O2A Polska Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o O2A Polska Sp. z o.o.

Pani Nowy wpis

Dzień dobry. interesują mnie aktualne zarobki Inżyniera procesu. Bieżące przedziały płacowe nie zostały wprost wskazane w ogłoszeniu. Piszą natomiast, że wymagane jest 2-letnie doświadczenie. Czy im dłuższy staż tym będzie większa szansa na negocjacje podstawy?

Anonymous Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

@PracodawcaCzemu kasujecie komentarze ?? Nie dajecie znać kandydatom nawet jak ich nie chcecie . Mega nieprofesjonalne . Jeżeli kogoś nie macie zamiaru zaprosić na rozmowę dajcie człowiekowi znać - bo ktoś zwyczajnie czeka ???? wybraliście do hr , sprzedaży czy na magazyn kogoś . Czy to też tajemnica ??? Może jak wzmocnicie hr to będziecie wiedzieć , że kandydatów należy poinformować albo zwyczajnie odpowiedzieć na forum .

OnaZ…

Ja dziś byłam na bardzo krótkiej rozmowie .I jestem zdziwiona jaka koleżeńska atmosfera jest pomiędzy współpracownikami .Ale powiedziano mi że, w tej firmie kobiety pracują na zbrojeniach .Co tam dokładnie robią kobiety .Bo zbrojenia to kojarzy mi się z czymś ciężkim ,przenoszenie nakładanie.Moglabym prosić o wypowiedzenie się kogoś ,kto tam pracuje co robią tam Kobiety .? Jak to wygląda w rzeczywistości

JohnyBravo44
@OnaZ…

długo się czeka na zaproszenie na rozmowę od momentu wysłania aplikacji ?

OnaZ…
@JohnyBravo44

Ja czekałam około tygodnia .

@OnaZ…

A z czego wynikało tamto zdziwienie, że miedzy ludźmi jest koleżeńska atmosfera, bo nie bardzo rozumiem? I teraz ciekawi mnie jedno, po jakim czasie można otrzymać feedback? Do kiedy po rozmowie jest termin?

@OnaZ…

Na produkcji pracują głównie kobiety. Jest to praca przy wykrawarkach na których produkuje się wygłuszenia do branży automotive. Prościej mówiąc przygotowanie maszyny do produkcji i zabieranie z linii komponentu do opakowań według instrukcji.

Tola Nowy wpis

Witam serdecznie. Proszę o opis procesu rekrutacyjnego dla Specjalisty ds. jakości. uważam, że wymagania mam jak najbardziej spełnione, posiadam prawie 3-letnie doświadczenie i ciekawa jestem stylu rozmowy oraz tego jak pracuje się na dziale. planuje przeniesienie głównie ze względu na atmosferę. tutaj jaka występuje?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie O2A Polska Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier procesu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Anna99

A ruszyła w ogóle rekrutacja? Wysłałam cv miesiąc temu i żadnej odpowiedzi. Firma prowadzi przyjęcia teraz, czy te ogłoszenia już nieaktualne?

KM

Wow, jak super się czyta, że są firmy, w których priorytetem jest fajna atmosfera :))) - w dzisiejszych czasach to rzadkość :( aplikowałam na stanowisko asystent hr - z nadzieją, że może uda mi się zostać zaproszoną na rozmowę ;) Czy mógłby ktoś napisać w jakich godzinach pracuje administracja ? :) Ile aktualnie pracuje osób w Spółce?

Inia

Atmosfera do teraz jest w porządku tak jak już wcześniej podkreślano? Jak przy tym pracuje się jako specjalista ds. obsługi zamówień i wsparcia sprzedaży? jest teraz dostępna oferta i myślę nad aplikacją. Czy jest tu może ktoś z tego działu i mógłby jeszcze polecić? Są porady co do samej rozmowy?

Pracował tu ktoś jako Inżynier procesu?? Zobaczyłam tam liste benefitów w ogłoszeniu. I jeden z nich to wyjazdy integracyjne. Super, a te wyjazdy to są w weekendy jak nie ma pracy, czy też w weekendy w ramach pracy? Czy takie wyjazdy to są obowiązkowe dla pracowników, czy tylko dla chętnych, jak ktoś nie chce, to nie musi uczestniczyć?

HR O2a Polska sp. z o.o.

Dzień dobry. Tak, zgadza się - są organizowane wyjazdy integracyjne. Wyjazdy są w weekendy jako forma wspólnego aktywnego odpoczynku połączonego z integracją członków zespołu. Wyjazdy integracyjne są całkowicie dobrowolne, nieodpłatne i nie ma żadnego przymusu do uczestnictwa w nich - niemniej jednak serdecznie zachęcamy do tego :)

@HR O2a Polska sp. z o.o.

Ok, ok, fajnie. A jaki charakter mają te wyjazdy? Czy to są integracje i jakieś warsztaty rozwojowe? Czy bardziej imprezki i spa? A może jakieś aktywne spędzanie czasu i sportowe atrakcje? Można tam zabrać swoje 'drugie połówki'?

ANONIM

Praca w bardzo fajnej atmosferze, dużo ludzi zaangażowanych w to co robią. Bardzo fajna ekipa do pracy!

Pracownik biurowy

Polecam, firma daje szansę na rozwój, niewielka rotacja najlepiej świadczy o tym, że pracuje się tutaj dobrze, w przyjaznej atmosferze. Firma dla ludzi zaangażowanych w to, co robią:).

K.P

O2a Polska to firma długoletnia, która nie stoi w miejscu. Prężnie się rozwijają a w dodatku ludzie którzy Ją tworzą to zgrany team.

DB

Bardzo polecam pracę w O2a. Firma prężnie się rozwija, a do tego jest moc w ludziach, którzy angażują się w to co robią. Pracują tu ludzie, którzy nie boją się wyzwań, mają ogromna wiedzę i wiele pomysłów, a co najważniejsze- chęci.

K. H.

Polecam, praca w przyjaznym środowisku, ludzie świetni, bardzo pomocni. Firma bardzo prężnie się rozwija, pracy nie brakuje.

@K. H.

Przyjazne środowisko? Super. A konkretnie? Chodzi tu też o środowisko, w sensie biuro? Jest tu nowoczesne biuro, zadbane, open space? I czy w tym miejscu pracy jest tez jakaś fajna stołówka, kantyna dla pracowników? Albo inny pokój do odpoczynku?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Inżynier Procesu w O2A Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Szef najlepszy na świecie!!!

Grażyna

Cześć wszystkim, jeszcze nie pisaliście nic o pracy w O2A tutaj, ale przyszłam właśnie poprosić o trochę informacji. Głównie na temat atmosfery, jaka tam obowiązuje. Jak pracownicy dogadują się między sobą? Powiedzcie, czy dobrze się tam pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o O2A Polska Sp. z o.o. - Stanowice

• Jak się pracuje w O2A Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O2A Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O2A Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O2A Polska Sp. z o.o.