Gaj-Stal Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gaj-Stal Sp. z o.o.

Witam. : ) proszę o informacje odnośnie pracy montera. Właśnie poszukują kogoś na konstrukcje stalowych hal i płyt warstwowych. Chce się dowiedzieć co wpływa na zarobki, bo są wskazane widełki od 6 800 do 9 800 zł. Samo doświadczenie?

Olivia Gaładyk Nowy wpis

Jest tu również świadomość ciągłego rozwoju, nauki i nieustannej pracy nad ulepszaniem usług poprzez ciągłe szkolenia, seminarium i webinary organizowane przez firmę.

@Pracodawca Nowy wpis

Gaj-Stal jest wspaniałym pracodawcą. Kierownictwo docenia doświadczonych i zaangażowanych pracowników z szerokim zakresem wiedzy. Pracując w tej firmie można poznać wiele innowacyjnych rozwiązań budowlanych niezbędnych w dalszej pracy.

Pracownik Nowy wpis

Duże wsparcie merytoryczne, pomoc przy wdrożeniu a oprócz tego, co najważniejsze, możliwość zarządzania własnym czasem.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gaj-Stal Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kosztorysów i ofertowania.
@Gaj-Stal Do.z.o.o.

wercix8

wercix8

Monika Bx

Dodatkowo co kluczowe we Gaj-Stal funkcjonuje wysoka kultura wewnętrznej komunikacji zawodowej co z doświadczenia zawodowego wiem, że jest w obecnym czasie rzadkością.

Kuba

Finanse -wszystko zależy od zaangażowania, ale można mieć pieniądze na bardzo dobrym poziomie.

Jadźka

Pani to widzę, że chyba podwójnie ze współpracy z firmą była zadowolona, skoro dwa takie komentarze wpadły. Tak dla jasności – chodzi o prace przy kosztorysowaniu i ofertowaniu? Od jakiegoś czas obserwuje taka ofertę dla specjalisty w tym zakresie. czy są przy tym już zapowiedziane jakiekolwiek zmiany w związku z nowym rokiem?

Gabrysia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Gaj-Stal.

Sporo opinii dotyczy stanowisk fizycznych typu spawacz. Mnie natomiast biuro bardziej by interesowało, bo jest teraz ogłoszenie w sieci dla specjalisty od ofertowania. Te rozbieżności w widełkach mnie interesują, bo wychodzi na to, że wynoszą 6 tys brutto. Z czego wynikają? Opiszecie konkretnie jak się pracuje w biurze?

Na stanowisku specjalisty do spraw ofertowania wynagrodzenie stanowi podstawa plus prowizja od wartości podpisanej umowy z pozyskanym klientem. Praca w biurze na tym stanowisku jest od 8 do 15, sporadycznie są wyjazdy służbowe w czasie pracy autem służbowym.

Na pewno rozbieżność to 6 tys? czy to stanowisko o którym było tu napisane to to samo co specjalista ds. kosztorysów i ofertowania? Mam przed sobą ofertę sprzed 7miu miesięcy i podane są widełki od 8 do 20 tys, cos źle widzę albo mi się pomylilo? Te 20 można zarobić?

Kwota prowizji zależy od ilości podpisanych umów. Najlepiej zadzwonić i przekonać się u samego 'źródła".

Jaka atmosfera jest między działami w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

Krysia

W firmie panuje przyjazna i życzliwa atmosfera. Nie ma problemu z dojściem do porozumienia ze współpracownikami. Nie rzucają oni sobie nawzajem kłód pod nogi. Można liczyć na wsparcie i dobre słowo współpracowników.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

Co roku w grudniu odbywa się wigilia firmowa dla wszystkich pracowników, ponadto w połowie sierpnia organizowany jest wyjazd do Zakopanego. Spotkania integracyjne są ale sporadycznie.

Kacha

I to wszystko co zostało opisane wychodzi od firmy? Pracownik się nie dokłada? Jaki jest tegoroczny pełen socjal? Czy doszło coś nowego w ostatnim czasie?

