Romgos Grupa

Opinie o Romgos Grupa

Mlody

Mógłby ktoś opisać jakie są warunki pracy kierowcy C+E w tej firmie?? Jaki system pracy i czy dużo jest wyjazdów za granicę??

@Mlody

Gdzie znalazłeś ofertę na kierowcę? Sprawdzałem olx i nie widziałem takiej

@Mlody

Możesz podrzucić? Bo z chęcią się sam dowiem jak to wygląda, te warunki nie były tam opisane?

velv
@Nox

ich strona może, zakładka kariera?

dental
@velv

tam wszystko opisane maja czy gdzies w necie znajde jeszcze ogloszenia ?

Bellum

możesz o robocie coś od siebie powiedzieć? jakąś opinie na temat pracodawcy?

advant

A za to na stronie romgosa wszystkie ogłoszenia też masz, pewnie nawet więcej chociaż teraz nie sprawdzałem

durszlak
@Bellum

podbijam pytanie sam sie zastanawiam nad tym zeby sie zatrudnic i chetnie dowiedzialbym sie jak to tutaj jest idzie sie z szefem dogadac?

polarny
@Bellum

a na jakim stanowisku chcialbys pracowac? cos konkretnego masz na mysli? ja od siebie moge tylko powiedziec że praca jest stabilna

polarny
@Bellum

wynagrodzenia są na czas i nikt sie niepotrzebnie nie czepia pracownikow

bulerbyn
@polarny

no mnie by właśnie operator maszyn interesował, macie teraz jakiś nabór? mógłbyś coś więcej opowiedzieć o pracy na tym satnowisku? dzięki!

bulerbyn
@polarny

to bardzo spoko, a jak sami pracownicy i atmosfera między nimi? pracuje się w ogole w jakichś stałych ekipach?

@bulerbyn

z tego co wiem nabór jest bo jak ostatnio chociazby olx przeglądałem z ciekawości to duzo tego było

@bulerbyn

w ogłoszeniach masz raczej dokładnie to opisane nic specjalnego, jak robiłes na czymś podobnym to już raczej vibe chwytasz

moniuszko
@ixi

hej, wiesz może czy an nowy rok dalej będa do was przyjęcia?

moniuszko
@ixi

Jak z atmosferą i wynagrodzeniem w takim razie za pracę?

oregano
@moniuszko

na ich stronie i fb podobno najlepiej sprawdzać, chociaż ja myślałem że mi migneło też gdzie indziej ale już sam nie jestem pewny

osomaki
@oregano

o wynagrodzeniu tez tam sa informacje?

Zak
@osomaki

ja bym sie o wynagrodzenie pytał najprędzej na rozmowie rekrutacyjnej

Dżem

Przejrzeć gdzie? Można prosić o link?

Boa
@Dżem

Człowieku no weź, umiesz obsługiwać internet? nawet jakbyś nie znał stron z ofertami pracy to byś chociaż wszedł na stronę firmy się rozejrzeć

kita
@Boa

czemu jesteście tacy niemili, z tego co wiem, to w różnym wieku ludzie się tutaj zatrudniają i może niekażdy jest taki biegły i obyty w internecie

trate
@Dżem

ogloszenia sa wstawiane na stronie romgosa albo pracujpl

Snape

Na stronie też to fajnie wygląda, widziałem jedno ogłoszenie które mnie interesuje i tam jest że oferują multisport, ktoś wie w jakiej części jest on finansowany przez pracodawcę?

felix
@Snape

multisport jest tylko na siłke?

Snape

Dzięki za odpowiedź. Fajnie, plus i tak podstawowy raczej starczy ;)

Sernik
@felix

Wydaje mi się że nie tylko ja zawsze korzystałem tylko z siłowni ale chyba pozwala na wejście do innych obiektów

@Sernik

mozna gdzies poczytac o tym jakie lokalizacje wchodza w gre w zaleznosci od pakietu?

