Opinie o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Stary

Dobry do momentu sprzedaży aparatu. Później niepoliczalne sytuacje przez które audiolog nie mógł dojechać na umówioną wizytę. Ludzie godzinami czekają i odchodzą z niczym Zmieniono lokalizację w Bydgoszczy bez informacji na stronie internetowej i w starej lokalizacji. Stanowczo nie polecam.

Toksyczny

Wszedłem z czystej ciekawości, zainteresowany profilem firmy, która złożyła mi ofertę pracy. Zaglądam i "co ja pacze". Patatajnia? Toksyczna firma? Menedżerowie, którzy starają się zniszczyć pracownika? Nie wiem, jak jest w Łodzi, ale w Krakowie byłem już w paru projektach pod niejednym menedżerem i mogę co nieco napisać. 1. Toksyczna firma? Co to znaczy? Że zatruwa życie? Ta firma jest jedną z najlepiej ocenianych przez pracowników pod względem balansu życie prywatne - praca. Atmosfera jest znakomita; zawsze spotykałem się z przyjaznym nastawieniem zarówno ze strony kierownictwa, jak i kolegów (z zespołu i z innych zespołów). 2. Patatajstwo - jasne. Jak jesteś nierobem, trafisz do zespołu nierobów i będziesz robił "małpią" robotę - powtarzalną, nudną i nierozwojową. Ale nawet z takiego dołka zawsze masz szansę wyjść. Wystarczy chcieć i pracować, a nie przeglądać fejsa ze słuchawkami na uszach. 3. Menedżerowie, którzy tłamszą ludzi - no to jest bajka nie z tej ziemi. Każdy menedżer odpowiada za swoich pracowników i wyniki ich pracy. Atakowanie pracownika w jakikolwiek sposób raczej nie wpłynie dobrze na jego rezultaty, prawda? Więc po co miałby to robić? Toż to strzał w kolano, obniżenie morale swoich zespołów i same kłopoty: albo trzeba będzie rekrutować nowych ludzi i wdrażać ich, albo wymienić cały zespół. Banalne kłamstwo i nawet nieprzemyślane. Już niejednokrotnie zastanawiałem się nad zmianą firmy, przejściem do konkurencji lub zmianą profilu z telecom IT na coś innego. Jednak znakomita atmosfera, dobre warunki socjalne oraz naprawdę rozwojowa praca zatrzymały mnie do tej pory. Menedżerowie mają dużą autonomię w nadawaniu podwyżek i awansów i chociaż wszystko musi być klepnięte, to administracja działa bardzo sprawnie. Nie z wszystkimi aspektami szwedzkiej kultury się zgadzam, ale z ich kulturą pracy - całkowicie. Jeśli nie ma się problemu z wdrożeniem w tryby pracy korporacji i człowiek jest pracowity - można pracować w K///, mieć z tego dobry pieniądz, rozwój osobisty i satysfakcję.

Z perspektywy czasu

Już od dawna nie jestem pracownikiem Kinetic, ale ostatnio - przy okazji kolejnej podwyżki u obecnego pracodawcy - zebrało mi się na wspominki. Nadal nie jestem w stanie zrozumieć skąd koljene tytuły jednego z najlepszych pracodawców na rynku... - benefity nie są jakieś ponad przeciętne - multisport, opieka zdrowotna, dofinansowanie wczasów, ubezpieczenie na życie... to już jest raczej standard w korporacjach. Owszem, fajne są 13-stki (jeśli wyniki są dobre i jeśli przełożony dobrze Cię oceni...), ale za to nie licz na podwyżkę. U innego pracodawcy ową sznajderową 13-stkę albo wyrobisz wyższą stawką miesięczną albo podwyżkami w ciągu roku. - kolorowe ściany i ogólnie ładne biuro - ładny wystrój nie pomoże mi przy spłacie kredytu i nie zapewni funduszy na utrzymanie dzieci - szkolenia - o zewnętrznych szkoleniach zapomnij, chcecsz robić certyfikat - tylko na własną rękę. A wewnętrzne? Ciągle te same, prowadzone przez wewnętrznych trenerów... ogólne forma, treść i jakość pozostawiają wiele do życzenia, ale obowiazkowo musisz co roku zmarnować czas i nerwy na kilka z nich - zakres obowiązków - zdecydowanie za dużo! Co roku ktoś trafiał do szpitala z powodu przepracowania lub nerwicy, omdlenia w pracy z przemęczenia, ciągły stres i gonienie w piętkę - stawki - zdecydowanie poniżej przeciętnej - dobrze zarabiają tylko managerowie. Szeregowi pracownicy dostają stawki zazwyczaj z dolnej granicy widełek. Standardowa stawka to 5500-7700 brutto - nie ważne ile znasz języków i jak dobrze.

