Opinie o Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia w Świętochłowice

Kkk Nowy wpis

Witam Firmy Pochrzest niema od 1lipca 2021 pozd

Zuzanna Nowy wpis

ktoś kiedyś pisał, że jeśli chodzi o zgłaszane problemy to różnie to bywa... co to miało w sumie oznaczać? dzieją się tu w ogóle jakieś gorsze rzeczy czy raczej podczas pracy nie ma się za bardzo czym przejmować? jak kształtują się obecne stawki i czy są adekwatne do wykonywanej pracy?

Staromodny

Jako człowiek z wieloletnim doświadczeniem kierowniczym kompletnie nie rozumiem, dlaczego właściciel nie toleruje zwolnień lekarskich wśród pracowników młodocianych (nie wiem niestety, jak sytuacja ma się w stosunku do osób dorosłych), szczególnie w dobie (usunięte przez administratora) Uczniowie boją się wyrzucenia, w związku z czym do pracy przychodzą chorzy i skutkiem tego zarażają się wzajemnie,później członków swoich rodzin, a ci z kolei współpracowników w ich własnych firmach. Jeżeli ta sytuacja się powtórzy (zakładam, że tak, bo nastawienia pewnych ludzi nie da się zmienić), to zapewniam, że wystawię właścicielowi rachunek za straty, jakie swoją decyzją spowodował w mojej firmie. I nie będzie to rachunek z apteki za 250 PLN. Inną sprawą jest ustawiczne łamanie przez pracodawcę regulaminu dot. norm dźwigania przez młodocianych. Tutaj sprawa nadaje się do zgłoszenia w PIP, ale moim skromnym zdaniem lepszą metodą na opamiętanie się właściciela będzie nagłośnienie tematu w mediach.

Edward Nowy wpis
@Staromodny

Przecież w kodeks pracy jest wpisane, że pracownik może pójść na płatne zwolnienie lekarskie. No chyba, że jest na umowie zleceniu. Wiesz jakie umowy tam obowiazują? Bo może to jest problemem?

Arek Nowy wpis
@Edward

Umowy są normalne, chyba na czas określony.

Czy w Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Różnie to bywa.

Brałeś udział w rekrutacji do Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dziunio

@krist Niestety mylisz się. Aktualnie wszędzie brakuje ludzi do pracy!

nie jestem pracownikiem tej firmy

Ludzie nie narzekajcie...jak Wam żle to idźcie pracować do kłosa tam dopiero dowiecie sie co to znaczy zero szacunku do pracownika tak ogólnie mówiąc....

krist
@nie jestem pracownikiem tej firmy

To wina ludzi, jak pozwalają się traktować jak szmaty to dobrze im tak ,to nie te czasy ze roboty nie było teraz dobry fachowiec bez problemu znajdzie robotę i to szef będzie miał problem i zastanowi się dwa razy zanim fachowca żle potraktuje (mowa tu o fachowcach,nie pomocnikach )

Aneta

Dobrze napisane @klientka, jest wielu różnych ludzi, którzy lepiej lub gorzej sprawdzają się w jakiejś pracy. Jednak stanowisko ekspedientki to wizytówka Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia i zawsze powinna być chociaż próba starania się o jak najlepszą obsługę, a jeśli jej nie ma to pracodawca powinien o tym wiedzieć.

@Aneta

Żeby mieć najlepszą obsługę to trzeba jej najlepiej zapłacić !

Grzegorz

Firma ma bardzo dobrą opinię więc i praca jest z pewnością dobra. Czy to jest powód milczenia?

@Grzegorz

W Chorzowie,Świetochłowicach zawsze widzę ogłoszenia że potrzebują cukierników,ekspedientki itp.Dobra firma gdzie są godziwe warunki i zarobki nie ogłasza się ,tylko w kadrach jest sterta CV i to ludzie czekają na taka pracę a nie na odwrót ,ale to moje zdanie,mogę się mylić .

klientka

Niektórzy klienci może nie zdają sobie sprawy że czasami sami swoim zachowaniem doprowadzają do tego że ekspedientka jest zniechęcona . Powinni też zrozumieć że do zadań ekspedientki nie należy tylko obsługa klienta . Zamówienia,wykładanie towaru , przyjmowanie dostaw , sprzątanie i wiele innych rzeczy jest na ich głowie a klient narzeka że musi ta chwile dłużej postać w kolejce

Renia
@klientka

Dokładnie, niektórzy klienci przychodzą się...."wyżyć"..

