Romgos Grupa

Opinie o Romgos Grupa

Kiok

Z ciekawości, bo jest oferta na projektanta farm fotowoltaicznych. Wszystko ok ale doświadczenie na podobnym stanowisku? Nie ma mowy o dogadaniu się? znam programy, mam wiedzę ale projektowanie samo w sobie nie jest bardzo popularnym stanowiskiem

Blysk

Firma idealna, praca idealna,kadra kryształ, pracownicy diamenty nieoszlifowane z potencjałem. Alkomatów rano nie trzeba, tacy świeżi i trzeźwi. Polecam wszystkim geniuszom. Tu się rozwiniesz i awansujesz. Każdy po roku zostaje brygadzistą a cudzoziemcy są uwielbiani jak Ukraińcy na polskiej granicy. Panuje równość i braterstwo. Niesamowite. Polecam przynajmniej spróbować. Ole!

niko

czy oprócz ofert pracy na pracuj dodają gdzieś jeszcze? gdzie szukać? pozdr

Del
@niko

strona romgos.pl, zakładka kariera.

odp
@niko

no, jeszcze na O-EL-IKSIE, napisałem tak bo tu chyba nie można podawać linków ani nazw innych portali :)

relson
@odp

no jest w czym wybierać, też na olx szukam

Rekin
@relson

a ile czekaliście nim się odezwali po wysłaniu CV??

Morla

Od kiedy macie wynajem samochodów?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Romgos Grupa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
www

Na kiedy planowane jest zakończenie prac w Elektrowni Ostrołęka??

Terefe

Puławy, Białobrzegi, Ostrołęka

Terefe

Gdzie teraz firma działa

wtf

Co o chodzi z ofertą na inżyniera budowy - praca stacjonarna?

Mark

Czy firma daje obiady w pracy

SSG
@Mark

Posiłki na własną rękę

Hetman

Jak wygląda praca kierowcy w transporcie ciezkim gabaryty czy tylko jazda i inne prace jaka kasa i co ile w domu

civic
@Hetman

szukają kogoś na to? jakieś doświadczenie wymagane?

niko
@civic

chyba nie, a przynajmniej ja nie widzę takiej oferty

awanse

można tu liczyć na jakieś wewnętrzne awanse?

As
@awanse

no to w dużej mierze od ciebie zależy

@awanse

Nie nastawiałbym się. Ze zwykłego montera możesz zostać brygadzistą jak przerobisz posłusznie min. Rok+ dobrze wazelinką będziesz smarował

Florek

pytanko, w jakiej dziedzinie wymagają doświadczenia na stanowisku montera? może być jakaśkolwiek produkcja czy coś pokrewnego z branżą ma być?

@Florek

na montażu rusztowań w budowlance pracowałem, to nada sie moja kandydatura tutaj czy niebardzo?

@Florek

w ogłoszeniu nie jest określone konkretnie jakie ma być to doświadczenie niby

@Florek

no najlepiej pewnie jakby było powiązane z branżą mi się wydaje

@Florek

dowiesz się jak wyślesz CV, nic nie tracisz

@Florek

ja też mam zamiar wysłać, niby robiłem trochę na sieciach i w budowlance, głównie za granicą, ale zobaczymy czy tu się uda dostać, daj znać jak nie zapomnisz czy cię przyjęli

@arni

cv wysłałem, jak coś się dowiem i nie zapomnę to dam wam tutaj znać

rider
@Florek

najpierw to musisz sie tam dostac kolego, powodzonka

Sajko
@rider

To nie będzie takie trudne ;)

płetwal
@Sajko

a ty jesteś na tym stanowisku? jak się pracuje ogólnie?

@płetwal

nie na tym ale spoko ludziska, praca jak praca

gps

jest tylko jeden oddział? czy są jeszcze jakieś lokalizacje?

str
@gps

wszystkie informacje znajdziesz na pewno na ich stronie internetowej, więc polecam tam zajrzeć

rider
@gps

ciezko napisac jak juz piszesz?

@gps

z tego co mi sie wydaje to jeden, ale pewnosci nie mam tez

kubeq
@gps

ja widze jeden, a teraz sprawdzalem

kol

na mechanika oczekują prawo jazdy?

@kol

bo widzę właśnie, że w wymaganiach jest mile widziane, ktoś powie jak to w praktyce wygląda? trzeba mieć to prawko?

@kol

Ale skoro jest mile widziane, to nie będzie to coś co cię zdyskwalifikuje na wejściu

@kol

Ale wiesz, nawet po przyjęciu już, lepiej zrobić, wszędzie się przyda.