@Kacha

Jeżeli chodzi o wigilię to po stronie pracownika był tylko dojazd i powrót. Natomiast w przypadku wyjazdu integracyjnego przejazd, nocleg, śniadanie i obiadokolacja oraz różnego rodzaju atrakcje (spływ, ognisko, paintball, kapela góralska) koszt ponosił pracodawca. Pozostałe wydatki, na przykład zakup pamiątek, każdy we własnym zakresie. Co do spotkań integracyjnych to podobnie jak wigilia firmowa - dojazd. Czy dodatkowo coś jeszcze w tym roku będzie? Na ten moment nie wiem.

Chętny do pracy

Witam czy na obecną chwilę są zatrudnienia i na jakie stanowiska?

@Chętny do pracy

Dzień dobry. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko spawacz .

@GAJ-STAL

A czy na inne stanowiska oprócz spawacz są zatrudnienia?

@Chętny do pracy

W ogłoszeniach o pracę w spółce GAJ-STAL są wymienione wszystkie stanowiska na jakie aktualnie prowadzimy rekrutację. Po zapoznaniu się proszę o kontakt z biurem.

@GAJ-STAL

Posiadam uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki jaką stawkę proponujecie na początek?

Ewelina
@Chętny do pracy

Witam czy udało się ustalić potencjalne widełki przysługujące za wymienione kompetencje? Firma oferuje przy tym może jakieś ewentualne kursy jeśli ktoś nie posiada wyżej wymienionych uprawnień?

@Chętny do pracy

Aktualnie Spółka Gaj-Stal poszukuje osób na stanowiska: spawacz (z doświadczeniem), monter konstrukcji stalowych oraz doradca klienta/kosztorysant.

Ewelina

Tu z tych wymienionych tylko spawacz musi mieć doświadczenie? Można spytać ile? I z ciekawości to nie szkolą na tym stanowisku, że na start jest wymóg? Brat bez doświadczenia nie ma szans? A co z monterem?

@Ewelina

Z tego co wiem to spawacz musi mieć doświadczenie. Ile? Nie wiem. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.

Ciekawa

Witam, czy można liczyć na feedback po rozmowie, czy cisza?

Księgowa
@Ciekawa

Również chciałabym wiedzieć, jest ogłoszenie o pracę ale boję się trochę tych wiejskich przedsiębiorców

Gaj-Stal
@Ciekawa

Szanowni Państwo. Po zakończeniu rekrutacji informujemy wszystkich kandydatów którzy byli na rozmowie o naszym wyborze .

Gaj-Stal
@Księgowa

Szanowna Pani. Lokalizacja siedziby firmy nie dzieli na pracodawców dobrych lub gorszych , tylko podejście pracownika do wykonywanych obowiązków oraz odwrotnie . Niezależnie od tego gdzie znajduje się siedziba firmy prowadzimy rekrutację kompetentnych pracowników zgodnie ze stanowiskiem określonym w ogłoszeniu. W związku z powyższym zapraszamy na rozmowę do naszego biura.

Ryszard
@Gaj-Stal

Czyli każdemu dajecie feedback? A ile jest etapów? Dwa czy więcej?

Nie polecam tej firmy omijajcie szerokim łukiem, najpierw ustalają ceny , a gdy nadchodzi finalizacja to ceny podnoszą 40% , a Prezes jeździ i wymusza dopłatę strasząc sądem

Olga
@Piotr

A umowę jakąś podpisywałeś na konkretną kwotę czy nie?

@Olga

Oczywiście, że tak cena umowy wzrosła przyczym Prezem przyjechał i chcąc mi wręczyć aneks z prośbą o podpisanie, cena wzrosła o 200tys

