Opinie o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ABC na Kołach Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC na Kołach Sp. z o.o. w Komorniki

Spoko sklep

Spoko sklep. Dojeżdża na moje ROD i przywozi piwa zerówki.

Gabriela

Ktoś jednak z ramienia Eurocash zajmuje się osobami, które się zgłaszają na agentów. Jednak póki co jest zero ofert pracy. Może ktoś z mobilnych agentów napisze, jak mu się rozmawiało, jak wyglądało ewentualne szkolenie zanim zaczął jeździć po wsiach itp. Ja bym sobie wyrobiła opinię o tym, jak wygląda praca etatowa w "na kołach" Z góry dzięki za pomoc! :)

Nie polecam - ciagle zwolnienienienia za nie wykonanie planu z 100 aut jest teraz 60. Wpowiedzenia z dnia na dzien. Brak pomocy - kazali chodzic po domach aby sprzedac towar.

Mirosław
@Marcin

Plany są nierealne do zrobienia że zwalniają za to ludzi? Ktoś w się ogóle wyrabia? Pracujesz w bezpośredniej akwizycji ze musisz chodzić po domach?

Yoter
@Marcin

Marcin, możesz napisać konkretnie jakie plany sprzedażowe narzucali? I dlaczego było to nie do zrobienia??

Brayan
@Marcin

Głupoty piszesz kolego. Pracuje od 10 miesięcy i nie słyszałem o podobnej sytuacji, może coś przeskrobałeś i teraz się wstydzisz po prostu.

@Marcin

Nie mogą zwolnić cie z dnia na dzień bo jest okres wypowiedzenia a za nie wykonanie planu nie jest podstawą do zwolnienia wedle umowy

Zadowolona

Dziękuję przemiłej Pani z ABC z Łomży. Zawsze jest punktualnie i zawsze ma to czego potrzebuję :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC na Kołach Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent - Mobilny Sprzedawca.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Michał W.

Dzisiaj mija mój 3 rok w abc na kołach, województwo lubelskie. Nie mam negatywnych uwag poza tym, że trzeba mieć działalność, ale dzieki temu realnie można wyciągnąć te 6000-6500.

Nowa
@Michał W.

Zus zapłacisz i podatek i zostanie najniższa krajowa

Michał W.
@Nowa

Wcale nie, zapoznaj się z warunkami współpracy z abc.

Milena

Nie myślałam, żeby to zaglądać, zrobiłam to z ciekawości. Ciekawa jestem co reprezentowali sobą osoby piszące te niektóre komentarze. Utrzymuje się z ABC na kołach 1,5 roku i choć czasem bywają trudniejsze miesiące, to jest i tak na prawdę dobrze w porównaniu do moich poprzednich prac. Od niedawna też poprawili system prowizyjny, więc można lepiej zarobić. Osobiście polecam, jeśli ktoś nie ma dwóch lewych rąk i ma głowę na karku.

Ursus C-360

Wszystko dobrze, nie mam uwag dobrze sie wspolpracuje oby tak dalej

Klient

Chciałem podziękować za świąteczne zakupy! Złamałem nogę przed świętami. Zadzwoniłem do nich i przysłali sklep do domu. Sprzedawca jeszcze zaniósł zakupy do domu. To się nazywa obsługa. Super święta 2023!

Iza

Pracował ktoś jako Agent - Mobilny Sprzedawca? W ogłoszeniu napisali o atrakcyjnym systemie prowizyjnym. Wiecie może ile taka prowizja wynosi albo jak jest naliczana? Na podstawie czego? Tata szuka pracy

Podkarpaczanin
@Iza

Na podstawie sprzedaży. Zadzwońcie do nich, wytłumaczą

@Podkarpaczanin

Czyli to skomplikowane jakieś, że ktoś musi specjalnie tłumaczyć? nie ma tak, że po prostu jakiś % od pewnego progu i tyle? wszyscy mają takie same warunki czy każdy zależnie od tego jak wynegocjuje?

@Marta

Jest podstawa + prowizja. Nic trudnego do wyliczenia. Ale najlepiej zapytać u źródła, bo czasami warunki się zmieniają, ale zawsze na korzystniejsze dla agenta. Poza tym czytając te abstrakcje i wylewany (usunięte przez administratora) na firmę, to ciężko by mi było zaufać komukolwiek i w jakiejkolwiek sprawie.

Zofia
@Marek

No to ciekawe co piszesz, bo z mojego doświadczenia firmy zazwyczaj robią zeby było jak najbardziej korzystne dla nich. To rozumiem, że ten % nie jest taki mały? A jeśli chodzi o cele sprzedażowe to ustalane są sprawiedliwie, nie zawyżają ich zanadto?

Gracz94

Spoko opcja dla pracowitych osób, bo da się zarobić, ale wiadomo, jest to jakaś tam odpowiedzialność za powierzony towar itp. Trzeba po prostu robić wszystko z głową. Prowadzę taki sklep od 3 lat i polecam jak ktoś szuka czegoś na dłużej.