@Emerald

skoro tak to pewnie warto złożyć papiery i zobaczyć czy się uda

@Emerald

jasne, właściwie to mam zamiar się zapisać, a nie wiesz np czy jakbym się zapisał. to tu jakoś wspierają w tym temacie, np. przy jakimś wychodzeniu na jazdy jak trzeba, że da się dogadać

@kol

Nie wiem, no ciężko stwierdzić jak to będzie, raczej nie pozwolą wychodzić ci o której chcesz, to jednak bardziej twoja broszka żeby sobie zaplanować czas

@kol

nie no mi się nie wydaje że będą wypuszczać niby czemu? defacto możesz po pracy umawiać się na jazdy... one są elastyczne, przynajmniej ja tak miłem ale robiłem ze 3 lata temu. wyslij cv i sie okaże jak Cię przyjmą to bedziesz rozmawiał

Kolo
@stryjek

No taka prawda, plus po to są dni wolne, żeby sobie swoje sprawy załatwiać

@kol

zawsze możesz po godzinach chodzić, a fakt że będziesz w trakcie napewno będzie na twoja korzysc

kusha
@kol

mechanik bez prawka, to jak stomatolog bez zęba

@kusha

dobrze powiedziane hehe

kubeq
@kol

no jak dla mnie to jak najbardziej trzeba miec, ale moge sie mylic

serek

jest jedna czy dwie przerwy podczas pracy i po ile minut?

jerome

2 po pół h

i przy ilu h zmianach?

@lotek

11h zmiana

bulbuli
@serek

Przerwy są dwie. O godzinie 10 przerwa śniadaniowa oraz o 14 obiadowa. Każda po 30 minut także samej pracy jest 10h. Czasami wiadomo może coś być ważnego do zrobienia i te pół godziny później sie pójdzie zjeść.

serek
@bulbuli

ok, dzięki za wyczerpujące info, w sumie to nie spodziewałem się, że ktoś mi tu odpowie

jurak
@bulbuli

a to jak już o przerwach na jedzenie piszesz, to jest tam jakaś stołówka albo coś? można kupić jakiś obiad na terenie pracy?

@jurak

Wszystko zależy od miejsca. Na każdym placu jest biuro ze stołówka. W polu to w Starach jesz. Jak praca w polu to trzeba się rano zaopatrzyć

jurak

Jest wybór?

josty
@jurak

ale o wybór czego pytasz?

@josty

pewnie chodzi o wybor jedzenia...chyba

Patryk

Witam chciałbym się dowiedzieć coś nie coś na temat stanowiska operatora koparki jak to wyglada jakie sprzety maja czy wymagaja dużego doświadczenia .

Kolo
@Patryk

Nie ma określonego w ofercie jak duże to doświadczenie jest wymagane, ale na bank musi być

kret
@Patryk

zobacz może na ich stronie i chyba na facebooku w zdjęciach jakieś koparki, sprzęty, ogólnie maszyny były, to nie wiem czy to ci jakkolwiek pomoże, ale zawsze to jakiś ogląd sprawy

@Patryk

a to jakieś bardzo duże znaczenie ma dla ciebie ten sprzęt? bo jak tak to najlepiej podpytać w firmie bezpośrednio, bo w internecie to możesz też takie średnio potwierdzone info dostać

Piko
@Florek

Może mieć, to jednak dość istotne w sumie dla kogoś, kto ma na nim operować

inz

witam, szukam informacji nt. stanowiska inżynier budowy ds. odnawialnych źródeł energii, ktoś mógłby się wypowiedzieć? jakie godziny pracy?

hak
@inz

a to czasem nie jest praca w delegacji? tak chyba w ogłoszeniu było

fado
@inz

szczerze mówiąc, na te pytania będziesz miał odpowiedzi już na rozmowie rekrutacyjnej ale no też mi sie wydaje że to będą wyjazdy na zlecenia, ale myśle że to będą godziny standardowe... ale sam tylko sie domyślam

@hak

no w delegacji piszą, ale to tam też raczej nie pracujesz 24h, co nie? więc zasadne pytanie moim zdaniem

@fado

no właśnie to w sumie zawsze lepiej u źródła podpytać niż tak tutaj, bo też nie wiadomo czy ktoś prawdę napisze i chyba nie za często tu ludzie wchodzą jak tak patrzę

inz
@Florek

no faktycznie, minął ponad tydzień już, więc nie ma co czekać, bo mi oferta wygaśnie, napiszę do rekrutacji i może się czegoś dowiem, dzięki

Tom

Piszą w ogłoszeniu, że praca w delegacji na terenie kraju, rozumiem, że kwatery zapewniają wtedy? Jak warunki?

@Tom

Zależy jak trafisz. Przerabialiśmy już wszystko od agroturystyki, hoteli pracowniczych z jedna łazienką na 30 chłopa po mieszkania w blokach lub całe domy od prywatnych osób

@Reikos

okej rozumiem, czyli w sumie loteria z tym

@Reikos

a jak długie mniej więcej te delegacje?

