Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.

Ksenia Nowy wpis

Cześć. mnie tak jak poprzednia osobę ciekawi na podstawie często są konkretnie ustalane zarobki grafika kreatywnego. Prócz tego chce się dowiedzieć jak konkretnie przebiega teraz proces rekrutacyjny, piszą, że to forma zdalna. ile etapów, czy jest zdanko i po jakim czasie zazwyczaj całość się już domyka?

Grażyna Nowy wpis

Cześć, w ogłoszenie dla Specjalisty ds. rozwoju e-commerce pojawiła się fraza dotycząca premii przypadającej za wyjście przed szereg czy też ogólne zaangażowanie. Macie jakieś przykłady sytuacji, w których faktycznie do tego doszło? Często przyznają nagrody?

Koko Nowy wpis
@Grażyna

Jak chcesz zbierać laury i nagrody to nie w tej firmie. Wyścig szczurów. O premie trzeba walczyć.im wiecej sie starasz tym gorzej lubia cie współpracy. sa chek listy gdzie wpisujecie co robicie kazdego dnia. Clik claki mierzące każde twoje zadanie i jego czas co do minuty.chyba starczy żeby Ci odradzić:)

Inez Nowy wpis

Grafik kreatywny widziałam, że może mieć przyznane widełki placowe liczone od 5,500 do 7,500 zł. te 2,000 zł różnicy z czego mogą wynikać? jest to tylko kwota podstawy czy jednak jakieś premie jeszcze się na to składają?

Zastanawiam się czy przy e-commerce nie ma teraz jakiejś rotacji? parę miesięcy temu ktoś pytał o stanowisko dla specjalisty a teraz widzę ze była oferta na 3 stanowiska w tym zakresie. ciekawi mnie jak prowizje tu wyglądają, bo piszą, że doceniają zaangażowanie, osiągnięcia i wyjście przed szereg, tylko w jakiej formie?

Jaka aktualna stawka na stanowisku Specjalistki ds. IT jest? Nie wiem czemu, ale ogłoszenie nie wyświetla mi żadnych widełek, no i nawet bardziej od kwoty interesuje mnie to, jak jest przyznawana. Czy każdy ma indywidualnie jakoś to wyliczane, np. na podstawie doświadczenia? Czy to nie ma wpływu akurat? Bo ja to dopiero pierwsze kroki stawiam.

Po jakim czasie od zatrudnienia miałbym umowę o pracę na stałe? W ofercie pracy dla Specjalisty ds. IT nadmieniono o takiej formie zatrudnienia, a także stabilnej i długotrwałej współpracy. Czy zarobki również sprawiają, że chcę się tu dłużej pracować?

Jak szefostwo w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o. traktuje ludzi?

KeriG

Pracowałem 5 lat, wymieniłbym kilka osób zajmujących stanowiska kierownicze ale ogólnie jest to dość dobre miejsce pracy. Ta firma się zmienia na lepsze. Ciężko jest się wykazac. Znajomi i dobre kumple robią karierę. Tak czy siak ciężko trafić lepiej.

Jest teraz aktywne ogłoszenie dla specjalisty ds. e-commerce, być może dowiem się czegoś o aktualnych warunkach? Zależałoby mi na pracy hybrydowej, czy firma umożliwia taki tryb? Czytam o elastycznych godzinach pracy, to może i co do miejsca też są skłonni iść na rękę. I czy da się uzyskać budżet szkoleniowy po okresie próbnym? Chciałabym w przyszłości rozwijać się w branży, a to chyba najlepszy sposób.

Hanka

Czy odnośnie rozmów cokolwiek się zmieniło? Raczej dalej są takie jak opisywano? Właśnie od tygodnia jest dostępna oferta dla video content creatora. Wiem ze już z 5 osób się zgłosiło i także myślę o aplikacji. Co sadzicie? Jest tu ktoś kto pracował i by ocenił? Jak się zarabia?

Kamila

To ja tylko dopytam o samą rozmowę rekrutacyjną? O co pytali? I czy podczas tego spotkania w biurze było jakieś zadanie rekrutacyjne?? Ile w sumie trwało to spotkanie?

@Kamila

Nie pamietam już całego przebiegu, wiadomo element rozmowy w j. angielskim (specyfikacja stanowiska) + rozmowa na temat elementów z CV. Nic nadzwyczajnego, ale bardzo na luzie :).

Czy w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Olga

Hej! Przychodzę tutaj z pytaniem o pracę w dziale kadr. Znalazłam ogłoszenie i bardzo mi się ono podoba, nie ma tam jednak dwóch ważnych dla mnie rzeczy. Czy jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej? Jakie są widełki wynagrodzenia? Proszę, dajcie znać, szkoda byłoby się rozczarować na rozmowie i zmarnować czas.