Ajvar

Ale to nie trzeba wtedy dokupić innego pakietu? Coś dodatkowo się wybiera czy na ten podstawowy pakiet też się to wlicza?

snooker

multisport wszędzie taki sam, wejdzcie sobie na stronę, poczytajcie o pakietach , a nie między sobą domysły snujecie

@snooker

przeciez wlasnie, oni maja swoja strone, to czemu najpierw nie pomysleliscie o tym zeby moze przypadkiem na niej takie informacje wyszukac??

Olek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w firmie Romogs? Ponieważ chciałbym się zatrudnić na stanowisko operator koparki, kierowca. Może ktoś doradzić? Jak wygląda sytuacja na budowie,jakie maszyn? Czy atmosfera jest dobra i jaka stawka na początku???? Z góry dziękuję za informację

Zak
@Olek

mój znajomy tam pracował i bardzo chwalił, wlaśnie głównie ze względu na warunki i atmosfere, ale chętnie też poczytam opinie tych co faktycznie tutaj pracują

Dżem
@Olek

Potrzebne doświadczenie czy tylko o uprawnieniach piszą?

Adad

Te oferty na ich stronie są aktualne czy nie? Dość sporo ich jest i niby można aplikować, ale żadnej daty nie ma tam podanej.

Goril

Ile najlepiej czekac na odp a po jakim czasie dac sobie spokoj?

lindor
@Goril

ciężkie pytanie, ale ja chyba bym czekał tak max 3 tygodnie? coś koło tego

@lindor

Ja w miedzyczasie bym powysylal cv tez do innych firm bo nigdy nic nie wiadomo

@Kaps

I w sumie nawet teraz to praktykuje, tyle ze czekam dopiero kilka dni

NasrinNowy wpis

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Rysiu

Znalazłem ogłoszenie na elektryka instalacji. Gdzie najczęściej odbywają się delegacje ?? Zastanawiam się po prostu czy są to dalekie wyjazdy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Romgos Grupa? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Diego

Jestem byłym pracownikiem i chce przestrzec przed tą firmą. Nie płaci podwykonawca. Nie płaci pracownikom na czas. Kierownictwo niedoświadczone, bawi się w zarządzanie. Jeden mądrzejszy od drugiego...zmiana decyzji dzień... stanowczo mówię Nie tej firmie.

Siema, czy wiecie jakie są destynacje jeśli chodzi o pracę jako elektromonter ? Piszą że to praca w Polsce i w innych krajach, nie wiem zbytnio czego się spodziewać i czy nocleg + transport zapewnia wcześniej firma czy coś trzeba z własnej kieszeni dawać

mr

tez sie zastanawiam, a wie ktos czy mozna po prostu do nich napisac maila? odpisują w ogole?

John

Dokładnie nie ma co gdybać, jak nie odpiszą to zawsze telefon pozostaje

Hgulag

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Adek

kawrow

na ich stronie są chyba wszystkie możliwe oferty zachęcam sprawdzić

eukaliptus
@kawrow

a ty swoje CV przez ich strone wysyłałeś?

@kandydat

wypłata jest tylko na konto czy da sie załatwic żeby była na rękę.

Hayko

Można tak w ogóle jeszcze robić?

Szaman

serio? XD można poprosić o kasiore do koperty? a co wtedy jak się ma umowę? też można?

Tabaluga

A jeśli mogę spytać na czas macie te wypłaty?

lindor
@Tabaluga

podbijam pytanko, zdarzają się jakieś opóźnienia?

kawrow
@lindor

nie, nie ma opóźnień

....
@@kandydat

Masz prawo brać do ręki! Nie musisz na konto takie prawo.

OLO

Czy po rozmowie kwalifikacyjnej, odpowiadają zawsze, nawet jeśli są na nie ?

shrek
@OLO

ja w sumie też się zastanawiam, a kiedy składałeś cv? bo może jeszcze rozpatrują

shrek
@OLO

i w sumie fajnie by było wiedzieć no ale nie można mieć wszystkiego :P ktoś może dostał już jakąś odpowiedź na ostatnie oferty?

rokeo
@OLO

a jak tu wogóle wygląda ta rozmowa kwalifikacyjna, bardzo cisna?

