Olta Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Aleksandra Zawistowska

Pracownik firmy - Współwłaściciel

08.01.2024 04:01

Czym zajmuje się Państwa firma?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji sof modułowych tapicerowanych. Obsługujemy klientów na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasze główne rynki zbytu to Belgia, Francja, Szwajcaria, Luxemburg, Dubaj, Arabia Saudyjska. Głównymi filarami naszej firmy są innowacyjny design oraz nieustannie dążąca do doskonałości, wysoka jakość naszych produktów. Od momentu założenia naszej firmy kładziemy nacisk na estetykę, funkcjonalność i trwałość naszych produktów, aby dostarczać naszym klientom wyjątkowe doświadczenia. Wierzymy, że design odgrywa kluczową rolę w tworzeniu unikalnych i atrakcyjnych produktów. Nasz zespół projektantów skupia się na kreowaniu innowacyjnych wzorów, które nie tylko są estetycznie przyjemne, ale także spełniają konkretne potrzeby i oczekiwania kontrahentów. Dzięki połączeniu innowacyjnego designu z wysoką jakością, chcemy tworzyć produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również przekraczają je. Nasza firma dedykowana jest nieustannemu doskonaleniu naszej oferty, aby nasi klienci otrzymywali produkty, które nie tylko zachwycają wzrok, ale również dostarczają im satysfakcję i użyteczność na co dzień.

Jak wyglądały początki firmy?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Jesteśmy firmą rodzinną, której korzenie sięgają 1993 roku. Od tamtego czasu przenosimy wartości rodzinne na naszą działalność, co sprawia, że jesteśmy nie tylko zespołem pracowników, ale również zgrana rodziną, która wspólnie dąży do sukcesu i rozwoju. To, co zaczęło się od marzeń i aspiracji założycieli, przekształca się teraz w dziedzictwo, które chcemy kontynuować i rozwijać, przyciągając kolejne pokolenia do współpracy. W przeciwieństwie do podejścia krótkoterminowego, charakterystycznego dla niektórych firm, my patrzymy w przyszłość z perspektywy długoterminowej. Dbamy o stabilność finansową i rozwój, mając na uwadze nie tylko teraźniejszość, ale również dobro naszych przyszłych pokoleń.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

