Opinie o Industrial Starter Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Industrial Starter Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Industrial Starter Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrial Starter Polska Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jolanta Nowy wpis

Regionalny Kierownik Sprzedaży ile może zarabiać na początku? Oferta taka jak ta sprzed 2 miesięcy pokazuje spory przedział od 8 do 20 tys, to 12 tys różnicy. Ona jest spowodowana kompetencjami czy czymś innym? Ciekawe, od czego to zależy teraz.to mnie interesuje

kandydat Nowy wpis

drogą mailową dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, mail bez nr telefonu tylko informacja o której godzinie i w jakim hotelu. Po przybyciu na miejsce w hotelu nikt nie miał pojęcia o jakiejkolwiek rekrutacji i naturalnie żadnego kontaktu ze strony firmy również nie było, Wróciłem do domu. podejście firmy do człowieka wyjaśniają opinie o firmie, nie polecam

Administrator Nowy wpis

Industrial Starter Polska Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Dyrektor Handlowy. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Zofia Nowy wpis

Czy jest tu ktoś, kto aplikował do firmy poprzez formularz? Dostaliście odpowiedź na swoje cv, wysyłając je w taki sposób? :) Jeśli tak, to ile czekaliście na odpowiedź? Mąż szuka pracy, nie widzimy ofert, ale w zakładce pracuj z nami można aplikować. Coś się zmieniło w firmie może w tym roku? Pisaliście o słabej atmosferze, braku organizacji, problemach z umową :/ Jaką tam teraz stawkę proponują?

Firma Industrial Starter Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Asystentka ds. Sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant rowerowy

Pomimo zapewnień brak informacji o wyniku rekrutacji. Sama rekrutowałam pracowników i jeżeli wiedziałam, że jest duże zainteresowanie informowałam, że skontaktujemy do danego dnia z wybranymi kandydatami, bo po co robić nadzieję lub kogoś wstrzymywać jeśli ma lepsze propozycje. Fundament kiepsko budowany już na samym początku rekrutacji.

Szczerze odradzam. Najlepiej unikać jak ognia. Atmosfera w biurze jak z horroru. Paniusie w biurze fałszywe i obłudne. Obiecanki cacanki to standard. Ogólnie jedno wielkie (usunięte przez administratora)

@Gość

:( no to ja o to biuro chciałam podpytać. same kobiety są? to jest jakiś open space i ile osób w im się mieści? I ten taki stosunek, który teraz przytaczasz to czym miałby być tak właściwie umotywowany?

@Joanna

Same kobitki-sztuk dwie. Na magazynie super chłopaki. Z nimi pogadasz jak Ci się uda ???? w biurze się nie rozmawia, tam sie pracuje. Posiłki też się spożywa przy komputerze, w kuchni taki (usunięte przez administratora) że można się nabawić … posprzątasz sobie sama to bedzie czysto. Generalnie atmosfera depresyjna.

@Gość

No tak...w pracy się pracuje... to może niektórych przerastać :)

@Gość

Jeżeli „pseudo” kierownik zatrzymał się za czasów Barei to tak, pracujemy jak mróweczki w ciszy, w dyscyplinie, na akord. Od 8:00 do 16:00, z przerwą na kawusie i obiadek, mlaszcząc przy komputerze…ojjj chyba ktoś nie wie w jakich czasach żyje. Ale efekty tego są takie, że od 4 lat nikt jako 3 w biurze nie chce z Wami w takiej atmosferze pracować. Mógłby właściciel uderzyć się w pierś i wyciągnąć wnioski.

@Gość

Czy to odpowiedź kogoś z biura? Można podpytać o zakres obowiązków, że tyle pracy przy tym jest? Dobrze za to płacą?

@Joanna

Zakres obowiązków…dobre … zależ co akurat przydzieli Ci Pani „kierownik”. Robisz wszystko, organizacja pracy to pojęcie nie znane. Szkoda czasu na tą firmę. Byłam tam chwilę na próbę … jedna wielka parodia.

@Gość

Owszem, w pracy się pracuje, ale może warto pomyśleć o równym traktowaniu wszystkich pracowników, zwłaszcza przy tym samym stanowisku i zakresie obowiązków... A nie faworyzowanie wiecznie tej samej osoby, która de facto po kilku latach niewiele potrafi...no może oprócz szeptania za plecami i jechania na opinii poszkodowanej przez życie i wiecznie biednej, bo przecież sprawy osobiste są ważniejsze niż umiejętności w pracy.... No cóż, może warto się przyjrzeć "starej gwardii" i zastanowić się, dlaczego zawsze ta trzecia osoba ucieka... dopóki management nie przejrzy na oczy nic się nie zmieni, a może warto już pomyśleć o emeryturze....no cóż może jakiś jeleń się skusi na pracę, ale na pewno długo nie wytrzyma... życzę powodzenia ????

Czy w Industrial Starter Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Niestety, chyba że ktoś z pracowników Ci kupi/da. Nawet premie ledwo wyrobić. Sprzątaczki nie ma, sam sobie sprzątasz cale biuro, wc, kuchnie, tam jest jak publicznym szalecie. A o bonach, premiach świątecznych zapomniała … jest Wigilia pracownicza - jesz w biegu i myślisz jak z niej uciec bo atmosfera grobowa. A właściciel tylko patrzy gdzie przyoszczędzić.

