Opinie o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Barbara

Za sprzedaż aparatów jest procentowa premia.

Radosław

Znowu sam sobie ten (usunięte przez administratora) zadaje pytanie. Jednoosobowy (usunięte przez administratora) bez żadnych pracowników, wkrótce będzie eksmitowany bo nie płaci za lokal. Chyba że wcześniej będzie prostytutką w więzieniu .

Człowiek o nazwisku Pabiś nad którego kwalifikacjami Państwo się rozpisujecie jest zwykłym oszustem finansowym , pobiera pieniądze na aparaty (13,000) i od tego czasu gość znika . Po odebraniu telefonu o zwrot pieniędzy opowiada bajki że wspólnik na nartach nie ma zasięgu żeby zaakceptować przelew, lokomotywa się zepsuła i nie mógł dojechać , że wysłał przelew i będzie jutro . Mijają tygodnie i oczywiście pieniędzy nie ma. Dodatkowo otrzymujemy info od komornika żeby wpłacić pieniądze za aparat na ich konto tytułem spłaty wierzytelności a nie jemu kiedy już wpłaciliśmy pieniądze wcześniej. Nie polecam szczerze tego psychopaty . Dla zainteresowanych posiadam nagrania rozmów z tym , pism wysłanych z żądaniem zwrotu pieniędzy, nakazów komorniczych i kopie sms w których są opisane jego kłamstwa .

Klaudia
@Piotr

Najlepsze jest, to że wystawia faktury niby na Kinetic Clinik ( z numerem NIP firmy) a podaje numer rachunku bankowego Bioacoustic… Także dostaliśmy zajęcie wierzytelności :) Myśle, że tutaj trzeba zgłosić sprawę do skarbówki. Refundacji od NFZ też nie otrzymuje - można to sprawdzić na swoim profilu pacjenta. Zgłoszenie powinno się pojawić 72 h po wystawieniu zlecenia, mijają 2 miesiące od wizyty i nic się nie pojawiło ;) Cyrk na kółkach. Tą sprawa powinien się zająć prawnik, chociaż Pan nie wypłacalny ( w krs widnieje bezskuteczna egzekucja za nie złożenie zeznania finansowego)

Han.Mar.

Jak można się z Panem skontaktować? Też mam pewne problemy

Przeczytałem opinię z przeszłości i u nas jest dokładnie to samo, ten sam patent na okradanie ludzi . Dziwię się tylko że ten wymoczek kogoś straszył ,bo przy jego warunkach fizycznych to absurd. Kiedyś zapewne któryś z wkurwionych pacjentów nie wytrzyma i powie bezpośrednio temu oszustowi kilka ciepłych słów. Klient @Adwokat Posiadamy Pani IP potwierdzające, że to Pani zatem, wzywam do zaprzestania obrazy osoby w imieniu Art 216 KK § 2. Kto znieważa inną... panie Pabiś, wszędzie i zawsze ostrzegam kogo mogę przed pana nieuczciwym postępowaniem, które dotknęło moją osobę. Może pan człowieku ludzi straszyć, ja się pana nie boję. Ciągłe reklamacje, kłamstwa o wysyłce aparatu, oczekiwanie po dwa miesiące na nowy sprzęt. Nie odbiera pan telefonów, nie odpisuje na maile, nie przyjeżdża na wizyty. Na koniec nie wywiązał się pan z umowy, bo przez pół roku do końca umowy nie otrzymałem aparatu. Ma pan szczęście, że nie miałem siły sądzić się z panem. Na podstawie doświadczeń stwierdzam, że współpraca z panem to była tragedia

Pier
@Piotr

Pierdoły, każdy z was ma w tym interes. Odzyskanie pieniędzy itd. Nikogo to nie interesuje kto cierpi na szumy.