Talmus

Pracowałem jako technik medyczny. Moim zadaniem było równie organizowanie szkoken dla lekarzy. Byłam bardzo zadowolona. Mogę tylko polecić. Jeżeli ktoś chce pracować w medycynie ale z innowacjami to jak najbardziej polecam. Moje zarobki były powyżej warszawskiej normy. Kierownictwo pełne pasji i dobrego podejścia. Jestem na zwolnieniu macierzyński ale jak będę mogla to wrócę do pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Towaroznastwo

Ja pracuję w tej firmie od ładnych paru lat i to co czytam to szok kto z kim sypia i dlaczego robicie (usunięte przez administratora) z tej firmy jakoś nie przypominam sobie żebym spała z szefem więc wypraszam sobie takie sugestię co do dziewczyn w tej firmie i trochę szacunku proszę....po drugie kontrole były nie raz i firma dalej prosperuje więc kto tu kogo (usunięte przez administratora) chyba te osoby co to piszą wprowadzają w błąd tych co to czytają...po trzecie jak patrzę jak niektórzy pracują w tej firmie to w życiu nie dałabym im takiej pensji jaką mają bo oczywiście każdy chciałby zarobić a się nie narobić więc zacznijcie uczciwie pracować a nie (usunięte przez administratora) obrabiać każdemu to wtedy może odechce się wam wymyślać jak w tej firmie źle albo znajdźcie inną pracę z tego co mi wiadomo nikt tu na siłę nikogo nie trzyma... bo chyba jeszcze nie spotkałam osoby zadowolonej w 100% z miejsca swojej pracy, tylko postawcie się na miejscu pracodawcy czy pozwolilibyście sobie na (usunięte przez administratora)a jak niektórzy robili może mały rachunek sumienia...wy odbębnicie 8 godzin i macie wywalone a jak ktoś prowadzi własną działalność pracuję 24h i za wszystko odpowiada żebyśmy mieli za co zrobić zakupy ale wy macie na to wywalone bo szef wam każe wam coś zrobić, każdy ma obowiązki swoje i trzeba je wykonywać za to przecież dostajemy wynagrodzenie więc nie gadajcie głupot i jeszcze jakiś mobbing...następnie z tego co widzę to właściciel pozwalniał turków więc chyba jakoś "turcy się nie utrzymują" w tej firmie zostają osoby które chcą pracować i robią to sumiennie a nie takie które patrzą aby tylko nie robić ale zarobić. Ja po tylu latach mam dobrą opinię o tej firmie każdy miewa gorsze dni nikt nie jest idealny..z właścicielem zawsze można się dogadać tylko jak da palec to każdy chce całą rękę a jak nie da ręki to już jest zły ludzie nie tędy droga... jak mam problem to zawsze mówię otwarcie a nie obrabiam (usunięte przez administratora) więc jak macie problem to idźcie i pogadajcie...a co do jedzenia to ja przynoszę i jem co mi się podoba i szef nie ma problemu jest tolerancyjny i nigdy mi nie zabronił jeść czegoś co oni nie mogą....jak mamy więcej pracy i zostajemy po godzinach czasem się zdarzy do sam kupuje jedzenie i woła nas żebyśmy zjedli. Ja po tylu latach nie mam zastrzeżeń i pracuje mi się tu dobrze bo z tego co wiem i się orientowałam to polscy szefowie dużo gorzej traktują pracowników i nie zawsze pracuje się legalnie na umowę o pracę a tu nie ma problemu. Więc jak my będziemy w porządku to myślę że zmienicie opinię niestety ale taka prawda...

