TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.

Opinie o TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.

Kozak

Jak by Bodzio Linda zadał pytanie Panu F to ten by spalił buraka;)

Krysia

Firma Januszex płaci najniższą krajową a resztę pod stołem na dodatek firma w dobie kryzysu się zamyka i nie chce wypłacić części wynagrodzenia(tego co dawał pod stołem). Najwidoczniej Warta Poznań której właścicielem jest Pan F. nie ma szczęścia do właścicieli zawsze jacyś albo przestępcy albo ... Mam nadzieje, że nasze władze przed wyborami zajmą się takimi szumowi....

Faraon

Jak płacą w Poznaniu na stanowisku magazyniera

@Faraon

Planujesz aplikować na stanowisko magazyniera? Jeżeli tak to napisz, proszę, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe, które mogłoby pomóc Ci w ewentualnym zatrudnieniu? Daj znać, jak to u Ciebie wygląda.

bezimienny
@Faraon

ogolnie OK.

magazynier

Czy to prawda ze firma przenosi sie do nowej hali ? jak tak to zaaplikuje ;)

nie_anonim
@magazynier

ma byc. podobno ogrzewana i z pelnym sanitariatem :):) nie uwierze jak nie zobaczeeeee :) zanosi sie na fajny apgrejd...

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator ds. Obsługi Zamówień oferowane przez firmę Ted Gifted - TGL Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

calkiem spoko. bardzo fajni ludzie pracuja

Al

to prawda, ludzie na duzy +++

KotekPlotek
@Al

Tu i ja sie zgodze!

anon

Ciezko polecic prace w tej firmie. Brak stołówki.W ogóle zero socjalu poza kartą multi sport.Praca na 3 zmiany za nieadekwatne pieniądze.Jeśli wszystko jest ok to dostajesz 2700zł.Oczywiście kombinowanie z umowami podstawa plus premia..Podstawa to 1700zł.Tak tak 1700zł za 3 zmianu w 2019r. Do tego dochodzą dodatek nocny i premia.Ludzie bardzo różni.

@anon

Kwota, którą podałeś jest kwotą maksymalną do osiągnięcia w firmie TGL Poland? Ciekawi mnie, czy po upływie określonego czasu zdarzają się sytuacje, że pracodawca motywuje zatrudnionych pracowników poprzez ewentualne podwyżki wynagrodzeń bądź awanse na wyższe stanowiska? Ciekawi mnie, jak to w rzeczywistości wygląda.

Przecież (nie)wiesz
@Jakub

Nie motywuje. Co miesiąc dostawałem premię z tej "wyższej" półki. Gdy kończyła mi się umowa dostałem nową opiewającą na tą samą kwotę wynagrodzenia. Na pytanie o ewentualną podwyżkę lub zmianę stanowiska na bardziej płatne dowiedziałem się, że nie ma takiej możliwości i jedynie mogą zaproponować mi większą ilość nadgodzin w weekendy, żeby wyrobić większe premie.

marian
@anon

Jabol

Fatalne zarządzanie firmą. Zamiast zatrudnić ekspertów w dziale sprzedaży, kombinuje się z osobami, które do tego w ogóle nie nadają się. Byleby było taniej. A dzięki takim "oszczędnościom" firma kiepsko się rozwija.

@Jabol

Zatrudnianie osób, które się "w ogóle nie nadają" to tylko jeden przykład "fatalnego" zarządzania firmą, jak sam to określiłeś. Jakie inne sytuacje sprawiły/sprawiają, że tak negatywnie oceniasz kierowanie firmą?

Lol
@Jakub

Jest ich wiele, a widze, że ktoś w firmie sprytnie próbuje odwrócić kota ogonem ( Jakub), podejrzewam, ze na polecenie szefa..jak zawsze, typowa patologia w podejściu do pracownika wychodzi również tutaj..

@Lol

Podaj jakiś przykład sytuacji, które wzbudziły Twój niepokój podczas pracy w TGL Poland. A może można powiedzieć o tym miejscu również coś pozytywnego?

Czarnuch do Roboty

Generalnie powiem tak;) Firma TGL to POMYŁKA!!! lepiej zbierać puszki pod Magazynem ,lepiej na tym wyjdziesz:) Ludzie patrzą na Ciebie jak byś im matkę zabił.(BURDEL ZA KOMUNY)

aaaaaa

pracuje tam dwa miesiace .... i szczerze juz akcja za akcja.... atmosfera do (usunięte przez administratora) !!!! donoszenie ,rabanie dyupy kazdemu po kolei .... kierownistwo ok, szef raz widziany na oczy tylko dzien dobry i poszedl dalej.... kierownik moje dzialu ... mało wie co sie dzieje na swojej hali... jest niby brygadzista,ktory chyba sb sam nie radzi.... lub nie chce..... moze warto by bylo sie troche zainteresowac co jest powodem takiej a nie innej atmosfery.... nie dziwie się ,ze ludzie wam dziekuja po okresie probnym ....

Jeżeli lubisz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w dobodowce na korytarzu to ta robota jest dla ciebie. Gotowość na niskie zarobki i ciągle niezadowolenie szefostwa też się przyda. Żal (usunięte przez administratora) ściska...

Annonymous

Pracowałem w firmie 3 lata. Szef specyficzny, bardzo ekspresywny. Lubi przeciągać decyzje, ale mimo wszystko jak trzeba było wyjść wcześniej żeby coś załatwić lub nieoczekiwane sytuacje się pojawiały to był człowiekiem. Zarobki jak wszędzie, średnie ale dobrze wykonując swoją pracę moja wypłata 2x uległa zwiększeniu. Byłem pracownikiem biurowym więc na pewno byłem lepiej traktowany niż pracownik fizyczny na hali, jednak zdażyło się odchodzić od komputera by coś poprzenosić, np. dostawę z ciężarówki czy odkurzanie hali. Jednak to co sprawiło, że zrezygnowałem to brak organizacji i planowania. Bardzo dużo rzeczy robionych na ostatnią chwilę. Nawet te wymagające większego zainteresowania i pracy. Mimo wszystko firma dała mi duże doświadczenie zawodowe.

Jeremi

@bez komentarza Ja pozostawiłbym bez komentarza Twoja opinię. Normalna dobra firma dla chcących pracować!!

bez komentarza

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Szef to przykład nieokrzesanego gbura, który nie zna pojęcia szacunku względem pracowników. Księgowa nie lepsza. Praca obowiązkowo w godzinach nadliczbowych- niepłatnych. Jak chciało się je ''odebrać'' to nigdy nie był na to odpowiedni moment. O uznaniu i pochwałach można zapomnieć, nie wspominając o podwyżce. Pracownicy musieli dopominać się o wynagrodzenie. Dużo by pisać. Jednym słowem najgorszy pracodawca, jakiego spotkałem na swej drodze zawodowej. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie powinien zatrudniać ludzi, ponieważ nie zna pojęcia szacunku względem drugiego człowieka.

xyz

Praca za najniższą krajową, brak porządnego zaplecza socjalnego (jesz przy stanowisku pracy). Brak porządnej łazienki (jest na klatce schodowej). Praca ze szczurami i myszami. Nie polecam. Na dodatek pracownicy są okropni.

Zostaw merytoryczną opinię o TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o. - Plewiska

• Jak się pracuje w TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.?

TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.