Hej, pracowałam w Kinetic od 2015 do 2017 roku. Zajmowałam się przyjmowaniem pacjentów, regulacją aparatów na Alei Wyścigowej 14A. Jako placówka medyczna ma certyfikat ISO który wymaga prowadzenie statystyki efektywności. Każdy na koniec dnia wypełnia karty związane z postępami i zalecanymi zmianami w terapii, tak aby ktoś kto nas zastąpi wiedział o co chodzi. Na podstawie tych kart i pracy w Kinetic, napisałam pracę magisterską o efektywności leczenia różnych terapii szumów usznych. Dodam, że pracowałam wcześniej w instytucie fizjologii i patologii słuchu. Jeżeli chodzi o wyniki. Byli pacjenci, którzy nie kwalifikowali się na proces terapii ARC z powodu niskiego poziomu białek BDNF i złego stanu zdrowia. Często jednak, tacy pacjenci mimo negatywnej informacji chcieli zacząć terapię, mimo że zostali poinformowani o możliwościach braku efektów. Każdy by sobie odpuścił, jednak ci pacjenci byli nadgorliwi. Pisaliśmy wtedy oświadczenie, które zawierało informację, że pacjent został poinformowany o możliwym braku efektów i mimo to zamierza spróbować leczenia. Takich przypadków, za moich czasów było trzydzieści, z czego 18 osób było prowadzonych przez moją osobę. Przez dwa lata, obsłużyłam w tej firmie czterystu osiemdziesięciu pacjentów. Osiemnastu z nich była z tymi zaświadczeniami, dwustu było na aparaty słuchowe, a dwieście sześćdziesiąt dwie osoby kupiły terapię ARC. Wyniki efektywności terapii według mojej pracy magisterskiej przedstawiają się następująco. U dwustu pacjentów po okresie miesiąca czasu, od stosowania terapii, sen został unormowany. U czterdziestu pacjentów na sześćdziesięciu którym stwierdzono stany lękowe one minęły. Po czterech miesiącach, robiliśmy badanie ABR trening które miało zbadać unerwienie. Stu pacjentów miało efekt w postaci częściowej odbudowy nerwu 60%, stu osiemdziesięciu 40%. W tej grupie osób którą obsługiwaliśmy, pierwsze efekty terapii pacjenci odczuwali po pół roku. Sześćdziesięciu pacjentów w skali od 1 do 10 zaznaczyła trzy, gdzie głośność początkowa szumu u tych osób oscylowała przed terapią osiem- dziewięć. Czterdziestu pacjentów zaznaczyło pięć, kiedy poprzedni wynik wskazywał dziesięć. Stu pacjentów odznaczyło na skali dwa przy głośności szumu początkowej sześć. Dziesięciu pacjentów zaznaczyło na skali 8, kiedy wcześniej wynik był 9. Piętnastu pacjentów zaznaczyło brak zmian 10/10. Trzydziestu siedmiu nie mogło ocenić redukcji szumu, ale w opisie stwierdzili, że mniej zwracają uwagi (niektórzy pisali trzykrotnie zmalał "daję 30 % efektywności"). W moim podsumowaniu napisałam. Terapia ARC może być efektywna w przypadku pacjentów z szumem usznym cichym bądź średnim. Najgorsze efekty były u pacjentów, którzy mieli bardzo głośny szum zazwyczaj, po wypadku komunikacyjnym z głębokim ubytkiem słuchu. (usunięte przez administratora)

@Karolina

Możesz mi wyjaśnić na czym polega „ABR trening”?

@Tomek

Hej, poniżej link do badania. (usunięte przez administratora) Według standardów Mayoclinic, robisz około 10 powtórzeń na każde natężenie. Jeżeli na te dziesięć powtórzeń masz efekt zygzaka. Czyli kilka powtórzeń jest prawidłowych, a po kolejnych morfologia nie przypomina tej wcześniejszej a patologiczną. To oznacza zanik synaps ribbon, bądź neuronów zwoju spiralnego, dla danego natężenia. Po stymulacji ARC, sprawdzasz potem, czy nerw w tych natężeniach wrócił do normy. Pozdawiam

Naukowiec
@Karolina

Hej Czy słyszeliście coś może o badaniach klinicznych jakie Pabiś uruchomił na nowoczesnych aparatach słuchowych?. Pozdrawiam

LInk
@Naukowiec

Witam dodałem dwa razy link ale niestety go usuwają badanie Pabisia o aparatach jest na stronie Journal of Neuroscience 2018 rok ostatnie wydani Grudniowe. Pozdawiam

Teryt
@LInk

Hej Znalazłem badanie, bardzo interesujące efekty. Ciekawe kiedy ta technologia wyjdzie na rynek.

@Teryt

Badanie pokazuje efekty terapii aparatem słuchowym a nie ARC. Aparaty są od dawna stosowane w leczeniu szumów usznych zatem nie jest to żadne odkrycie.

Witamy

Badanie kliniczne o którym mowa było przeprowadzone dwa lata temu. Bogacz jako lekarz Laryngolog chwali się że był w tym badaniu na wielu konferencjach. Terapię Pabisia są bardzo efektywne. Jako lekarz laryngolog wysyłam często swoich pacjentów po ta terapię ARC. Wielu zgłasza pozytywne efekty. W Toruniu nie ma niczego bliżej więc Bydgoszcz jest dobrym miejscem. Cała reszta protetyków słuchu nie zna się na leczeniu szumów usznych tylko Pabiś jedyny specjalista. Wystarczy posłuchać jego audycję radiowe sama klasa, niesamowita wiedza.

Audioservice
@Witamy

Witam wszystkich, Pabiś będzie na konferencji organizowanej przez Agorę. Ma tam dwa wykłady o szumach. Będzie też przedstawiać wyniki badań klinicznych na temat najnowszego aparatu słuchowego. Nasz kolega który u nas pracował obecnie rozwija aparaty EatDoctor i ponoć technologia jest imponująca. Aparaty które mają publikację w Journal of Neuroscience to nieźle osiągnięcie. Czekamy na aparaty bo dzięki nim cwiększość szumów ustnych będzie zlikwidowana. Technologia przyszłości.

Rekta
@Audioservice

Witam, Pabiś udostępni aparaty EarDoctor pod koniec tego roku. Będą dostępne w dwóch automatach w Niemczech. Firma Fielmann podpisała z nim umowę.

Ret
@Karolina

Spotkałem osobę z forum lekarskiego w Francji. Mówiła że Pabiś zaczął sprzedawać terapię Arc w Francji. O aparatach nic nie słyszała.

