Umowa o pracę5 500-7 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie spójnego wizerunku materiałów graficznych.
  • Ścisła współpraca z Działem Rozwoju i Marketingu.
  • Projektowanie kreatywne i adaptacja projektów graficznych.
  • Tworzenie materiałów dla sieci sprzedaży Grupy Piga.
  • Projektowanie layoutów stron i sklepów dla Grupy Piga.
  • Aktywny udział w tworzeniu identyfikacji wizualnej marki.
  • Tworzenie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań graficznych.
  • Odpowiedzialność za koncepcję i najwyższy poziom wizualny realizowanych projektów.
  • Opracowywanie wizualnej i funkcjonalnej koncepcji kreatywnych projektów.
  • Zachowanie spójności graficznej projektów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z grafiką i projektowaniem (potwierdzone własnym portfolio).
  • Doskonała znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign, Lightroom).
  • Znajomość programów FIGMA lub Adobe XD.
  • Znajomość zagadnień związanych z typografią.
  • Nieszablonowe myślenie, wysokie poczucie designu, estetyki oraz śledzenie aktualnych trendów graficznych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność, zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Terminowość i rzetelność w realizacji zadań.
  • Umiejętności fotograficzne/filmowe będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w luźnej atmosferze
  • Udział w rozwojowych projektach oraz wpływ na tworzenie nowego portfolio produktowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Pracę stacjonarną w naszym biurze w Tychach w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość samodzielnego projektowania, zależnie od posiadanych umiejętności
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1