W dzisiejszym dynamicznym środowisku rynkowym firma OLTA konsekwentnie stawia sobie wyzwania, konkurując z renomowanymi włoskimi dystrybutorami mebli. Nasza firma zdaje sobie sprawę z wyjątkowej pozycji, jaką zajmują włoscy producenci mebli na światowym rynku, znanym z innowacyjnego designu, wysokiej jakości wykonania i stylu. Włoscy producenci słyną z doskonałej jakości wykonania swoich produktów, co stanowi dla nas wyzwanie do utrzymania najwyższych standardów. W OLTA, jakość jest nieodłącznym elementem naszej filozofii. Wiedząc, że konkurencja z włoskimi dystrybutorami to niełatwe wyzwanie, jesteśmy zdeterminowani, aby nie tylko przetrwać, ale także wyznaczać nowe standardy w branży meblowej. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy liderem na rynku meblowym, zarówno lokalnym, jak i zagranicznym. Osiągnęliśmy to dzięki pasji, zaangażowaniu i nieustannym dążeniu do doskonałości.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Firma OLTA, będąca firmą rodziną, prezentuje płaską strukturę organizacyjną, co stanowi istotny element naszego podejścia do zarządzania. Ta unikalna kombinacja cech zapewnia nam szereg zalet, które przekładają się na efektywność, zaangażowanie pracowników i zrównoważony rozwój organizacji. Płaska struktura umożliwia bezpośrednią komunikację między różnymi poziomami organizacji. Brak zbędnych warstw hierarchicznych sprzyja szybkiemu przepływowi informacji, co jest kluczowe w firmie rodzinnej, gdzie zazwyczaj relacje osobiste i komunikacja są istotnymi elementami sukcesu. W płaskiej strukturze każdy pracownik ma większą autonomię i wpływ na swoją pracę. To sprzyja większemu zaangażowaniu i poczuciu odpowiedzialności, ponieważ każda osoba jest świadoma roli, jaką odgrywa w osiąganiu celów firmy. Firma OLTA ma swoją główną siedzibę w miejscowości Kleosin. Ta nowoczesna przestrzeń stanowi serce naszej działalności, oferując miejsce nie tylko do produkcji, ale także do kreatywnej pracy, projektowania oraz efektywnej logistyki. Zatrudniamy 80 wykwalifikowanych pracowników, którzy są kluczowymi graczami w naszym sukcesie. Nasz zespół to nie tylko pracownicy, ale również współtwórcy naszej firmy rodzinnej. Zależy nam na tworzeniu pozytywnej, zespołowej kultury, gdzie każdy pracownik ma szansę rozwijać się i przyczyniać do naszych wspólnych osiągnięć.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Proces rekrutacji jest starannie zaplanowany, mając na uwadze znalezienie odpowiednich kandydatów, którzy pasują do naszej kultury organizacyjnej i posiadają niezbędne umiejętności. Rekrutacja zazwyczaj przebiega w kilku etapach. Po selekcji CV wybranych kandydatów zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. W trakcie tej rozmowy oceniamy zarówno ich umiejętności zawodowe, jak i zgodność z wartościami firmy. W przypadku niektórych stanowisk przeprowadzamy etap praktyczny, który może obejmować testy umiejętności, zadania związane z danym stanowiskiem czy symulacje sytuacji zawodowych. Finaliści przechodzą rozmowę z zarządem lub zespołem, gdzie dodatkowo oceniamy ich dopasowanie do kultury firmy, motywację i zaangażowanie. W przypadku wybranych kandydatów przeprowadzamy weryfikację referencji, co pozwala potwierdzić ich dotychczasowe doświadczenie i umiejętności. Oczywiście, proces rekrutacyjny może się różnić w zależności od tego, czy poszukujemy pracownika na stanowisko biurowe czy produkcyjne. Dla stanowisk produkcyjnych kluczowe są umiejętności praktyczne. Wówczas kandydatom możemy proponować testy praktyczne lub praktyki zawodowe, aby ocenić ich zdolności do wykonywania konkretnych zadań. Oferujemy również szkolenia wewnętrzne, które umożliwiają zdobycie umiejętności specyficznych dla danego procesu produkcyjnego również osobom bez doświadczenia zawodowego.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

