TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.

Opinie o TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj w Ted Gifted - największej fabryce smyczy reklamowych w Europie! Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje? Obejrzyj prezentację o firmie i dołącz do #tedgiftedteam!

Zobacz film:
Krawcowa

Dzień dobry mam pytanie o warunki pracy w Plewiskach jako krawcowa, czy może ktoś napisać jak wygląda praca? Czy wypłaty są na czas? Czy trzeba robić nadgodziny?

@Ren

a wymagają go generalnie? albo ile ewentualnie więcej by płacili wtedy?

drukarz

jak wyglada praca na stanowisku drukarz/pomocnik drukarza?? ktos cos?

ARI
@AN

z tego co wiem to w porządku

Rysiek Nowy wpis

Dzień dobry. jest jeszcze dostępna oferta dla księgowego. Ma to być praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, czy w 100% stacjonarna? Nie próbowano już wprowadzać home office?

Irena

Hej, na których stanowiskach jest teraz przyznawana premia i za co tak konkretniej? Widziałam po wpisach, że ktoś kto pełni funkcje specjalisty ds. administracji, deklarował u siebie sama podstawę. Również jak pokazały mi się dawniejsze oferty dla drukarza czy księgowej to także o premiach niczego w nich nie zauważyłam.

Xxm Nowy wpis
@Irena

Pracowałam tam kiedyś. Dział administracji nie posiada czegoś takiego jak premia. Jest tylko uznaniowa na umowie, której nigdy nie było ????

Poszukujący

Widzę kilka ofert pracy. Czy poza podstawą firma daje możliwość uzyskania premii?

@Poszukujący

premie są. kilka miesiecy temu zacząłem i jest naprawde ok. fajni ludzie tu pracuja

ja miałam jasno powiedziane za co moge premie dostać i dostaje :) jak Ty nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia to idź rozmawiać z przełożonym, wyjaśni

Nowy wpis

@Paweł

Dzień dobry @Paweł, Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas i odpowiedziałeś na pytanie @Poszukujący. Cieszymy się że podoba Ci się praca w naszej firmie. Każda opinie jest dla nas bardzo ważna, ponieważ dzięki nim możemy nieustannie rozwijać naszą firmę. Raz jeszcze dziękujemy, pozdrawiamy zespół TGL

Czy nowo zatrudnione osoby w TGL Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Magdalena

Tak, jest taka możliwość :)

Franciszek
@Magdalena

Proszę o informację, ile etapów trwa rekrutacja i ile mogę zarobić, jako pomoc operatora? Chętnie też dowiem się, jak wygląda wdrożenie do pracy?

Nowy wpis

@Franciszek

Dzień dobry @Franciuszek. Uprzejmie przepraszamy, że nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie bezpośrednio po jego zadaniu. Poruszyłeś jednak wątek, który może być ważny dla innych użytkowników, za co dziękujemy. Rekrutacja na stanowisko pomoc operatora składa się z 3 etapów rekrutacji. Selekcji profili kandydatów, rozmowy telefonicznej i spotkania w siedzibie naszej firmy. Wdrożenie jest indywidualne dla każdego stanowiska, obejmuje pierwsze dni pracy pod okiem doświadczonego lidera. Dziękujemy za zdanie pytania. Mamy nadzieję, że w Twoim przypadku proces rekrutacji i dalsze losy zawodowe potoczyły się pomyślnie. Pozdrawiamy zespół TGL.

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator ds. Obsługi Zamówień oferowane przez firmę Ted Gifted - TGL Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Ada

Czy teraz rekrutacja sama w sobie jest może nieco bardziej „ostra”? zastanowiła mnie ta opinia z lutego, w której ktoś pisał o tym, że nie raz się zdarzało, że ludzie się dostali a jednak zbyt dobrze sobie nie radzili potem w pracy. jak obecnie zatem wygląda proces rekrutacyjny? Co na nim docelowo będzie weryfikowane? Szukają właśnie pomocy na produkcje z tego co widzę

REX
@Ada

ostatnio rozmawialem z kumplem z produkcji i podobno firma zrobila mega przeskok organizacyjny przez ostani okres. ja juz tam nie pracuje ale widac że dobre zmiany zrobiono. trzymam kciuki bo kilku dobrych znajomych ciagle u was pracuje

Czy faktycznie na każdym stanowisku premie są dostępne? Mam przed sobą ofertę dla specjalisty ds. administracji finansowej i w jej treści nie widzę by o premiach pisano. Występuje tylko ta fraza o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Nie wymagają też doświadczenia, więc w zasadzie ile maksymalnie można wynegocjować podstawy na początek?