Brayan

Organizacyjnie nie ma się do czego przyczepić, jedynie auta mogłyby być lepsze, bo mają trochę mało mocy, ale wystarcza na takie potrzeby. Wiadomo, trzeba pracować, żeby było dobrze, ale zarobić też można nieźle. Jak ktoś nie jest leniwy to polecam!

Celik

Cześć...pracowałem tam 7 mieciescy ...nie polecam nikomu ....własna działalność którą zakładamy jest tylko im po to by nie musieli za nas płacić podatkow ...a tak poza tym i tak to oni wszystkim rządzą....obrót na dzień nie wiadomo skąd z miesiąca na miesiąc coraz oczywiście wyższy...kary za przeterminowany towar którego wymagają żeby brać a jak nie sprzedas z obciążają jakby był Twój...dziękuję...I wypad z nimi ...pozdrawiam

Yoter
@Celik

Celik, jako już były agent, możesz mi powiedzieć dokładnie jak wyglądala sprawa z kaucją? Zwrotna w 100% ? Czy miałeś jakieś problemy żeby ją odzyskać?

Na wsi

Dziękujemy za tam fajny sklep. Bez niego było by ciężko jeździć do miasta.

LU89

Handluję u nich około pół roku i jestem zadowolony. Przez pierwsze 2 miesiące było ciężko z klientami, ale teraz już jest co raz lepiej i można fajną prowizję wyciągnąć. Osobiście polecam

@LU89

Tak samo z siebie jest lepiej czy jak to osiągasz? Firma jakoś konkretnie wspomaga czy wszystko na własną rękę się odbywa w praktyce?

Choina

Jeżdze kilka msc i jestem zadowolony. Dostalem nowa trase i zaczynalem od zera ale fajnie sie to rozkreca i klienci sa, a o to sie najbardziej balem, ze nie bedzie. Oby tak dalej. Chwale sobie ta wspolprace.

Hehehehehehe

Hehehehehe. Fajne Te sklepy.

muoda99

Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Wcześniej pracowałam w zwykłym sklepie ABC, ale zmieniłam na ABC na kołach, bo zarobki są dwa razy większe nawet po opłaceniu składek zus itd... Plusem jest to, że nikt nie stoi mi nad głową i nie patrzy na ręce, a minusem to, że trzeba być uważnym, żeby nie robić strat itp, ale jak więcej się zarabia to odpowiedzialność też większa i spokojnie da się to ogarnąć. Pracuje prawie pół roku i jestem zadowolona. Mają fajny system płatnych poleceń pracowniczych, więc jak ktoś chce to można do mnie napisać na priv, hihi :)

Piter
@muoda99

Czy polecasz ogólnie nie miałeś żadnych problemów i wszystko idzie dobrze

muoda99
@Piter

Nie miałam i nie mam żadnych problemów. Raz zdarzyło mi się zrobic stratę towarową na 1,5 zł :)

Bart
@muoda99

Czy mógłbym prosić do ciebie namiar?

Justyna

Na czym ten system poleceń polega o którym piszesz? Sprawdzałaś w praktyce, że oceniasz go jako fajny? No i piszesz o dwa razy większych zarobkach - jakie to kwoty mniej więcej, widełki chociaż?

Kriiss

moje obawy zostały rozwiane. pracuje kilka miesiecy, obroty mi rosna i jest coraz lepiej. na poczatku było ciezko ale to jak wszedzie. wiadomo, trzeba pilnowac towaru itp, ale to odpowiedzialnośc. jak jestes sumienny to dasz rade. z podtsawy na czysto mi wychodzi ok 3550 plus jakies prowizje. na razie nie za wysokie, ale obroty wzrosna to i kasa bedzie lepsza. auta w miare wygodne i spoko wyposazone, ja dostałem nówkę sztuke.

Bo
@Kriiss

Jest ok. Polecam.

Tajny
@Kriiss

Z podstawy dostałeś 3550 zapłać ZUS i podatek i zobaczysz podstawę 2000 w dzisiejszych czasach to jak 300 zł chyba E cię mamusia utrzymuje

leśnik
@Tajny

Zadzwoń do działu ekspansji i wyprowadzą Cię z błędu

Świ
@Tajny

To jakieś bzdury. Jesteś niezorientowany kompletnie

Świ

Nie rozumiem dlaczego ludzie piszą takie negatywne opinie kompletnie niezgodne z prawdą, chyba ich konkurencja opłaca. Pracuję dla abc na kołach i wygląda to zupełnie inaczej. Lepiej zadzwońcie do rekrutera Kamila to wam wszystko wytłumaczy.

Alfi

Dzięki abc że przyjeżdżasz do nasze wiochy. Dzięki tobie nie musimy (usunięte przez administratora) na zakupy do miasta.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC na Kołach Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC na Kołach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC na Kołach Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 28 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC na Kołach Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wiśniowa 11
    62-052 Komorniki