John
@rokeo

No właśnie też chciałbym wiedzieć. Jest tyko spoko gadka czy trzeba rozwiązywać jakieś zadania? Ile osób przepytuje? Na każdym etapie jest ktoś inny? Jak będziesz coś wiedział to napisz.

Brisk
@John

zazwyczaj jeden etap jest z tego co sie orientuje i to jest taka standardowa rozmowa bez zadnych zadan za bardzo

Wandel
@Brisk

a ile osob przeprowadza rozmowe? to jakies hry czy od razu kierowniki i powazne szychy?

Wandel
@Brisk

jak w ogole atmosfera w firmie?

Renia

O, czyli konkrety od razu jeśli z kierownikiem. Tylko czy nie leją wody podczas takiej rozmowy? Mam na myśli to, że ja oczekuję informacji o warunkach, stawce już na tym etapie. Wszystko się zgadzało jak porównałeś potem z ofertą?

PSG

a po jakim czasie dostałeś odpowiedź po rozmowie, że Cię zatrudniają?

PSG

bo mi nie ukrywam zależy na czasie i może akurat to jakoś szybko się da załatwić

Forma
@PSG

i jak, dostałeś odpowiedź? bo ja też się właśnie zastanawiam ile to trwa

nn
@Wandel

atmosfera do przejścia, nikt zbędnych kłopotów człowiekowi nie robi, praca jakoś do przodu idzie

nn
@PSG

tak do tygodnia coś kojarze? chociaż pewnie nie ma na to jednej normy

roki
@nn

no to tak ma być, każdy robi swoje, bo robota ma być zrobiona

Wojan
@nn

ogólnie rekrutacja ma jeden etap? szybko idzie się tu przyjąć?

tur
@Wojan

tak jest tylko jedna rozmowa, najlepiej przez olx się zgłaszać

Rarak
@tur

nie ma na innych stronach ogłoszeń?

hil

rekrutacja przeprowadzana moim zdaniem bardzo sprawnie długo się nie czeka

hil
@Rarak

tak jak pisał kolega wyżej ogłoszenia tylko olx albo jakoś lokalnie szukać

@hil

bo na olx sprawdzałem i nie ma tego co mnie interesuje akurat

lokal
@Nox

możesz się bezpośrednio z nimi skontaktować o dane stanowisko, no ale jak nie prowadza otwartej rekrutacji to na wiele by nie liczył

petels
@lokal

gdzie kontakt do nich znajdę?

Miami
@petels

Masz formularz kontaktowy na stronie firmy

Miami
@petels

W zakładce kontakt wszystko jest opisane, tam sprawdzaj

Churu
@Miami

Myślisz, że lepiej będzie zadzwonić czy wysłać maila?

Powiesz coś więcej np. o warunkach? Jak w porządku to chyba jesteś zadowolony. Wypłata na początek ok? Mógłbym poznać widełki?

durszlak
@tur

wlaśnie mialem pytac czemu oferty z olx roznia sie od tych z pracuj czyli mowisz ze wieksze prawdopodobienstwo ze odezwa sie z olxa? od czego to dokladnie zalezy?

membo
@durszlak

przecież nie mówi tak xd i tu i tu raczej jest podobnie nie wiem jak na tym pracuj to wyglada ale na olx przynajmniej wiesz czy doczytali twoją aplikacje

ixi

na ich stronie nawet nic nie ma wszystko olx idzie

noe
@Wandel

ja nie narzekam, pracuję z fajnymi, bezproblemowymi ludźmi, z kierownictwa też nikt nigdy żadnych problemów nie inicjował :)

steveve
@ixi

tam bedzie widac czy odczytali moje cv?

kielich
@noe

skoro jesteś pracownikiem to może wiesz czy tutaj można wypracowywać jakieś dodatkowe godzine jeśli jest się chętnym?