W naszej firmie proces wdrożenia nowego pracownika to starannie zaplanowana sekwencja działań, mająca na celu zapewnienie płynnego startu oraz umożliwienie szybkiej adaptacji do środowiska pracy. Nasze podejście obejmuje kilka kluczowych kroków. Zapewniamy gotowe stanowisko pracy z niezbędnym wyposażeniem już od pierwszego dnia. Kompleksowo omawiamy wszystkie formalności związane z dokumentacją pracowniczą. Następnie przeprowadzamy szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obejmujące zasady i procedury obowiązujące w firmie. Kolejny krok to zapoznanie z miejscem pracy i szkolenie w obszarze specyficznych zadań i procedur związanych z danym stanowiskiem. Stawiamy na praktyczne szkolenia, aby nowy pracownik mógł nauczyć się efektywnie wykonywać swoje obowiązki. Po odbyciu wszystkich niezbędnych szkoleń, nowy pracownik ma regularne spotkania wstępne z bezpośrednim przełożonym, który ocenia jego postępy. Ostatni etap to udzielanie regularnego feedbacku w celu wsparcia rozwoju pracownika oraz planowanie dalszych szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Firma Olta, będąca przedsiębiorstwem rodzinnym o średniej wielkości, zdecydowanie kładzie nacisk na utrzymanie swojej tradycji, wartości rodzinnych i zrównoważonego rozwoju. Utrzymywanie stabilnej pozycji pozwala firmie skoncentrować się na obszarach kluczowych swojej działalności, doskonaląc ofertę produktową lub usługową w istniejących segmentach rynku. Zespół firmy obecnie poszukuje nowych pracowników na stanowisko tapicera. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w tapicerstwie, które wniosą swoje umiejętności do rozwoju firmy, jak i tych, które są gotowe podjąć się wyzwania i rozwijać się w tej dziedzinie. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, możliwość szkolenia oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jeśli jesteś pasjonatem tapicerstwa, chcesz rozwijać swoje umiejętności lub już masz doświadczenie w tej dziedzinie, to zapraszamy do aplikowania. Zgłoszenia można wysyłać pod adres mailowy sales@olta.eu. Dołącz do naszej firmy, gdzie cenimy kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości produktów tapicerskich.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Wdrożenie pracownika produkcyjnego jest kluczowym procesem, który wymaga starannej organizacji i zapewnienia odpowiedniego wsparcia. W naszej firmie rozwój pracowników jest jednym z naszych priorytetów, ponieważ uważamy, że zadowoleni, wykwalifikowani pracownicy przekładają się na sukces całej organizacji. Dla nowych pracowników oraz tych, którzy chcą rozwijać się w określonym obszarze, oferujemy programy mentoringu. Doświadczeni pracownicy pełnią rolę mentorów, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Regularnie udzielamy feedbacku pracownikom, wspierając ich w identyfikowaniu obszarów do rozwoju. Okresowe oceny wydajności pomagają w śledzeniu postępów i planowaniu kolejnych kroków.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Aleksandra Zawistowska ikona wywiad

Aktualnie jako firma, z pasją dążymy do poszerzenia rynków zbytu i rozbudowy relacji z klientami. Ta inicjatywa jest dla nas wyrazem zaangażowania w ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że ta dynamiczna strategia otworzy przed nami nowe możliwości i umożliwi budowanie trwałych, wzajemnie korzystnych relacji biznesowych.

LUKASZ Nowy wpis

Czy coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat? Czy w końcu zmienil się właściciel?

@LUKASZ

W ostatnim okresie doszło do rozszerzenia składu zarządu o nową postać, co skutkuje wprowadzaniem stopniowych zmian w naszej firmie. Z pełnym entuzjazmem i zaangażowaniem przystępujemy do tworzenia nowej strategii na przyszłe lata. Naszym celem jest opracowanie planu, który umożliwi dynamiczny rozwój i skuteczne dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych

Wiadomo już jak teraz będzie wyglądał ten nowy fundusz socjalny i co będzie w niego wchodziło? Firma wspomniała, że po nowym roku mają być zmiany? Chciałem się zatrudnić jako tapicer, ale spóźniłem sie trochę z aplikacją z tego co widzę. Często szukają tapicerów? Tak mniej więcej ile na rekę na start się dostaje? Prace jak oceniacie? Jest ok? Czy nerwówka?

Nowy wpis

Dziękujemy za zapytanie i zainteresowanie dołączeniem do naszego zespołu. Obecnie kończymy prace nad szczegółami dotyczącymi nowego funduszu socjalnego, i będziemy na bieżąco informować wszystkich o planowanych zmianach. Jeśli chodzi o stanowisko tapicera zawsze szukamy utalentowanych osób. Nie wahaj się przesłać swojej aplikacji. Aby umówić się na spotkanie zapraszamy do kontaktu tel. 667 117 360 lub wysłania swojego CV: rekrutacja.olta@gmail.com.

Agar

Jak tak stabilna Firma może wciaz poszukiwać specjalistów, czy osób zarządzających wydziałami? COS ewidentnie nie działa. Ps. Może ktoś z byłych, bądź obecnych pracowników siw wypowie...

@Agar

Dziękujemy za zapytanie. W Olta zawsze szukamy talentów, aby wzbogacić nasz zespół i przyczynić się do naszego rozwoju. Wierzymy w utrzymanie dynamicznego i wykwalifikowanego zespołu, aby pozostać konkurencyjnymi na rynku.

