Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.

Opinie o Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.

Czaro Nowy wpis

Jest ogłoszenie na stanowisko operator samojezdnych maszyn górniczych pod ziemią. Napisali że dla osób nie posiadających doświadczenia oferują 3 miesięczny staż do sprawdzenia swoich umiejętności z możliwością przedłużenia umowy do 12 miesięcznego stażu niezbędnego do zdobycia uprawnień na maszynę. Ile płacą na takim stażu? Minimalną plus premia jak ktoś pisał czy premia jest dopiero jak się dostanie umowę o pracę po ukończonym pozytywnie stażu?

Górnik Nowy wpis

Na umowie dają najniższą, reszta jest premią uznaniową czyli mogą ci to zabrać bo tak i nie ma dyskusji bo i o czym? pamiętam jak wypłatę za listopad dostałem 1800zł mimo że poprzednia była np 4tys i chodnika zbudowane więcej niż w poprzednim miesiącu. kierownictwo sobie premie wypłaciło z pracowników i tyle w temacie. średnio rocznie 3.5tys na rękę mi wychodziło, nie ważne czy w ostrym zapierdolu z obudową czy zgrzewaniu rurociągu gdzie się gra w karty i patrzy jak rura stygnie.

Czy zarobki w firmie Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

jrjrheds

Na początku spoko z każdym miesiącem więcej . Po paru miesiącach zaczęło być słabo z kasą

Danuta
@jrjrheds

To ile na początku się zarabiało? A ile teraz?

Krzychu

Na tą chwilę UDG jest chyba najsłabiej płacącą firmą na kopalni. Skutek jest taki, że mają niedobory kadrowe zarówno wśród pracowników jak i osób dozoru. Do tego ich bony za dniówki zjazdowe są śmiesznie niskie, UDG: 3zł/dzień, konkurencja 29zł/dzień. Jestem operatorem wozu. U nich zarabiałem 4500. Przeszedłem do innej firmy i mam około 8 tysięcy.

Małgorzata
@Krzychu

Tam przy tej trójce to cyferki z przodu przypadkiem nie zjadłeś? Bo wygląda to teraz naprawdę przejmująco

Scinawa
@Krzychu

A w ktorej tak placa ???

Małgorzata Nowy wpis
@Scinawa

Myślisz, że Ci zdradzi? Po co konkurencję ma sobie robić? ;p Czyli tu faktycznie te 4,5 jest?

dozór Nowy wpis
@Scinawa

Np.PBSz

Ooo

Nigdy nie wiadomo jaka będzie wypłata, to czy zrobisz kilka świątecznych nie ma znaczenia. Czasem z 3 czy 4 dniowkami świątecznymi dostaniesz mniej niż z 1. NIE POLECAM

Danuta
@Ooo

To nie ma w umowie wpisanej wysokości pensji albo stawki na godzinę, by sobie pozniej móc to przeliczyć ?

Ooo
@Danuta

Stawka na umowie to 19,70zl czyli pensja minimalna, reszta wypłaty to "nagroda pieniężna", która jest wg uznania kierownika czy nie wiadomo kogo. Tak samo jest z sobotami czy świętami, tak na dobrą sprawę człowiek nie jest w się doliczyć ile dostał za te dni.

Małgorzata
@Ooo

A kto inny niby jeszcze mógłby tutaj pracownika uznać jak nie kierownik? Ogólnie to przychylny chociaż?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ŚLUSARZ - MECHANIK?
AAAAA

Jak wyglądają zarobki w UDG, Ile realnie można zarobić pracując jako górnik na oddziale?

@AAAAA

Około 2900-3200. Zależy jak żyjesz z dozorem no i co sobą reprezentujesz. Generalnie UDG to jedna z największych firm na kopalni i niestety jest w czołówce jeśli chodzi o słabe zarobki. Robiłem u nich kilka lat i ostatecznie przeniosłem się do innej firmy gdzie z 3 tysiecy wypłata urosła na 4200. Bony za zjazdy urosły o... 500% :)

pan gornik
@AAAAA

Okolo 3 tysi mozna wyciagnac robiac na gorniczym. Te udg to w sumie bardziej sie traktuje jako praktyczna nauke zawodu a nie zaklad pracy ;) Kazdy jak juz cokolwiek umie to ucieka albo do zg albo pebeki.

Alicja

Spółka Usługi Dla Górnictwa w KRS widnieje jako aktywna, a tutaj od prawie dwóch lat pracownicy jakby nabrali wody w usta. A przecież ważne jest, co o swojej pracy sądzą operatorzy na komorze maszyn ciężkich, jak i inni, z sekretariatem włącznie. Może ktoś zdecyduje się napisać, jak to w 2021 roku wygląda w UDG?

Jakie są zarobki na komorze z uprawnieniami na łyżki?

Dawid
@Zainteresowany

Około 2300-2400 na rękę. Na komorze się niestety nie zarabia. Pracując na oddziale możesz zarobić w tej firmie nawet i 3 tysiące.

Hanna
@Dawid

A jak jest z zarobkami w administracji? Ogólnie możecie polecić? Jeśli macie jakiekolwiek inne informacje o warunkach w Usługach Dla Górnictwa to też dajcie znać.

Gruby300tu

Jak to w firmach,Ale tu jest wporzadku swoje się robi i kasa jest za To,kto robi ten ma kto nie ten nie ma kierownictwo podchodzi indywidualnie do czynów pracownika takie realia????

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.