Traktarz
@Tomek

Hej znalazłem raport "Why Is There No Cure for Tinnitus?" na 14 170 pacjentów z szumami usznymi z takich krajów jak: Norwegia, Stany Zjednoczone, Niemcy, Włochy, Chiny, Hiszpania, Anglia, Irlandia.- 73% pacjentów ankietowanych żyje ze swoim szumem dłużej niż sześć lat. To oznacza, że przez tak długi okres czasu pacjent nie spotkał również specjalisty, który wskazałby bądź prowadził efektywny proces leczenia. W grupie pacjentów, którzy szukają pomocy i muszą żyć ze swoją przypadłością od 6 miesięcy do dwóch lat (27%) jest największa grupa osób u których lekarz po wizycie nie przeprowadził żadnych badań słuchu tylko zalecił lek Betaserk (4 075 pacjentów). Najczęściej ci pacjenci słyszeli, że nie ma dla nich rozwiązania albo trzeba się przyzwyczaić. Z całej grupy pacjentów bez podziału na czas słyszenia szumu, podobne słowa usłyszało 61 % pacjentów, co oznacza, że co drugi pacjent nie dostał nawet żadnej propozycji leczenia obecnymi terapiami, które są dostępne. Dane te pokrywają się z danymi w badaniu, które zostało przeprowadzone w Wielkiej Brytanii (McFerran et al., 2018) gdzie aż 67% pacjentów nie otrzymało żadnej propozycji leczenia. Z tego powodu, że prawie co drugi lekarz nie proponuje leczenia jest tak wysoka ilość odwiedzonych specjalistów. 62.5 % pacjentów z anektowanych odwiedziło więcej niż 5 specjalistów, u których i tak nie znaleźli pomocy. Duża grupa pacjentów z szumem powyżej dziesięciu lat odwiedziła około dwudziestu specjalistów nawet z różnych krajów (1105) z których połowa odmówiła pomocy a zaproponowane leczenie przez drugą okazała się nieefektywna. Najczęstszymi badaniami jakie lekarz audiolog bądź protetyk słuchu przeprowadza jest audiometria tonalna do 8 kHz (52%) prawie co czwartemu pacjentowi wykonano badanie laryngologiczne tympanometrię ucha środkowego (26%), 5% pacjentów przeszło przez badanie Otoemisji (badanie stanu nerwu słuchowego) bez opisu wyniku i rozpoznania. Badanie aktywności neuronów zostało zbadane u 2 % pacjentów, 0,4 % pacjentów miało badanie audiometrią tonalną do 20 kHz.Ograniczona diagnostyka odzwierciedla to, ile lekarz wie o przypadku pacjenta a tym samym o uzasadnionym braku możliwości podjęcia świadomego procesu leczenia. 65 pacjentów spotkało się z badaniem audiometrii wysokoczęstotliwościowej jednak byli to pacjenci bez opisu, zaleceń leczenia, co oznacza, że lekarz wykonał badanie, ale nie rozróżnił stanu komórek na te które zginęły nagle i stopniowo. Brak interpretacji wyników jest jednoznaczne z brakiem przeprowadzenia badania, jeżeli lekarz nie umie zinterpretować wykonanego badania to jest ono bezwartościowe. Mimo wzrostu ilości pacjentów, którzy mają dostęp do audiometrii wysokich tonów, lekarze traktują każdy ubytek słuchu tak samo, wynik, kształt miejsce jego powstania nie rodzi dla tych specjalistów żadnej ciekawości, pytań bądź wiadomości. Lekarze najczęściej wykazują postawę niepewności, zgadywania co do określenia przyczyny powstania szumu. 74% specjalistów nie potrafi określić przyczyny szumu mimo przeprowadzonych czasami licznych badań. Z grupy 51 % pacjentów, którzy otrzymali leczenie 85 % pacjentów nie odczuła żadnych efektów leczenia, 15 % wykazała lekką poprawę. 80% pacjentów nie otrzymała żadnej pisemnej informacji opisujących jego przypadek, wynik badań, kwalifikację do leczenia czy badanie słuchu. 20% pacjentów otrzymało wydruk z szpitala, w którym leżeli z opisem wyników i przeprowadzonymi badaniami. Lekarze nie chcą ryzykować oceny ich wiedzy i postępowania w postaci opisu i zaleceń, dlatego trend jest taki, aby pacjentowi przekazać raczej wszystko słownie niż przez dokumenty z podpisem przez specjalisty. 80% pacjentów przychodzi do nas z badaniami jako samymi kartkami bez żadnego opisu, jakikolwiek opis nieraz ułatwia szybsze rozpoznanie przypadku pacjenta. 92% pacjentów wyszło od lekarza z taką samą wiedzą z którą do niego weszło. Tylko 8 % specjalistów kieruje pacjenta do specjalistycznych ośrodków które specjalizują się w diagnostyce słuchu i leczeniu szumów usznych wraz z poinformowaniem go jak powstaje szum. Raport jest przerażający. Wychodzi na to żę Pabiś i kilka innych placówek prowadzą prym w zaawansowanym leczeniu szumów.

@Traktarz

Hej pracowałem w DSG w Szczecinie w Oticon. Dział tylko stworzony dla nazwy. Nic tam nie robiłem, same nudy. Wiem że Pabisia spółka rekrutuje teraz inżynierów z DSG i Dani do polskiego oddziału w Białymstoku. Czy može ktoś mi podpowie czy mam komunikować się przez spółkę w Dani o pracę w Polsce czy przez Kinetic jako że to udziałowiec doktora ucho. Prosiłbym o informację. Pozdrawiam

Rafal
@Praktyka w dziale R&D

Na tym forum pisze tylko pabisia konkurencja także nie znajdziesz tu informacji. Wejdz na audiology Online tutaj znajdziesz ogłoszenie email na który proszą o wysłanie cv.

