Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Global Neovision Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

03.07.2023 12:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Jako Global Neovision jesteśmy oficjalnym dystrybutorem CANAL+ i specjalizujemy się w sprzedaży usług satelitarnej platformy cyfrowej i telewizji internetowej klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Nasza obecność obejmuje 32 punkty sprzedaży na terenie całej Polski, co czyni nas jednym z największych agentów CANAL+ w kraju. Nasz biznes opiera się na systematycznym rozszerzaniu punktów dystrybucji w kanale B2C. Aktualnie posiadamy ponad 30 punktów sprzedaży, które obejmują zarówno nasze własne placówki, jak i salony franczyzowe. Nasz team liczy kilkadziesiąt osób, a my skupiamy się na doskonaleniu obsługi klienta i poszerzaniu zakresu naszych usług.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Pomysł na zaangażowanie się w tę branżę wynikał z naszego - ponad dwudziestoletniego - doświadczenia menedżerskiego. Dogłębny wgląd w ten sektor i nasze zdolności biznesowe, umożliwiły nam uniknięcie typowych błędów, popełnianych przez nowych graczy na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu i gruntownej analizie branży, byliśmy w stanie podejmować strategiczne decyzje i dostosowywać nasze działania w sposób optymalny. Nasza wiedza, profesjonalizm i dążenie do doskonałości, zapewniły nam przewagę konkurencyjną i umocniły pozycję na rynku. Połączenie nowego biznesu z istniejącą już działalnością, pozwoliło nam skorzystać z wzajemnych korzyści i wykorzystać synergiczne efekty obu przedsięwzięć. Stabilne fundamenty i ugruntowane doświadczenie w branży, znacznie ułatwiły nam proces rozwoju. Wykorzystując naszą wiedzę i zdolności, z powodzeniem zintegrowaliśmy nowe rozwiązania i usługi, co przyczyniło się do naszego obecnego sukcesu. Jednocześnie, związaliśmy nasz pomysł na działalność z lokalnym obszarem, z którego pochodzimy, co dodało nam pewności siebie i zwiększyło nasze zaangażowanie w rozwój firmy.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Choć działamy również w większych metropoliach, koncentrujemy się głównie na mniejszych miejscowościach - o populacji od 10 do 20 tysięcy mieszkańców - widząc w nich duży potencjał. Klienci z mniejszych miasteczek nie zawsze chcą podróżować daleko, aby załatwić swoje potrzeby, preferując skorzystanie z usług dostępnych w ich najbliższym otoczeniu. Dlatego też rozmieszczenie naszej sieci skupia się na zapewnieniu bliskości punktów obsługi, aby klienci mieli możliwość wygodnego załatwienia swoich spraw. Takie otoczenie biznesowe przekłada się na nasze poszukiwania kontrahentów - głównie w średnich i małych miastach.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Struktura naszej firmy opiera się na standardowym modelu sprzedażowym, który obejmuje Kierownika Regionalnego Sprzedaży oraz Kierowników naszych placówek. Ta klarowna struktura wspierana jest przez back-office, który obejmuje wszystkie niezbędne działy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy – analiza, raporty, marketing, księgowość, kadry itp. W celu osiągnięcia efektywności i sprawnego funkcjonowania, skupiamy się na harmonijnej współpracy poszczególnych działów. Kierownicy Regionalni odpowiadają za koordynację działań w swoich obszarach, natomiast Kierownicy placówek zarządzają codziennymi operacjami w poszczególnych lokalizacjach. Dział back-office zapewnia wsparcie w obszarach - administracyjnym, finansowym, marketingowym i logistycznym - które są niezbędne do utrzymania płynności procesów biznesowych. Nasza struktura jest zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić szybkie podejmowanie decyzji, elastyczność i skuteczne wykorzystanie zasobów. Musi być ona zarówno prosta, jak i sprawnie działająca, umożliwiając skuteczną realizację celów - zarówno dla zespołów sprzedażowych, jak i dla naszych klientów.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Rekrutacja w naszej firmie jest nadzorowana przez Kierownika Sprzedaży, który pełni kluczową rolę w tworzeniu zespołu. Jego doświadczenie w branży jest wykorzystywane w procesie doboru odpowiednich kandydatów, aby zapewnić skuteczne osiąganie celów sprzedażowych. Podczas rekrutacji kierujemy się nie tylko umiejętnościami i kompetencjami potencjalnych pracowników, ale także uwzględniamy ich wcześniejsze doświadczenia, które mogą przyczynić się do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży. Dążymy do tworzenia zróżnicowanego i zgranego zespołu, który jest w stanie efektywnie realizować cele. Dzięki temu tworzymy team, składający się z zaangażowanych osób, które są w stanie sprostać wymaganiom naszego dynamicznego otoczenia biznesowego. Ponadto, dbamy o proces komunikacji i relacji z kandydatami, aby zapewnić im pozytywne wrażenia związane z naszą firmą oraz jasne i transparentne informacje na temat oferty pracy i możliwości rozwoju.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Proces wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich są e-learningi oraz szkolenia online, które zapewniają podstawową wiedzę teoretyczną. Następnie odbywa się szkolenie bezpośrednie (face to face), podczas którego pracownik ma możliwość zdobycia praktycznych umiejętności. Kolejnym etapem jest współpraca z Kierownikiem Regionalnym Sprzedaży, a także praktyczne zaangażowanie w codzienną sprzedaż. Dzięki temu, nowy pracownik zyskuje możliwość samodzielnego działania i zdobywa doświadczenie w obszarze sprzedaży i znajomości produktów.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