MM

ja akurat premii nie mam ale mam dobrą podstawe

Meg

A czy ktoś pracowała w księgowości i może się wypowiedzieć ? Jaka atmosfera ?

@Meg

byłam na rozmowie i udalo sie porozmawiac z ksiegową. bardzo pozytywnie

@Anna

Hej, jest może przy tym szansa na jakiś szerszy opis tej całej rozmowy? po opisie ogłoszenia dla księgowej widzę, że bez doświadczenia czy też wykształcenia kierunkowego się nie obejdzie

Sabrina

Na księgowość też widziałam właśnie ofertę ale mnie to bardziej zainteresowała ta dla specjalisty ds. marketingu. Wymagają już dwóch lat stażu na podobnym stanowisku, to na rozmowie cos jeszcze jest sprawdzone czy to raczej formalna pogadanka już? po jakim czasie podpisze się umowę?

NoName

Byłam ciekawa kiedy rekrutacja się zakończy, ale jak widać nadal szukają. Nie dziwi mnie to absolutnie. Na rozmowie było sympatycznie, strasznie im zależało na pracowniku więc chcieli abym jeszcze w dniu w którym dzwoniłam z zapytaniem pojawiła się na rozmowie. No to było sympatycznie póki pani z którą rozmawiałam nie usłyszała że mam partnerkę, bo obie szyjemy i byśmy się zatrudniły. Firmie tak bardzo się nie pali najwyraźniej do zatrudniania, że wybrzydza niczym pięciolatek bo zabawka jest niebieska nie różowa. Przy kolejnym telefonie w którym powiedziałam że jestem chętna już nie było takiego entuzjazmu z drugiej strony. I nie chcę drogiej firmy martwić, ale niestety z takim podejściem raczej nie znajdziecie pracownika. Krawiectwo się przebranżowało, jest takie fast fashion że jak już ktoś lubi szycie to zajmuje się tym zwykle artystycznie, a artyści są z tęczowej strony. I serio z moich znajomych którzy szukają pracy potrafią siedzieć przy maszynie (z czego dwójka uszyła całe płaszcze męskie w dwa dni) byłabym w stanie zapełnić wam wszystkie 15 wakatów których nie macie. Straciliście na tym więcej niż ja. A to podobno ludzie nie chcą pracować, a ja tu widzę że to pracodawcy nie chcą zatrudniać.

lol
@NoName

Przecież to nie ma znaczenia czy ktoś jest tęczowy :) Nie spotkałem się z choćby cieniem podejrzenia że firma stygmatyzuje osoby (usunięte przez administratora). Tu chodzi o proste szycie, praca jest powtarzalna. Może dlatego, że masz ambicje artystyczne i fashion nie są zainteresowani?

Alex
@NoName

a moze poprostu rekrutacja przeciaga sie w czasie? ja dostalam pierwsza opowiedz dosyc pozno ale jestem z firma w kontakcie. chyba dobrym- to sie okaze :) dostalam odpowiedz ze ktos tam zaczyna wiec jestem dobrej mysli bo kolezanka tam pracuje i sobie jako tako chwali

@NoName

Miałam podobną sytuację. Wielokrotnie dzwoniłam do firmy,pisałam smsy. Pani z rekrutacji powiedziała mi ,że aby zaprosić mnie na rozmowę rekrutacyjną muszę wysłać e-maila z moimi danymi. Zrobiłam to bardzo szybko….mineło kilka miesięcy i żadnego odzewu ze strony firmy. Ogłoszenie które się powtarza od ok 2 lat brzmi: poszukujemy 15 osób do szycia ????Tak się zastanawiam czy z tą firmą jest coś nie tak? Dodam,że już wcześniej umawiałam się z nimi na rozmowę i też nic z tego nie wyszło,poprostu nie odezwali się. Ale ciągle szukają krawcowych ????Pozdrawiam

Edyta
@NoName

Tam ,,rekrutacja ,,się nie kończy. Ogłoszenie pracy krawcowej jest notorycznie wystawiane na różnych stronach od bardzo długiego czasu. I cały czas bez odzewu. Znajoma ma tą samą sytuację. Próbuje się umówić na rozmowę ale bez skutku.