@Rafal

Na AudiologyOnline jest wyraźnie zaznaczone że rekrutacja zakończyła się 05.05.2020. Kawałek czasu temu. Jeżeli szukasz czegoś w r&d zapytaj R S C (usunięte przez administratora) oni robią coś w audiologii. Na stronie Interacoustic widziałem ogłoszenia o pracę do działu R&D

@Praktyka w dziale R&D

Swoich pracuje obecnie w Resound a w tej firmie pracowałem kilka lat. Aparaty przeciętnej klasy tak jak reszta na rynku. Nie chce pracować jako protetyk i z smyczą sprzedawać aparaty słuchowe. To bez sensu.

Interacoustic
@Praktyka w dziale R&D

Jak w tytule, Interacoustic Dania ogłasza nowe zapotrzebowanie na miejsca pracy.

Interacoustic o co B?
@Interacoustic

Witam faktycznie zgłoszenie jest na stronie, ale po wpisaniu maila nic nie wyskakuje. Obawiam się że jest już po ptakach.

Witam
@Karolina

Czy robiliście badania ABR?

Rekwizyt
@Karolina

Mój lekarz z Irlandi mi poleicił kinetic. Był na konferencji w Kanadzie gdzie mówili o Pabisia terapii. Sound and Vibration Conference 2019. Zatem, trzeba iść po leczeniu:).

@Karolina

Witam widziałem publikację waszych badań na cocherance Libary czy wyniki badań o których pani mówi dotyczą tego badania? Pozdrawiam

@Karolina

A jak terapia na aparaty słuchowe? Czy ona coś daje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Laura

Czy ktoś może napisać coś sensownego o terapiach które są tam teraz prowadzone? Chodzi o redukcję szumów na tyle by można było spać, skupić się na pracy. Nie wierzę w żadne metody na 100% ale przynajmniej 30-40%

@Laura

Lauro, myślę że musisz skontaktować się z kinetic. Ja przeszedłem leczenie, jednak używają zaawansowanej wiedzy itd. Rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Jednak jeżeli coś źle rozumiem, nie chciałbym przeinaczyć czegoś. Wprowadzić w błąd łatwo.

@Wynoch

Czy w takim razie miałeś szumy, które chociaż trochę mniej odczuwasz?

@Laura

Hej, w 2015 roku miałem szum uszny. Uzyskałem znaczącą pomoc. W 2020 roku na sylwestrowej imprezie doświadczyłem urazu akustycznego. Z tytułu covid, moje leczenie było przerywane (mieszkam w Anglii). Mimo trudnej sytuacji w prowadzeniu terapii, jest lepiej niż na początku. W 2015 roku to leczenie było prostrze. Nie było badań kontrolnych, progres w rozwoju jest.

@Wynoch

Rozumiem że też utrzymujesz dietę i sport? Ja bym chciała chociaż 50% ciszej. Miałam jechać jutro do Kinetic. Bardzo mi zależało ale niestety podobno Pan P. Ma l4

Rozumiem, życzę powodzenia.

Rozczarowany

Dzień dobry, Byłem na tzw konsultacji i będąc już po stwierdzam, że wg mnie jest to kolejny przykład naciągania Klientów pod pozorem poprawy jakości życia. 1. Pan Pabiś przedstawił się jako lekarz, co mija się z prawdą, o czym dowiedziałem się po wizycie sprawdzając opinie na temat tej osoby, 2. Zakres badań był dużo mniejszy niż umówiony, 3. W "klinice" tylko z nazwy, brak pomieszczenia do badania słuchu, wszystko odbywa się "na kolanie". Równie dobrze można takie badania przeprowadzić na ławce w parku. Tam było by przyjemniej i pewnie ciszej, bo za otwartym oknem Pana "lekarza" jest ulica... 4. Informacje zawarte na stronie internetowej, na temat zakresu pierwszego badania, są w dużej mierze przesadzone co do ilości, czasu, konsultacji z innymi lekarzami. Innych lekarzy nie ma! Jest tylko Pan Pabiś oraz Pani za mikro recepcją. Nie jestem lekarzem. Szukam jakiegoś sensownego rozwiązania moich problemów. Miałem okazję mieć przeprowadzane kilka razy badania słuchu, spotykałem się z kilkoma LEKARZAMI. Podejmując decyzję o zapisie na konsultacje, zdecydowałem się zapłacić cenę za opisane na stronie internetowej badania. W chwili gdy po badaniu, widząc, że nie dostałem pełnego zakresu obsługi, chciałem otrzymać rabat za brak kpl badań, konsultacji, zostałem poinformowany że mogę pójść z tą sprawą do Sądu....bez komentarza. Ja się więcej nie skuszę....

Reto
@Rozczarowany

To stary post skopiowany i wklejony z dwóch lat temu....

Roczarowany
@Reto

Przedstawiona przeze mnie opinia jest wynikiem wizyty w czerwcu 2021....

@Rozczarowany

a w której placówce to było? w jakim mieście?

Audioservice

Ja byłem ostatnio na konferencji laryngologów. Pabiś na niej mówił o eardoctor i o tym, że niedługo nie będzie przyjmować nowych pacjentòw z powodu Pracy nad nowym projektem. Zatem zatrudni kogoś na kontrolę i obsługę stałych pacjentów a sam będzie pracować nad tym projektem AI. To oznacza, że tak jak kiedyś nie będzie znowu nikogo, kto się zajmie ludźmi z szumami. Ear doktor będzie na rynku polskim dopiero za kilka lat.

