TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.

Opinie o TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.

Na jakie benefity można liczyć w TGL Poland Sp. z o.o.?

Szyszak

Premia uznaniowa w comiesięcznym rozliczeniu w zależności od jakości pracy. Możliwe wykupienie karty multisport. Premie okolicznościowe np. święta itp.

Ryszard
@Szyszak

Ile można dostać tej premii? Przy wydajnej pracy kilkaset zł czy bardziej tysiaka?

@Ryszard

Kilkaset złoty.

Igor

w pandemii było ciężko ale obecnie sytuacja jest calkiem OK. Jest multisport, sa premie regularne miesiecznne i jakies drobniejsze premie w zaleznosci od roznych wynikow - mniej lub bardziej jasnych ale OK :) w ostatnim czasie przyszlo do firmy calkiem sporo fajnych osob i to jest najwiekszy plus

MWW

piłkarzyki na stolówce! :)

Beata

Też jestem zainteresowana pracą jako krawcowa i interesuje mnie czy to praca na akord?

Olga
@Beata

pensja jest stala na umowe o prace ale sa rozne progi wynagrodzenia w zaleznosci tego jak komu idzie i jaka ma wydajnosc. W danym progu obowiazuje ogreslona norma. Im lepiej komus idzie tym wskakuje do wyzszej grupy.

Beata
@Olga

Potwierdzam. pensja na czas. dla chetnych mozliwosc dodatkowej pracy. w porządku koleżanki

Klaudiusz

Czy szefostwo szybko reaguje na konflikty w firmie? Macie ich dużo ?

@Klaudiusz

Szybka reakcja, a konfliktów raczej mało.

@Szyszak

potwierdam! najwiekszym problemem jest brak zgłąszania problemu :) jak sie cokolwiek pojawi to jest problem rozwiazywany . W wiekszosci bardzo ok

Wiecie może, czy w TGL Poland Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Mariusz

Tak, z tego co wiem to na kilku stanowiskach. Zarowno do biura jak i na produkcji.

Rafał
@Mariusz

Można liczyć na jakieś wynagrodzenie na tym stażu czy ten staż jest całkowicie bezpłatny?

Michu
@Rafał

staze sa tylko z wynagrodzeninem i to calkiem dobrym. Nie ma w firmie staży bezpłatnych. jezeli ktos "poczuje" prace i obie strony sa zadwoolone to zawsze sa opcje by zostac na stałe.

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator ds. Obsługi Zamówień oferowane przez firmę Ted Gifted - TGL Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Mario

Jakiej kultury, on nie zbudował tej firmy stosując kulturę, czy to w biznesie czy gdziekolwiek indziej.

Niiiieeennnaaa

Ale skandal, nie wiedziałam, że nadal tak jest w dużych miastach, na wsiach to jeszcze bym zrozumiała ale w Poznaniu ?

Adaś
@Niiiieeennnaaa

Tak niestety to wyglada (usunięte przez administratora) wiekszosc ludzi szuka prac, (usunięte przez administratora)zamiast wsparcia od szefa maja non stop wymagania i pretensje

Aleoszochidzi

Kto się zwalnia z kierownictwa?

Bartuś
@Aleoszochidzi

Chyba już wiesz co ?

Zoska

@Olo ale czemu zniszczeni psychicznie?

Romek

(usunięte przez administratora)wygląda wszystko ładnie ale tylko wygląda, jak się zacznie człowiek wgłębiać w panujące zasady i zależności to istna (usunięte przez administratora) zwłaszcza na produkcji, wszyscy niby mili a za plecami wylewają jad, jest bardzo fałszywa atmosfera,(usunięte przez administratora) praca w dziwnej atmosferze przypominającej cyrk monty python`a. Szczerze odradzam.

Fujar
@Romek

Czyli tak zwany standard u kazdego (usunięte przez administratora)ktory ma firme i nie interesuje go tworzenie czegos z czego mozna byc dumnym tylko maszynki do hajsu ?

Dzikabomba
@Fujar

Dokładnie tak

Bartek

Też byłem, atmosfera jak na przesłuchaniu, aż ma się dziwne przeczucie, że to dopiero początek czegoś nieprzyjemnego, że coś jest ukrywane, niedopowiedziane. Oczekiwania duże, pensja kiepska,

Jak się pracuje z ludźmi z TGL Poland Sp. z o.o.?

...

bez szalu ale OK. duzo lepiej jak wylecial koles z dzialu co nic nie robil tylko marudzil i sie(usunięte przez administratora)

AR

ja dostalem propozycje normalnego - FORMALNEGO odejscia z pelna wyplata wynagrodenia i okresu wypowiedznia. MEGA uczciwe podejscie mimo iz sutuacja jest bardzo trudna dla nas wszystkich

@AR

Tak ? Ciekawe, widzę, że wszystkie "pozytywne" komentarze są pisane przez tzw. "boty" Pana F. bo znam wszystkich w firmie i nikt nie dostał pełnego wypowiedzenia, było mówione, że dostaną ale na osobistej rozmowie z Prezesem F. okazało się, że nie ma pieniędzy ale wypowiedzenie jest.