@Edyta

A spełnia przy tym na pewno wszystkie wymagania? I jeszcze tylko jak z jej strony to wygląda? otrzymuje chociaż informacje zwrotna? Ma pewność, że CV dotarło?

Kilka ofert? w sumie racja teraz tu na forum widzę, ale wcześniej na takim portalu tylko jedna wisiała na specjalistę ds. administracji finansowej. czy ta oferta jest jakaś „pilniejsza” czy o co chodzi? niby nie widziałem oznaczenia od zaraz. Orientujecie się czemu kogoś teraz potrzebują? Czy to rozwój? i jeśli w opisie jest napisane, że kontakt będzie tylko z wybranymi to nie dowiem się ze odpadłem i dlaczego jeśli już?

Kacha

a napiszesz ile ona sama Ci zabrała tak w ogóle? jakieś zadanie było do rozwiązania czy cos? zastanawia mnie także ten brak odpowiedzi po prostu.

Jak wygląda rozmowa w Ted Gifted - TGL Poland Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 29 listopada pojawiło się ogłoszenie.

warrior

Jak można się b yło tego spodziewać ciągłe ogłoszenia na poszukiwanie grafików więc albo ludziom się tam nie podoba i odchodzą albo firma zwalnia ekipę za ekipą poszukując chyba jakiegoś ideału. KOlejna Karuzela ma którą trzeba uważać ? ?

@warrior

Skoro są ciągłe tzn., ze nikt się nie przyjmuje czy znikają na jakiś miesiąc wracają? A to nie poszerzanie zespołu czy coś? Ile miejsc obecnie w firmie jest na to stanowisko, wiadomo?

Grafik
@warrior

Nasz zespół rośnie i chyba dlatego ogłoszenie wisiało już kilka razy. Trzeba mieć do tej pracy konkretne umiejętności i nie każdemu zadania idą dobrze, więc było i tak że kogoś przyjęli, ale się nie sprawdził ????‍♂️

Patrycja

Czy ktoś może wypowiedzieć się o stażu na pomocnika produkcji - jakie zarobki , w jakich godzinach praca? Na jak długo umowa, 3 miesiące? Dziekuje

Aktualność

Zobacz film:

Olga
@Krawcowa

wynagrodzenie jest na czas. Nadgodzin nie trzeba robic ale jak ktos chętny to może zostac dluzej i sobie dorobić ponad nonrme wiec opcja jest super. jest fajna grupa osob wiec osobiscie POLECAM!

@Olga

Dziękuję za odp. A mam jeszcze pytanie ilu zmianowa praca?

Ala
@Krawcowa

krawcowe zatrudnione sa na 1 zmiane 6.00-14.00. istnieje mozliwosc elastycznych godzin pracy ( wszystko do ustalen indywidualnych)

Ren
@Krawcowa

Masz egzamin czeladniczy? Jeśli nie to szwaczka, nie krawcowa.

@Ren

a wymagają go generalnie? albo ile ewentualnie więcej by płacili wtedy?

Czy pracodawca zwraca cześć za dojazd do pracy?mieszkam dość daleko. Z góry dzieki za informacje

@Marek

Nie, koszt dojazdu pracownicy pokrywają w swoim zakresie ;)

myk

Tak jak wcześniej już ktoś napisał bardzo trafnie; na samym wstępie nie masz już dobrej opinii na pierwszym spotkaniu / przesłuchaniu - osoba rekrutująca dość niesympatyczna, żeby nie powiedzieć lekko prymitywna; czuć coś podejrzanego w powietrzu. Nie wiadomo do końca kogo szukają, bo wiadomości o firmie - oprócz jakichś mętnych oczywistości - są szczątkowe. W każdym razie pierwsze wrażenie niedobre - a tego nie przeskoczysz bo już masz jakieś nastawienie i trudno to później zmienić. Nie ma konkretów dotyczących finansów a oczywiście są wymagania co do godzin pracy i innych obowiązków. Kolejna firma jak widać na dzisiejszym rynku poligraficznym, nad którą trzeba się poważnie zastanowić pod kątem długofalowego zatrudnienia się. Lepiej dobrze przemyśleć, wypytać się i wszystko sprawdzić na wstępie, żeby nie być niemiło zaskoczonym.

