Netmove Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Netmove Sp. z o.o.

Aktualność

Wiemy, co jest najlepsze dla Twojego e-sklepu.
Dzięki opracowaniu indywidualnej strategii Google Ads udało się nam zbudować szeroki zasięg kampanii, który następnie przełożył się na wysokie zainteresowanie promowanymi produktami.

• ✅ Współpraca w ramach pakietu Optimum już po niespełna 4 miesiącach przyniosła naszemu klientowi doskonałe efekty sprzedażowe.

• ✅ Łączna liczba kliknięć w reklamę wyniosła 19,4 tys.

• ✅ Średni koszt pojedynczego kliknięcia na przestrzeni współpracy wyniósł 36 groszy.

• ✅ Łączna kwota inwestycji w kampanię Ads była na poziomie 6 910 zł.

• ✅ Liczba transakcji, które zostały dokonane po kliknięciu użytkowników w reklamę wyniosła 323.

• ✅ Średnia wartość produktów zamówionych z kampanii Google Ads to 3 171 zł.

• ✅ Przychody osiągnięte dzięki Google Ads wyniosły ponad 1 mln zł.

• ✅ Zwrot nakładów z inwestycji (ROAS) osiągnął poziom 14 820%!

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ewa Senk

Pracownik firmy - Specjalistka ds. Marketingu i wsparcia Sprzedaży

25.05.2023 12:05

Czym zajmuje się Państwa firma?

Ewa Senkikona wywiad

Nasza agencja już od ponad 15 lat wspiera firmy z różnych branż w zakresie marketingu w internecie, aby mogły one w pełni zrealizować swój potencjał. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych (SEO) - prowadzimy niemal 400 aktywnych projektów, z czego 99% to klienci e-commerce. Oferujemy kompleksowe wsparcie w generowaniu wyższej sprzedaży i optymalizacji współczynnika konwersji. Prowadzimy także kampanie z zakresu performance marketingu: Google Ads, Allegro Ads i Facebook Ads. Pomagamy zbudować przewagę konkurencyjną na najpopularniejszych marketplace’ach, m.in. Allegro.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Ewa Senkikona wywiad

Branża e-commerce należy do jednej z najprężniej rozwijających się branż, mimo licznych, napotykanych trudności, takich jak: trwająca w Ukrainie wojna, czy też wysoka inflacja. Jednak – jak wskazuje raport strategy& „Perspektywy rozwoju rynku e-commerce w Polsce 2018- 2027” - pojawianie się na rynku coraz to nowych konkurentów, zwiększa zarówno jego atrakcyjność jak i dalsze perspektywy wzrostu. Rynek e-commerce w Polsce może mieć przed sobą silne zwyżki przez następne 5 lat. Jako agencja, świadcząca usługi z zakresu e-commerce, mierzymy się na co dzień z dużą branżową konkurencyjnością. Dzięki temu jesteśmy ‘zmuszeni’ trzymać rękę na pulsie, dbając o to, aby jakość naszych produktów, a przede wszystkim- jakość obsługi klientów - były zawsze na najwyższym poziomie. Najgorzej stanąć w miejscu!

W jakich miastach Państwo działacie?

Ewa Senkikona wywiad

Biorąc pod uwagę dynamikę naszej branży oraz fakt, że pracujemy z najlepszymi specjalistami z całej Polski, zdecydowaliśmy się na model funkcjonowania firmy w trybie hybrydowym. Biura posiadamy obecnie w dwóch lokalizacjach: Łodzi i Katowicach. Pozostała część zespołu pracuje zdalnie choćby z Warszawy, Krakowa czy Trójmiasta, ale też z mniejszych miejscowości.

Jak prezentuje się struktura Państwa firmy?

Ewa Senkikona wywiad

W Netmove obecnie jest zatrudnionych powyżej 30 osób. Najbardziej rozbudowany dział – z racji świadczonych usług- to dział e-commerce. Składa się on ze specjalistek i specjalistów SEO/ SEM, osób obsługujących marketplace’y, odpowiedzialnych za analizę strony pod kątem UX oraz ekspertów od mediów społecznościowych. Każdy pracownik działu ma bezpośredni kontakt z klientem i czuwa nad jego kampanią na każdym etapie jej realizacji. W swojej strukturze mamy również zespół copywriterów i link builderów, zespół marketingu, no i last but not least- zespoły przedstawicieli handlowych.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Ewa Senkikona wywiad