NIkola
@Audioservice

Faktycznie. Może, warto się udać puki jeszcze jest dostępny. Koleżanka korzystała z terapii ARC i była bardzo zadowolona.

Ter
@Audioservice

Na stronie CoSid jest że pabis dostał miesiąc temu 2.5 miliona Euro na doktora ucho z programu Horizon 2020. Ma chłopak nad czym pracować. Ja na jego miejscu bym się już nie bawił w obsługę ludzi. Zakasać rękawy i do pracy nad nową terapia na szumy uszne dla nas cierpiących:)

lech
@Audioservice

Nie będzie przyjmować nowych pacjentów, tylko obsługiwać tych,którzy są w trakcie terapii, dlaczego? Przecież ta metoda neuromodulacji jest taka niby ok. Mógłby mieć cały czas nowych i zarabiać kasę. Otóż nie będzie przyjmować nowych, bo ta cała jego metoda to ściema dla naiwnych. Teraz dał sobie z tym spokój, bo dostał nowy grant (chyba ma kogoś znajomego, kto przyznaje te granty). Czyli ma kasę na nowy "super projekt", a za kilka lat będzie wyciągał znowu kasę. To jest tylko moja opinia, ale może się mylę.

Kinga
@lech

Witam, pracowałam w kinetic w Gliwicach. Tam, przyjmowani pacjenci mieli bardzo dobre efekty. Badania kliniczne, też potwierdzają efektywność terapii ARC- (usunięte przez administratora) Rozumiem, żę Pan Lech się zna na leczeniu i jest specjalistą. Tutaj piszą ludzie którzy obsługiwali pacjentów w kinetic bądź współpracują z Pabisiem w branży. Portal Go work dotyczy byłych pracowników. Pozdrawiam

Byku
@NIkola

Korzystałem z tej terapii ponad rok i zero efektów!

Nikola92
@Byku

Hej miałem podobną sytuację. Jestem na terapii drugi rok i wszystko działa !! Pozdrawiam i cierpliwości ludziska !

Maga
@Byku

@Byku a miałeś sprawdzone białka przed terapią?

@Kinga

Próbowałam kilkakrotnie umówić się przez infolinię do kliniki w Gliwicach, ( od 2020 to trwa) pan , który ta infolinię obsługuje podał mi zły adres, kiedy do tego doszłam musiałam dzwonić i pytać o poprawny adres kliniki, dwa razy wizyta została odwołana z czego raz sama dzwoniłam pytać czy wizyta się odbędzie, gdybym nie zadzwoniła to pojechałabym na marne o ile adres był poprawny. Raz z powodu choroby lekarza drugi z powodu obostrzeń...Po odwołaniu wizyty do dnia dzisiejszego nikt się nie odezwał w sprawie ustalenie nowego terminu. Jeśli Pan tam pracował to proszę o podanie nazwiska lekarza , który tam przyjmuje, adresu i numeru telefonu do placówki, to jakiś absurd, że na stronie nie ma numeru telefonu poszczególnych placówek, tylko trzeba dzwonić na infolinię , którą obsługuje ta sama, niezaangażowana osoba.

Papabiś

Niestety tą osobą jest tu znany już wszystkim z takich zachowań, polski Elon współczesnej laryngologii, Dr Pabiś.

@Papabiś

Ludzie, Pan Pabis nie jest lekarzem tylko podobno neurobiologiem ale i tu brak pewnych informacji . Audiolog to nie lekarz , może to też być zwykły technik audiologii. Czort go wie.

@Papabiś

a tak liczyłam na tą metodę leczenia :(

Przelicz

Witam wszystkich. Ja, się przeliczyłem. Pabiś mi obiecał sto procent. A mój szum jest nadal w mojej głowie. Oczywiście, jest dużo cichszy, ale nadal jest. Chętnie kogoś poznam komu pabiś pomógł na te " sto procent".

DRAMAT

Nie polecam. Byłem na początku 2021 w Bydgoszczy. Tamtejszy oddział nie istnieje. Osoba w telefonicznej rejestracji korzysta z dwóch numerów i raz podaje się za lekarza a raz za rejestratora. (usunięte przez administratora)

Pacjentka 123
@DRAMAT

Jak to nie istnieje? Zamknęli?

Duchy
@Pacjentka 123

Tak, a Pabiś to duch który nawiedza to miejsce.

Zar
@Duchy

Dziś byłem u Pabisia. Dwie godziny spóźnienia. Siedem osób czeka. Na siedem, trzy korzystają z leczenia. Bardzo zadowolone z efektów. Cztery nowe z polecenia. Wchodzę tu i nie wiem, co mam myśleć. Dwa inne światy, wolę chyba ten prawdziwy. Piątka wszystkim.

pacjent

Niestety muszę się przyłączyć do negatywych opinii. Po 3 latach terapii nie widzę efektów. Na wiele wizyt pan Pabiś nie przyszedł, nie informując mnie o tym. Kilkakrotnie przyłapałem go na kłamstwie. Możliwe, że przy stosowaniu perfekcyjnej diety, ćwiczeń i braku stresu terapia jest skuteczna, ale podejście pana Pabisia jest nie do przyjęcia.

@pacjent

Potwierdzam Pana słowa bo i mnie to samo spotkało, a jak był Pan "leczony "?