Odpowiedź
@Olga

W ogłoszeniu na platformie (usunięte przez administratora)widniała informacja o preferowanym, stacjonarnym modelu współpracy :)

Rozczarowana

Nie polecam tej pracy. Na rozmowie przedstawiają inne obowiązki, a po zatrudnieniu pracownik wykonuje zupełnie coś innego.

Beata
@Rozczarowana

Ale to jakieś mega duże różnice? Zakres obowiązków nie jest na umowie zapisany? Poza tym co z resztą warunków pracy, zarobki i rodzaj umowy taki, jak obiecali? W ogóle warto tu pod względem zarobkowym się zgłaszać?

kol
@Rozczarowana

o jakim stanowisku mowa ?

Pila
@Beata

Niestety nie kazdy dostaje zakres obowiazkow w tej firmie, nie wiem jak bylo z osoba, ktora pisala te opinie. Mimo przedstawionych obowiazkow na pracownika zrzuca sie mnostwo innych czynnosci do wykonania, ktore nie zawsze sa zwiazane z objetym stanowiskiem. Warunki przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej raczej pokrywaja sie z tym co sie dostaje, jesli chodzi o zarobki, to proponuja nizsze stawki, niz te o ktore pyta osoba rekrutowana i proponuja, ze wyrownaja to po okresie probnym lub kilku miesiacach. Niestety jednak nie pokrywa sie to dokladnie z prawda po tym okresie probnym. Podczas rekrutacji dostaje sie takze informacje, ze na stanowisku mozna otrzymam premie, a potem okazuje sie, ze premii nie ma, a jesli juz jest to zaczyna sie festiwal czepialstwa, zeby tylko przez przypadek zbyt wiele osob tej premii nie dostalo. Juz nie bede wspominac o ogolne czepianie sie o wszystko i obrazanie sie na swoich pracownikow. Jesli w ogloszeniu pojawia sie informacja o tym, ze proponuja umowe o prace, to taka umowe sie dostaje. Generalnie firma jest ok dla osob, ktore dopiero co skonczyly szkole/studia i chca zaczac pracowac w biurze, ale na dluzszy czas nie polecam.

Czy w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

MG

Dominika
@MG

Super. Jesteś w stanie napisać na jakie zarobki można tu liczyć? Będę wdzięczna.

Co dzieje sie w ksiegowosci, ze wciaz szukaja glownej ksiegowej i ksiegowej?

Beata

Musi się od razu coś dziać? Może nie mają zbyt dobrych kandydatów?

Gb

Aplikowałem przez pracuj.pl to nawet nie otwarto aplikacji. W ten sposób można szukać w nieskończoność.

Mikołaj

Lepiej żebyś nie wiedział ????????

Ktoś

Firma porażka, mam tu na myślli halę produkcyjną drukarni Piga, na mieście bilbordy, praca w Piga"lekka praca na produkcji" system 3 zmianowy za śmieszne pieniądze! Kierownictwo takie lojalne, że po zakończonej nocnej zmianie informuje, że już nie przychodzisz do pracy. Ciągła rotacja, nie ma się co dziwić. Latem gorąco na hali produkcyjnej jak w piekle, nie ma klimy, warunki dramat, do tego hitowa szatnia pracownicza, koedukacyjna. Nie polecam!

Pnda
@Ktoś

Problemem są ludzie zarządzający produkcją i sposób traktowania ludzi. Nikt nie potrafi docenić pracy ,jest tylko... rób więcej więcej a i tak nie zadowolisz nikogo. Nie ma co liczyć na rozwój tam.

Dawid
@Pnda

Jest tam trochę osób z większym stażem, czy rotacja jest duża i ludzie szybko uciekają?

@Dawid

Rotacja umiarkowana, świetne środowisko pracy, kultura organizacyjna i ludzie tworzą klimat, który sprzyja temu, aby w Drukarnii Piga zostać na długo.

@Dawid

Rotacja ogromną, wystarczy co e a tygodnie przeglądać ogłoszenia, teraz na 3 stanowiska szukają i najważniejsze...zatrudniają swoich czyt.znajomych,rodzinę itd

Edyta

No a co w tym w sumie złego jeśli by zatrudniali? Skoro ktoś dobrze wykonuje swoją pracę i przy tym jest możliwa o utrzymania fajna atmosfera to w czym problem? Już wolałabym chyba tak, niż trafić na leniwego i naburmuszonego pracownika, ale co kto woli. ;p

Bezsens
@Ktoś

Co

@Bezsens

Na którą część tak reagujesz?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.?

