Maxfliz

Opinie o Maxfliz

Aktualność
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu. Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o opisanie ich i przesłanie na adres: klaudia.adamska@maxfliz.pl
Krzysztof i Małgorzata

Chcieliśmy ogromnie podziękować Panu Arkadiuszowi Magrysiowi za pomoc w doborze kafli do dwóch łazienek oraz na schody ,spędziliśmy naprawdę dużo czasu w sklepie było kilka wizyt hm...jak nie kilkanaście .Pan Arkadiusz zawsze chętnie udzielał nam porad i pomagał w doborze kafli ,po złożeniu zamówienia zawsze byliśmy informowani wyczerpująco kiedy bedą kafle a było ich kilka rodzai mogliśmy je przytrzymać w Państwa magazynie .Wszystko odbyło się szybko i prawnie ,oraz bardzo profesjonalnie.serdecznie pozdrawiamy Pana Arka i będziemy miło wspominać!

Kornela Nowy wpis

Hej, widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. sprzedaży, w ogłoszeniu jest info, że firma wymaga doświadczenia w branży, czyli nie ma szans na zatrudnienie bez tego? Zastanawiam się, czy jeśli się spełnia inne warunki to warto zaaplikować i próbować przekonać do siebie rekrutera. I przy okazji chciałabym podpytać o zarobki, bo wspominają tylko, że atrakcyjne. Ile się realnie wyciągnie?

andżela Nowy wpis

Super firma, żeby zostać dyrektorem marketingu nie trzeba mieć żadnej wiedzy, umiejętności czy wykształcenia!

Kondziu Nowy wpis

Rozglądam się za pracą i zobaczyłem że szukają specjalisty ds. obsługi klienta. Można aplikować przez ich stronę ale nie ma więcej żadnych informacji co do warunków. Przeczytałem w komentarzu że nawet zrobienie dobrych wyników nie oznacza że dostanie się premie. Nadal takie wyśrubowane wymagania żeby zarobić czy można dać rade, co?

Halina R. Nowy wpis

Dziękuję bardzo panu Waldemarowi Wójcikowi za profesjonalizm w podejściu do klienta.Miła, merytoryczna obsługa oraz bardzo dobry kontakt e-meilowy, telefoniczny.

Księgowa

Proste pytania z dziedziny księgowości

najciekawsze od właściciela: czy masz męża i czy mieszkasz z mężem - żenada!! Zwaliło z nóg.., gdyby nie to że zależało mi na pracy to bym wyszła i tyle mnie tam widzieli

Krk

Odnośnie pracy w Maxflizie owszem kiedyś ta firma była znana z tego że pracowników traktowało się tu dobrze tzn owszem były wymagania jak wszędzie ale Firma dawała coś w zamian tzn dobra atmosferę i godziwe zarobki ale to już przeszłość. Jeśli chodzi o atmosferę jest dużo gorsza a wynagrodzenia no cóż w większości konkurencyjnych firm zarobi się więcej bez trudu. Szkoda bo to pokazuje jak wiele może się zepsuć w krótkim czasie. Jakiego wyniku sprzedażowego byś nie osiągnął i tak zostaniesz w nagrodę sprowadzony na ziemię nowymi warunkami płacowymi. Nie polecam.

Zofia
@Krk

Powiesz coś więcej odnośnie tych zarobków? Jak nie możesz podać całej kwoty, to chociaż orientacyjne widełki. A z powodu inflacji podnieśli coś czy nie?

Czy w Maxfliz zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Praco

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, bardzo niska podstawa, premie niewidoczne, kierownik tak manipuluje sprzedażą, byś premii nie otrzymał. Praca na 2 etatach za śmiesznie niskie pieniądze. Kierownictwo organizuje co rusz szkolenia sprzedażowe typu Amway, poza godzinami pracy, jeśli akurat masz wolne za sobotę ściągają cię do pracy z drugiego końca miasta na te bzdurne paplanie. Tak zmieniło się, jest jeszcze gorzej.

@Praco

Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, dlatego dziękujemy, że dzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami. Zasady przyznawania premii są ściśle określone w oparciu o wielu zależnych od siebie czynników. W momencie zatrudnienia każdy z naszych Współpracowników poznaje zasady systemu premiowego. Zapewniamy, że nie ma możliwości, aby osoby trzecie miały wpływ na przyznawanie wynagrodzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli w Maxfliz szanse na rozwój, dlatego dążymy do tego, aby szkolenia odbywały się jak najczęściej oraz w terminach dogodnych dla większości uczestników.

Czy można liczyć w Maxfliz na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry! Podejmując pracę w Maxfliz, każdy ze Współpracowników ma możliwość dołączenia do pakietu medycznego.

Aktualność

Czy Max -Fliz organizuje staże dla studentów?

HR Maxfliz

Witam serdecznie, na obecną chwilę nie mamy programu stażowego dla kandydatów ale firma rozważa uruchomienie tej opcji współpracy w niedługim czasie :) Miłego dnia, Pozdrawiam, HR Maxfliz

Czy w firmie pracują same młode osoby ?

