Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia

Świętochłowice

Opinie o Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia

adamusek 2011-04-06 00:24:33
Myślę że sam szef pan (usunięte przez administratora) jest ok ale jego kierownictwo w osobie pana(usunięte przez administratora) to beznadziejność,brak wykształcenia na to stanowisko i pozbywanie się ludzi którzy mu nie pasują.Nie polecam tej firmy ludziom którzy w swoim zawodzie pracują długo i go szanują.
mily 2012-03-26 14:07:46
(usunięte przez administratora) jestes cep i nierobol a nie piekarz
honesty and respect 2012-07-13 12:19:24
Macie racje fajna firma jeśli ktoś lubi pracować 7 dni w tygodniu za grosze i nie musi być szanowany przez pracodawce,który pracownika traktuje jak zło konieczne,a przestrzeganie praw pracownika niema miejsca gdyż kodeks pracy w tej firmie nie istnieje.Życzę powodzenia przyszłym pracownikom.
True and Pride 2012-09-06 11:18:02
Jeśli chodzi o moje zdanie to bardzo dobra firma z tradycjami,dobrymi zarobkami i dobrymi pracownikami. Praca przebiega w miłej atmosferze i według regulaminu pracy. Szef jak i zarząd oraz kierownictwo są bardzo wyrozumiali i w porządku. ,,POZDRAWIAM\\\'\\\' wszystkich tych co skrytykowali i zepsuli opinię tej firmy gdyż wykazali się brakiem doświadczenia w swych zawodach oraz totalną głupotą i brakiem szacunku dla pracowników, zarządu oraz kierownictwa tej firmy i pokierowali się kompleksami dla tej firmy chcąc się odgryśc za swoją nieudaną karierę tutaj. Pyrsk!
ktos 2012-09-06 14:41:27
W tej Firmie jest super miła załoga super wyroby a kierowczka jest najlepsza z [usunięte przez moderatora] idzie wszystko załatwic pozdrawiam wszystkich cukierników
Byly Pracownik 2012-09-10 23:08:03
Fajnie bylo by gdyby szefostwo dawalo umowe o prace a nie umowe zlecenie, gdyz nie ma zadnych przywilejow urlop co prawda daja ale 10dni platnego reszta bezplatna. Praca 7dni w tygodniu zarobki bardzo male 1300zl jak rodzine utrzymac? Ogromna niesprawiedliwosc za nadgodziny nie chca placic a zadaj Bog wie ile. NIE POLECAM NIKOMU
pracownik 2012-11-17 15:45:31
moim zdaniem jak pracownik pracuje w tej firmie to mu wszystko pasuje i warunki pracy i płacy a jak przychodzi do zwolnienia to już jest zemsta i jak zaszkodzić szefostwu ja tam pracuje już 12 lat i jak potrzebuję pomocy to nigdy mi nie odmówili jej zawsze szli na rękę. nasze szefostwo jest wyrozumiałe i też są ludźmi a temu co nie pasuje to niech sobie też założy tak dużą firmę i taki staż jak p. [usunięte przez moderatora] to zobaczymy jak sie będzie zachowywać i czy też podoła tak dużemu stresowi jacy stwarzają byli pracownicy. jest to świństwo....
POZDRAWIAM SZEFOSTWO I PRACOWNIKÓW Z DUŻYM STAŻEM
były pracownik 2012-11-17 16:25:32
Prawda jest taka że jak pracujesz i się nie odzywasz to szefostwo jest cudowne.Powiedz parę słów prawdy i nie pracujesz,bo bunt trzeba dusić w zarodku taka polityka firmy. Przykre ale prawdziwe. TRZEBA BYĆ UCZCIWYM TO NIE BĘDZIE STRESU.Życzę powodzenia
prawdomówny 2012-11-27 22:30:24
pracownik - 2012-11-17 15:45:31

moim zdaniem jak pracownik pracuje w tej firmie to mu wszystko pasuje i warunki pracy i płacy a jak przychodzi do zwolnienia to już jest zemsta i jak zaszkodzić szefostwu ja tam pracuje już 12 lat i jak potrzebuję pomocy to nigdy mi nie odmówili jej zawsze szli na rękę. nasze szefostwo jest wyrozumiałe i też są ludźmi a temu co nie pasuje to niech sobie też założy tak dużą firmę i taki staż jak p. [usunięte przez moderatora]to zobaczymy jak sie będzie zachowywać i czy też podoła tak dużemu stresowi jacy stwarzają byli pracownicy. jest to świństwo....