@Renia

Renia, czy pracujesz w Piekarni & Cukierni Pochrzęst jako ekspedientka? Jeśli tak, to zechcij proszę napisać tu swoje doświadczenia, jakie masz związane z pracą w tej firmie. Co należy do Twoich obowiązków i czy jest może zapotrzebowanie na więcej osób?

@klientka

To niech szef zatrudni więcej ekspedientek i płaci więcej niż najniższa krajowa.

nomvseaoewvru

Ciekawe czy na piekarni pracuje jeszcze taka niewyparzona (usunięte przez administratora)- cukierniczka chyba,nie pamiętam jak jej było na imię ale miała tak (usunięte przez administratora)niewyparzoną (usunięte przez administratora)że trzeba byłoby jej tam wsadzić obuwie by ją zamknęła.Btw. nie pozdrawiam(usunięte przez administratora) z piekarni,brud smród i ubóstwo,dobrze że pracowałem tam tylko chwilę bo taki (usunięte przez administratora) jak jest u Pochrzęsta to nie ma nigdzie indziej.Sam szef - jak najbardziej wporządku tylko że pracownicy to (usunięte przez administratora)Po tylu latach warto się temu przyjrzeć bo na to są paragrafy

Aneta

@Renia, wątek relacji z klientami były już na forum Pochrzęstu poruszany, a wiecie coś może na temat aktualnych ofert pracy? Może coś się zwolniło i ktoś mógłby ubiegać się o stanowisko ekspedientki?

Nick001

Szkoda ze ludzie piszą tylko te złe opinie. Bo przez jedną czy dwie osoby psuje opinie całej firmy a jak wiadomo nie każdy pracownik jest zły. Tym bardziej że jest parę punktów sklepu Pochrzest a opinie idą na każde z nich. I każdy odpowiada za siebie a nie osoby pracujące w innym ich punkcie. Pozdrawiam

Mira

Tak dobrze się w firmie pracuje , że nie ma chętnych do pisania na forum?

Aneta

Niekiedy każdy z pracowników ma gorsze dni @stałaklientkakslepu, jeśli takie zachowanie bardzo komuś nie odpowiada może warto zgłosić je wyżej? Często pracodawcy nie zdają sobie z zachowania swoich pracowników podczas zmian sprawy. Warto również przekierować kogoś na to forum, żeby mógł przeczytać opinie innych.

Stała klientka sklepu

Jestem stałym klientem sklepu " Pochrzęst " , uwielbiam kupować tam pieczywo - jest pyszne , ale niestety jedna z pań sprzedających w sklepie jest bardzo nieuprzejma, nie odpowiada na " dzień dobry ", zawsze obsługa jest u niej nie miła - zachowuje się tak jakby była w pracy za karę , a klientów traktuje z góry ! Powiem szczerze, że każdy ma gorsze dni, ale ta Pani ma je chyba codziennie . Robię tam zakupy od 5 lat i jeszcze nie spotkałam się z miłą obsługą tej Pani ... zawsze pokazuje że jest najważniejsza,bo stoi za ladą , a klient jest nikim !

Aneta

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia? Pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia.

danso

Przy obsłudze klienta wielkich pieniędzy @kal nie zarobisz, może jakieś 1800 złotych netto plus premia.

Krosem

Dokładnie mam ten sam problem co kolega. Niestety nie wiem jak się zakończyła ta historia bo ja również szukałbym takiej dorywczej pracy w firmie Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia. Wiadomo, nie na jakimś wysokim stanowisku czy coś, ale jednak jako taki zwykły pomocnik typu podaj, przynieś, pozamiataj, nie wiecie czy potrzebują takich ludzi ?

Ja biore

ja bym chcial sobie dorobic pare groszy do mojego kieszonkowego studenckiego - dobrze sie ucze i w ogole ale brakuje pieniazkow na jakies proste przyjenosci .przyjmowane sa osoby ktore chca pracowac na 1/4 etatu czy nie bardzo jest szansa na zatrudnienie takiej osoby w pochrzeście? pozdrawiam uzytkownikow

bambi

wydaje mi się, że niestety nie. Rotacje w firmie nie są tak duże, żeby mieli szukać pracowników w najblizszym czasie

Zostaw merytoryczną opinię o Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pochrzęst Piekarnia & Cukiernia
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Hajduki 15
    41-600 Świętochłowice