WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna

Opinie o WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna

Fonto

Poproszę opinie na temat współpracy z podwykonawcami

Qba

Polecam wszystkim prace w Willbud :) świetna atmosfera i dobre zarobki

Bronisław
@Qba

O jakich zarobkach mowa, mozesz podać widełki płacowe jakich można oczekiwać w Willbud? Jestem ciekaw od jak dawna tam pracujesz i czy wraz z rosnącym stażem pracy można liczyć na jakieś podwyżki.

Qba
@Bronisław

Pracuje od ponad roku. Widełki sa uzależnione od konkretnego stanowiska. Podwyżki sa możliwe i wynikają z indywidualnych negocjacji

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Willbud Sp. z o.o.?

M.

Cześć, to zależy, na jakie stanowisko:)

Angelika

Hej, zależy na jakim stanowisku pewnie:)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dobra firma

Chociaż mało "korporacyjna", więc jak ktoś lubi te klimaty, to może mieć problem z przystosowaniem.

Jak wyglada praca w biurze?

Ktoś coś może napisać jakich pieniędzy można się spodziewać? Jaka jest atmosfera w biurze?

Angelika
@Jak wyglada praca w biurze?

Hej, atmosfera jest świetna, pieniądze też w miarę, ale nie wiem na jakie stanowisko idziesz, więc ciężko powiedzieć:D

Kamila
@Angelika

Cześć, a na jakim Ty pracujesz? Widzę, że Willbud szuka ludzi do pracy : https://willbud.pl/pl/kariera Pieniądze w miarę - piszesz. Jakich wyników oczekują od sprzedawców?

Kaszub

Bzdura :) mam i polecam!

Kaszub

Świetna firma :) polecam !

Angelika

Byłam na praktykach, było bardzo miło:) PO studiach mam nadzieję wrócić:)

Kamila
@Angelika

To super, że praktyki w Willbud Sp. z o.o. były dla Ciebie miłym doświadczeniem. A w jakim dziale się odbywały? Powiedz proszę coś więcej.

@Kamila

przecież widać nazwę działu pod imieniem:P

Polecam, dostałam się jakiś czas temu, rekrutował mnie Pan Sebastian, bardzo miły, bardzo profesjonalny. Wypłata ok, tak samo jak atmosfera.

Małek

Bezsensowne awantury, które kręci chyba konkurencja, bo jak patrzę, to ani na Wiczlinie ani na Rumi teraz nie pracowały. Polecam pracę, uczciwy zarobek, wbrew kłamstwom uczciwa, normalna umowa - wystarczy zadzwonić i się dopytać, a nie hejtować w necie:D

Mateusz

Ależ się trolli zleciało - nowy developer wszedł na rynek i ktoś się przestraszył. Współpracowałem przy Wiczlinie i współpracuje przy Rumi, i takich bredni już dawno nie słyszałem

Jako swoją pierwsza pracę po studiach bardzo dobrze wspominam - miła atmosfera, pieniadze na czas.

Bartosz

Pracowałem w WB jesze do niedawna, przed wyjazdem do UK, zarówno przy Wiczlinie jak i na budowie w Rumii. Żadnych problemów, wyplata na czas, normalna umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna - Gdynia

• Jak się pracuje w WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna?

WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna