O2A Polska Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o O2A Polska Sp. z o.o.

Maryla Nowy wpis

Witam. zauważyłam, że asystent działu produkcji ma podkreślona dyspozycyjność teraz w ofercie. Czy to równa się z jakimiś nadgodzinami? Nie są uwzględnione w opisie a ciekawa jestem co składa się na całość wynagrodzenia

OnaZ…

Ja dziś byłam na bardzo krótkiej rozmowie .I jestem zdziwiona jaka koleżeńska atmosfera jest pomiędzy współpracownikami .Ale powiedziano mi że, w tej firmie kobiety pracują na zbrojeniach .Co tam dokładnie robią kobiety .Bo zbrojenia to kojarzy mi się z czymś ciężkim ,przenoszenie nakładanie.Moglabym prosić o wypowiedzenie się kogoś ,kto tam pracuje co robią tam Kobiety .? Jak to wygląda w rzeczywistości

JohnyBravo44
@OnaZ…

długo się czeka na zaproszenie na rozmowę od momentu wysłania aplikacji ?

OnaZ…
@JohnyBravo44

Ja czekałam około tygodnia .

@OnaZ…

A z czego wynikało tamto zdziwienie, że miedzy ludźmi jest koleżeńska atmosfera, bo nie bardzo rozumiem? I teraz ciekawi mnie jedno, po jakim czasie można otrzymać feedback? Do kiedy po rozmowie jest termin?

@OnaZ…

Na produkcji pracują głównie kobiety. Jest to praca przy wykrawarkach na których produkuje się wygłuszenia do branży automotive. Prościej mówiąc przygotowanie maszyny do produkcji i zabieranie z linii komponentu do opakowań według instrukcji.

Malanaj045 Nowy wpis

Czy tam się bardzo dźwiga?

Pani Nowy wpis

Dzień dobry. interesują mnie aktualne zarobki Inżyniera procesu. Bieżące przedziały płacowe nie zostały wprost wskazane w ogłoszeniu. Piszą natomiast, że wymagane jest 2-letnie doświadczenie. Czy im dłuższy staż tym będzie większa szansa na negocjacje podstawy?

Anonymous Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

@PracodawcaCzemu kasujecie komentarze ?? Nie dajecie znać kandydatom nawet jak ich nie chcecie . Mega nieprofesjonalne . Jeżeli kogoś nie macie zamiaru zaprosić na rozmowę dajcie człowiekowi znać - bo ktoś zwyczajnie czeka ???? wybraliście do hr , sprzedaży czy na magazyn kogoś . Czy to też tajemnica ??? Może jak wzmocnicie hr to będziecie wiedzieć , że kandydatów należy poinformować albo zwyczajnie odpowiedzieć na forum .

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie O2A Polska Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier procesu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Tola

Witam serdecznie. Proszę o opis procesu rekrutacyjnego dla Specjalisty ds. jakości. uważam, że wymagania mam jak najbardziej spełnione, posiadam prawie 3-letnie doświadczenie i ciekawa jestem stylu rozmowy oraz tego jak pracuje się na dziale. planuje przeniesienie głównie ze względu na atmosferę. tutaj jaka występuje?

Anna99

A ruszyła w ogóle rekrutacja? Wysłałam cv miesiąc temu i żadnej odpowiedzi. Firma prowadzi przyjęcia teraz, czy te ogłoszenia już nieaktualne?

KM

Wow, jak super się czyta, że są firmy, w których priorytetem jest fajna atmosfera :))) - w dzisiejszych czasach to rzadkość :( aplikowałam na stanowisko asystent hr - z nadzieją, że może uda mi się zostać zaproszoną na rozmowę ;) Czy mógłby ktoś napisać w jakich godzinach pracuje administracja ? :) Ile aktualnie pracuje osób w Spółce?

Inia

Atmosfera do teraz jest w porządku tak jak już wcześniej podkreślano? Jak przy tym pracuje się jako specjalista ds. obsługi zamówień i wsparcia sprzedaży? jest teraz dostępna oferta i myślę nad aplikacją. Czy jest tu może ktoś z tego działu i mógłby jeszcze polecić? Są porady co do samej rozmowy?

Pracował tu ktoś jako Inżynier procesu?? Zobaczyłam tam liste benefitów w ogłoszeniu. I jeden z nich to wyjazdy integracyjne. Super, a te wyjazdy to są w weekendy jak nie ma pracy, czy też w weekendy w ramach pracy? Czy takie wyjazdy to są obowiązkowe dla pracowników, czy tylko dla chętnych, jak ktoś nie chce, to nie musi uczestniczyć?

HR O2a Polska sp. z o.o.

Dzień dobry. Tak, zgadza się - są organizowane wyjazdy integracyjne. Wyjazdy są w weekendy jako forma wspólnego aktywnego odpoczynku połączonego z integracją członków zespołu. Wyjazdy integracyjne są całkowicie dobrowolne, nieodpłatne i nie ma żadnego przymusu do uczestnictwa w nich - niemniej jednak serdecznie zachęcamy do tego :)

@HR O2a Polska sp. z o.o.

Ok, ok, fajnie. A jaki charakter mają te wyjazdy? Czy to są integracje i jakieś warsztaty rozwojowe? Czy bardziej imprezki i spa? A może jakieś aktywne spędzanie czasu i sportowe atrakcje? Można tam zabrać swoje 'drugie połówki'?

ANONIM

Praca w bardzo fajnej atmosferze, dużo ludzi zaangażowanych w to co robią. Bardzo fajna ekipa do pracy!

Pracownik biurowy

Polecam, firma daje szansę na rozwój, niewielka rotacja najlepiej świadczy o tym, że pracuje się tutaj dobrze, w przyjaznej atmosferze. Firma dla ludzi zaangażowanych w to, co robią:).

K.P

O2a Polska to firma długoletnia, która nie stoi w miejscu. Prężnie się rozwijają a w dodatku ludzie którzy Ją tworzą to zgrany team.

DB

Bardzo polecam pracę w O2a. Firma prężnie się rozwija, a do tego jest moc w ludziach, którzy angażują się w to co robią. Pracują tu ludzie, którzy nie boją się wyzwań, mają ogromna wiedzę i wiele pomysłów, a co najważniejsze- chęci.

K. H.

Polecam, praca w przyjaznym środowisku, ludzie świetni, bardzo pomocni. Firma bardzo prężnie się rozwija, pracy nie brakuje.

@K. H.

Przyjazne środowisko? Super. A konkretnie? Chodzi tu też o środowisko, w sensie biuro? Jest tu nowoczesne biuro, zadbane, open space? I czy w tym miejscu pracy jest tez jakaś fajna stołówka, kantyna dla pracowników? Albo inny pokój do odpoczynku?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Inżynier Procesu w O2A Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Szef najlepszy na świecie!!!

Grażyna

Cześć wszystkim, jeszcze nie pisaliście nic o pracy w O2A tutaj, ale przyszłam właśnie poprosić o trochę informacji. Głównie na temat atmosfery, jaka tam obowiązuje. Jak pracownicy dogadują się między sobą? Powiedzcie, czy dobrze się tam pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o O2A Polska Sp. z o.o. - Stanowice

• Jak się pracuje w O2A Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O2A Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O2A Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy O2A Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w O2A Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

O2A Polska Sp. z o.o.