Leo

Lider. Czy to jest nowo utworzone stanowisko w olta? Jakis czas temu widniały ogłoszenia z podobnymi wymaganiami.

@Leo

A to czego wymagają od kandydata na to stanowisko? Pamiętasz może? :) Bo chciałbym złożyć tutaj CV, ale nie wiem czy mam jakiekolwiek szansę. Niżej wspomniano, że wymagania, co najmniej jak na kierownika... Co to znaczy? Rozjaśnij:p

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Olta Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Daniel

Lider produkcji? A wymagania co najmniej jak na kierownika. Rozumiem, że lider będzie miał nad sobą osobę kierującą wydziałem.

@Daniel

Dziękujemy za spostrzeżenie. Nasze wewnętrzne nazewnictwo stanowisk wynika ze specyfiki firmy i małych wydziałów produkcyjnych które mają od 3 do 5 osób. Nad liderem jest kierownik produkcji i planista którzy wytyczają cele i przygotowują plany produkcyjne i magazynowe, z których następnie lider się wywiązuje.

@Olta Sp. z o.o.

Po jakim czasie pracy taki wspomniany lider może starać się o awans na stanowisko kierownicze? Zdarza się to czy raczej są one na stałe pozajmowane? Zastanawia mnie tez ewentualny awans finansowy. Co roku się zdarza czy może częściej?

@Olta Sp. z o.o.

A czy na lidera można po prostu awansować? Czy zawsze jest to osoba z rekrutacji zewnętrznej? Wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie czy macie stałą stawkę na tym stanowisku?

Karol

Jakie szkolenia firma oferuje? Chodzi o podnoszenie kompetencji oraz różnego rodzaju szkolenia motywujące. Odbywają się one wewnątrz firmy, czy poza nia?

Mam pytanie o pracę tapicera, bo teraz ogłoszenie jest. Czy jest różnica w zarobkach między takim kandydatem jak @Grzesiek, który chce się nauczyć zawodu, a doświadczonym tapicerem? W jakiej kwocie są zarobki doświadczonego pracownika? Dziękuję z góry za odp.

Okres przyuczenia wiąże się z innym wynagrodzeniem niż osoby doświadczonej wchodzącej na dane stanowisko. Staramy się, aby proces nauki przebiegał przyjemnie i sprawnie, uwzględniając możliwości danej osoby. Szczegóły wynagrodzenia zawsze omawiamy podczas spotkania u nas. Jeśli @PU posiadasz doświadczenie w tapicerowaniu mebli i chciałbyś umówić się na spotkanie to zapraszamy do kontaktu tel. 667 117 360 lub wysłania swojego CV: rekrutacja.olta@gmail.com

@Olta Sp. z o.o.

Witam ,właśnie przyuważyłem, że ponownie zostało tu w zakładce z ofertami wznowione ogłoszenie. Już po opisie widziałem ze z 80 osób pracuje i teraz zastanawiam się nad powodem wystawianej oferty. to rozwój o nowe stanowiska czy zdarzają się teraz jakieś rotacje? Macie jakaś sezonowość?

Niestety jak w każdej branży, tak w również w meblach występuje sezonowość. Staramy się ją równoważyć znajdując kontrahentów z różnych państw.

Grzesiek

Czy w olta będzie w najbliższym czasie nabór na produkcję?Nigdy nie robilem przy meblach a chciałbym sprubowac nowego zawodu.

@Grzesiek

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Tapicer - proszę zerknąć w opublikowanych ogłoszeniach. Jest możliwość przyuczenia zawodu. Jeśli pojawiły się jakieś pytania odnośnie rekrutacji jesteśmy dostępni pod tel. 667 117 360 lub pod adresem e-mail: rekrutacja.olta@gmail.com

Jak długo trwa proces awansu w Olta Sp. z o.o.?

Olta

Olta ma płaską strukturę zarządzania. W przypadku jeśli dana osoba chce się rozwijać dalej, awans wiążę się ze zwiększaniem zakresu obowiązków czy odpowiedzialności. Czas tego procesu jest indywidualny zależy od osoby.

