Opinie o TKM Projekt Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TKM Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TKM Projekt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TKM Projekt Sp. z o.o. w Wrocław

Mietek Nowy wpis

Pojawił się anons z robotą na umowę o pracę dla szwaczki- krawcowej. Tylko, że nic więcej tam nie napisano. Żona, choć też krawcowa ma podstawy samej 3600 zł netto. Tu idzie tyle, albo więcej, zarobić bez premii i nadgodzin?

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma TKM Projekt Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Konstruktor? Jakie wrażenia?

Nick Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Pacownik Nowy wpis

A ja bardzo polecam TKM jako pracodawce. Po pierwsze bardzo fajna atmosfera wśród pracowników. Zdążają się spięcia między ludźmi wiadomo ale zawsze rozchodzi się to po kościach i dalej wszyscy normalnie współpracują. Jak potrzeba pomocy to każdy pomoże, podpowie, doradzi. Jeszcze nie widziałem aby ktoś został na lodzie z jakimś problemem. Często są też imprezy firmowe gdzie przy piwie można pogadać na luźne tematy. Kolejna kwestia to realizowane projekty - nie ma mowy o nudzie. Maszyny projektowane i produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Ciągle coś nowego, ostatnio dużo robotyki. Można bardzo dużo się nauczyć. Podczas uruchomień zawsze wychodzą jakieś kwiatki potrzebne są przeróbki albo zmiany jak to w maszynach. Praca przez to jest wymagająca i stresująca ale daje dużo satysfakcji tym bardziej, że maszyny idą do jakiegoś dużego korpo i produkują rzeczy znane z półek sklepowych. Szefostwo fajne, da się dogadać, umowa o pracę jest i pensja na czas. Mogliby popracować na zarządzaniem bo wkrada się chaos zwłaszcza przed odbiorami. Są też minusy jak wszędzie. Ale ja nie narzekam!

Wanda

Chciałam przejrzeć oferty pracy do tej firmy, ale widzę, że nic aktualnie nie ma. Mimo wszystko pomyślałam, że może zapytam jeszcze tutaj, może wy wiecie coś więcej. Być może firma TKM nie opublikowała wszystkiego. Czy na pewno nie szukają pracowników? Pozdrawiam.

He he
@Wanda

Nic tu ciekawego nie będzie. Robią jakieś małe nieciekawe rzeczy za półdarma i z tego wiadomo jaka będzie wypłata. Słabo.

Tomasz - TKM Projekt
@He he

@He he - bardzo mnie dziwi Twoja opinia. Podpisałeś się jako nasz pracownik, może przez pomyłkę ? Jeśli u nas pracujesz to jestem przekonany, że nie napisałbyś o naszych maszynach "małe nieciekawe rzeczy". Od 20 lat realizujemy innowacyjne projekty pod indywidualne potrzeby naszych klientów: stacje i linie montażowe, cele zrobotyzowane i tym podobne rozwiązania dla globalnych klientów. Zespół liczy ponad 30 osób. Napisałeś/Napisałaś , że robimy "za półdarma". Dziękuję ! Potwierdzam, że urządzenia produkcji TKM Projekt mają przystępną cenę ! Osoby chętne do podjęcia pracy gorąco zachęcam do przesłania CV. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz TKM Projekt

Tomasz - TKM Projekt
@Wanda

Dzień dobry Wando, przepraszam, że nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie do tej pory. Niestety nie korzystamy na bieżąco z tego portalu do komunikowania się w sprawie pracy czy wymiany opinii. Preferuję osobistą rozmowę z pracownikami, jak również z kandydatami. Chętnie porozmawiam z Tobą, prześlij proszę CV. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz

Firma TKM Projekt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o TKM Projekt Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TKM Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TKM Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TKM Projekt Sp. z o.o.?

TKM Projekt Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Pawłowicka 79
    51-250 Wrocław