Gór-Karbo Sp. z o.o.

Opinie o Gór-Karbo Sp. z o.o.

Rysiek Nowy wpis

Dzień dobry. nie widzę ofert dla Górników z bieżącymi stawkami a teraz po przejrzeniu wpisów zauważyłem, że ktoś w zeszłym roku sugerował 200 zł na dniówce. Czy to w ogóle możliwe? proszę o aktualizacje kwot, chce sprawdzić czy coś się zmieniło

Gosc Nowy wpis

200 zt dniowka. Porazka.

Czyli dla jasności tak jak ktoś napisał, górnik normalnie po 7,5 h robi? tak? a co z innymi stanowiskami? Na stronie tez inni pracownicy za wymienieni. Ja dopiero patrzę po ofertach, doświadczenia nie mam. Widzę jednak, że szukają tu pracowników z ukończonymi kursami na obsługę przenośników taśmowych i zgrzebłowych. Czy tego można się tu nauczyć? Zorganizowali by taki kurs?

Ja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) a nie 12 godzin normalnie 7:30 się robi i zarobki 200zl za dniówkę+ 50zl kartka za zjazd. A za sobotę. 400zl + 50zl kartka na rękę juz

Gór-Karbo Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko GÓRNIKÓW. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Na stronie firmy widnieje informacja, na jakie stanowiska są potrzebni pracownicy. Między innymi wymieniono posadę Górnika. Jednakże nie ma żadnych informacji dotyczących zatrudnienia. Chciałabym się dopytać o pewne kwestie, ponieważ małżonek chce tutaj aplikować. Czy firma zatrudnia pracowników do przyuczenia? Mąż nigdy nie był górnikiem, ale chce spróbować swoich sił. Poza tym, jak wygląda system pracy? Są jakieś zmiany? Po ile godzin się pracuje? Rok temu pisano, że po 12h i 9 dni pod rząd. Serio tak jest?

jaro

jak dojechać na Novaky-ktoś wie

K-T

Ktoś robi na Budryku na taśmie i może coś więcej powiedzieć. Daleko z buta się chodzi i jakie są zarobki bez i z weekendami

@K-T

Brak udzielonej odpowiedzi na zadane pytanie mnie zastanawia, bo ciekawa jestem jak w praktycznym ujęciu praca na taśmie może wyglądać, skoro chodzenie z buta zostało przytoczone. Czy ktoś w ujęciu procesowym opisze taki dzień z pracy? Czy zarobki jakkolwiek mogą się różnić na tym samym stanowisku czy jedynie weekendy je podbijają? Są zawsze dostępne?

Lolo

9 dni robisz 6 wolne. 12h. 400zł dniówka. Nie weźmiesz urlopu podczas swojej 9 w ciągu miesiąca 400 zł premii.

@Lolo

To w ogóle nie ma czegoś takiego jak urlop ?

Koki
@Lolo

Zmiana 12 godzin na kopalni,? Hehe. Ale macie puste cabany. To pod paragrafy podchodzi. Ten sam (usunięte przez administratora) ma te pseudo firme co kiedys ludzi wykolegowal z gor- bud Częstochowa. Z dala od tej firmy

Wiktoria
@Lolo

No to mega dużo jak 12 h i to 6 dni w tygodniu? Ile w takim razie wynosi wypłata na miesiąc? Czemu tak długo się pracuje? Za co dają premię?

Koledzy ktoś pracuje na Budryku? Jakie zarobki i czy tylko odstawę tam mają?

@Paweł

gowork pokazuje aż 7 ofert pracy, na które stanowisko chcesz wysyłać cv?

Sławek
@Paweł

Pozytywny jestem transport jest zależy gdzie trafisz północ z buta bo 900mapoludnie transportem gdyż ok30min jazdy

@Sławek

No to że pozytywny to dobrze ale o zarobkach nie wspomniałeś. Też w porządku? Do dziś może coś się zmieniło?

Arek

To jak z tymi zarobkami na Słowacji 7000 czy 5000 bo jedni piszą tak drudzy tak :D Są jakieś kartki żywnościowe? Idzie dogadać inny system np. 7/7 jaka różnica wtedy w wypłatach. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Górnik 12

Witam wszystkich. Pracuje w firmie Gór-Karbo od roku na Słowacji. Nie mogę nic złego powiedzieć. Wszystko co mi objecali dostaje. Wszystko na czas. Hotel bezpłatny i na kopalnie blisko.

luc
@Górnik 12

cześć jakie prace wykonują na słowacji

Daniel23

Możesz coś więcej powiedzieć

@Daniel23

Ja też jestem zainteresowany szczegółami zatrudnienia. Na stronie pracodawcy http://www.gor-karbo.pl/#sec2 jest sporo ofert rekrutacyjnych i faktycznie praca jest nie tylko w Polsce, ale też w Czechach i na Słowacji. Jeśli dowiesz się konkretów dotyczących wysokości wynagrodzenia napisz o tym na forum.