W naszej firmie dbamy o rozwój naszych pracowników na różnych poziomach. Oferujemy możliwość przejścia ścieżki zawodowej - począwszy od etatowego zatrudnienia aż do prowadzenia salonu CANAL+ na modelu franczyzowym. Pracownicy otrzymują wsparcie przełożonego, który regularnie odwiedza i organizuje spotkania z zakresu wsparcia i rozwoju. Zapewniamy codzienną komunikację - poprzez Teamsy czy call’e. Dodatkowo, oferujemy różnorodne kursy i szkolenia, które odpowiadają na konkretne potrzeby i umożliwiają rozwój zarówno na poziomie kierowniczym, jak i konsultanckim. Dążymy do zapewnienia naszym pracownikom odpowiednich umiejętności i wiedzy, aby mogli skutecznie wykonywać swoje obowiązki. Pracownicy mają również możliwość uczestniczenia w systemie motywacyjnym, który obejmuje udział w cotygodniowych konkursach oraz miesięcznych profitach za osiągniętą sprzedaż. Dzięki temu stwarzamy warunki do motywacji i nagradzania naszych pracowników za ich zaangażowanie i osiągnięcia. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie rozwoju naszych pracowników oraz utrzymanie ich zaangażowania w pracy, co przekłada się na osiąganie lepszych wyników biznesowych i rozwoju osobistego.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

W bieżącym roku planujemy nadal poszukiwać kreatywnych i zdolnych współpracowników. Naszym celem jest umożliwienie tym osobom przejęcia naszych punktów sprzedaży, poprzez zapewnienie wsparcia finansowego oraz pomocy w zakresie działalności back-office. Wierzymy w potencjał tych osób i ich zdolność do rozwoju oraz generowania zysków. Jednocześnie, poprzez naszą obecność i pracę w tych przedsiębiorstwach, dążymy do wspierania procesu przejęć. Oferujemy wsparcie - nie tylko na poziomie finansowym - ale także w zakresie zarządzania i administracji. Nasza wiedza i doświadczenie w prowadzeniu modelu franczyzowego, pozwalają nam pomóc w płynnym przejęciu działalności, wspierając nowych właścicieli w codziennych operacjach biznesowych. Jesteśmy zdecydowani wspierać naszych Partnerów, którzy pracują na własne konto, przekazując im naszą wiedzę, zasoby oraz dobrze ugruntowaną strukturę organizacyjną. Naszym celem jest umożliwienie tym osobom osiągnięcia sukcesu w ich działalności, przy jednoczesnym rozwijaniu naszej własnej sieci i ekspansji rynkowej.

Co najbardziej napawa Państwa dumą?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Jesteśmy dumni z dynamicznego rozwoju firmy i nadal dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta oraz rozszerzania naszej oferty. Naszym priorytetem jest nieustanny wzrost i spełnianie oczekiwań naszych klientów. To pasja, determinacja i zdolność do ciągłego uczenia się, stanowiły kluczowe elementy naszego sukcesu. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności i rozwijania się, co pozwala nam utrzymywać konkurencyjność na rynku i spełniać oczekiwania naszych pracowników.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Global Neovision Sp. z o.o. ikona wywiad