KAren
@Wojan

po wyslaniu cv do mnie sie odezwali jakos po 2 tyg? cos takiego, pozniej rozmowa z kierownikiem i decyzja

zielony

myslicie ze strona jest na biezaco aktualizowana i mozna skorzystac z tego numeru?

krzywy nos
@noe

potwierdzam atmosfera jest jak najbardziej bezkonfliktowa, nikt nikomu nie przeszkadza w pracy ani się nie wcina do czyichś zajęć także na plus moim zdaniem

Paradoks
@krzywy nos

stabilność zatrudnienia jest okej? szukam czegoś gdzie bym się mógł na dłużej zatrzymać i gdzie nie ma takich kwiatków w postaci jakichś niespodziewanych i nieplanowanych zwolnień

myslisz
@Paradoks

tez sie z checia dowiem bo szukam pracy w ktorej bede wiedziala ze nie wylece z dnia na dzien bez powodu....

Molier
@Paradoks

stabilność moim zdaniem na plus sam już długo pracuję i nie narzekam ani nie planuję zmieniać pracy

Molier
@Paradoks

nie przypominam sobie żeby ktoś kogoś zwalniał za nic, wypłaty na czas także na dłuższą metę dobre rozwiązanie

Nibas
@Molier

Macie teraz jakieś nabory w nowym roku? Gdzie mogę ewentualnie szukać ogłoszeń o pracę? Proszę o pomoc :)

piątak

i normalnie można dostać uopa od razu czy najpierw jakaś inna forma zatrudnienia obowiązuje?

Panko

Ktoś wcześniej wspominał że jest uop bez problemu tylko nie pamiętam na ile jest pierwszy

random_supervisor

Zazwyczaj jest umowa o pracę na czas określony - 3 miesiące. Jak się nie sprawdzisz, to nie czekają nawet do końca umowy i zwalniają szybciej niż te 3 miesiące (takich przypadków kilka widziałem). Następnie umowa na pół roku lub rok (tutaj nie wiem od czego to zależy, chyba od decyzji kierownika) i dopiero umowa na czas nieokreślony. Zazwyczaj jest przedłużana jak jest wszystko w porządku, ale też nigdy na 100% nie wiesz.

@random_supervisor

Jeśli zdarzy się tak, że pracownik zostanie zwolniony przed upływem tych 3 miesięcy, to ma jeszcze jakiś okres wypowiedzenia czy nie? Jak w tej kwestii to wygląda?

random_supervisor

Jest okres wypowiedzenia, ale nie pamiętam dokładnie jaki okres obejmuje.

szczurowa
@random_supervisor

a często nie przedłużają tej umowy?

@szczurowa

Nie zbyt często i raczej tylko jak ktoś jest kiepski w profesji, w charakterze której został zatrudniony.

trate

czyli 2 tygodnie jesli do 6 miesiecy ktos jest zatrudniony, do 2 lat obowiazuje miesiac, a 3 miesiace juz sa chyba dopiero jak powyzej 2 lat pracujesz

bruta

bądźmy szczerzy... nie mówię że tutaj tak bywa, bo nie słyszałem ale jak pracodawca będzie chciał się ciebie pozbyć to wyciągnie gdzieś z rękawa dyscyplinarkę czy coś, więc nie skupiałbym sie tak bardzo na nim

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko samodzielnej księgowej . Firma oczekuje doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku . Jak długie musi ono być ? Czy dwa lata wystarczą ? Jeśli chodzi o wykształcenie kierunkowe , to czy technik ekonomista będzie w porządku ? Daj znać , czy mając wspomniane doświadczenie oraz wykształcenie , mam szansę na objęcie tego stanowiska ? ;-)

Dawid

Witam wszystkich. Ja chciałbym się dowiedzieć jak jest w firmie Romogs? Ponieważ chciałbym się zatrudnić na stanowisko operator koparki, kierowca C,E. Może mi ktoś powiedzieć? Jakieś są stawki na początku? Jakie koparki? Jaka atmosfera w pracy? Czy wogole warto?

osomaki
@Dawid

mnie by zmiany interesowaly, w jakich tu godzinach sie pracuje ktos powie?