Hej! Pracowałam tam ostatnie 3mce, nie przedłużono mi umowy gdyż mam za dużo do powiedzenia. Wychodzi na to, że albo dasz się zdominować przez „koleżanki” i będziesz wykonywać ich polecenia bez szmernięcia albo szukaj innej pracy. A w tej firmie prawda w oczy kole. Atmosfera jak w grobowcu, praca jak na akord. Niby na pierwszy rzut oka wszystko ok ale z czasem przestaje być tak różowo. Słabe szkolenie, bardzo duże wymagania i fatalna organizacja pracy. Właściciel nie widzi problemu. Dobrze że chłopaki z magazynu sympatyczni. Generalnie nie polecam choć trzeba przyznać, że kasa fajna, wypłata na czas i nawet premia wpadła. Ale pieniądze to nie wszystko…atmosfera w pracy to podstawa dobrego dnia.

Czy w Industrial Starter Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie liczyłbym na to. Raczej poszukaj czegoś innego gdzie pracownik jest traktowany jak powinien.

@Gość

Hej, a jesteś w stanie trochę przybliżyć ten temat? O co chodzi z tym całym traktowaniem skoro tak piszesz?

Krzychu

Witam. Szukam nowego miejsca pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Sosnowca. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie Industrial Starter Polska Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Krzychu

@Krzychu

Nie polecam, pracownik się nie liczy!

Joanna

Z tego co widać po dawnych opiniach kandydaci jakoś sceptycznie podchodzą do firmy, wyczuwają jakiś podstęp. Dodatkowo po rozmowie nie udzielają odpowiedzi, jeśli kogoś do siebie nie chcą. Czy zdarza się, żeby tak samo niesłowni byli wobec swoich pracowników? Bywały jakieś niedomówienia np., w zawieranych umowach?

Kami

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku jednak po rozmowie wyczuwa się podstęp żeby tylko złapać jelenia i brak szacunku do ludzi. Firma daremna, szczerze odradzam.

Dori
@Kami

Dokładnie takie samo miałam odczucie. Nie polecam nikomu!

Rita

Porażka. Negatywne wrażenie przy pierwszym spotkaniu. Brak szacunku, wygórowane wymagania, zero kontaktu tylko obiecanki a tak naprawdę mają ludzi gdzieś. Stanowczo ODRADZAM!.

Nina

Odradzam, zupełny brak szacunku do ludzi. Po rozmowie, nikt nie raczył nawet odpowiedziec. Jaki wynik itd. Oczekujecie od przyszłych kandydatów, nie wiadomo czego. W taki sposób nie traktuje, się ludzi. ŻENADA!

KS
@Nina

Zgadzam się z Nina. Firma ŻENADA. Zero szacunku do ludzi.

KS
@Nina

Zgadzam się z Nina. Firma ŻENADA. Zero szacunku do ludzi.

Ludzie! Uważajcie, bo niewygodne wpisy są usuwane a zostają tylko te, ktore im odpowiadają. Nie dajcie się nabrać. Szkoda na nich czasu!. Prezes preferuje tylko swoich przyd...a inni to tylko robole.

Karen
@Gość

Jakim trzeba być przegrywem życiowym, żeby o 7 rano jechać po swojej byłej firmie? Weź się człowieku w garść i zajmij czymś produktywnym. Najlepiej obecną pracą, o ile ją masz.

@Karen

Kogoś najwyraźniej prawda zabolała. Prawda w oczy kole?!. Firma daremna, radzę unikać!!

MGR

Fajna lekka robota i premia co miesiąc. Szef nie taki zły chociaż ma swoje humory i czasem się czepia. Super załoga a najfajniejsze babole z biura :)

@MGR

Co za brednie wypisujecie! Pewnie babole z biura zostaly napuszczone przez szefuncia do napisania tych bzdur! Wcale nie jest lekko, praca stresująca i najlepiej żeby człowiek robił wszystko. Preferowane tylko dwie osoby. Duża rotacja w firmie i nie ma co liczyć na godne warunki, tylko obiecanki a tak naprawdę to przemawia totalny egoizm. Nie polecam

NK
@MGR

Jak możecie tak kłamać! Ale w sumie to wam najlepiej wychodzi.

@INZ
@NK

A dlaczego pozytywne opinie to kłamstwo? Czy wszyscy muszą być niezadowoleni ze swojej pracy i z firmy, w której pracują? Może każdemu wedle zasług? Przecież jak się komuś nie podoba to nikt nikogo za nogę nie trzyma. W koło pełno firm gdzie świetnie płacą, nic nie trzeba robić (może nawet przychodzić nie trzeba :)), szef po głowie głaszcze i nie daje nagan..(usunięte przez administratora)

Gościu
@@INZ

Hahaha, prezesik myśli tylko o sobie a pracownicy na szarrym końcu. Taka jest prawda. Wycisnąć do cna i miec to gdzieś to on potrafi, hahaha. Firma daremna. Odradzam

Gościu
@MGR

Tam piszecie że dużo pracy a tu lekka robota a dobrze znacie realia. Nie polecam.

YOLO

Fajna atmosfera, niezłe zarobki. W sezonie dużo pracy więc dochodzą premie. Jakby nie przeprowadzka do innego województwa, pewnie nadal bym tam pracowała.

@INZ

A kiedy szef komuś premii nie przyznał albo celowo ją odebrał? W tym roku premia co miesiąc (nawet w dobie COVID), większa lub mniejsza ale zawsze :)

kik

firma daremna, nie polecam ,prezes (usunięte przez administratora) (kasiora) babole z biura pogadają z tobą super ,,,no i odrazu sypią

@kik

Dobrze napisane. Firma porazka.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrial Starter Polska Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Industrial Starter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrial Starter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrial Starter Polska Sp. z o.o.?

Industrial Starter Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Chemiczna 12
    41-205 Sosnowiec
  • NIP: 2060002110 REGON: 242883621 KRS: 0000414894

Industrial Starter Polska Sp. z o.o.