Zweryfikowany

do centrum słuchu i mowy trafiłem z przypadku. Szukali technika medycznego zatem podjąłem się tej wspaniałej pracy. CSm to piękne marmury, problem tylko w tym że sprzętu nei ma do badań słuchu, więc o co tu chodzi. Pielęgniarka krzycyz że nie ma papieru taletowego bo firma oszczędza, w szpitalu trzzeba zabierać swój o czym wszystkim pacjentom leżących mówię. Poza tym jeżeli ktoś chce się rozwijać to nie w centrum słuchu i mowy. Polecam Kinetic tam jest papier i miła atmosfera pracy i cały sprzęt mają na którym można robić badania słuchu.

Terasiński

Witam, pracowałam przez kilka lat w dziale obsługi działu szpachli i farb. Kierownik bardzo nie miły nawet nie monie można kawy wypić. Ani palić papierosów. Jeżeli ktoś chce nie pracować to nie polecam, tu trzeba pracować, także ten........................

Zwolnienia

Wszyscy mówili o zwolnieniach do których nie doszło. To wszystko to tylko straszenie które mnie denerwuje. Wszyscy mówią o kryzysie i o tym że bedzie mniej pracy. Co pis zrobił z tymi przedsiębiorcami. Ok więc mówię o co chodzi. Kolega polecił mi Pracę w bioacoustic wiem że to nie Kinetic ale prawie jak K. Pracowałem w Bioacoustic i narobiłem bardzo dużo zdjęć ich patentów i próbowałem ukraśc ich produkt jako że pracuje dla tych złodzieji Instytutu fizjologii i filozofii słuchu w Warszawie. Oni to cymbały którzy nic nie robią, Grają w warcaby zklientem nie mówiąc już o tych obelkach. Pref Skarżyński w swojej niezawisłości chciał mnie zbeszcześcić i dał mi zadanie ztrudnienia się w tym Maglu bioacoustic co wieszają ręczniki. No i zrobiłem zdjecia magla a potem skarżyński powiedział coś ty co to gdzie to? a Ja no ten magiel co Pan chciał to prasowania ubrań. Wtedy wszedł Piotrek skarżyński i powiedział że on chce na lewo kupić dla CSIM jakieś implanty. No to myślę uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu grubo. WIęc porobiłem tych zdjęć jeszcze trochę w Bioacoustic tego magla kagla zrobić ale wszedł jakiś koleś i mnie zwolnił. Jakaś banda oszustów w tym Centrum suchu i wymowy, a praca w bioacoustic super Ppolecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Polecenie

Pracowałam w kinetic dwa lata. Wymagania rosną pensja też. Pracowałam w norweskim spółce córce kinetic noxa as. Wyjazdy konferencje na najwyższym poziomie. Jedyny minus to rozlana mleko w postaci mało widziałem rodziny. Ale cena zawsze jest to zapłaty. Kierownictwo bardzo szczere i wydajne. Piotr Tyszka świetny kierownik. Co chwilę prowadzone badania kliniczne. Ogromne pieniądze lokowane w rozwój produktu. Jedyne xo mi się nie podobało to dostęp do siłowni dwa razy w tygodniu. Powinno być co najmniej trzy razy. Polecam dla ludzi bez rodziny. Bardzo rozwojową firmą praca w kilku spółkach które zajmują się czymś nowym bardzo odwiedzające doznanie.

Ubezpieczenia

W branży od 2006 roku. Dobre czasy dawno minęły. Wysokość dzisiejszych planów doskonale odzwierciedla stan rynku ubezpieczeń. Dawniej 20 000 - 30 000 produkcji to był ktoś, dzisiaj 6000 i jest się liderem. Dramat. Rynek indywidualnych ubezpieczeń jest zniszczony a winne temu są same towarzystwa. Zalanie rynku grupami otwartymi, zatrudnianie coraz to młodszych "specjalistów", menadżerów, dyrektorów, koszmarna papierologia

Tykwa

Proszę o informację czy firma Kinetic informuje kandydata o terminie rozmowy kwalifikacyjnej drogą SMS-ową?

Nikola

Mogę się wypowiedzieć tylko o umowie zlecenie i umowie o pracę. Jak zaczynałam dostałam 3 miesiące zlecenia, a później już umowa o pracę, na której jest podstawa i premia uznaniowa. Firma wprowadziła też premię sezonową, za pół roku solidnej pracy możesz dostać fajną kasę (pracownicy zatrudnieni przez agencję nie są pominięci).Jeśli nie daj boże coś Ci się przy wypłacie, czy w godzinach nie zgadza to idziesz mówisz i kierownik zawsze wyjaśni.Pracownicy mogą korzystać z darmowej siłowni, która jest na terenie. Nie jest idealnie, ale na prawdę jak jesteś fer to ze strony przełożonych masz to samo.