Majka

Chciałabym podjac prace jaki przedstawicielka handlowa. Znalazłam ofertę na ich stronie. Po jakich rejonach polski najczęściej się jeździ? I jak często miesięcznie są wyjazdy? Oczekują angielskiego w stopniu komunikatywnym. Tak z ciekawości, jak dużo jest zagranicznych klientów ?

@Majka

Nie sądzę, aby jakiś region Polski był wiodący. Cała Polska wchodzi w grę w równym stopniu, a być może nawet zagraniczne wyjazdy, bo wiem, że ambicje są tu spore, sięgające nawet poza Europe (choć to jeszcze raczej w sferze planów). Romgos wchodzi w koperację z zagranicznymi firmami, jeśli ma w planach robić cokolwiek poza granicami Polski (nie chcą się panoszyć sami na nie swoim terenie), więc szacuję, że tych zagranicznych kontaktów może być coraz więcej. Mnie ciężko ocenić ile wyjazdów w skali miesiąca może wystąpić, ale przygotowałbym się na dużą ilość.

random_supervisor

Zostałem zatrudniony tutaj mniej niż rok temu, ale to i owo już tutaj widziałem. Pracuję w centrali w Jarocinie, głównie za biurkiem, więc nie za bardzo mogę cokolwiek powiedzieć o tym, co się dzieje na poszczególnych budowach rozsianych po całej Polsce. Oczywiście słyszałem różne historie, ale jedyne co warto nadmienić, to fakt, że sporo ludzi niezbyt sobie chwali pracę w tzw. "ciergosie", czyli w brygadach, którymi zarządzają osobistości z nazwiskiem, od którego pochodzi powyższy neologizm w cudzysłowie oraz od ludzi, którzy muszą z nimi współpracować w ramach kooperacji miedzy działami firmy. Podobno jest tam trochę państwo w państwie i wielu ma nadzieje, że zarząd im się w końcu do tyłka dobierze. Co do ogólnych danych na temat firmy to: - wypłata jest zawsze na czas, choćby się waliło i paliło (przynajmniej w moim wypadku i nie słyszałem, aby ktokolwiek musiał czekać za przelewem), - jeśli praca choć w minimalnym stopniu może spowodować, że się ubrudzisz, ciuchy i buty robocze dostajesz od razu, - ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny oraz pakiet multisport jest dostepny, - jak ma się jakiś fach w ręku, to można nie najgorzej zarobić, - firma może wysłać na szkolenia, ale na pewno nie po tygodniu od zatrudnienia. Co do pracy w Jarocinie, to mogę napisać, że atmosfera jest dość luźna. Oczywiście swoje trzeba zrobić, ale z batem tutaj nikt nie stoi (mówię tutaj o pracy zarówno w biurze jak i na warsztacie czy w magazynie). Mam nawet wrażenie, że tutaj jest ważniejsze to, jak wpasujesz się w zespół najbliższych współpracowników, a dopiero potem jak dobry jesteś w tym co robisz. Ma się rozumieć rezultaty pracy też są ważne i nie przejdzie leserka się czy brak umiejętności potrzebnych na danym stanowisku, ale równie ważne jest... powiedzmy, że znalezienie wspólnego flow z innymi. Wiadomo, że jednych lubi się mniej, drugich bardziej, ale zawsze jakiś tam kontakt w miarę poprawny trzeba trzymać. Co do rekrutacji to się nie wypowiem, bo w moim przypadku, to bardziej praca znalazła mnie, a nie ja pracę. Co do kadry zarządzającej, to nigdy nie miałem kłopotu z żadnym z kierowników czy dyrektorów (mam tutaj na myśli jedynie ludzi stacjonujących w Jarocinie). Fakt faktem, że w wielu kwestiach zarządzanie w skali mikro kuleje dość mocno w mojej ocenie, ale to już wychodzi daleko poza zakres moich kompetencji. Za to w skali makro wydaje się to działać całkiem dobrze, skoro wartość spółki wyniosła w roku 2017 jakieś 12mln a w roku 2022 już ponad 600mln (świeższych danych nie znalazłem). Co do członków zarządu, to za mały ze mnie żuczek, żeby coś więcej powiedzieć: prezesa widziałem może ze 20 minut łącznie przez cały swój pobyt tutaj, trzeciego członka zarządu nie widziałem nigdy (co dziwne nie jest zważywszy na to, że stacjonuje na co dzień w Poznaniu), jedynie z wiceprezesem udało mi się zamienić kilka zdań (i wydaje się luźnym, choć konkretnym gościem). Generalnie jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że jeszcze tutaj jakiś czas popracuję.