76SexyMatilde

nie.

@76SexyMatilde

Nie? :( A po czym tak sądzisz?

Pracowałam w drukarni piga rok . Na początku było wszystko ok...z Panią zarządzająca, była w super kontakcie do czasu gdy nie odeszła.... Pojawiła się Pani (usunięte przez administratora), która chyba wzięła sobie swoje stanowisko bardzo poważnie do siebie, bo wzięła mnie na rozmowę, czy będę na każde jej skinienie ,na każdy telefon i częściej niż dotychczas...mówię że nie bardzo (usunięte przez administratora)a i tak już dawałam z siebie wszystko, a ona na to że potrzebuję konkretnej informacji ,bo potrzebuje osobę 100% dyspozycyjna ,no chyba ze połamie obie nogi to będzie zrozumiałe że nie przyjdę do pracy . Kilka dni po rozmowie , Pani pytała mnie czy obsłużę jej jeszcze mieszkanie ,a ja na to że raczej nie bo szukam innej pracy ,więc kazała oddać wszystkie rzeczy. Taka praca to dla osoby bez dzietnej o silnej psychice ,I zdrwa musi być bo ja nawet z gorączka chodziłam do pracy , bo nie było osoby na moje zastępstwo. Nie polecam

Edyta

Lol, ja rozumiem że dla kogoś praca i wyniki naprawdę mogą być ważne no ale nie róbmy już sobie jaj. Ciekawa jestem czy choć trochę było jej wstyd za to wszystko. Ogólnie to się teraz tak zastanawiam czy jakbyś wszystko robiła na skinienie to byś dostała jakąś premię chociaż czy coś? Ciekawe...

Bez znaczenia

Były pracownik- spokojniejszy pracownik...już tłumaczę własną perspektywę z poziomu pracownika produkcji:): - współpracownicy to w większości wspaniali ludzie - hala ( w sumie dwie) małej wielkości, ale to nie jest jakiś mega problem,nikt raczej nie wpada na nikogo - szatnia...bez komentarza chyba Ogólnie warunki nie są jakieś katastrofalne czy mocno rażące, nie. Ta rotacja jest chyba najgorsza, źle świadczy o firmie niestety choć zapewne nie wszyscy się zgodzą bo przecież " ludzie to nieroby,najlepiej by leżeli i pachnieli i najlepiej jakby miliony wpadały na konto". Są też tacy,to fakt. Jednak skupmy się na tych "normalnych" wyznajacych zasadę handlu wymiennego na zasadzie : ja wykonuje swoją pracę a w zamian dostaje wynagrodzenie, które jest dla mnie ok ponieważ zgodziłem się na takie a nie inne warunki. Problem jest jeden, jest nim zarzadzanie- w szczególności ludźmi, dialog, wzajemny szacunek - ta gałąź firmy jest słaba i utrudnia rozwój firmy. Myślę ,że warto by było zainwestować w jakieś szkolenia ,lub terapię psychologiczna - nie chce tu nikogo obrażać. Żeby zarządzać trzeba być silnym psychicznie, nie reagować impulsywnie, mieć zawsze kontrolę nad powierzonymi zadaniami a nie wyrzucać swoje wewnętrzne niedoskonałości i problemy. Nie wolno traktować ludzi niższym stopniem jak kogoś na kim można wyładować swoje kompleksy by okazać wyższość. Takie zachowania uderzają w godność człowieka. Sytuację w których zaczynasz się zastanawiać czy Twój rozmówca ma rozdwojenie jaźni są dziwne. Zaczynasz się zastanawiać czy faktycznie cena która psychicznie płacisz za fajna pracę jest tego warta ... Nie robię z nikogo potwora, to można wypracować, można się nauczyć. Jest XXI wiek ,ludzie są świadomi i coraz bardziej szanują siebie, takie zachowania były dawno temu i dawno temu zdawały egzamin... Jest XXI wiek, podstawa dobrze działających firm jest wzajemna komunikacja, są dobre relacje. Bez tego masz pracowników którzy przed przyjsciem do pracy zastanawiają się " ciekawe co ktoś dziś odwali" ,a warto jest mieć stałych ludzi którzy oprócz pracy oddadzą cząstkę siebie i firmie odejdą zmartwienia typu rotacja, wieczne szkolenia itp...to proste, wręcz banalne, traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany - ot cała filozofia. Piga, życzę dalszego rozwoju jako firma na każdym szczeblu i wielu sukcesów. Dbaj o tych którzy Cię tworzą, jesteście jak jeden organizm ,każdy jest zależny od siebie. Życzę prawdziwej synergii,a sobie miejsca w którym ją stworzę z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia Piga. PL Sp. z o.o.