MARLENA
@Olta

Rozumiem, że awans to tylko dorzucenie obowiązków. Jak to wygląda finansowo? Czy jest zwiększone wynagrodzenie zasadniecze?

@MARLENA

Rozmawiamy i ustalamy nowy zakres obowiązków. Oczywiście większa odpowiedzialność jest związana z podwyżką.

MARLENA

MARLENA 16.10.2023 19:34 Jak w firmie wygląda aspekt podstawowych benefitow dla pracowników: szkolenia podnoszące kompetencje, bilety do kina, dofinansowanie wczasów itp ?

@MARLENA

Odnośnie benefitów są one w formie: prezentów świątecznych, imieninowe, bonusy pieniężne. Obecnie opracowujemy nową formułę funduszu zakładowego będzie on wchodził z nowym rokiem.

Rok temu szukali Event Manager'a, ktoś się wypowie o tym stanowisku? Warto składać teraz cv? Czy angielski jest sprawdzany podczas rekrutacji czy może wystarczy papier ? Jakie prowizje można wyrobić na miesiąc, ktoś wie jak są naliczane?

Oki

I jak jest po zmianie kadry kierowniczej? Zmieniło się coś na plus?

Potencjalny kandydat

Witam, aktualnie jest nabór na stanowisko specjalista ds. Produkcyjnych, zastanawiam się nad aplikowaniem. Czy mogę prosić o informacje jaka panuje atmosfera jest w firmie w biurze i czy warto tu pracować? Jak nastawienie szefostwa do pracownika- wspierają czy raczej lepiej nie spotykać na korytarzu????Czy praca spokojna czy codzienna nerwówka? Na Goworku nie ma w sumie nic konkretnego, poza tym że cykliczne pojawia się nabór na to stanowisko. Może ktoś mi rzetelne doradzi

Bożena
@Potencjalny kandydat

Cześć! I jak tam, aplikowałeś? Obecnie też jestem potencjalnym kandydatem, ciekawi mnie czy udało ci się zdobyć pracę? A może dowiedziałeś sie na rozmowie cos wiecej o warunkach?

Czy w Olta Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kriss

Od niedawna tak.

Kazimierz
@Kriss

No to świetna nowina! Z czego wynika ta zmiana? Zmieniło się podejście kierownictwa do pracowników, czy też zmieniono kierownictwo?

Kriss
@Kazimierz

W ostatnim czasie do firmy dołączyły nowe osoby (kadra kierownicza) i chyba one miały znaczący wpływ na cala atmosferę oraz relacje w firmie.

Poprzedni pracowanik
@Kriss

Tu się zgodzę. Mimoze juz nie pracuje w tej firmie to w krótkim czasie chyba wszyscy zauważyli ze władza (która do tej pory tam się panoszyla) to co innego niż autorytet i obustronna komunikacja.

Karolek
@Poprzedni pracowanik

Fajnie by było żeby całe szefostwo cieszyło się autorytetem. Ale dziękować Bogu, że chociaż niektórzy go posiadają. Nie ma co wymagac cudów od pracowników do których ma się przedmiotowe podejście. (usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Olta Sp. z o.o.?

Ktoś

W tej firmie ciągle rekrutują Specjalistę ds. Produkcji. W ciągu 2 lat teraz toczy się conalmniej 3 rekrutacja. Firma nie jest duża i wątpię aby były to rekrutację na kolejne stanowiska tego rodzaju. Ja nic nie sugeruję tylko stwierdzam fakty.