Karol
@myk

czesc "myk" mozesz poddszielic sie na jakie dokaldnie stanowisko aplikowałeś/łaś? jakie pytania uważasz za niewplaściwe ktore zostały Tobie zadane? Moglbys podzielis sie jaka jest podstawa nazwania przez Ciebie rozmowy rekrutacyjnej "przesłuchaniem"? jakie pytania weglug Ciebie były zadawane a być nie powinny? na ile różniła sie ta rozmowa od innych jakie miałes/miałaś w innych firmach? Czy w kazdej firmie w ktorej miałeś/miałaś rozmowe rekrutacyjna na samej rozmowie miałes/miałąś podane poropozycje finansowe? Przy dzieleniu sie raczej negatywnymi odczuciami na temat Twojej rozmowy rekrutacyjnej w firmie warto podzielic sie konkretnymi informacjami ktore pozwolą lepiej zrozumiec Twoje zdanie i opinie. chyba ze były tez jakies pozytywne odczucia w trakcie rozmowy o ktorych nie piszesz? :) waże w tym wszystkim tez jest fakt jakiej pracy poszukujesz/poszukiwałes? Jakie pytania uważasz za właściwe do zadawania ? Podziel sie prosze tymi informacjami by móc lepiej zrozumiec Twoją cenną opinie

myk
@Karol

To rzeczywiście opinia tylko i wyłącznie o rozmowie kwalifikacyjnej a nie o firmie bo ta pewnie jest prężna i porządna i działa na rynku z powodzeniem więc nieuczciwe jest wypowiadanie się nie na temat i na wyrost. To mogą ocenić pracownicy. Natomiast jak pisałem - sama rozmowa była po prostu prymitywna. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś z HR-u nie potrafi zobaczyć potencjału pracownika i nie umie naprawdę realnie ocenić jego przydatności dla firmy to nie powinien wykonywać takiej pracy. Uczestniczyłem w życiu w wielu rozmowach o pracę w tym w potężnych koncernach - i standard takich spotkań był zawsze bardzo wysoki - łącznie z rzetelną odpowiedzią dlaczego ewentualna aplikacja nie została przyjęta. Chodzi o poziom i standard - dokładnie tylko o to, bo przecież mógłbym rzeczywiście nie nadawać się do pracy w danej firmie, więc nie mam żadnych pretensji. Pilnujcie poziomu rekrutujących bo przelecą Wam czasami wartościowi pracownicy na rynku i utracicie ich na rzecz konkurencji. To chyba dość oczywiste. Inna sprawa, że jakość pracowników na rynku pracy obniżyła, ale to trzeba czujnie wyłapać podczas rozmów. Ja osobiście czułem się pominięty i "odfajkowany", a to nie jest miłe wrażenie. Mimo wszystko szczerze pozdrawiam i życzę dobrych, fachowych nabytków na Wasze stanowiska pracy.

Ciekawy

Ciekawy 16.02.2021 13:09 Podzielcie się proszę jak wygląda obecnie praca na produkcji i ogólnie jaka atmosfera tam ponuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Szyszak
@Ciekawy

Atmosfera pracy średnia, wymagania średnie wynagrodzenia poniżej średniej na tym stanowisku.

Agi
@Szyszak

od kilku miesiecy atmosfera jest dużo lepsza. sporo fajnych osob sie pojawilo i to jest plus. Dla osob chętncyh i chcących sie rozwiajac opjawiły sie możliwości rozwoju wiec na pewno obecnie zmiany sa pozytywne.

Beata
@Agi

Potwierdzam, duzo zmian na duzy plus :)

Martyna
@Beata

niby dobrze co nie znaczy ze nie mogloby byc lepiej :)

Wanda
@Martyna

Ciekawa jestem dlaczego atmosfera się poprawiła? Odszedł ktoś niefajny czy o co chodzi?

drukarz

jak wyglada praca na stanowisku drukarz/pomocnik drukarza?? ktos cos?

AN
@drukarz

praca na 2 zmiany, jest ok

ARI
@AN

z tego co wiem to w porządku

Czy w TGL Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Szyszak

Tak

Mario

na produkcji ostatnio calkiem sporo spoko osob z Ukrainy. A w biurze to juz chyba przedstawiciel kazdego kraju byl :) ogolnie OK

Zostaw merytoryczną opinię o TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o. - Plewiska

• Jak się pracuje w TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.?

TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.