WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna

Opinie o WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna

Witam jakie jest minimalne akceptowalne doświadczenie aby moc aplikować na kierownika budowy? W tej aktualnej ofercie nie jest to doprecyzowane i zastanawiam się czy z rocznym stażem jest w ogóle sens się zgłaszać. Do tego kiedy mniej więcej można otrzymać odpowiedź?

Witam, zauważyłem, że oferta dla operatora koparko-ładowarki wisi już dość długo (od stycznia) i zastanawia mnie powód. Do teraz nikt się nie dostał czy po prostu jeszcze większa ekipa jest potrzebna? Interesuje mnie ocena jakości pracy na miejscu, sprzętu i podejścia do operatora, bo może będę się zgłaszał

Wiecie może, czy w WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna szukają chętnych na staż?

Adam Nowy wpis

Cześć, Zastanawiam się na złożenie swojej aplikacji na ‚specjalistę ds. sprzedaży nieruchomości”. Mam duże doświadczenie i chciałbym zapytać o atmosferę w pracy. Miałem już szefa, który stosował (usunięte przez administratora) przez co ludzie masowo łykali antydepresanty. Niechciałbym przechodzić „z deszczu pod rynnę”. Jeżeli kroś może się wypowiedzieć jak wygląda współpraca z szefostwem to byłbym bardzo wdzięczny :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jeśli cenisz sobie pracę w miłej atmosferze, w firmie w której liczy się Twój rozwój i szacunek do pracownika - nie wybieraj pracy w firmie Willbud. Otrzymasz tam pracę w której szacunek do klienta i pracownika nic nie znaczą, w ogromnym stresie, niezrozumieniu ,Twoje pomysły i zaangażowanie będą sukcesywnie tłamszone, a ty po latach pracy będziesz osobą, która będzie bała się co kolejny dzień przyniesie...Nie polecam, mimo że wynagrodzenie otrzymasz na czas a na rozmowie kwalifikacyjnej zostanie Ci przedstawiona piękna laurka prężnie rozwijającej się firmy deweloperskiej...ale niestety są to tylko pozory.

@były pracownik

Dzień dobry, cieszymy się, że docenił/a Pan/Pani terminowość w płatnościach wynagrodzenia, a wizja dynamicznego rozwoju firmy (jak najbardziej prawdziwa) przedstawiana na rozmowie kwalifikacyjnej potrafiła przekonać Pana/Panią do pracy w naszej firmie :) Oczywiście przykro nam, że nie wszystkie Pana/Pani doświadczenia z pracy w WILLBUD są pozytywne. Jesteśmy świadomi, że praca w branży deweloperskiej niesie ze sobą stres, a wybory biznesowe czasami nie pokrywają się z oczekiwaniami poszczególnych pracowników. Niestety, branża deweloperska jest wymagająca i każdego dnia należy podejmować trudne decyzje mając na uwadze dobro firmy i jej rozwój. Niekiedy wiąże się to z frustracją pracownika i odłożeniem pomysłów "na później". Staramy się jednak do dobrych rozwiązań wracać - przy kolejnych projektach, inwestycjach czy kampaniach. Dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

@WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna

Co może należeć do zakresu tych niewykorzystanych pomysłów, które są trzymane w rezerwie? Ciekawią mnie także projekty, w których pracownicy mogli się wykazać własna inicjatywa, czy zostało to dodatkowo uznane?

Z tego roku nie ma opinii czy źle widzę? Na takim portalu wyświetliła mi się oferta dla specjalisty ds. zaopatrzenia oraz ofertyzacji. Po przeczytaniu zakresu obowiązków wychodzi na to, że mam już odpowiednie doświadczenie do pełnienia tej funkcji. powiecie mi tym samym jak się teraz pracuje i czemu potrzebny jest ktoś nowy? I tak na marginesie to jakie są średnie zarobki?

Willbud Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Zaopatrzenia. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Maciej

Hej, poczytaj komentarze tutaj, z tego co pamiętam, rekrutowali na to stanowisko na początku 2020 lub pod koniec 2019, kolejna rekrutacja na to stanowisko była w lipcu 2020 - brałem w niej udział. Taka rotacja daje do myślenia. Mała firma na pewno nie powiększa zespołu aż tak często ???? Będą Cię namawiali na B2B i mimo wszystko stawka nie będzie ciekawa. Rekrutacja może bardzo długo trwać, nawet jak zaproponują pracę to pewności nie masz, że dojdzie to do skutku. Obietnice słowne w tej firmie nie są wiążące, pan Sebastian zwodził mnie przez kilka tygodni, tłumacząc, że organizuje dla mnie miejsce w biurze ???? potem przestał odbierać telefon. Powodzenia i uważaj na pana Sebastian jeśli prowadzi rekrutację.