Moja kumpela pracuje w tej firmie, zawsze wypowiada się bardzo ciepło o ludziach tam pracujących oraz propracowniczym pracodawcy. Moja siostrzenica odbyła w Kajetanach operację - profesjonalna oraz kompleksowa obsługa pacjenta.

RHIN

Filia w Bydgoszczy, zawód rejestratorka-proponowane zarobki oczywiście na najwyższym poziomie z możliwością premii. Do tego rejestratorka jest jednocześnie sekreterką medyczną, fizjoterapeutką, pielęgniarką, kadrową i księgową. Polecam dla osób które umieją robić wszystko.

Aneta

Jako były pracownik, mogę polecić wszystkim. Jeżeli ktoś, szuka pracy w dziale R&D to nie ma lepszego miejsca. Pracowałam w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu. Strasznie tam wieje nudą, zero innowacji. W kinetic pracuje się nad różnymi badaniami klinicznymi, każdego roku są pozyskiwane nowe granty na rozwój nowych technologii. W samym zespole rozwoju i badań w tym roku były środki z NCBR i grantów Norweskich. Wyjazdy na ciekawe konferencje za granicami naszego Kraju. Polecam wszystkim !

Ja jestem klientem Kinetic od samego początku. Cztery lata temu, doznałem urazu akustycznego. Po roku stosowania terapii ARC, mój pisk zmienił się w lekki, niezauważalny szum. Dwa lata temu, doznałem kolejnego urazu, tym razem na strzelnicy. Znowu Kinetic uratowało mnie od depresji, załamania nerwowego, nieprzespanych nocy. Ja, ten rynek widzę bez wielu specjalistów, ale nie bez Kinetic. Pan Adam pomagał mi zawsze. Dodam, że byłem naprawdę pacjentem, który przestrzegał zaleceń diety i aktywności. Wiem, że jedna osoba na dziesięć to robi. Jestem sam trenerem, więc wiem, jak wygląda rzeczywistość pomocy ludziom w zdrowiu. Zapewne, ci co się tu wypowiadają się negatywnie nie stosowali się do zaleceń, albo robili wszystko na odwrót. Polecam wszystkim, może rozwiązania kinetic nie są proste czy łatwe, ale potrafią pomóc.

Masakra

Ale wali tu mafią lekarską. Pabiś jest najlepszym specjalistą od szumów, chyba że szuka się czegoś innego......

Pan zawczasu

Pabiś ma wielu wrogów, bo jego rozwiązania są przeciw starej wiedzy. A widać na tym forum, że Pabiś daje czadu, biorąc pod uwagę emocje, które tu Panują. Ja byłem leczony w Kajetanach. Naopowiadali mi bzdur, to ja jako pacjent, wiedziałem więcej od nich. Byłem u Pabisia, wydałem 10 000 na aparaty, bo mnie stać. Jestem mega zadowolony. Profesja i wiedza Pabisia w temacie mózgu bije na łeb wszystkich innych specjalistów. Co ciekawe, byłem przed zakupem jeszcze w Tinnitus Clinic w Londynie, z wynikami badań Kinetic. I co ? Mega pozytywnie nastawieni do wiedzy, Pana Adama. Nagrałem im kontakt do niego i będą współpracować. Zatem, jeżeli taka klinika w Londynie robi wielkie oczy, na to co pisze i robi Pabiś, to oznacza że to konkret.