W ostatnim kwartale rozszerzyliśmy nasze działania z zakresu e-commerce o audyt strony pod kątem UX oraz o współpracę w ramach programów afiliacyjnych. Wciąż też zwiększa się liczba obsługiwanych przez nas projektów. Nasi obecni klienci decydują się na wyższe pakiety lub ich pogłębienie o dodatkowe usługi z naszego portfolio. Dlatego tak ważne jest, aby współpracowali z nami najlepsi przedstawiciele branży. Pracownicy Netmove to osoby posiadające wąską, specjalistyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce. Nasz zespół planujemy w najbliższym czasie powiększyć o: Specjalistę ds. SEO, Specjalistę ds. Sprzedaży (oddział Katowice), Specjalistę ds. Sprzedaży (oddział Łódź).

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Ewa Senkikona wywiad

Każdej nowo zatrudnionej osobie gwarantujemy kompleksowy onboarding. O jego kolejne etapy dbają specjaliści, stojący na czele poszczególnych działów. Ponadto, przeprowadzamy szkolenia dotyczące: procesów obsługi, oferowanych produktów i trendów obowiązujących na rynku. Każdy z pracowników dostaje do swojej dyspozycji sprzęt do pracy:Macbook oraz telefon. Może również skorzystać z dodatkowych usług oferowanych przez agencję, takich jak: pakiet medyczny, program Multisport czy też ubezpieczenie. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą, dotyczącą e-commerce, z pozostałymi pracownikami. W Netmove lubimy pracować zespołowo - każdy z pracowników może mieć wkład w rozwój usług z naszego portfolio, uczestniczyć w organizowanych webinarach i usprawniać procesy obowiązujące w firmie.

anonimowy_klient

Współpracujemy z firmą Netmove od 2016 roku, obsługując dwie nasze strony internetowe. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i ciągłe dążenie do poprawy wyników sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Z perspektywy czasu, widzimy, że inwestycja w usługi Netmove była jednym z najlepszych kroków, jakie mogliśmy podjąć. Dzięki efektywnym strategiom SEO i Google Ads, zyskaliśmy nie tylko większą widoczność w wyszukiwarkach, ale również wzrost liczby klientów i większy przychód. Warto również zaznaczyć, że Netmove dba o to, aby nasze strony były zgodne z najnowszymi wymogami i standardami, dzięki czemu nie musimy obawiać się ewentualnych kar ze strony Google czy problemów związanych z optymalizacją.

Dla mnie ok, terminowo, konkretnie, bez "będzie Pani zadowolona". Polecam dla tych co oczekują wyników a nie owijania w bawełnę. Branża - sklep meblowy

@Anna

Pani Anno, dziękujemy za pozytywną opinię i również liczymy na dalszą współpracę :)

Świetna atmosfera pracy. Zarobki są Ok :):) Pani Prezes jest wspaniałą osobą bardzo empatyczną i pomocną w każdej kwestii a jednocześnie bardzo kompetentną. Jednym słowem zna się na swojej pracy. W pracy nie ma zbędnego ciśnienia ponieważ każdy wie co należy do jego obowiązków. Dziewczyny Ewa i Aniela zawsze stoją na wysokości zadania i można na nie liczyć. Nie ma spięć tak jak to bywa w innych firmach między działami, każdy ewidentnie gra do tej samej bramki co przenosi się na efekty dla klientów. Jeżeli ktoś szuka fajnej pracy, gdzie może dużo się nauczyć i fajnie zarobić przy okazji bez zbędnych stresów to gorąco polecam firmę Netmove :)

Aktualność
Liczne i niejasne ograniczenia reklamowe potrafią spędzać sen z powiek. Dlatego razem z WhitePress postaramy się odpowiedzieć na pytanie:
Jak przetrwać w świecie pełnym restrykcji reklamowych?
Jesteś ciekawa/ciekawy, jakie ograniczenia mogą dotyczyć Twojej branży i jak w ich kontekście prowadzić skuteczne działania reklamowe?
❗Zapisz się na nasz webinar, który już 15 czerwca o godzinie 11:00!
✍️ https://netmove.pl/darmowy-webinar/

Aktualność
Przekonaj się, że czas to sprzymierzeniec SEO!
Spójrz na przykład naszego klienta z branży medycznej

Po ponad roku równoległych działań SEO i Google Ads, w marcu 2023 wartość transakcji pochodzących z ruchu organicznego przewyższyła wartość transakcji pochodzących z reklam płatnych w wyszukiwarce Google.

