Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 6452393805 REGON: 240310482 KRS: 0000252969

Adres: Wojciecha Korfantego 1 lok. XII, 41-608 Świętochłowice

Opinie o Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o.

Lenka

To czego takiego wymagają za ta najniższą? I o jakim stanowisku mówisz? Poza podstawą są chociaz jakieś premie?

To ogłoszenie dla piekarza na stronie piekarni jest cały czas aktualne? Bo jeśli tak, to ja jestem chętny na zatrudnienie. Chciałbym doprecyzować parę kwestii, szczególnie wynagrodzenia. Piszą, że jest ono atrakcyjne, ale to pojęcie dla każdego znaczy zupełnie co innego... Ten oferowany rozwój to na czym głównie polega, szkolenia?

Nowy wpis

Zapraszam do kontakty 518 892 124

Halina Nowy wpis

Czy punkt przy ul. Krupy w Piekarach Śląskich został już na stałe zamknięty czy jest przewidywane ponowne otwarcie?

Nowy wpis

@Halina

Zamknięte na stałe

Mery Nowy wpis

Hej, ta oferta dla sprzedawcy - ekspedientki wisi w necie, chętnie bym się zgłosiła. Tylko zastanawia mnie kwestia dojazdów, wspomnieli tam, że praca jest w sklepach firmowych na terenie miasta. Jak często zmienia się lokalizację? Jest szansa na pracę w jednym punkcie na stałe czy niezbyt?

Wojciech

Otwarto dziś nowy punkt w Zabrzu, przy ul. Gogola. Czy zespół jest już skompletowany, czy nadal można zgłaszać swoją kandydaturę? Mam na myśli głównie stanowisko pomocnika piekarza.

Agnieszka
@Wojciech

Dzień dobry szukamy piekarzy do oddziałów Tarnowskie Góry- Osada Jana, Zabrze Krakowska, Chorzów Ryszki. Siedziba Piekary Śląskie. Pozdrawiam

Sprzedawca

Dobrze

O doświadczenie

Widać obecnie, że na stanowisko Pomocnik Produkcji w Piekarni potrzebują kogoś przyjąć. Doświadczenie w piekarni mile widziane, ale ja akurat nie mam. Są tu więc na tyle fajni ludzie, że cierpliwie będą uczyć, co i jak robić?

Zapraszam do kontaktu. nr telefonu w ogłoszeniu Pozdrawiam

Witam Jakie są zarobki kasjera-sprzedawvy w piekarni Bindrich ?

Lidia
@Kasia

Właśnie też szukam informacji na ten temat i może dodam swoje pytania to ktoś całościowo odpowie. Mnie interesuje zmianowość. Czy praca ta jest zmianowa, a jeśli tak, to w jakich godzinach są zmiany? Czy to jest system tydzień/tydzień?

Halina

Ale szukają obecnie, tylko na sezon urlopowy, czy normalnie już do pracy na etat? Czy jak ludzie z urlopów wrócą to te nowe osoby będą zwolnione? Wiecie coś?

@Halina

Szukają na stałe i powiem Ci warto jestem pracownikiem wieloletnim na sklepie z dużym ruchem pracy jest spoko ale jest to potem adekwatne do wynagrodzenia. L4 wiadomo niemile widziane ale to chyba normalne

nasti
@Kasia

Niestety najniższe z możliwych. A obiecywane premie to jedna wielka fikcja.

@Edyta

Ej, to jak sie pracuje w takim sklepie z ruchem, to miesięcznie ile konkretnie można dostać? I dajcie info, jak wygląda pensja stała? I ile jest prowizji czy premii właśnie, gdy jest tak dużo klientów? Interesują mnie głównie konkretne stawki lub chociaż widełki.

@Kasia

Dzień dobry proszę aplikować wszystko można dowiedzieć się na rozmowie o pracę. Rekrutacja trwa. Pozdrawiam

Zawiedziony

Uwaga !!! Od dziś w Bindrich podwyżki na pieczywie i to aż o 0,40 gr ! Wszyscy będziemy do Biedronki chodzić kupywać . Śmiechu warte żeby duży chleb kosztował 9.90 a mała bułka 1.25

Obsługa

Dzień dobry,nie polecam,po podwyżce najniższej krajowej góra wysłała nam nowe kosmiczne progi na realizację premii nie do osiągnięcia ,więc tak właśnie załatwia się pracownika,czyli zarobek to najniższa krajowa.

@Obsługa

Jak to wpłynęło na motywację do roboty? Co tam jest do zrobienia tak na co dzień, i czy ktoś te normy jednak wyrabia?

Na jakie wsparcie w Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Marlenka

Cześć, napisze ktoś czy ta umowa o pracę na piekarza to jakoś na dłuższy okres jest? W ogłoszeniu nie napisali, a mnie interesuje na kilka lat albo nieokreślony, bez stresu co trzy miesiące czy coś, że nie przedłużą. Mam doświadczenie w zawodzie, pozdrawiam.

@Marlenka

Witam. Poszukujemy piekarzy z doświadczeniem na stałe. Umowa o pracę. Zapraszamy do kontaktu lub zgłoszenie CV na OLX.

Lenka

Czy w Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sprzedawca umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 29 maja na Praca.gov.pl.

Jest tylko rozwój i lepiej i naprawdę śmieszne skoro twierdzisz że upadek bliski. Nie znasz w takim razie w ogóle tej firmy. A skoro ktoś się zwalnia to robi to sam i wie co robi.