@pacjent

Trzy lata terapii ile to cię kosztowało pieniężnie ? Pozdrawiam

JG

Przestrzegam przed p. Adamem Pabisiem. NIE WYPŁACALNY DŁUŻNIK. Wszczęte postępowanie windykacyjne

@JG

Czego dotyczy windykacja?

Windykacja
@Pacjentka

Witam windykacja nie dotyczy spółki Kinetic a osobistego projektu Pana Adama. Pozdrawiam

NIck
@Windykacja

A skąd pani, jako pacjentka (podpis) wie, czego dotyczy windykacja? Jesli jest pani tak dobrze poinformowana w kwestii dlugów i niewypłcalności w/ wspomnianego pana to zapewne wie pani, że pan ten posługuje się sfałszowanymi dokumentami.....

Adwokat
@NIck

Pani Jessico chyba warto zaprzestać tych tematów bo z tego co widzę dosyć mocno obraża Pani osobę Pana Adama Publicznie na stronie Spółki która nie jest bezpośrednio z Pani sprawą związana. Proszę zaprzestać tego ponieważ już Pani sprawa została wysłana do naszej kancelarii adwokackiej zatem proszę spodziewać się pisma wzywającego do pokrycia kosztów związanych z obrazą wizerunku firmy i Pana Adama na podstawie paragrafu Art. 216 KK. Jeżeli nie chce Pani aby kwota 30 000 zł obecnego wezwania które wysłaliśmy wczoraj nie wzrosła do 50 000 tysięcy radzę zaprzestać działań w innym przypadku obraza spółki która nie jest zaangażowana w sprawę sporną podwoi kwoty.

Adwokat
@NIck

Posiadamy Pani IP potwierdzające, że to Pani zatem, wzywam do zaprzestania obrazy osoby w imieniu Art 216 KK § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Pozdrawiam

Waatt
@Adwokat

Panie Pabiś, czy Pan nie ma resztek wstydu.

Werra
@Waatt

A Pan także miał perypetie z Panem Pabisiem?

lech
@Adwokat

panie Pabiś, wszędzie i zawsze ostrzegam kogo mogę przed pana nieuczciwym postępowaniem, które dotknęło moją osobę. Może pan człowieku ludzi straszyć, ja się pana nie boję. Ciągłe reklamacje, kłamstwa o wysyłce aparatu, oczekiwanie po dwa miesiące na nowy sprzęt. Nie odbiera pan telefonów, nie odpisuje na maile, nie przyjeżdża na wizyty. Na koniec nie wywiązał się pan z umowy, bo przez pół roku do końca umowy nie otrzymałem aparatu. Ma pan szczęście, że nie miałem siły sądzić się z panem. Na podstawie doświadczeń stwierdzam, że współpraca z panem to była tragedia.

Pacjent121
@lech

U mnie dokładnie to samo. Nie odbiera telefonów, nie przyjeżdżał na wizyty, obiecywał że oddzwoni i nic. Brak możliwości leczenia, za które zapłaciłem kilka tys zł. Nie wiem skąd takie postępowanie.

Nowy 321

Witam. Czy jest na tym forum osoba , której pomogła terapia ARC ? Zastanawiam się nad leczeniem ale tu same nagatywne komentarze... Czy jest tu ktoś kto wyleczył szumy uszne dzięki tej terapii lub choćby odczuwa je w mniejszym stopniu?

re
@Nowy 321

Stary gdzie ty pracujesz, tu sama konkurencja siedzi. Jeżeli masz dużo hejtu na firmę a ona nadal działa, to działa tylko, bo pomaga ludziom. Ludzie się polecają ale nie przez fora, tylko osobiście, marketing szeptany. Nikt ci nie napisze o swojej przypadłości z imienia i nazwiska bo to informacje poufne. Biorąc pod uwagę ilość inwestorów jaka jest zaangażowana w projekty Pabisia to musi to działać. Nikt by nie ładował wielu milionów w rozwój tego człowieka gdyby to nie działało, proste. Ja mogę polecić, ale nie korzystałem z ARC tylko z aparatów słuchowych. U mnie wszystko działa, tak jak Pabiś obiecał, szum jest zerowy. Noszę aparat tylko już do rozumienia mowy. Ludzi z wotywnymi opiniami od razu się tu kasuję dziesięcioma negatywnymi, (usunięte przez administratora) lekarska człowieku działa!!!!!

@Nowy 321

Gdyby nie Dr Adam Pabiś to bym już dawno kwiatki od dołu wąchał. Miałem ostry szum uszny spowodowany przez uraz akustyczny od wiertarki. 5 lat z tym chodziłem na mega dolinie. Doktor obniżył mi szum o 80% przez 4 lata. Gdybym przestegał zaleceń doktora to bym miał wyciszone do zera w 2 lata. Tak że trzeba się przyłożyć i mieć cierpliwość. Niezadowoleni chyba mają jaki problem ze sobą. Nikt nie jest idealny, też raz nie zastałem pana Adama na miejscu, ale raz przez 4 lat to chyba nie mogę się obrazić. Spostrzegam go jako pioniera od szumów. Na tą chwilę jak nie pomoże wam Adam Pabiś to nie pomoże wam nikt!!!

Max
@Nowy 321

Katastrofa leczenie, zero kontaktu, nie odbierać telefonów, nie jest słowny, spóżnia się na wizyty po 2 godziny.