@Maciej

Dzień dobry, Pan Sebastian nie jest już pracownikiem naszej firmy. Przykro mi, jeśli ktokolwiek z osób kandydujących poczuł się źle potraktowany i jedyne co mogę zrobić to przeprosić - i zachęcić do wzięcia udziału w rekrutacji. Zapewniam, że nikt nie jest przez nas zwodzony.

Kamila
@Rekruter

Oj, a czy to miało jakiś związek ze skargami rekrutowanych? Firma reagująca na takie zgłoszenia to rzadkość :)

@Kamila

Cieszymy się, że jest to zauważalne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół był przede wszystkim profesjonalny, słowny i uprzejmy, dlatego też reagujemy na każdy sygnał i weryfikujemy go.

ciekawy

Zastanawiam się nad podjęciem pracy i mam pytanie jak myslicie czy warto? Czy szefostwo jest wporzadku i jak zarobki?

@ciekawy

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do aplikowania i przekonania się samemu, że szefostwo jest bardziej niż w porządku :) Zarobki zależne są od doświadczenia pracownika oraz indywidualnych negocjacji.

Tommie

Dobra atmosfera, wynagrodzenia na czas, ja nie narzekałem :)

Katarzyna
@Tommie

To czemu piszesz w czasie przeszłym? Już się zwolniłeś? :D

Sylwia

Cześć, co nowego słychać w Willbud? Chciałabym uzyskać jakieś informacje o firmie i pracy w niej. Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć czy warto wysyłać swoje CV do firmy oraz jakie są warunki pracy obecnie?

A czy willbud zatrudnia sprzedawców na umowę o prace ?

Rekruter

Preferujemy formę kontraktu B2B, aczkolwiek jesteśmy otwarci i elastyczni w tej kwestii.

Pan Sebastian już chyba nie pracuje. Mnie zatrudniał kto inny :-)

Jakie wartości są cenione w Willbud Sp. z o.o.?

Rekruter

Dzień dobry, cenimy sobie lojalność, pracowitość, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie.

A jaką formę zatrudnienia oferujecie na początek? Jakie zarobki ( widełki) na stanowisku zakupowca?

@Ewa

Preferujemy kontrakt B2B, aczkolwiek jesteśmy elastyczni w tej kwestii. Jeśli chodzi o zarobki - ustalane są indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym, zależnie od umiejętności oraz doświadczenia kandydata.

Arkadiusz

@Anna, Potwierdzam!:) I samym prezesem idzie się fajnie dogadać

@Arkadiusz

a kto jest prezesem firmy Willbud?

@Kasia

Pan Michał Willa.

Zuzka

Czy kobiety mogą też tu pracować?

@Zuzka

Oczywiście. Serdecznie zapraszamy do współpracy Panów jak i Panie.

Pieniądze za wynagrodzenie zawsze na czas.

Ewelina S.

Byłam dziś na rozmowie rekrutacyjnej, Byla mila, konkretna, rzeczowa. Pan, który ja przeprowadzał również był sympatyczny. Zostałam poinformowana do kiedy mogę spodziewać się kontaktu i zostałam również zapytana o warunki finansowe i forme zatrudnienia. A na koniec otrzymalam miły gadżet! Wyszłam uśmiechnięta po tej rozmowie, Polecam!

Patryk
@Ewelina S.

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Jacenty

Rozmowa kwalifikacyjna raczej mało merytoryczna i konkretna, bardziej wypytywanie kandydata dlaczego ? po co ? Mało pytań o poprzednie doświadczenia zawodowe (oraz wykonywane czynności na tym stanowisku) bardziej wypytywanie o jakieś rzeczy w ogóle nie związane ze stanowiskiem na które się aplikuje. No i ta tajemnicza atmosfera, gdy pytasz o zarobki.

Zadałam pytanie odnośnie zarobków na stanowisku zakupowca i nic, cisza. Zastanawia mnie też czemu na to samo stanowisko jest już chyba trzeci raz ogłoszenie. W październiku 2019 tez było... Czyżby warunki jednak nie były takie super? Proszę o opinie byłych i obecnych pracowników.

@Ewa

Zarobki ustala się indywidualnie na rozmowie. Na tym stanowisku nigdy nie było odejścia, są tylko nowe zatrudnienia ponieważ dział się powiększa.

Malarz

Super firma pieniądze na czas

Koparkowy
@Malarz

Kasa zawsze na czas.

K.

Bardzo chwale sobie prace w tej firmie. Prezes po „ludzku” podchodzi do pracowników i idzie się dobrze dogadać. Jak najbardziej polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna - Gdynia

• Jak się pracuje w WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna?

WILLBUD M.WILLA Spółka Komandytowo Akcyjna