Małgorzata

Hej, napiszcie, jak wygląda praca kosztorysanta w Romgosie. Czy dla pracowników w tym dziale organizowane są jakieś kursy i szkolenia mające na celu podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych? Właśnie szukają kogoś na to stanowisko: http://romgos-gwiazdowscy.pl/kariera/operator-maszyn-budowlanych-operator-dzwigu/

Dział kosztorysowania
@Małgorzata

Dzień dobry, potwierdzam, że w naszym dziale organizowane są kursy, szkolenia. W tym roku odbyły się już w zakresie programu do kosztorysowania oraz programu excel (na różnych poziomach zaawansowania). Zawsze w konsultacji z pracownikami oraz zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem uzgadniany jest plan szkoleń na cały rok. Zapraszam do aplikacji na stanowisko kosztorysanta, rekrutacja nie została jeszcze zakończona.

Ilona
@Dział kosztorysowania

Czyli ilu szkoleń można mniej więcej spodziewać się w Romgosie w ciągu roku? Czy osoby nowo zatrudnione również mogą brać we wszystkich udział? Czy istnieje może również opcja dofinansowania przez firmę szkoleń, które znajdzie sobie sam pracownik na własną rękę?

mcfly
@Dział kosztorysowania

Widziałem w ogłoszeniu że praca hybrydowa, pytanie w jakim systemie? Jak ze stabilnością stanowiska w takim dziale? jakiego rzędu (widełki) zarobki można osiągnąć w tym dziale w zależności od doświadczenia? jest jakiś system premiowy?

Ekmo

Specjalista do spraw ofertowania - w ofercie jest napisane o wyższym wykształceniu technicznym. Ktoś wie, jakie jest najbardziej preferowane?

kombi
@Ekmo

gdyby było najbardziej preferowane toby to zaznaczyli pewnie

kombi
@Ekmo

przynajmniej ja zawsze wychodzę z takiego założenia, że w takim razie liczy się każde z tego zakresu

@kombi

Wysłałem swoje cv, zobaczę jaki będzie feedback

konik polny

Odpowiedzieli Ci coś?

@konik polny

Jeszcze czekam na odpowiedź, ale też sezon wakacyjny jest więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ludzie na urlopy powyjeżdżali

@Ekmo

Dasz znać jak już będziesz po rozmowie?

@Ekmo

Chętnie bym się dowiedział jak rekrutacja wygląda

@Ekmo

Oczywiście jako kandydat miało być, zły podpis

mcfly
@Ekmo

jak tam po rozmowie? jakieś konkrety? ciekaw jestem ile cenią takie stanowisko (chociażby widełki) bo będąc na kilku rozmowach usłyszałem że zawód kosztorysanta to w naszym kraju niedocenione stanowisko, niestety. Stoisz w cieniu, planujesz i nadzorujesz finansowo inwestycję a smietankę spija później inna część ekipy. To są słowa rekrutera jednego z większych przedsiębiorców w kraju. Najlepsze jest to, że po całej rozmowie jak usłyszał moją stawkę to się zapowietrzył :)

tukan

Firma ok, wypłata ok, dają nocleg i dojazd. Pracuje się ciężko, ale nie narzekam.

Jak dlugo już pracujesz?

długo*

@tukan

Pytam z ciekawości, dla rozszerzenia perspektywy na opinię

@tukan

i czy ciężko pod względem fizycznym, czy jakimś innym?

@ernesto

ja ci mogę odp., że tak jak dla mnie mega ciężko to nie jest. Tyle, że to może zależy na jakie stanowisko się wybierasz, ja to na operatorze robię i tu już ze dwa lata spędziłem, więc pewnie i kolejne zlecą, bo nie kwapię się do zmian jak jest dla mnie na dobrych warunkach

@Reikos

Czyli jak coś chodzę na siłownię to powinienem dać radę?

Kamila
@Reikos

O, a na jak długo dostałeś umowę? Można liczyć tutaj na jakąś stabilność? :)

@ernesto

a co ja, wyrocznia? nie wiem, przyjdź, popracuj to zobaczysz, czy dajesz rade, czy niekoniecznie

@ernesto

myślę, że same mięśnie nie wystarczą, w głowie też coś musi być

ernesto

To wiadomo, nie miałem na myśli samych mięśni

ernesto

W głowie mam poukładane więc się o to nie martwię

Kamila
@tukan

Nocleg i dojazd opłacony przez firmę, tak?

jerome
@ernesto

No to działaj i składaj papiery

@Reikos

to jakie czynności się tam wykonuje

douczą?

@lotek

Mnie douczyli więc myślę, że tak z każdym będzie

ewo
@tukan

Skąd zabierają do pracy jak dojazd zapewniają?

@ewo

Zabiera cię bus z innymi pracownikami w delegacje. Jak jesteś miejscowy to dojazd sam najczęściej.

Małgorzata
@Bulibul

Jak samemu to coś może zwracają?

@Małgorzata

Kiedyś zwracali. 200zł lub 45L paliwa ale od dawna nie słyszałem, żeby ktoś dostał zwrot

sinus
@Bulibul

okej, czyli jest to organizowane z jakiegoś jednego miejsca i stamtąd zabierają tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Romgos Grupa - Jarocin

• Jak się pracuje w Romgos Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Romgos Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romgos Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romgos Grupa