunięte przez administratora) to nie widzę problemu tylko najpierw zdaj próbkę :D Umowa chyba od 30 wzwyż maja nawet po 50zł na umowie. (usunięte przez administratora) wiem co mówię słuchajcie on odbiera wizualke rura 700ka jeśli spawasz magiem to robisz tylko wypełnienie i lico i pod rentgena najlepiej jedna rura na dwóch no chyba że jesteś sam to robisz całą. Jeśli spawasz tigiem to to 300ka 200ka zależy od widzimisię Sebastianka w każdym bądź razie cała tigiem. Jeżeli robisz jeszcze elektrodą to tak samo jak przy tigu tylko elektrodą 3 lico na dwa paski elektroda głęboko w topliwa (usunięte przez administratora) System pracy 10 na 4 w domu DG wszystko po twojej stronie i uwaga poprawki za free ;) Podsumowując z samego początku zrobili bardzo dobre wrażenie ale po paru dniach dało się zauważyć presję tempo i ukrainców ... a zapomniałem dodać kwatery porażka przynajmniej dla mnie wczesny PRL pokoje 2, 3, 4 osobowe kolorowo nie jest.

Lukasz006

Witam czy jest może prowadzona rekrutacja na operatora koparki w tej firmie.

Jaka jest ścieżka rozwoju zaczynając jako monter

Spawacz

Tak naprawdę w tej firmie jesteś (usunięte przez administratora)nigdy nie wiesz kiedy wrucisz z budowy na kwaterę lub pozwolą Ci jechać do domu. Może i kasa super i na czas ale czy kasa ci zdrowie da raczej nie.(usunięte przez administratora)

Rychu
@Spawacz

Czyli nie ze zjazdy co tydz lub dwa?

Zostaw merytoryczną opinię o Romgos Grupa - Jarocin

• Jak się pracuje w Romgos Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Romgos Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romgos Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romgos Grupa