@Marcin

Pan Marcin ma świętą rację. Jestem przykładem osoby której Pan Dr pomógł. Polecam Pana Adam wszędzie gdzie się da. Mój szum, to już nie problem.

@Nowy 321

To nie działa, zacząłem tą terapię to powiem szczerze że nawet się pogorszyło. Przestrzegam. Pieniędzy nie odzyskałem.

Pacjentka

Skąd tyle pozytywnych opinii a zarazem osób, które czują się oszukane? Jak ta firma może dalej działać?

@Pacjentka

Pabiś już ma dobrą opinię wśród wielu tysięcy pacjentów którzy go polecają (marketing szeptany) Nikt nie zagląda na te opinie pełne konkurencji i ludzi z problemami psychicznymi.

Madziaaaa

Hej. Czy ktoś leczył tu szumy w Kinetic? Jak to wygląda i jakie przynosi efekty ? Czy to działa w ogóle? Z góry dzięki za pomoc

Pacjentka

Jakie adresy są fikcyjne?

Czy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Re

Pracują od 8:30 do 21 w Warszawie ale to czy ktoś jest na miejscu, zależy od ilości pacjentów. Kiedyś byłam wcześniej na praktyce o 10:00 i nadal tam nikogo nie było. Dopiero o 11 otworzyli bo od tej godziny byli pacjenci. Mają bardzo dużo teraz praktykantek z erasmus z turcji po uniwersytecie medycznym w Turcji. Więc o praktyki ciężko.

arek

Witam was miałem tam praktyki w 2018 roku. Skończyłem praktykę w protetyce słuchu i kilka ciekawych kursów. Będę szukać zatrudnienia w dziale R&D w rozwoju produktu. Jeżeli chodzi o godziny pracy zależy o co pytasz. Biuro na żurawiej jest otwarte od 8:30 do 16:00. Placówka w rembertowie od 8:30 do 21:00. Dział R&D na żurawiej 71 od 10:00 do 18:00. Gdzie chcesz pracować to jest pytanie.

Tęcza
@arek

Ja miałam praktykę, w godzinach porannych od 8:30 do 12:00. Potem miałam zajęcia. Jeżeli chodzi o praktyki to polecam. Dużo ciekawych informacji, nowości z dziedziny audiologii i protetyki słuchu.

@Tęcza

Hej zaczynam dziś praktyki w kinetic. Będą trwać około miesiąca będę was informować jak przebiegają. Pozdrawiam

@Jutrzenka

Hej wczoraj Był pierwszy dzień praktyk. Pierwszy raz w życiu robiłam audiometr tonalną do 20 Khz. Nikt tego badania nie robi a tutaj to standard. Szok bardzo duża wiedza o szumach. Wykonywałam też badanie kontrolne aby trening też pierwszy raz do badań synaps. Wypytywalam Panią o efekty leczenia, Pani bardzo zadowolona. Szum cichszy jeszcze korzysta z terapii. Jestem na praktykach od 8:30 do 14:00. Zeszyt praktyk wypełniam codziennie. Trochę tu pacjentów z zagranicy. Jedna Pani z Norwegii. Język można poćwiczyć. .

@Jutrzenka

Witam wszystkich. Wczorajszy dzień był bardzo trudny. Dobór aparatów, ośmiu nowych pacjentów i trzy kontrolę. Wczoraj byłam aż do 16:00. Ciekawe przypadki, zwłaszcza jeżeli chodzi o szumy ustne. Dwóch pacjentów z USA. Ponoć problem szumów jest globalny. Nikt nie zajmuje się tym na kuli ziemskiej. Pacjent zakupił aparat. Mogłam go ustawić:) pacjent zadowolony po założeniu aparatów facet wstał i szukał swoich szumów. Niesamowita sprawa :)! . Był jeden przypadek pacjenta u którego szum po jednej stronie zmalał po drugiej ani drgnie był trochę sfrustrowany brakiem poprawy. Chociaż poprawa jest tylko po jednej stronie. Atmosfera pracy bardzo dobra. Pan Adam nie chciał mi przekazać regulacji aparatu, Le sobie poradziła. Rejestratorka Pani Sonia pokazała co i jak zapisuje. Zobaczymy co dzisiaj dzień przyniesie :)

@Jutrzenka

Witam, dziś było pięciu pacjentów. Koronowirus chyba doprowadza wszystkich do sporej dezorientacji. Jeden pacjent wypowiadający się w samych superlatywach o efektywności terapii. Dwóch pacjentów na kontrole. Zaraz kończę dzień, więc co tu więcej robić.

Jutrzenlka
@Jutrzenka

Niestety praktyki rusza dopiero od piątku. Przerażające co się dzieje na tym świecie. 0.3 % zarażonych na całym świecie a 100% całej unii przerażona

@arek

Jakie praktyki. Przeciez tam nie ma nikogo nigdy oprócz wlasciciela. Nie ma recepcji!!

Jutrzenka co u ciebie
@Jutrzenlka

Hej jutrzenka, jak u Ciebie praktyki.

@Jutrzenka co u ciebie

Witam, tak skończyłam praktyki tylko w placówce w Bydgoszczy. Po praktykach firma Kinetic Noxa AS w Norwegii zaproponowała mi pracę i pracuje w dziale R&D nad przyszłymi terapiami :) Pozdrawiam wszystkich buziaki !!!!!!!

Witam

Czy kinetic przyjmuje na umowę zlecenie ?