@Piotr

Szanowny Panie . Przede wszystkim proszę przedstawienie się z nazwy firmy wtedy będziemy wiedzieli że rozmawiamy faktycznie z naszym klientem. Niemniej jednak przedstawiona sytuacja nie miała miejsca w spółce GAJ-STAL a przedstawiona opinia jest nieprawdziwa z uwagi na to iż spółka GAJ-STAL nie prowadzi wskazanych praktyk w Pańskiej opinii. Co prawda po wybuchu wojny pomiędzy Rosją a Ukrainą spółka GAJ-STAL poinformowała wszystkich swoich klientów o możliwości wystąpienia problemów ze stalą co może się przełożyć na wzrost cen jak również wydłużyć realizację inwestycji. Jest to powszechnie stosowana praktyka czyli powiadamianie swoich klientów o możliwych problemach z wyprzedzeniem niż czekanie na poprawę sytuacji w której klient być może nie jest zorientowany i świadomy z czego mogą wynikać późniejsze problemy z inwestycja w tym opóźnienia. Sytuacja na rynku handlu stalą spowodowała znaczny i nie przewidziany wzrost cen stali na rynku o czym każdy klient został poinformowany , niemniej jednak do części klientów spółka GAJ-STAL wysłała uprzejmą prośbę o przystąpienie do negocjacji zmierzających do zwiększenia wynagrodzenia spółki. Dotyczy to jednak tylko i wyłącznie klientów którzy nie posiadają kompletnej uzgodnionej dokumentacji projektowej w tym pozwolenia na budowę na co spółka GAJ-STAL czeka od nawet dwóch lat i nie ma żadnego wpływu ponieważ wszystkie uzgodnienia oraz uzyskanie decyzji administracyjnych jest obowiązkiem klienta . Jak również klientów którzy podpisywali umowy w przededniu wystąpienia sytuacji nadzwyczajnej jaką jest wojna na Ukrainie co przełożyło się na wstrzymanie dostaw stali a dalej na jej wzrost. Tym samym odnosząc się do Pańskiej opinii pragnę poinformować iż nie ma i nie było sytuacji jakoby prezes zarządu spółki GAJ-STAL jeździł do klientów wręczając im do podpisania jakikolwiek dokumentów. Wszystkie uzgodnienia spółka GAJ-STAL prowadzi z klientami zgodnie i w porozumieniu nie wywierając żadnych form nacisku w tym strasząc sądem. W związku z powyższym prosimy o nie rozpowszechnianie opinii nie mających nic wspólnego ze stanem rzeczywistym , a dalsze godzenie w dobre imię spółki GAJ-STAL spotka się ze zdecydowaną reakcją.

Michał Gajowy Prezes Zarządu
@Piotr

Szanowny Panie. Proszę nie pisać opinii nie mających nic wspólnego z prawdą , nie przypominam sobie sytuacji żebym kiedykolwiek odwiedzał Pana "Piotra" do tego z aneksem bądź innym pismem. W związku z powyższym proszę o przeproszenie za wypisywanie opinii nie mającego nic wspólnego z prawdą w przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana do dalszego postępowania. Nie możemy pozwolić na tego typu oczerniające pomówienia które są pisane przez osoby anonimowe.

Ryszard
@Piotr

Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby o tyle wzrosła cena. Przecież to bardzo dużo i nikt nie zgodziłby się na takie warunki. Ty chyba tez nie?

Czy ktoś się orientuje czy w tej firmie są aktualnie przyjęcia do pracy i czy warto reflektowac? Pozdrawiam

@Kandydat

Ja uważam, że jak najbardziej warto. Firma daje bardzo duże szanse rozwoju. Ważne jest, aby pracownik chciał i przykładał się do wykonywanych zadań. Spółka Gaj-Stal jest w doskonałej kondycji i ciągle zatrudnia nowych pracowników, a pracujący otrzymują cyklicznie podwyżki pensji. Polecam

Robert

cyklicznie to znaczy co jaki czas? Co pół roku, rok?

Odpowiedź
@Robert

Ustawowo raz w roku a w kieszeni nic się nie zmienia

Odpowiedź
@Robert

Tak cyklicznie że ludzi coraz mniej a nowi nie chcą przychodzić.

Mariola

Szukam sprawdzonych opini o tej firmie czy może mi ktoś polecić lub nie.

Inwestor Wrocław.
@Mariola

Aktualnie firma GAJ-STAL kończy budowę hali. Mogę powiedzieć że kontakt od początku współpracy jest na wysokim poziomie. Termin dotrzymany zgodnie z założonym harmonogramem , umowa obejmuje budowę w systemie Generalnego Wykonawcy więc myślę że był to bardzo dobry wybór. Firm na rynku jest dosyć dużo i ciężko jest zaufać powierzając swoje pieniądze. Niemniej jednak po wstępnej decyzji o wyborze akurat tej firmy zdecydowałem się osobiście przyjechać do siedziby Wykonawcy co tylko dodatkowo utwierdziło mnie że dokonałem dobrego wyboru. Potencjał materiałowy, zaplecze produkcyjne jest na wysokim poziomie więc nie miałem żadnych obaw co do podpisania umowy. Inwestorów zachęcam do odwiedzin firmy GAJ-STAL w ich siedzibe i myślę że wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane na miejscu.