Mr.Deal

Mam nadzieję, że moja opinia okaże się pomocna dla wszystkich, co zastanawiają się aby podjąć pracę w Maxfliz na stanowsku handlowca. Firma jak każda inna ma swoje mankamenty. Myślę, że znaczna część negatywnych postów pochodzi jednak od byłych pracowników, co nie przepracowali w tej firmie roku i podziękowano im po prostu za brak wyników, a jest to firma handlowa i właśnie takie są tam oczekiwania. Z pewnością nie jest, to praca dla studenta w związku z wymaganą dyspozycyjnością. Firma daje możliwości, i o ile nie wyobrażasz sobie pracy handlowca, jako ekspedienta w markecie budowlanym, charakteryzujesz się ponad przeciętnymi umiejętnościami sprzedaży, to jesteś w stanie zarobić tam zdecydowanie, więcej jak u konkurencji. Są tam handlowcy, co w premii biorą równowartość swojej podstawy, a czasami nawet więcej, ale nie jest to od razu i trzeba na to zapracować. Jak popracujesz tam kilka lat, ale później z jakichś względów się "wypalisz", to masz otwartą drogę, jako przedstawiciel handlowy w tej branży, na przykład w firmie produkującej armaturę, czy płytki.

WWW

Jestem bylym pracownikiem przepracowałem w tej firmie pare lat na magazynie we Wrocławiu rozwijać się nie bede w dokładnych szczegółach firma patrzy glownie na siebie nie na pracownika wynagrodzenie zatrzymalo się w czasie pare lat temu zarówno w podstawie jak i w podwyżkach ktorych nie ma premia kiedys uznaniowa dzis uzalezniona od obrotow firmy na magazynie to zaledwie kilka stow ktore tak naprawdę powinny wliczac sie w sume podstawy praca latem raczej nie dla wszystkich jesli jestes mlody chcesz dorobic , masz mocny kręgosłup i lubisz codzienne przezucanie kg za nieadekwatne wynagrodzenie to praca dla ciebie. Nie i nie jestem starym marudzomcym na wszystko byłym pracownikiem ktoremu ktos zaszedl za skore :) wyrazam jedynie swoja opinie na temat dlugoletniego doswiadczenia z ta firma .Nie polecam osobom ktore chca sie rozwijać zarówno finansowo jak i zawodowo Pozdrawiam

szukam pracy

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji , po ilu dniach od otrzymania CV dzwonią i jak to dalej wygląda ? Czy mają benefity dla pracowników ? widzę że rekrutują ? Jak atmosfera i zarobki ? Dzięki !

LOL
@szukam pracy

Jak już zadzwonią, zapytaj o szczegóły systemu premiowego...odechce ci się pracować :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Max -Fliz?

Ktoś

Likwidują etat, a w perspektywie roku nawet dwa i rozdzielają obowiązki zwalnianych ludzi na wszystkich innych w zespole i mówią ma być zrobione i tyle.

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Warszawie ul Puławskiej i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Jak wygląda ścieżka awansu w Max -Fliz?

Magda

Nie masz ścieżki. Jesteś handlowcem i tyle Zarabiasz (dla firmy oczywiście bo dla ciebie to jakieś 500 zł premii) to dostajesz uścisk menadżera a jak nie zarabiasz to dostajesz papier i aloha W firmie nie zarobisz więcej jak 2300 zł podstawy plus 500-1000 zł premii oczywiście po okresie próbnym i jak przebijesz się przez wyścig szczurów (tam każdy klient jest już kogoś i każdy każdemu już zrobił ofertę)

Angie

Można tyle zarobić, na wiele więcej bym nie liczyła. Pracowałam tam ponad rok temu.

Krzysztof i Małgorzata

Nie polecam tej firmy zarobki są śmieszne zakres obowiązków znacznie większy niż podają na rozmowie dyrektor zleca dodatkowe pracę w zamian za dodatkową premie po czym jej nie wypłaca i temat umiera a jego podejście do pracownika to jakaś porażka .

Łukasz
@Marcin

Nie otrzymałeś premii w zamian za dodatkowe zlecenia, które powierzył Ci dyrektor? To niepokojąca informacja, dlatego chciałbym wiedzieć, jak dyrektor tłumaczy brak wypłaty umówionego dodatku.

Rozczarowany

Jeśli wynajmujesz mieszkanie i masz samochód, sam się utrzymujesz - to nie masz czego szukać w tej pracy. Jeśli masz wsparcie w postaci pracującej żony to dasz radę. Przy dzisiejszych kosztach życia i zarobkach jakie oferuje MAXFLIZ praktycznie nie możliwe jest normalnie żyć. Opłacenie mieszkania, czynsz + rachunki + telefon + paliwo i samochód. Ledwo starcza, żeby to opłacić - nie wspominając o tym, że chciałoby się odłożyć jakiś grosz na wakacje. O oszczędnościach można pomarzyć. Do tego duża odpowiedzialność i stres. Z czystym sumieniem NIE POLECAM firmy MAXFLIZ (dział handlowy). Warunki pracy i wyścig szczurów nie są przyjemne. Słyszałem, że u konkurencji jest lepiej - wysyłam CV, może się przekonam.

Łukasz
@Rozczarowany

Zarobki to dla wielu osób główny powód zadowolenia bądź niezadowolenia z pracy w danym miejscu. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się czegoś o atmosferze, która tam panuje. Możesz napisać, czy można liczyć na pomoc innych pracowników? W szczególności w pierwszych dniach zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxfliz - Kraków

• Jak się pracuje w Maxfliz?

Zobacz opinie na temat firmy Maxfliz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxfliz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maxfliz?

Kandydaci do pracy w Maxfliz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maxfliz