Rob
@Pan zawczasu

Kabaret, co za bzdury. Taki autorytet niech jedzie za granicę

Pan zawczasu
@Rob

Nie bzdury, tylko prawda. Komuś Pabiś nie pomógł ok, rozumiem. Mi pomógł. Więc, piszę moją historię. Rozumiem, że pozytywna wizja tej firmy komuś nie pasi. Ok, ale to jest wolny rynek. Jeżeli, ktoś się na nich spalił, to niech tam nie idzie drugi raz. Ważna informacja, dla tej osoby. Jeżeli jednak to co proponuje Pabiś pasuje, to super. Jeżeli, temu komuś jeszcze Pabiś pomoże, to jeszcze lepiej. Ja, płaciłem po pięć stów ludziom którzy mi mówili, że mi nie pomogą. Sorry, ale dla mnie, to jest oszustwo. Że, lekarze ściemniają, że się tym zajmują, kiedy się nie zajmują. Wydałem u takich (usunięte przez administratora) 5 000 zł. Ile czasu straciłem, kuźwa pięć lat. I ci lekarze, są dalej na rynku i wy do nich też chodzicie. Więc myślę, że Pabiś to najmniejsze zło. Reszta pindoli wali nas równo, bo mają tytuł ale nie mają wiedzy. Ja nie płacę za tytuł, a za informację i pomoc. Steve Jobs był informatykiem bez wykształcenia. Jeżeli Pabiś jest nawet protetykiem słuchu, ale siedzi po swojej pracy po godzinach, myśląc jak tu komuś pomóc. Sorry, ale jest mało ludzi, którzy chcą zajmować się kogoś problemami. Biznesy lepsze można zrobić na wszystkim innym, medycyna po motoryzacji to najgorszy wybór prowadzenia firmy. Zatem, ja mam swój mózg, swoja opinie i poszedłem do Pabisia ją sobie wyrobić. Moje, nie oddam !

Obrońca praw zwierząt
@Pan zawczasu

Ciekawe, postawcie się na miejscu Pabisia. Facet chciał wprowadzić nowe technologie na rynek, AM neromodulation zbankrutowało w Niemczech czyli dzisiejsza Re coś tam. Pabiś zaczął szukać inwestorów. Znalazł, wydał 500 tysięcy i otworzył pierwszą placówkę w Warszawie. Zdał sobie sprawę, że to co jest dostępne na rynku to "Kupa". Zaczął pracować nad swoją technologią, pozyskał z NCBR 1 000 000 zł od nowych inwestorów, następnie 50 000 Euro z Horizon 2020. Horyzonty to bardzo trudny temat, dostaje się tam 20 projektów z całej Europy na jakieś 4000. Skończył badanie kliniczne nad ARC. Ja byłem w Kinetic cztery lata temu i nie mogę powiedzieć, że coś u Pabisia działa, bo nie skorzystałem z terapii. Ale, Pabiś po ostatniej mojej wizycie ma napewno większą wiedzę, inne podejście, mówi o porażkach, problemach itd. Facet, teraz pracuje nad doktorem ucho, pozyskał na to kolejne środki 1 000 000 zł + 2 500. 000 Euro. Biorąc to wszystko Pabiś pozyskuje nowych inwestorów, pracuje każdego roku coraz to nad nowszą technologią dla pacjentów. Według mnie, to świadczy tylko o tym że mu zależy. Brał udział w SLUSH 2019 w Helsinkach (usunięte przez administratora) dostał się jako jeden z nielicznych projektów do tego wielkiego show. Myślę że poczekam aż Pabiś ruszy z eardoctor.online. To może pomóc wielu osobom, za małe pieniądze. Dobrze wiedzieć, że Pabiś pracuje nad czymś globalnym + tanim, efektywnym. (usunięte przez administratora)

Jobs
@Obrońca praw zwierząt

Chyba sam Pabiś wziął się za pisanie. Bo niby skąd taka wiedza, zwłaszcza finansowa?

Obrońca zwierząt
@Jobs

Fundusze które inwestowały w pabisia. Ainot, Satus, Vivo venture, Strona horizon 2020. Strona platforma startowa Białystok, Strona norweska Nattopharma SA. Wszystko jest w necie. Jestem analitykiem finansowym. Więc, tak jak wy sprawdzacie opinie przed zakupem, tak ja sprawdzam, kto, co i kiedy zainwestował. Tak, żeby nie kupić czegoś od spółki, która jest np: w upadłości.

Firma

Firma ma kontrakt z NFZ, zatem Pabiś ma wszystkie wymogi jeżeli chodzi o wykształcenie, możliwość obsługi pacjentów z szumem i ubytkiem słuchu. Nie wiem, po co tyle hałasu. Dzwoniłem dziś do NFZ i ma kontrakt, zatem, lekarz nie lekarz ma wykształcenie które umożliwia mu robienie tego co robi. Tyle ! Pozdrawiam !!!

Zobacz

(usunięte przez administratora)A w Medycynie jest jeszcze gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • Żurawia 43
    00-680 Warszawa

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.