POZDRAWIAM SZEFOSTWO I PRACOWNIKÓW Z DUŻYM STAŻEM
1.moim zdaniem jak pracownik pracuje w tej firmie to mu wszystko pasuje i warunki pracy i płacy--bo zostaje wprowadzony naumyślnie w błąd
2. ja tam pracuje już 12 lat i jak potrzebuję pomocy to nigdy mi nie odmówili--samemu sobie nie idzie ;) (w trakcie studiów)
3. a temu co nie pasuje to niech sobie też założy tak dużą firmę i taki staż jak p. [usunięte przez moderatora]--dostać od ojca nie założyć (chyba swoją działalność to może każdy)
4.zobaczymy jak sie będzie zachowywać i czy też podoła tak dużemu stresowi-- jaki ma przez swoją prawą rękę ;)
5.wszyscy wiedzą o kim mowa, ale nie sam zainteresowany
6.pozdro dla dalej pracujących tych z dużym stażem i szacunek za wytrwałość
POZDRAWIAM MAJSTRA XD
ktos 2012-11-27 22:32:39
adamusek - 2011-04-06 00:24:33

Myślę że sam szef pan [usunięte przez moderatora] jest ok ale jego kierownictwo w osobie pana Jana to beznadziejność,brak wykształcenia na to stanowisko i pozbywanie się ludzi którzy mu nie pasują.Nie polecam tej firmy ludziom którzy w swoim zawodzie pracują długo i go szanują.
to wiecej nie mysl
Piekarzyk 2012-12-04 03:52:02
NORMALNE JAJA 12 LAT PRACUJESZ I CO Z TEGO MASZ? TO ZE NAPEWNO NIE UMISZ ROBIC BO TAK NAPEWNO BYS W TYM SYFIE NIE SIEDZIAL FIRME ZEŁOZYŁ P.[usunięte przez moderatora]? DOSTAŁ OD OJCA. POZATYM WOLNE ZA BAJE KIEDY BEDZIE WYBRANE W STYCZNIU? BO TERAZ LUDZI NIE MA KTO ZA 350ZŁ NA TYZIEN CO SZANUJE SIEBIE BEDZIE TAM PRACOWAL? KTOS KTO NIE POTRAFI TAK JAK KILKA OSÓB Z NIE BEDE WYMIENIAŁ. POZATYM W WPORZADKU NIE SA A NAEWNO NIE P.[usunięte przez moderatora] ;-(
świr 2013-01-14 22:14:07
Pani [usunięte przez moderatora]! To ma być kierowniczka? Potrafi tylko gnębić uczni i kłamać. UWAGA ZIOMALE! Nie szukajcie tu praktyki,bo ta baba Was wykonczy !!!!!!!!!