Fatyga
@random_supervisor

Trafnie napisane. Cieromgos to spółka w spółce. Prezesi powinni przejrzeć na oczy bo Konin straci renomę i dobrych ludzi.

Grzegorz

Dzień dobry, czy wie ktoś ile na godzinę można zarobić jako monter pv?

hellax

w ogłoszeniach i tak zazwyczaj zarobki mało kto podaje, dopiero prędzej na rozmowie rekrutacyjnej się dowiesz

Naz

Naz
@hellax

stawki są negocjowalne jak coś? czy raczej stałe?

oregano
@Naz

niżej ktoś już podał, chociaż ja też na pracuj widziałem

szkotnik
@Naz

widzialam jakies oferty, więc obstawiam ze na pewno szukają na rozne stanowiska

Mikron
@szkotnik

Hej, a możesz od serca polecić pracę u was? Bo nie jestem pewnie czy w ogóle się fatygować...

@fatyga
@Mikron

Z mojego doświadczenia nie ma co się fatygować. Jeśli masz doświadczenie i swoje zdanie. W tej firmie pracują same wazeliny, lub rodzina bez doświadczenia. Zajdziesz za skórę, odezwiesz się nie tak... Dostajesz wymówienie z dnia na dzień...

Jest rekrutacja na asystenta projektanta. Z tego co przeczytałem to mile widziane są uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej. Jak się ich jeszcze nie ma to jest szansa na pracę? Ktoś był na rozmowie i wie jak do tego podchodzą?

asdf

Dobra rada tu padła, żeby raczej aplikować przez olx. Warto coś jeszcze wiedzieć? ;) O procesie rekrutacji czy późniejszej pracy w firmie? Gdzie byście celowali się przyjąć, jako monter czy pracownik ogólnobudowalny? Gdzie jest lepiej pod względem zarobków itp? Bo pewnie benefity i socjal sa te same? Doświadczenie mam na obu stanowiskach i sam nie wiem, co robić. Jak tam kontakt z kierownictwem, atmosfera i nastroje między wami? Zagraną tu macie ekipę w Jarocinie?

Ktoś da znać, czego spodziewać się z perspektywy pracownika na stanowisku Asystent projektanta Farm Fotowoltaicznych/Sieci Energetycznych SN/GPO w Koninie? Czy asystuje się dobremu doświadczonemu projektantowi i uczy od niego, czy raczej projektuje, a taka osoba poprawia i nie za bardzo jest możliwość się podciągać, aby awansować?

Amur

Jako asystent projektanta będziesz miał okazję uczyć się i pogłębiać wiedze, jednak to firma w której się pracuje. Doceniają zaangażowanie i wkład własny w prace, kreatywność i myślenie. W firmie duża swoboda ale pracować należy, co jest doceniane.

Olek

Adek

A jakie stawki są Firmie Romogs? Tak na paczkę dla operatorów?

leszek

Jakie są warunki pracy jako monter na farmach fotowoltaicznych? Czy mieszkanie jest zapewnione, czy są jakieś dodatkowe bonusy - np. obiady w zimie? Polecacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Romgos Grupa - Jarocin

• Jak się pracuje w Romgos Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy Romgos Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Romgos Grupa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Romgos Grupa