@rekrutacjaolta
@Ktoś

Obecnie firma jest przy finalizacji budowy kolejnych 2500 m2 hali. W ostatnich dwóch latach zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 40%. Ze względu, że nazwy własne naszych wydziałów niewiele mówią w celach rekrutacyjnych używana jest ogólna nazwa ułatwiająca wyszukanie osobą szukującym zatrudnienia związanego z produkcją. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu info@olta.eu

Czy Olta Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ktoś

To czy umowa jest zleceniem czy o pracę zależy nie od tego co pisze na samej górze dokumentu, a od przesłanek jakie towarzyszą umowie. i jeśli: 1) Masz obowiązek osobistego świadczenia stosunku pracy, 2) Masz grafik pracy/ ustalone godziny pracy, 3) Masz przełożonego, który mówi Ci co masz robić, to są przesłanki do umowy o pracę I NIE JEST WAŻNE, że na samym początku jest napisane Umowa o dzieło/ zlecenia jest to umowa o pracę. Co w tym przypadku może zrobić pracownik...??? Po zakończeniu stosunku pracy lub w trakcie jego trwania można udać się do sądu pracy o stwierdzenie istnienia stosunku pracy (o ile dobrze pamiętam to taki pracownik dostaje nawet pełnomocnika procesowego za free, ale nie jestem pewien czy coś w tej materii się nie pozmieniało). Dobrze przed tym jeszcze zajść do PIP i wziąć bezpłatną poradę. Jeżeli sąd stwierdzi zaistnienie 3 w/w przesłanek to umowa nabiera mocy umowy o pracę, a pracodawca taki musi pracownikowi wyrównać wszystko to czego nie miał na poprzedniej umowie względem umowy o pracę.

@Ktoś

Tak więc jeśli w jakiejkolwiek pracy pracujesz 8h dziennie (lub inna stała ilość, w stałych godzinach lub wg. grafiku), musisz SAM CHODZIĆ DO PRACY, i masz kierownika/ przełożonego, który wydaje Ci zadania i je rozlicza to jest to umowa o pracę, nawet jeśli pracodawca twierdzi co innego.

Łukasz

Olta oferuje umowę o pracę.

Karollo.

Różnie. Zależy od stanowiska.

Ktoś

Cześć, Czy ktoś może się podzielić swoją opinią jeśli chodzi o firmę OLTA Ignatki 40/6? Jak tam się pracuje? Jak z atmosferą? Jak przełożeni/ właściciele? Czy wypłaty przychodzą w terminie?

Pracownik_
@Ktoś

Pracuje się dobrze, wypłata jest na czas, jedna zmiana do 15:30. Soboty wolne, chyba że chcesz dodatkowo zarobić. Atmosfera zależy od wydziału i jak się dogadasz z innymi. Kierownicy teraz się zmieniali, więc czas pokaże.

Byłoby fajnie, gdybyśmy pisali sprawdzone informacje. Może nie piszmy o konkretnych osobach z Olta. Jakie stanowisko pracy Cię interesuje?

@Monika

@Monika, Ale ja piszę informacje z pierwszej ręki. Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej, rozmawiałem z ludźmi, którzy z tej firmy odeszli. Firma to między innymi właściciel(e), a Ci nie wywarli na mnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej pozytywnego wrażenia. Po pierwsze to od wyznaczonej godziny rozmowy minęło 50 minut zanim zostałem poproszony do gabinetu (w tym czasie w gabinecie toczyła się rozmowa kwalifikacyjna która rozpoczęła się 30 minut przed moją). W tym czasie ani Właściciel, ani jego pracownica/ Córka, z którymi rozmowa się toczyła nie byli na tyle taktowni, aby poinformować mnie o opóźnieniu. Po drugie nie jest zbyt profesjonalnym jeśli jeden kandydat widzi drugiego (kwestie poufności pewnych informacji, ale to już szczegół). Po trzecie pewne sformułowania jakimi posługiwać się Właściciel, świadczą o przedmiotowym i instrumentalnym podejściu do pracowników, co potwierdzają też osoby już tam nie pracujące.

@Ktoś

Szanowny Panie, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuacje i dziękujemy za cenne uwagi. Zostaną one uwzględnione przy przeprowadzeniu rekrutacji, aby zapewnić jak najlepszy komfort dla Kandydata. Pozdrawiamy serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olta Sp. z o.o. - Ignatki

• Jak się pracuje w Olta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Olta Sp. z o.o.