wściekły 2013-01-21 21:12:57
z jednym sie musze zgodzic..ze dobry nick sobie wybrałes,,świr,, a co do kapusiów to w firmie nie brakuje racjia ale nie [usunięte przez moderatora] sie do nich zalicza lecz siedlisko modliszek i konfidentów czyli sklep na hajduki 15,tam mozna wybierac w przedziale wiekowym 18-50 jak nie wiecej..[usunięte przez moderatora] a ty sie nie przejmuj tymi [usunięte przez moderatora] banda nierobów ino w [usunięte przez moderatora] umia grac i krasc a wine swojego niepowodzenia szukaja w innych
pr 2013-01-23 16:02:25
jestem tego samego zdania [usunięte przez moderatora] znam 7 lat i mnie nigdy nie zawiodła jest najlepsza kumpelą
pr 2013-01-31 12:42:09
Sam szef ani to cukiernik ani piekarz chodzi i opowiada jsk sie robilo a na bytomiu tata musial na maka wykladac.szefostwo w tej firmie to fajny duet pani [usunięte przez moderatora] to w normalnej firmie mila by stanowisko przy ksero albo ekspresie do kawy a nie dlugoletnie dobrze platne praktyki.moze nauczyla by sie szacunku jak by na takie stanowisko musiala naprawde zapracowac ale tak to jest jak wsxystko sie dostanie nie polecam nikomu brak szacunku do pracownikow kodes pracy to bajka no chyba ze w akcie desperacji
koniczyna98 2013-02-03 20:07:20
jak Kuba Bogu tak Bog Kubie nie umiecie szanowac pracy i najlepiej zwalac na szefostwo byscie sie do roboty wzieli to i zarobki by byly inne a co do piekarzy to z nich takie piekarze jak zemnie mechanik nie umia chleba upiec a [usunięte przez moderatora] jest oki umie zawalczyc o swoje i juz sie to nie podoba, najlepi zatrudnijcie sie na kopalni bo tam wasze miejsce
pracownik 2013-02-06 15:32:23
Pracuje w tej firmie bo ciezko o prace ale nikomu nie polecam[usunięte przez moderatora] i ludzi niekompetentnych na kierowniczych stanowiskach nie potrafiacych zarzadzac ludzmi. Atmosfera nieprzyjemna [usunięte przez moderatora] falszywa dwu licowa osoba bojąca się o stołek . Zarobki jak kto woli takie sobie nieadekwatne do wykonywanej pracy.Nie polecam nikomu
ktoś 2013-02-08 22:28:47
Monika to odpowiednia Osoba na odpowiednim stanowisku, fajnie, że jest naszą kierowniczką.
.pracownik 2013-02-09 15:45:33
Ludzie dajcie juz luz.co wy sie tak czepiacie tej firmy.nikt nikogo na sile nie trzyma.ja juz tam pracuje dluzszy czas i jestem zadowolony .wyluzujcie.i dajcie spokoj .
taki ktoś 2013-02-09 16:49:52
Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona. Szefostwo jest OK można sie dogadac i starają się isc na rekę. Pracuję legalnie, mam ubezpieczenie i wypłatę na czas. Jeśli komuś tak źle się robi to po co dalej tu pracuje - zwolnij się i poszukaj sobie innej roboty.
@@ 2013-02-09 17:38:06
zgadzam się z taki ktoś. Jak dla mnie ta firma jest OK. Poprzednio pracowałem w firmie po 12 godzin codziennie, co z tego ze szef obiecywał fajną wypłatę, jak przyszedł 10, to dostałem 500zł i później musiałem chodzić i się prosić o resztę i tak nigdy nie dostałem tyle ile mi obiecywano i do tego pracowalem [usunięto przez moderatora]
... 2013-02-09 19:27:02
ja uwazam ze ta firma jak i ludzie ktorzy tam pracuja sa ok. [usunięte przez moderatora] prawda ze atmosfera tam niebardzo.widac z komentarzy ze ktos poprostu zazdrosci .niestety sa ludzie i ludziska.
aniolek 2013-02-09 19:31:32
Ludzie nie sluchajcie tych obelg .ta firma. szefostwo jak i ludzie sa ok . A ktos poprostu zazdrosci.
