Opinie o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC na Kołach Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Zielu

Na początku miałem sporo obaw, ale nie jest źle. Nie jest to moja robota marzeń, ale lepiej się zarabia niż w zwykłym sklepie. Mogłyby być skrzynie automatyczne w autach.

Ryszard M.

jeżdżę pół roku. jest ok. narazie nie mam jeszcze prowizi. ale co raz lepiej i bedzie.

Rolnik 1972

Bardzo dzwine wpisy.... Pracuje od ponad 2 lat w województwie lubeskim i jestem zadowolony. Pracuje 7,5 - 8 godzin dziennie i zarabiam powyżej 5 tys na czysto. Robię swoje i się staram, a w zamian nikt się nie czepia.

Były agent

Witam, Mój wpis nie zacznie się jakoś wyjątkowo od reszty. Na początku jak u każdego tu obecnego byłego agenta mówią piękne rzeczy które zachęcają jeżeli nie wiesz jaka to jest robota. Ba ty nie wiesz co to jest za robota dopuki nie wejdziesz w bagno(ładnie mówiąc). Przez pierwszy okres 3/4 miesiące jest znośnie ale wymagają sporej ilości rzeczy na start. Ale po tym okresie już zaczynają się cyrki. Masz więcej towaru względem ludzi i obwiniają cię o to że to ty sprzedać nie umiesz towaru którego ludzie nie chcą a później idzie na twój koszt. Najlepsze jest to że im masz więcej towaru na busie tym łatwiej im manipulować nim Mianowicie mają dostęp do systemu i widzą ile masz towaru i jakiego. Więc dodają co jakiś czas przed synchronizacją byś się nie skapnął skąd go masz, bo pewnie na fakturze wziąłeś albo coś. To jest łatwe akurat i trzeba się zastanowić dwa razy i popytać nie jednej a kilku osób o tej pracy by się na rok i miesiąc wypowiedzenia nie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) jak za swojego czasu ja to zrobiłem. Niestety żałuję bo zarobki są praktycznie jak w sklepie (jeżeli masz słaby miesiąc i dużo strat). Dostałem nauczkę by nie iść od razu w takie coś i żeby uważać. Na razie przygody z handlem mi zbrzydły.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent - Mobilny Sprzedawca.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Miły

Lidzie wymagacie konsekwencji w pracy a co z waszej strony ??? Dono totalne ??? Nie licząc kierowników hahha skurwy. nów a wiecie jak to się pisze :)

Poszkodowany

Zgodzę się całkowicie z moimi przedmówcami w kwestii paranoi jakie funkcjonują w tej franczyzie. Ja może bonusowo dodam co mnie spotkało po zakończeniu współpracy. Poinformowano, że jestem rozliczany w sposób zupełnie inny i nie ma co oczekiwać wypłaty wynagrodzenia w terminie. To jeszcze samo w sobie zrozumiałe, ale cholera jasna, regulaminowe 1,5 miesiąca? To są po prostu żarty. I żebym jeszcze otrzymał pieniądze w określonym czasie. Czekałem blisko 2 miesiące z wiadomością bez żadnego przepraszam o treści "niestety wszystko przeciągnęło się w czasie, ze względu na wydłużony urlop osób zajmujących się tym działem". Większej chamówy w życiu nie doświadczyłem. Przypominam, że wypowiadam się o firmie która wszystko musi otrzymać na czas, bez jednego dnia zwłoki! A teraz rezultat. Dwa miesiące żyłem z pieniędzy, którymi uratowała mnie rodzina (starczyło tylko na wyżywienie a i tak byłem oszczędny). Ostatnią wypłatę okroili o ok 6000zł dając mi zaledwie 970zł do życia. Po dwóch miesiącach! Nie mogąc prędko znaleźć pracy skończyłem z długami i windykatorami na plecach. Naprawdę radzę omijać tą firmę szerokim łukiem, bo to czysty wyzysk człowieka!

@Poszkodowany

No i takie właśnie informacje i opinie, aby tylko były pozbawione czy tworzone bez negatywnych emocji związanych z zajęciem . zawodem oferowanym / "przerobionym" czy ładniej - osobiście "dotkniętym" i wtedy właśnie cała prawda i wiedza niezbędna a szczególnie prawdziwa potrzebna zainteresowanym jest na wagę złota. Aby nie "wdepnąć" czy sie nie utopić, kurcze ...a na szkoleniach zawsze jest kraina miodem i mlekiem obfita, nie żebym mówił, że to ma być praca - leżenie na plaży z drinkiem z palemką i za to kasa, choć i takie są, ...prawie. No ale, sztos opinie tu i prawda cała od podszewki o obecnym stanie faktycznym tego zajęcia. Nigdy nie jesteś własnym szefem jak jesteś w taki sposób "uwiązany" umowami i działaniami takowymi, wlanym szefem jesteś wtedy, kiedy działasz na własny "szyld" i własne imię a franczyza może i ma swoje plusy ale coraz częściej / więcej widać minusów niestety. I to w wielu już branżach / firmach to zauważyłem od dłuższego już czasu. Tak więc strzeżcie sie NA PEWNO zakładania działalności gospodarczej to już jest pierwszy błąd. Najpierw DOKŁADNIE zbadaj o co i jak to "sie je" no bo unikniecie na pewno wielu problemów a dalej....no to temat rzeka. Ale tu jest mega stek bardzo pomocnych informacji, i już widzę że "wsteczny" i nie wchodzę w to.