Dcba

Tu się zgodzę, Marta jest jedna z gorszych osob w tej firmie

Barbra
@Dcba

Nieciekawie to miejsce wyglada

pierwszy raz jestem na tym portalu. zakonczylam przygode z ta firma i osobiscie NIE polece! ale ludziom na tym portalu chyba zawory puscily bo takie pomyje wylewaja. (usunięte przez administratora)

opinia
@ja

zapewne ta sama co wszystkich obgadywala za plecami i tylko sie zalila. chodzacy negatyw dla ktorego wszystko bylo nie tak... wszystko zle, zle , zle... dlatego mnie tez w tej firmiej juz nie ma

AaAaAaAa
@opinia

widzę, że dużo ludzi już tam nie ma.. naprawdę jest tak źle ?

Zzz
@AaAaAaAa

Naprawdę jest tak źle, a nawet gorzej, teraz jest sytuacja jak z przed kryzysu, nie podoba się ? jest 10 na twoje miejsce, oraj za niższą pensję albo papa

O

kosmita to nie bajkopisarz tylko bardziej świr na wiecznym "chaju". poszedl na chwile do biura ale stamtad tez go chyba juz przepedzili jak tylko zorientowali sie kto to :)

Kosmodron 3000

Ale to są chyba opinie o firmie a nie o pracownikach tak?

ok
@Kosmodron 3000

ok

kosmit
@ok

czy ktos wie czy to prawda ze "kosmita" bedac na wypowiedzeniu na L4 byl juz w innej pracy ? :) jezeli postanowil ciagnac wyplate z 2 robot na raz to jest gosc !! :D:D:D

czyli w sumie 6 jezeli prawda jest ze dodamy tgl, L4 i na budowie

o

to prawda ze Kosmita robi teraz jako motorniczy?

Xd

Napisał jakiś Dave. Sam się przedstaw jak taki odważny. Ja się przedstawię a później mnie z pracy wyrzucą

Roman
@Xd

Hahahaha, jaka szara masa, ale na produkcji niczego innego nie mozna sie spodziewac

Nowaja
@o

Prawda to że kosmita ludzi wozi ???? ma ktoś z nim jakiś kontak?

Srutututu

Dokładnie tak jak pisze moj przedmowca

EEEE

Idź z tym do sądu, to są groźby,

Romek
@EEEE

O ciekawe dlaczego usunięta opinia, ktoś tu pisał, że prezes mu groził, że pracy nie znajdzie, że Poznań mały itd. i to usunięte ? ciekawe...

Bartosz

Nie polecam, (usunięte przez administratora)brak wiedzy o firmie wszystko mu sie wydaje a wymagania jak w miedzynarodowej firmie, szkoda, (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) podejscie do czlowieka nabardzo niskim poziomie(usunięte przez administratora)

Grażyna

Oboje mają nas za nic, jak są opóźnienia to zawsze jest, że trzeba zrobić !

TRT

a nam sie milo pracuje mimo ostanich "turbulencji" :)

RR

Dla poszukujących pracy, Pan F. prowadzi kilka firm która są połączone w spółkę, min. BF Promotion do której teraz na pracuj pl. szuka ludzi do pracy oraz Wernix.(usunięte przez administratora)

Darius

@RR a to już od jakiego czasu czekacie na pensje?

AnitaOMT

firma bedac w ciezkiej sytuacji zaproponowala masie pracownikom prace w innej stabilnej i miedzynarodowej firmie! ale cześć nie chciała, wola bezrobocie !!! szok !! i szacun dla firmy za takie postepowanie

Stasia
@AnitaOMT

Sorry ale jak można mieć szacunek do kogoś kto pomimo zatrudniania na najniższej krajowej nie potrafi uczciwie, zgodnie z prawem rozstać się z pracownikami tylko chce jeszcze jak ostatni Janusz biznesu jeszcze ich WYDOIĆ!!! Zasada prosta prowadzisz biznes zatrudniasz określoną ilość ludzi to musisz mieć rezerwę na takie sytuacje. Trzeba było nie uciekać z podatków w klub sportowy i inne rzeczy. Niech rozstanie się z ludzmi z godnością i tak kombinował na zusach, warunkach pracy itp.

Stasia
@AnitaOMT

A prace to każdy sam może sobie poszukać. Co teraz w hr-owca będzie się bawił. Niech w tej trudnej sytuacji pomyśli o ludziach bo oni myśleli o nim przez ostatnich parę lat. Żeby na najniższej krajowej nie mieć na odprawy to świadczy o poziomie tego Pana. Takie korpo po polsku czyli żenada

Xd
@AnitaOMT

Może nie każdy ma możliwość dojazdu, nie każdemu pasuje praca zmianowa. Tym bardziej że ta firma która proponowali to (usunięte przez administratora). Każdy może tam iść bez jakiegoś głupiego polecenia z łaski

basia

moja rada: precz od dziada!

Zostaw merytoryczną opinię o TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o. - Plewiska

• Jak się pracuje w TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.?

TedGifted - TGL Poland Sp. z o.o.