Monia Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmę rzetelna i sprawna pomoc. A dodatkowo przemiłe osoby tam pracujące. Polecam z całego serca.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Netmove Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży B2B | E-commerce.
Kamil Stoch

Bardzo dobra firma, solidna. Kulturalni współpracownicy oraz ludzie posiadający więdzę.

Mateusz Kozłowski

W firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Wypłaty są terminowe. Ludzie z ogromną wiedzą jak i bardzo zgrana ekipa polecam.

richi35

Super firma szybka i profesjonalna. Polecam

Agnieszka Pow

Polecam w 100%. Wynagrodzenie na czas, przełożeni mają bardzo dużo doświadczenia i wiedzę i chętnie się z nią dzielą :)

Adam Krajewski

Szczere i uczciwe podejście do kwestii pozycjonowania. Pan Rafał i Kacper pomogli mi realnie ocenić stosunek możliwości do budżetu i obrać sensowny kierunek działań.

mareek

Byłem na rozmowie o pracę, rozmowa przebiegła bezproblemowo, bardzo mili rekrutujący, polecam każdemu

Współpraca ok.

Agata

Polecam pracę w Netmove. Miła, bezstresowa atmosfera. Ekipa bardzo elastyczna, pomocna, kulturalna.

Daria

Gorąco polecam współpracę z Netmove. W firmie panuje świetna atmosfera. Przełożeni mają ogromną wiedzą, którą zdecydowanie chcą się dzielić i są bardzo wyrozumiali :) Na duży plus oceniam też dobre stawki, wynagrodzenie zawsze na czas i różnorodność projektów. Polecam!

Sylwia

Polecam firmę Netmove. Przyjemna atmosfera pracy, terminowe wypłaty, ciekawe projekty.

Magdalena S.

Z czystym sumieniem pozostawiam pozytywną ocenę. Doceniam podejście do mojego e-sklepu i prowadzone kampanie Google Ads. Również cieszę się, że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc specjalisty i konsultację. Pozdrawiam cały zespół.

anonimowy_klient

Paul

We have been selling high quality furniture trough the Internet since 2012. At first, we did not plan to cooperate with any interactive agency, but we came across positive opinions about Netmove on the web, so we decided to give a cooperation a try. The first time we used the services of this company was a few years ago. At first, we wanted to optimize the page a bit to make it more visible in search engines. Over time, however, small single jobs turned into permanent cooperations, and we put all of our online advertisement matters into Netmove hands. Thanks to this company, we have not only gained new customers, but also been able to expand our offer and its range. The Netmove crew are real professionals who provide comprehensive advertising services for companies. A huge advantage is the smooth communication with the company, their commitment and the quality of the provided services. The experts from the agency always consider the clients needs and try to meet his expectations. Our fruitful cooperation with Netmove can be only called satisfying. With full responsibility we can recommend the services of Netmove to both small and large companies.

@Paul

Paul, thank you for your comment and we continue working!

@Anna

klient

polecam

@klient

a za co konkretnie?

Krzysztofa U.

NETMOVE – NIE POLECAM!!! Przestrzegam! Byłam klientką przez rok. Nie wierzę dobrym opiniom tej firmy dodanym w google (łatwo można dostrzec, że po każdej złej od niezadowolonego klienta natychmiast pojawia się seria dobrych w odstępach co godzinę lub krócej) Dostarczane przez nich treści copywriterskie były na tak żenująco niskim poziomie merytorycznym, z mnóstwem błędów stylistycznych, interpunkcyjnych i nie nadawały się do opublikowania na stronie. Poprawiałam te teksty praktycznie za każdym razem godzinami, bo było mi wstyd na myśl, że będą to czytać moi klienci. W końcu otrzymałam od nich tekst łudząco podobny do artykułu z innego bloga (załączam do własnej oceny): (usunięte przez administratora) Dla mnie to szczyt przegięcia. Gdybym dodała ten tekst na stronie, mogłabym narazić się na posądzenie o plagiat. Kiedy zwróciłam się o wyjaśnienie tej niedopuszczalnej sytuacji - totalnie mnie zlekceważyli. Taki żenujący poziom reprezentuje firma. Nigdy więcej nie chcę mieć z NETMOVE nic wspólnego i radzę omijać tę firmę szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Netmove Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Netmove Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netmove Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netmove Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Netmove Sp. z o.o.