Mlody

Polecam:) Omijać szerokim łukiem bo się przejedIecie. Szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego!!

k

nie polecam wiązać się z tą firmą nikomu sama praca jest fajna, otwierajcie w 100% własne biznesy abc na kołach to zwykłe najgorsze w swoim rodzaju KORPO

AP

Nie polecam. Praca po 14 godzin od poniedziałku soboty, czas liczymy od przyjęcia na hurtownie, zatowarowaniu, sprzedaży, powrotu z trasy, rozliczenia i zatowarowaniu. Wiele wymagają, a mało płacą, kary nakładają za wszystko. Samochody się psują, towar można dostać po terminie przydatności. Sam stres, zarząd nigdy nie pracował w handlu obwoźnym i na niczym się nie znają. Towar najdroższy ze wszystkich sieci sklepów. Straty trzeba pokryć samemu. Po odliczeniu zusu nie raz nawet nie ma 3 tysięcy na rękę. Bo od 4 tysięcy co gwarantują ucinają na paliwie, stratach towarowych, kary, brak chorobowego, za dzień bez wyjazdu od razu 200 zł kary. W tej firmie się jest niewolnikiem.

Agent

Nie polecam pracy w abc na kołach. Dużo obiecują i kończy się tylko na obietnicach.

Jasiu
@Agent

Jakie te obietnice dokładnie?

Agnieszka

Czyli firma daje służbowy samochód, nie trzeba jeździć swoim? Pozdrawiam

Jak jest z awansem w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

wonsz

z pomocnika na kierowce-pomocnika, potem kierowca, kierowca-szef itp xDDD

ja bo co

Wiecie co. To naprawdę super supcio praca. Zarabiam 7000zl na reke. Naprawdę mówię wam. Jeżdżę po wsiach i sprzedaje chleb masło i t.p. Fajnie się jeździ samochodem ABC na kołach. Dobry diesel ma moc. Ale fajnie jest naprawdę mówię wam. Super po prostu. Klimatyzacja w samochodzie super sprawa bo w moim Polonezie niestety niema. A czasem i na wsi jak jestem to reszty co bogatsi się trafia to nie chcą to i parę groszy wpadnie. Czyli fajno fajno mówię wam. Polecam pracę naprawdę wspaniale jest i ten samochód z klimatyzacją. Brak słów po prostu praca wymarzoną. Rewelacja. Pozdrawiam Kochani w razie pytań dzwońcie do mnie. Numer telefonu 500-161-124. Odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawiam i całuje. Pa.... nie no nczytam i nie wieże ze tak ktos napisal przeciez to az smieszne jak sie czyta i mam w to jeszcze uwiezyc ?klime w aucie ma 90% osob wiec to zadne ++ tylko kpina ze jesli taki gosc naprawde istnieje i sie jara ta robota to chyba do pierwszej wyplaty i skladek itd Czubie a jak ci (usunięte przez administratora) chce to co w las na papierzoka lecisz a pozniej te bulki ludziom taka reka dajesz a gdzie ci bogatszy zrobi zakupy w takim punkcie i jeszcze reszte zostawi to ile masz dziennie z tego 50 gr 1zl litosci .....

Tajfun

ygor
@Tajfun

dzwoniłem pod numer podany wyżej i... pan, który odebrał powiedział, że jest to pomyłka i nie wie o co chodzi

józek1202

Nie polecam tej firmy osobom w wieku ponizej 24-25 lat poniważ stracicie tylko czas na zalatwianie papierow i pieniadze a i tak was nie zatrudnia, bylem usuniety z powodu mojego wieku w przedostatni dzien szkolenia. Gdy poprosilem o zwrot kosztow za dojazd i powrot , odmowili. Maja calkiem niezly katering na szkoleniu oraz w miare dobre warunki do spania. Dziwna polityka firmy w sprawie nie mowienia za co sie zostalo dokladnie wyrzuconym, tylko ogolnikowo( za duze ryzyko w Pana przypadku, o ktorym dowiaduje sie po 4 dniach szkolenia) , albo wcale. Panuje dosc spory odsiew na szkoleniach ,zostaje polowa lub mniej z pierwotnej liczby. Mam mieszane uczucia co do tej firmy. Nie pozdrawiam za nielogiczne dzialania.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC na Kołach Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC na Kołach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 28 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC na Kołach Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wiśniowa 11
    62-052 Komorniki