Promesa Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Promesa Service Sp. z o.o.

Paula

Witam wszystkich, polecam firmę, pieniądze zawsze na czas . Można brać czynny udział w konkursach, dzięki czemu możemy podwyższać swoje zarobki. Atrakcyjne premie sprzedażowe i możliwość ciągłego rozwoju.

@Paula

Opiszesz te wspomniane premie? macie je liczone po prostu od jakiegoś progu w określonym procencie? To wartość stała, wskazana na umowie? i jakie są te targety? Tez się zastanawiałem wcześniej jak poprzednicy czy do od regionu zależy? Który jest Twój?

ASIK

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona . Współpracownicy jak i kierownictwo zawsze pomocne , wynagrodzenie zawsze na czas . Konkursy i premie to doskonały zastrzyk finansowy wypłacany zawsze zgodnie z zasadami .

KM

W firmie Promesa pracuje stosunkowo niedługo, praca tam spełniła jednak moje oczekiwania. Satysfakcjonujące zarobki, zapewnione przez premie sprzedażowe oraz ciekawe konkursy oraz zgrany zespół współpracowników chętnych pomóc w potrzebie to dwa główne atuty firm. W Promesie podobają mi się również godziny pracy, praca od 9-17 od pon-pt oraz wolne niedziele i święta. Zatrudniając się w tej firmie na wiosnę byłam pewna, że nie będę miała możliwości wybrania urlopu wypoczynkowego w satysfakcjonującym terminie i będę musiała zrezygnować z wakacji, mile się jednak zaskoczyłam.

Kat

Pracuje w Promesie już ponad rok. Super zgrany zespół współpracowników na których można liczyć. Firma zapewnia różne benefity jak np. prywatna opieka medyczna. Zarobki w Promesa Service są bardzo satysfakcjonujące (wysoki system premiowy, konkursy). Dzięki pracy tu można zdobyć duże doświadczenie w finansach i ubezpieczeniach. Co najważniejsze praca od Poniedziałku do Piątku, dzięki czemu ma się czas dla rodziny.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta oferowane przez firmę Promesa Service Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy firma Promesa Service Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Luiza

Pracuje w firmie od nie dawna, pracownicy są mili i bardzo pomocni. Atmosfera panująca w firmie pozytywna i przyjazna. Duże wsparcie można otrzymać od przełożonych. Firma otwarta na osoby które nie miały bezpośredniego kontaktu z tą branżą , dająca możliwość rozwoju.

Izabela

Nie przytaczacie tutaj konkretnych sum zarobków, ale sprawdziłam sama :) Jesienią było ogłoszenie dla Specialisty ds. Obługi Klienta i podane zostały widełki 3 200 - 8 000 PLN brutto. Jak dziś wygląda kwota bazowa, zważywszy, że wzrosła minimalna krajowa? Czy każdy miesiąc równa się dodatkom od sprzedaży, premiom, czy bywają "gołe" miesiące?

Alice

Pracuję w firmie od roku. Jestem zadowolona, firma daje mnóstwo możliwości rozwoju, awansu i zapewnia szkolenia. Praca jest ciekawa, każdy dzień jest inny więc o monotonii nie ma mowy, do tego pracuje się od Pn-Pt 9:00-17:00. Wszystkie weekendy i święta są wolne co np. bardzo ułatwia sprawę osobą z dziećmi. Współpracownicy są wspaniali, zawsze można liczyć na pomoc każdego i na bardzo przyjazne relację. Firma zapewnia również różne benefity np. prywatna opieka zdrowotna. Zarobki też w porządku tym bardziej, że wlicza się w nie spora premia sprzedażowa. Podsumowując pierwszy raz mogę powiedzieć, że lubię swoją pracę i ludzi w niej, a w dzisiejszych czasach to rzadkie :)

DK

Pracuję w firmie od 2 lat i szczerze Polecam ???? Praca od 9.00 do 17.00 weekendy wolne. Możliwość zarobienia naprawdę konkretnych pieniedzy- konkursy, premie sprzedażowe.Organizują szkolenia, które podnoszą nasze umiejętności. Jeżeli ktoś tylko chce pracować to będzie zadowolony ???? Zapraszam

Danuta
@DK

A można raz na jakiś czas pracować homofobie? Ciekawa jestem jak to tutaj wygląda na przykład w przypadku konieczności zaopiekowania się dzieckiem itp.. firma jest elastyczna?

DK
@Danuta

Pracujemy w oddziale.

@DK

można spytać dlaczego? tzn., chodzi mi o to czy gdyby ktoś wniósł prośbę o HO to mogłoby zostać to zaakceptowane? Poszliby na rękę czy procesy, które się tu obecnie wykonuje na to nie pozwalają?

xx

Jak najbardziej mogę polecić prace w tej firmie. Jedna z nielicznych firm, która daje szanse młodym ludziom, którzy nie posiadają doświadczenia, nie ukrywajmy większość ogłoszeń o prace jednak tego wymaga. Szansa rozwoju, możliwość szkoleń na płaszczyźnie sprzedaży. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności i obowiązków. Premie uznaniowe na wysokim poziomie, duża ilość konkursów na których również jest możliwość zarobienia sporych pieniędzy. Atmosfera w pracy również w porządku. Praca od 9-17, wolne weekendy, można połączyć z dodatkowym zajęciem. :)

Just5

Firma oferuje fajne benefity i dba o pracowników. Dziewczyny w oddziałach są miłe i pomocne. Realizując plany można wyciągnąć na prawdę dobre pieniądze. Ja sobie chwalę pracę tutaj, zadania i zasady są jasne, w razie problemów zawsze można otrzymać pomoc.