Mariola
@Inwestor Wrocław.

Dziękuję za opinię.Nie mniej jednak podpisałam już umowę z innym wykonawcą.Pozdrawiam

Inwestor

Dkaczego tak wspaniałe się reklamujecie a terminów nie dotrzymujecie i przyjmujecie cały czy nowe zlecenia i zaliczki ? Najpierw trzeba zaliczyć umowy , które są już po terminie !!

@Inwestor

Szanowny Panie Inwestorze. Miło by było gdyby Pan się przedstawił na wstępie , wtedy wiedzielibyśmy z kim rozmawiamy i o jakiej konkretnie sytuacji. Niemniej jednak odpowiadając Panu na pytanie informuję iż naszą najlepszą reklamą są zadowoleni klienci dla których do tej pory wybudowaliśmy hale i którzy do nas wracają po kolejne lub polecają nas swoim znajomym , tym samym oznacza to że wiarygodność co do naszej firmy jest na wysokim poziomie. Dodatkowo pragnę Pana poinformować iż reklama /marketing prowadzonej firmy nie jest w obecnym czasie zabroniona w związku z czym prowadzimy tego typu działania w celu zdobywania nowych Klientów. Wszystkie nasze realizacje na które zawarliśmy umowy są zrealizowane bądź realizowane , co prawda zdarzają się opóźnienia na które nie do końca mamy wpływ , między innymi warunki atmosferyczne które nie zawsze pozwalają na prowadzenie robót budowlanych w bezpieczny sposób dla naszych montażystów a czego bardzo przestrzegamy ponieważ życie i zdrowie naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Proszę również zauważyć jaką sytuację mieliśmy w tym roku na rynku odnośnie dostępności i cen materiałów niezbędnych do budowy hal co też miało duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firm budowlanych z czym jednak poradziliśmy sobie bardzo dobrze zaopatrując wszystkie nasze budowy w nieprzerwanym cyklu dostaw niezbędnych materiałów za które płaciliśmy nawet 100% więcej niżeli zostało to przyjęte w kosztorysie. Pomimo jednak trudnego roku i wynikających problemów ze wzrostu cen materiałów nie zerwaliśmy ani jednej umowy , wszystkie umowy są realizowane pomimo tego iż są to roboty w tym momencie zupełnie nierentowne a jednak mimo tych trudności zostały zrealizowane lub są realizowane co pokazuje iż z naszej strony podchodzimy poważnie do wywiązywania się z podpisanych umów . Tym samym proszę o rozważne i przemyślane wyrażanie swojej opinii na tematy które do końca być może nie są Panu znane.

Inwestor maków
@GAJ-STAL

Może odpowiecie mi na tej stronie bo na maila nie odpisuje cie nie odbieracie telefonów dlaczego do tej pory nie zaczęliście inwestycji w łomży i kiedy zamierzacie zacząć? Szanowni państwo, Większość przedsiębiorców ma jakieś problemy i próbują z nich wybrnąć a A wy jak zamierzacie te problemy rozwiązać?

Przyszły inwestor
@Inwestor maków

Dzień dobry . Proszę opowiedzieć i współpracy z tym wykonawca. Czy jest Pan zadowolony Bo z tego co czytam to nie wywiązują się z umowy. noszę się z zamiarem podpisania umowy z tą firmą na budowę obiektu

@Inwestor maków

Szanowny Panie. Żeby przystąpić do montażu musimy mieć udostępniony front robót tj. utwardzony plac wewnątrz jak i część po zewnątrz ,do dnia dzisiejszego pomimo tego iż ustalamy z Panem termin montażu front robót nie jest przygotowany . Tym samym proszę o pisanie prawdziwych i rzetelnych opinii nie wprowadzając w błąd potencjalnych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gaj-Stal Sp. z o.o. - Wnętrzne

• Jak się pracuje w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gaj-Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaj-Stal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gaj-Stal Sp. z o.o.