Daniel97
@Piotr

na Słowacji 5000zł + 4euro diety dziennej

Ryl
@Górnik 12

A ten hotel w novaky to jak się nazywa

Górnik 102
@Daniel97

Górnik zarabia 5500 za 18 dni plus premia i kartki.

Górnik
@Górnik 12

Witam a powiec mi jakie są tam zarobki?? Pozdrawiam

martin
@Górnik 102

Na jakich kopalniach pracują w Polsce.

Górnik

Witam Jak wygląda praca w firmie na kopalni Novaky ? Ktoś tam pracuje, na jakim poziomie wypłaty za system 9/6 oraz przy systemie 18/6 ?

Kamiloo

Na kiedy wypłaty na slowacji

Ziob

Witam zrobie gdzies w oświęcimiu albo w pobliżu badania lekarskie?

Ciekawski

Witam szybkie pytanko. Ile może w chwili obecnej zarobić u was Górnik z doświadczeniem dołowym( 6lat) Oraz jak wygląda system pracy na ile się jedzie i ile czasu siedzi się w domu . Poszę o szybką sensowną odpwoiedz dziękuję pozdrwiam ;)

Beezonws179@gmail.com
@Ciekawski

Siema proszę o kontakt Pracownika z słowacji mam kilka pytań

Julia

Witam ,jestem dziewczyną jednego z pracowników,firmy Gór-Karbo.Co do zarobków nie mam żadnych zastrzeżeń,jednak irytujące jest ,że idąc na urlop traci się premię,wprawdzie to 400 zł,ale zawsze coś.Druga sprawa to, jak traktowani są Polacy przez Słowackich przodowych,obelgi i wyzwiska są na porządku dziennym.Słyszałam również że oprócz obrażania Polskich pracowników są także oni traktowani jak niewolnicy, bez prawa głosu.W relacjach pracowniczych jest spora nuta nienawiści ze strony pracowników słowackich,nie wiadomo czym to jest ugruntowane,podobno chodzi o różnicę w zarobkach(ale nie jest to opinia wiarygodna) być może jest inny powód.Zakwaterowanie (pseudo hotel) też daje wiele do życzenia.Pozdrawiam wszystkich pracowników, bez wyjątku ,podziwiam Was i życzę dużo wytrwałości, oraz siły do dalszej pracy.....szczęść boże

Kris

Jedzie ktoś w środę na hotel jestem z rudy śląskiej zapłacił bym za przejazd 786070807

Adi88899

Jedzie ktoś 22.02.do miejscowości novaky bo bym się zabrał ze ślaska tel 883 784 775

Agnieszka
@Adi88899

Dziwne, że nikt Ci wówczas nie odpisał. Ale tak czy inaczej - skoro sam pracujesz w Gór-Karbo, to byłabym naprawdę wdzięczna za rzetelne informacje o tym pracodawcy. Interesuje mnie kwestia umowy. Czy oferują tam jej stabilny rodzaj: tzn. umowę o pracę?

Pietrzak Artur

Banik to nie o premie się rozchodzi,nie ujmując fakt co firma obiecuje tak i płaci ja podpisując się swoim nazwiskiem opisuje sytuację związaną ze mną i moimi kolegami pracującymi jeszcze w tej firmie. Mnie oszukali na urlopie i tz.nadczasy które mi Adam K obiecał poszły w piz.... I jak wszyscy szliśmy na kwarantannę a on sam z planista bez testów negatywnych jeździli na zmianę do polski co tydzień. W razie pytań dzwonić 795541602 były pracownik

Banik 007
@Pietrzak Artur

Chłopie przecież ty na hotelu cały czas pijany byłeś i policja była u ciebie bo pobiłeś słowaka jakiegoś w barze. O czym ty wogóle piszesz.

Pietrzak

Panie Prezesie zabierając 150€ za dzień bez uwzględnienia potrącenia na pasku i nie wystawiając pokwitowania to zwykła kradzież. Każda instytucja jest zoblikowana do takiego zaksięgowania i potwierdzenia a w innym przypadku robi tak (usunięte przez administratora) zabiera i znika bez śladu. A załatwianie pod stołem butelka Jack Daniels to zwykła łapówka a tak to ma miejsce w biurze na Novaki

Banik
@Pietrzak

Ale dupisz chopie. Nie chca sia robic to tak jest. Weź sia za robote. Przecie wiadomo, robisz normalnie to masz premie. Nie robisz, nie masz premii. Jedzie kto teraz 07.02.2021 na Słowacje, bym sie zabrał ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gór-Karbo Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Gór-Karbo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gór-Karbo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gór-Karbo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gór-Karbo Sp. z o.o.