Witold

No to każdy ma swoje zdanie, jeden twierdzi, że upadek bliski, drugi odbija, że rozwój. Nikt nie napisał dlaczego tak uważa. Podasz jakieś przykłady rozwoju? I czy ten rozwój wpływa na warunki pracy, np. pensje?

@Witold

Sama definicja rozwoju wyjaśnia wszystko. Ktoś kto wypisuje bzdury o upadku chyba nie widzi nowo otwartych punktów to właśnie jest między innymi rozwój. Tyle w temacie. A jeżeli chodzi o nas pracowników zasady są jasne wypłata się zgadza zawsze na czas więc nic dodać nic ująć. Plus swietna nowa Pani Dyrektor.

@Anna

Dobre wieści ze wypłata jest na czas. A jej wysokość? Dobrze tutaj płacą? Sam rozwój to trochę za mało jak dla mnie, fajnie by było jakby w parze z nim szły jeszcze zarobki i możliwość awansu. Dasz znać jak jest?

Bardzo proszę nie rozśmieszaj mnie wszyscy czyli kto pupilki. Widzę, że jak zaczęły się pojawiać zasady i skończyła się samowolka to już problemy. Zanim się wypowiesz to najpierw spójrz obiektywnie. Moim prywatnym zdaniem Pani Iwona to konkretna kobieta która ma głowę na karku i wiedzę. Jak jesteś w porządku pracujesz i robisz swoje to nie ma problemu.

Przykro czytać takie bzdury. Najlepiej jest kogoś oceniać nie wiedzac nic i ukrywac się w internecie ... żałosne. Niektórzy w tej firmie osiągnęli pułap swoich możliwości i tyle. Przestało się sprawdzać to co było dotychczas. Firma prężnie się rozwija i zatrudnia w tej chwili kompetentne osoby zarządzające dużą firmą. Jeżeli się to komuś nie podoba to widocznie czas na zmiany. Pozdrawiam.

Witold

Napisano w zakładce praca, że przydałby się im ktoś do pracy, na stanowisko piekarza. Ktoś z wykształceniem kierunkowym w zawodzie cukiernika i piekarza, ale jak się jest bez doświadczenia, to mogą przyuczyć. Co to jednak w praktyce znaczy, jak napisali o atrakcyjnym wynagrodzeniu? To jakaś podstawa i premia, czy jak to wygląda w praktyce?

Edyta

Witam , zakupiliśmy dziś pączki w piekarni przy dworcu w Bytomiu, ponieważ Klimza ma konserwację pieca . Katastrofa rafaello - suchy 1 łyżeczka nadzienia, z wiśnią (chyba posmarowane sokiem w środku bo wiśni nie było)ale to szczegół . Pączki tak śmierdziały fryturą ze musiałam wypluć ! Właścicielu - jedz do Klimzy , kup paczka i zobacz jak powinien wyglądać i smakować !

Edyta

Czy nie koloryzujesz tego zbytnio? Bo to chyba trzeba byłoby być niezdrowym na umyśle kierownikiem, żeby przy klientach takie akcje odstawiać, przecież wiadomo, że to po opinii od razu by za ostro pojechało. ;) Może po prostu dość mocno zwróciła uwagę i zostało to przez Ciebie źle odebrane?

Edyta

Ciekawa mimo wszystko dalej jestem jak długo nie było tu rotacji w kierownictwie i ogólnie to ile im płacą?

Stały Klient Stroszek

Witam chciałem bardzo podziękować piekarzom za bardzo dobry chleb który jest wypiekany na miejscu,ostatnie czasy widać że się robią jakieś zmiany ekspedientki zrobiły się bardzo spięte,ale nadal są miłe i grzeczne gdzie rzadko w tych czasach spotkać. Coś dla kierownictwa dlaczego chleb zwykły jest w dwóch cenach ,czy jest różnica w składzie,bo to bardzo nie ładnie wygląda na półce,ja wiem że to "niby ten sam chleb" tylko wypiekany gdzie indziej.

Edyta

To jest takie tendencyjne pytanie czy serio się martwisz o to? Skąd masz tego typu informacje?

xyz

niestety jest to prawda.

@xyz

Jeśli faktycznie to prawda to na jakiej niby zasadzie to wygląda? Nikt by czegoś takiego wcześniej przypadkiem nie zgłosił?

Elżbieta

Dzień dobry chciała bym się podzielić opinia na temat pani pracującej w tej piekarnia a dokładnie w sklepie-piekarni Halemba.Przeprowadziłam się na Halembę pół roku temu i serce moje skradło pieczywo wypiekane przez Piekarza na tym sklepie natomiast dużym minus dla jednej z pań taka starsza, niska Pani ciemny blond włosy spięte do góry w kokon, kobieta nie wiem jak to zrobiła że do tej pory jeszcze tam pracuje nie ma pojęcia o tym co sprzedaje, nie bardzo wie jakie są składy pieczywa. A nie wspomnę o prędkości obsługi klienta myślę że tu przychodzą na myśl słowa ,,Te same ruchy dwa razy szybciej,, a i oczywiście zapomnij żeby o 6 rano kupić kanapkę do pracy jak ta pani jest rano sama. Polecam natomiast obsługę przez inne panie miłe, grzeczne zawsze uśmiechnięte. Może pora żeby szefostwo coś zmieniło. Pozdrawiam Ela

Roksana
@Elżbieta

O w końcu ktoś tu coś sensownego napisał nie na widzę robić zakupów u tej starej baby samym wyglądem straszy z za lady. Chodze bo mają dobre pieczywo koło 12.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o.