Sonia
@Jutrzenka

To szalenie ciekawe, ponieważ ja nie pracuje tam już od jakichś... 5 lat?

Jan

Nie ma...gość przychodzi kiedy chce albo nie uprzedza i nie przychód. Taki to ten Pabis a ludzie się (usunięte przez administratora)

Pacjentka

Czy to był lokal w Rembertowie?

Opin

Potwierdzam stanowczo to co napisał ROB. Unikajcie. Na telefony nie odpowiada, na umówione wizyty nie przyjeżdża. Dobrze jest tylko do momentu sprzedaży aparatów.

Yyy
@Opin

Chyba każdy ma swój rozum kolego. Jak ktoś chce iść do kinetic to niech idzie. Co to za komuna i cenzura. Won wieśniaku.....

Implant
@Opin

Witam (usunięte przez administratora)Dostałem implant na NFZ pięć lat temu. I co ? I nie działa. Byłem w instytucie i jaki temat, oni zajmują się tylko wszczepianiem. A regulacja ? Nie regulują bo nfz tego nie pokrywa. Czyli co chodzę z jakimś(usunięte przez administratora) w mózgu i tak już całe życie?(usunięte przez administratora) wszczepiają (usunięte przez administratora) dostają pieniądze i nara? Co to ma być. Byłem z tym już w TVN i idę z tą sprawą do sądu.(usunięte przez administratora) przynajmniej nie interweniuje chirurgiczne więc nikogo nie krzywdzi. Aparat czy terapia arc można wyjąć z ucha. A Nie działającego implantu już nie ¡!!!!!!!!!!

@Implant

omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora). Nie odbiera telefonów, nie przychodzi na umówione wizyty, co więcej kieruje pacjentów pod FIKCYJNE adresy, w których albo w ogóle nie przyjmował albo już nie przyjmuje- z ostatniego gabinetu otrzymał wypowiedzenie najmu w trybie natychmiastowym za nie wywiazanie się ze zobowiązań finansowych z tytułu najmu- postępowanie Windykacyjne Przestrzegam abyście się i Wy Państwo nie stali ofiarą oszustwa ze strony tego pana Funkcjonuje pod: Adam Pabis, Ear Doctor, Kinetic, Centrum Nowoczesnej Audiologii. Poza tym to nie jest żaden doktora. Nie widnieje w rejestrze lekarzy. Proszę Sprawdzić w Izbie lekarskiej

BU

Wszystko wyglądało świetnie w teorii a później zero kontaktu z lekarzem, odwoływanie wizyt, kompletne lekceważenie przez lekarza. Czy komuś udało się odzyskać pieniądze za terapię?

Pacjent121
@BU

Nie. Ale zastanawiam się czy nie wysłać Panu P. wezwania do oddania pieniędzy. Kiedy Pan wykupił terapię? Czy w ogóle udało sie coś zrobić?

Kinga

A polecacie oddział w Bydgoszczy?

Stygma
@Kinga

Hej, ja byłem polecam. Od sześciu dni mi nie szumi. Nowy rekord. Widzę ogromny progres. Pierw szum był cichszy, a teraz już go nie ma. Polecam!!

Max
@Kinga

Omijaj szerokim łukiem, szkoda czasu i pieniędzy, zero kontaktu,

Wierzyciel

Ostrzegam przed współpracą/kontaktami z p. Pabisiem. Do dnia dziejszego nie uregulował należności wynikających z umowy najmu gabinetu mimo wielokrotnych wezwań do zapłaty. Po przeanalizowaniu osoby p. Adama stwierdzam, że nie jesteśmy jesteśmy jedyną firmą OSZUKANĄ przez p. Pabisia. Pan Adam ma znacznie więcej długów. Przedstawiane przez Pabisia potwierdzenia wpłaty zostały SFAŁSZOWANE. Sprawa zgłoszona do postępowania windykacyjnego

Stefan

Ostrzegam, nie dajcie się nabrać. A. Pabiś za główny cel swoje działalności obrał sprzedaż jak największej ilości aparatów, które często są wadliwe a odzyskanie w ramach gwarancji prawie niemożliwe. Człowiek mało wiarygodny, bez honoru , efekty w moim przypadku raczej mniej niż mierne. Telefonów nie odbiera, unika kontaktu.

Kinetic Pozew
@Stefan

Miałem bardzo podobne doświadczenia. Zapraszam do kontaktu pod adresem kinetic.pozew@gmail.com, staram się zebrać osoby zainteresowane rozwiązaniem sytuacji na drodze sądowej.

Klient
@Stefan

Tak potwierdzam oddałem aparaty do reklamacji i nie wróciły

@Klient

Witam. Mam podobne doświadczenia. Brak kontaktu, olewanie klienta, terapia nie pomaga. Nie przyjeżdżanie na umówione wizyty.(usunięte przez administratora). Mogłabym pisać długo. Widzę, że jest nas więcej

Pacjent
@Pacjentka

Nie będę się dużo rozpisywał, bo mam identyczne doświadczenia co osoby powyżej. Napisałem na mail od pozwu zbiorowego. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dr

Rozmawiałem ostatnio z profesorem Piotrem Skarzyńskim. Ostatnio Pabiś zrobił na nim ogromne wrażenie. Myślę że Pabiś ma wiele racji w swojej praktyce. Będzie na pewno przyszłością leczenia szumow ustnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • Żurawia 43
    00-680 Warszawa

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.