Nasze plany rozwojowe skupiają się na kontynuowaniu budowy salonów w mniejszych miejscowościach, gdzie dotychczas nie było dostępnej oferty Canal+. Obejmują one zarówno tworzenie jednorodnych salonów, jak i rozwój modelu multibrand, który umożliwia samodzielne prowadzenie dwóch lub więcej biznesów. Ponadto, dążymy do wspierania naszych pracowników w przejmowaniu istniejących Salonów, aby mogli otrzymać nie tylko standardową pracę, ale również rozwój zawodowy i prowadzenie własnego biznesu - przy naszej pomocy. Poprzez konsekwentną ekspansję nowych lokalizacji oraz wspieranie pracowników w rozwijaniu ścieżki zawodowej, pragniemy poszerzać naszą obecność na rynku i zapewniać jeszcze większą dostępność naszych usług. Nasze plany rozwojowe koncentrują się na identyfikacji i wykorzystaniu potencjału w małych i średnich miastach, aby dotrzeć do nowych klientów i zaoferować im wysoką jakość usług satelitarnej platformy cyfrowej i telewizji internetowej Canal+.

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Marta Nowy wpis

Praca bardzo na plus. Wszystko sprawnie załatwione, pensja zawsze na czas. Można dogadać się z przełożonymi i omówić szczegóły obowiązków czy jakieś zmiany. Nie mogę narzekać na pracę w tej firmie. Polecam

Qwerty Nowy wpis

Umowa o prace. Fajne zniżki. Super zespół i koordynatorzy - jak brakuje ludzi to sami sprzedają i przerzuca pudła. Ja mam świetny team i każdemu takiego życzę. Kontakty w zespole to najważniejsza rzecz, bo wtedy ludzie potrafią się dogadać i pomagać sobie wzajemnie.

Asia Nowy wpis

Przebieg rekrutacji Rekrutacja (woj. podlaskie) przebiegała w dwóch etapach. Po przesłaniu CV otrzymałam telefon od pana rekrutera z zaproszeniem na rozmowę następnego dnia. Spotkanie odbyło się w restauracji. Na początku była prezentacja i omówienie warunków pracy, później krótka rozmowa indywidualna. Wszystko w przemiłej atmosferze, pan rekruter był niezwykle sympatyczny i uśmiechnięty, niemal nie odczuwało się stresu. Po kilku godzinach od zakończenia spotkania otrzymałam telefon z zaproszeniem do ostatniego etapu za trzy dni - rozmowy z kierownikiem regionalnym i rekruterem. Stres był spory, ale spotkanie również odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze. Po upływie kilku godzin od rozmowy otrzymałam e-mail od rekrutera z informacją o pozytywnym przejściu wszystkich etapów oraz telefon od kierownika regionalnego z propozycją pracy. Pytania Pierwsze spotkanie: - czym zajmowałam się w poprzedniej pracy i dlaczego z niej odeszłam, - jak zmotywowałabym pracownika - jak zorganizowałabym dzień w pracy Drugie spotkanie: - opowiedzieć coś o sobie - jak wyglądał dzień roboczy w poprzedniej pracy - dlaczego Global - odegranie scenki jak postąpię z trudnym klientem

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka Zarządu.
Marzena ZKB

Pracuje w GN już jakiś czas, zdobyłam dość spore doświadczenie oraz przyjaźnie, za co firmie jestem ogromnie wdzięczna. Odkąd zakończył się okres pandemii mam wrażenie, że wszystko idzie jeszcze lepiej. Ludzie czują się odpowiedzialni za swoją pracę, komunikacja przebiega bardzo sprawnie. Dział Kierownictwa i HR też o nad dba - są organizowane różne szkolenia, prezentacje. Codziennie mam krótkie rozmowy z szefem o tym co się dzieje na punkcie. Nikt mnie nie kontroluje, otrzymuje feedback na bieżąco, zawsze można się dogadać co do godzin pracy. Generalnie jesteśmy w ciągłym kontakcie i jest bardzo dobra, konstruktywna atmosfera, która sprzyja pracy i tworzeniu wspólnie czegoś fajnego.:)

PRACOWNIK

Jestem zadowolony ze współpracy. Wszystkie faktury i rozliczenia na czas. Wsparcie koordynatorów nieocenione

Browar

Dzień dobry, po kilku miesiącach pracy odradzam współpracę z tą firmą. Menadżerowie są bardzo nieprzyjemni.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k. - Białystok

• Jak się pracuje w Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k.?

Global Neovision Sp. z o.o.Sp. k.