@Just5

No to super! Jakie benefity konkretnie oferuje firma? Możesz je wypisać?

@Monika

Opieka medyczna Medicover oraz Kafeteria MyBenefit, gdzie co miesiąc dostaje się określoną pulę punktów, które można wydać na kartę multisport lub skorzystać z innych opcji, np. bilety do kina, teatru, karty podarunkowe do empiku, sklepów odzieżowych, sportowych :) Fajna opcja, bo jeśli ktoś nie korzysta z karty multisport, to nie jest stratny :)

@Just5

to aż ciekawa jestem przelicznika karty na liczbę biletów, ktoś badał proporcje? I mnie to by raczej bardziej te zadania interesowały, czego konkretnie w pracy tutaj wymagają?

@Teresa

Ja korzystam z multisporta, więc nie wiem dokładnie na ile biletów wystarczy, ale myślę, że dwa miesięcznie powinno udać się kupić :) punkty się sumują, więc jak się czegoś nie wykorzysta to przechodzi na kolejny miesiąc :) a zadania w pracy standardowe jak w branży finansowej, praca z klientem i utrzymanie z nim dobrych relacji :)

Wiktoria
@Just5

Ale bezpośrednio macie kontakt z klientem, czy telefon/komputer? Opowiedz coś więcej, jak możesz. Tak w ogóle to przyznam, że mnie najbardziej interesuje coś zdalnego. Nie wiem, czy mają tutaj jakąś pracę z domu dla kobiet teraz?

Pani x

Nie polecam. Na rozmowie obiecują co innego, umowa i sama praca pokazuje co innego. Fałsz na każdym kroku łącznie z innymi pracownikami. Poza tym robią z siebie fachowców a tak naprawdę koło fachowców nigdy nie stali. Stracony czas.

W firmie Promesa pracowałam ponad 2 lata. Atutem jest praca w małym zgranym zespole gdzie popołudnia i weekendy SĄ WOLNE Poznałam tu wiele przesympatycznych i wartościowych osób, a dzięki możliwości rozwoju wiele też się nauczyłam. Gdyby nie sprawy osobiste – nigdy bym z niej nie zrezygnowała. Polecam z czystym sumieniem

Jaka jest stawka początkowa w Promesa Service Sp. z o.o.? 17 maja na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Promesa Service

Zachęcamy do złożenia CV w celu umówienia rozmowy na której zostaną omówione powyższe kwestie. Zespół Promesa Service

Firma podpisuje pierwszą umowę zlecenie. Przy tym skutecznie odciągają od jej czytania, bo jedno gwarantują słownie, a w umowie jest zupełne przeciwieństwo. Także nie polecam podpisywać w ciemno!!! Wszystko jest mataczone - na pytanie dlaczego jest taka duża rotacja, każdy odpowiada inaczej, dyrektor ma swoją wersję, kier. regionalna swoją, a pracownice w oddziałach jeszcze inną. Co do oddziałów, każda próbuje być fałszywie miła. Do którego oddziału się nie pojedzie, jedna drugiej obrabia (usunięte przez administratora) Zarobki najniższa krajowa, resztki to grosze wypłacane pod przykrywką "delegacji" wyimaginowanych, aby tylko nie odprowadzać dodatkowych p. NIE POLECAM TEJ FIRMY! cdn...

Promesa Service

Odnosząc się do powyższego komentarza, stwierdzam w imieniu spółki, iż wprowadza on potencjalnych Konsumentów w błąd sformułowaniami niezgodnymi z prawdą. Zespół Promesa Service

Promesa Service Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Bielsko-Biała. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Promesa Service

Dzień dobry, na chwilę obecną rekrutację prowadzimy w następujących miastach: Bytom, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec. Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swoich CV. Zespół Promesa Service

Tajemnicza S

A może ktoś z byłych lub obecnych pracowników napisać coś więcej na temat kierownictwa na kogo uważać przy kim lepiej ugryźć się w język kto pomoże ,a kto cie sprzeda kto z kim wiąże sympatie

Mazurek
@Tajemnicza S

Na główną księgową ???? należy uważać i nie należy być kreatywnym. Nie lubi mądrzejszych od siebie... pozbywa się takich ludzi...

@Mazurek

Xxx

Nie polecam. To co oferują ni jak sie ma do tego jak jest naprawdę

Nikita
@Xxx

Witam, Proszę napisać czy warto iść ba rozmowę o pracę?? Co oferują dokładnie?

@Nikita

Może daj znać, co Cię interesuje i ile chciałabyś zarabiać, to inni Ci powiedzą czy warto aplikować.

Nikita
@Monika

Chodzi mi głównie o atmosferę jaka panuje jak firma traktuje pracowników. Warunki finansowe 3-4tys na rękę czy są realne ?

@Nikita

Hej! Też jestem ciekawa co i jak i nie rozumiem czemu nikt nie odpisuje? Tu coś widzę we wpisie, że ktoś pytał o 5,4 czy da radę zarobić. Myślicie, że można się tym sugerować co do zarobków?

Darrrrr

Polecam.

Hej, zainteresowało mnie stanowisko doradcy klienta w firmie :) Promesa oferuje między innymi wsparcie w rozwoju umiejętności i kompetencji oraz możliwość awansu. Czego można się spodziewać w tych kwestiach? Na jakie stanowisko można awansować i w jaki sposób?

Zostaw merytoryczną opinię o Promesa Service Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Promesa Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promesa Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promesa Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promesa Service Sp. z o.o.