... 2013-02-10 00:47:00
Firma Pochrzęst jest najlepszą jaką znam super miła atmosfera super piekarze super cukierniki a i oczywiście sprzątaczki bardzo miło nastawieni do pracy. Nasi kierowcy zawsze są na czas z towarem a ekspedientki robią wszystko żeby sprzedać nasze wypieki pozdrawiam wszystkich pracowników tej wspaniałej Firmy
pracownik 2013-02-10 08:48:18
Masz racje firma jest ok .szefa znam przeszlo 10 lat i zawsze idzie wszystko z nim zalatwic. Wyplaty na czas praca 8godzin to czego jeszcze chciec wiecej.
pracownica 2013-02-10 16:44:35
Pozdrawiam szefostwo i wszystkich współpracowników. Fajnie, że możemy razem pracować. Jesteście spoko.
@@21 2013-02-14 20:29:25
firma super cukiernicy oki gorzej z niektorymi ekspedientkami zwlaszcza na hajdukach same kierowniczki co jedna to madrzejsza te normalne to albo sie zwolnily albo zostaly przeniesione a szkoda
.... 2013-02-16 23:27:22
Pozdrawiam wszystkich pracujacych w firmie Pochrzest. .nie przejmujcie sie glupimi wpisami.nie warto.Kiedys wazna mi osoba powiedziala madra rzecz .JESZCzE SIE TAKi NIE URODZIL ZEBY WSZYSTKiM DOGODZIC
cuk 2013-02-16 23:31:47
Pozdrawiam p.Darka. Jest pan ok.
cukiernik 2013-02-17 12:21:44
Ja tez pozdrawiam Pana Darka takiego dobrego szefa to nigdzie nie znajdę
monia 2013-02-18 17:08:35
Masz racje kilkanascie lat temu bylam cicha ,ale ludzie tacy jak ty mnie zmienili. Pozdrawiam cie serdecznie.
ken 2013-02-18 20:03:03
Barbi dobrze napisalas .
biskup 2013-02-19 21:34:18
Drodzy forowicze gorzkie zale sa w niedziele o godzinie 16.00 wszystkim obecnym serdeczne bog zaplac.
bohun 2013-02-23 15:24:17
szkoda że tak tu smarujecie, nie zasłużyli
normalna firma, ludzie do pogadania, miło wspominam tam pracę
bolo 2013-03-03 10:49:42
Praca w tej firmie tak jak juz ktos tu pisal to akt desperacji totalny wielki balagan praca na cukierni wiarę ok za to na piekarni to bazę może dlatego że pracuje może dwóch piłkarzy zresztą reszta to z lapanki ogólną beznadziejna .odradzam.:)
. 2013-03-06 19:07:29
Bajzel to ty masz chyba w glowie.
bambi 2014-04-30 19:18:03
wydaje mi się, że niestety nie. Rotacje w firmie nie są tak duże, żeby mieli szukać pracowników w najblizszym czasie
nie jestem pracownikiem tej firmy 2014-12-14 22:09:49
Ludzie nie narzekajcie...jak Wam żle to idźcie pracować do kłosa tam dopiero dowiecie sie co to znaczy zero szacunku do pracownika tak ogólnie mówiąc....
Ja biore 2015-01-31 19:23:54
ja bym chcial sobie dorobic pare groszy do mojego kieszonkowego studenckiego - dobrze sie ucze i w ogole ale brakuje pieniazkow na jakies proste przyjenosci .przyjmowane sa osoby ktore chca pracowac na 1/4 etatu czy nie bardzo jest szansa na zatrudnienie takiej osoby w pochrzeście? pozdrawiam uzytkownikow
Krosem 2015-04-01 23:01:27
Dokładnie mam ten sam problem co kolega. Niestety nie wiem jak się zakończyła ta historia bo ja również szukałbym takiej dorywczej pracy w firmie Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia. Wiadomo, nie na jakimś wysokim stanowisku czy coś, ale jednak jako taki zwykły pomocnik typu podaj, przynieś, pozamiataj, nie wiecie czy potrzebują takich ludzi ?
danso 2016-05-07 20:12:11
Przy obsłudze klienta wielkich pieniędzy @kal nie zarobisz, może jakieś 1800 złotych netto plus premia.
Zostaw swoją opinię o Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia - Świętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia