Opinie o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta Kobeszko

Zostało udowodnione, że człowiek który prowadzi tą "klinikę" to (usunięte przez administratora) Nie ukończył żadnych studiów w tym kierunku ani w Polsce ani tym bardziej za granicą! Ma założone postępowanie sądowe w Stanach Zjednoczonych za podszywanie się pod uznanych lekarzy! Ludzie obudźcie się i przeczytajcie artykuły na jego temat które go demaskują!!!

Maria

Witam . Czy ktoś obecnie jeździ do Pana Adama? Gdzie przyjmuję w Warszawie ? Nie mogę się z nim skontaktować

Joanna
@Maria

Teoretycznie na ul. Dolnej 17. Powiedziano mi, że w placówce w Rembertowie jest remont.

@Joanna

wypowiedziano juz umowe pabisiowi, bo umawial pacjentów i nie przyjezdzał na wizyty

Ala

Wypowiedziano na Pięknej ?

Psychomiś Pabiś
@Ala

Sam by sobie musiał wypowiedzieć, nigdy nikt tam nie pracował poza Pabisiem. Wszelkie wypowiedzi o pracujących tam osobach, zespole, działach rozwoju itd. to tylko jego chore urojenia i histeryczna próba ratowania ostatnich skrawków reputacji. Tak wiem Pabiś - MASZ MOJE IP xD Wiesz co mi zrób ;)

niedoszła pacjentka

Pan "doktor" nie wiadomo czego to specjalista od manipulacji, czyli doskonały przykład jak skutecznie (usunięte przez administratora)chorych ludzi. (usunięte przez administratora)powinien go zatrudnić, byłby lepszy od Pinokia

Goslaw

Oddział Bydgoszcz. Dwa lata temu było super, zwłaszcza przed zakupem aparatu. Teraz trudno zastać audiologa nawet po umówieniu wizyty. W oczekiwaniu na audiologa spotkałem trzy zamiejscowe osoby, które mimo umówionej wizyty po raz trzeci odeszły z niczym. Totalne ignorowanie pacjentów. W klinice smród i bród. Osiągnięcia kliniki, o których pisze się w internecie, to tzw." wynalazki amerykańskiego uczonego". Człowiek. który prowadzi klinikę powinien wydorośleć, wziąć odpowiedzialność za słowa, zacząć szanować ludzi. Więcej odwagi potrzeba aby przyznać się do błędu niż tłumaczyć się kłamstwem.

@Goslaw

Potwierdzam i nie jest Pan sam. Ten człowiek ma problem sam ze sobą...

Pacjentka 123
@Jan

Skąd tyle pozytywnych opinii? Sprzeda aparat a potem zaczyna się bałagan. Nie przyjeżdża na wizyty, nie pamięta co komu mówił. Sam się gubi w zeznaniach. Znam 5 osób, których tak załatwił. Może i jego meta komuś pomgla. Ale jak można tak traktować ludzi?

Magda
@Pacjentka 123

Czytam z chłopakiem te komentarze. Śmiać mi się chce. Jestem pacjentką od czterech lat. Jezdze z mężem do Pana Adama co dwa miesiące. Każda wizyta się odbywa. Czegos potrzebuje to to załatwia. Myślę że ludzie tutaj piszących myślą że są jedynymi pacjentami Pana Adama. Pan Adam ma ich setki. Lekarz nie odbiera telefonu na codzień. Można z nim porozmawiać tylko przez rejestratorkę. Pan Adam odbiera a jak nie odbiera odpisze. Polacy myślą, że nikt ich nie szanuje a tak naprawdę wy szanujecie?. Miałam myśli samobójcze. Pan Adam i jego leczenie mnie uratowało od samobójstwa. Tacy ludzie jak wy i inni lekarze, tylko skłaniają do tego. Pan Adam jest (usunięte przez administratora) Ma ogrom zwolenników którzy odwiedzają go po leczeniu. Do momentu kiedy będą zadowoleni ludzie, a są. Nic mu nie zrobicie tymi opiniami.

@Pacjentka 123

Potwierdzam , a pozytywne opinie sam sobie pisze. Podobno ma już sporo sądowych spraw....gdzieś widziałem maila kontaktowego na grupę, która chce go pozwać.

@Jan

Mnóstwo czyli ile 15?. Przychodnia Pabisia działa zaraz od siedmiu lat. Żeby taki biznes utrzymać, musi mieć rocznie 2000 pacjentów. 12 000 osób już było u niego i co. Tylko tyle negatywnych opinii ? Przez kilka bądź kilkanaście osób które, piszą na okrągło, bo też widać. Reklama ? Pabiś ma reklamy w magazynach, telewizjach, radiach także myślę, że wydaje rocznie na to 100 000 zł skądś te pieniądze ma. Nie od pacjentów? Do tego trzeba dodać grono lekarzy, którzy zaczynają go coraz częściej polecać. Mi go poleciła, Stomatolorzka z Lublina która leczyła pacjenta, opowiadał jej jakim fanem terapii Pabisia jest. Także ten....

rej
@Witam

bzdury. bylem w "klinice" w bydgoszczy. nie bylo tam nikogo oprocz mnie i pana Pabisia, nawet sekretarki czy recepcjonistki. ogolna infolinia jest bezposrednio do niego. w kazdym badz razie za kazdym razem jak dzwonilem to tylko on odbieral. pomijam juz samo badanie i "leczenie", zenada. kapletnie nie pokrywa sie z tym co opisuje na swoich stronach. mysle ze ta klinika to (usunięte przez administratora)

Pacjent
@Witam

Skoro tak to dlaczego Pabis sprzedał mamie aparaty które nie działały i były kupione w Holandii i składane z innych modeli? Mam pismo z serwisu producenta który je sprawdził. Wiele razy (usunięte przez administratora) mame i odwoływał spotkania. Zwrotu pieniędzy i aparatu do dziś nie dostaliśmy . Ponad 10 k aparat kosztował. Jest wiele osób które ma te same problemy z tym Panem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Pan adam pabis niezmiennie od lat traktuje pacjentów jak idiotów. Widzę wymówki i kłamstwa ma standardowe i tylko modyfikuje klamstwa. Ponad to sprzedaje sprzęt droższy, na fakturze jest tańszy niż w korespondencji email. Pan adam pabis odwołał 4 ostatnie wizyty z czego na dwóch się po prostu nie pojawił, jedna odwołał 20 min przed a tylko jedną elegancko dwa dni wcześniej przez sms. Czas z panem adamem pabisiem iść do sądu.

Standard...

Witam po umówionej wizycie w Rembertowie okazało się z że tam niema żadnej kliniki przesłano mie pod inny adres w Warszawie przy którym błądziłem pòł godziny okazało się że jest to wynajęty pokòj w innej placówce pan Adam .P po zrobieniu audiogramu i zleceniu badań wynik kazał mi wysyłać na jego numer który po wybraniu usłyszałam ze takiego nie ma szybko umówiłem się z neurologiem który mi potwierdził że niema lekarstwa na białka BDNF udało mi się z nich wycofać nie otrzymałem też faktury którą miał mi wysyłać za wizytę muj błąd że nie sprawdziłem opinii,

@Nowy

ja także nie dostałam faktury za zakupiony aparat, zgłosił Pan to do kogoś?

Pawel

Jakoś w 2015 dostałem szumów usznych po głośnej dyskotece. Niestety znalazłem firmę pana Adama Pabisia w internecie. Mówię niestety ponieważ jego metoda nie działa, ponadto, moim zdaniem pogorszyła szumy po około 2 miesiącach jej stosowania (na szczęście po odstawieniu urządzenia które w ramach terapii ten "magik" kazał używać szumy wróciły do poziomu sprzed terapii...). Oczywiście kosztów terapii nie chciał zwrócić. Olałem sprawę, ale przestrzegam. Jego metody nie działają.

jacek

Szanowni Państwo, przestrzegam!!!!! Pan,,dr" obiecywał serwis (części, baterie) przez okres 5 lat. Żona pojechała z teściem do Bydgoszczy na wyznaczoną godzinę. I...przesyła krótko przed wizytą inf. że miał wypadek, że czeka na Policję (i niby kierował bez uprawnień, bo...je stracił za...), że zbił mu się wyświetlacz i nie może dzwonić. Ok. Nie odbiera tel, jak już odebrał z nieznajomego tel to kłamie, że wysłał części paczką ekonomiczną i nie ma nr nadania. czekam 2 tyg i ...nic. Pisze, że mam iść do pobliskiego urzędu pocztowego. a skasował 5 tys. Mam zamiar zgłosić wyłudzenie. Omijajcie tego PANA.

Werra
@jacek

Podobno kilku osobom innym też mówił że miał wypadek

szymon
@jacek

Niestety mnóstwo osób ma za sobą podobne historie. Wszystkie opinie przy filmach (usunięte przez administratora) z Pabisiem są wyłączone z tego powodu. Do tego czyta pojawiające się tu opinie i dodaje pozytywne recenzje pisane na jedno kopyto z tą samą manierą. Masakra.

@szymon

tia
@Witam

Bajeczki Panie Pabiś, imponujące liczby, mało imponująca etyka zachowań.

szymon
@tia

Wszystko co klient może wiedzieć to to co działo się w gabinecie podczas jego wizyt. Jaki normalny klient robiłby research liczb sprzedaży, obecności w mediach i kosztów firmy, żeby bronić opini lekarza o którego działalności, poza własnym z nim kontaktem przecież nie ma pojęcia. Każda osoba, która miałą pozytywne rezultaty z kontaktu z lekarzem i z technologią nie ma przecież pojęcia jak te doświadczenia wyglądały dla osób, które zostały oszukane i które wyrażają tu swoją opinię.

@szymon

Jestem pacjentem który dostał polecenie od stomatologa. Neguje twoją wiadomość człowieku. Jest nie poważna, leczenie zależy od pacjenta i lekarza. Jak ktoś nie ma pieniędzy na leczenie to po co wydaje pieniądze których nie ma. Nie ma kontaktu z firmą. A jak ten człowiek o którym rozmawiałem z lekarzem miał pozytywne zdanie to co od niego odbiera telefony? Totalne głupoty. Ja byłem i mam super zdanie. Niech każdy wyrabia swoją opinię.

@Re

Pan Pabiś miał wiele negatywnych opnii, które zostały usuniete z google. Rok temu widniało kilkanaście opinii, że nie wypłacił pieniędzy za wiele tłumaczeń. Następnie opnie znikły z google. Jeden Pan wygrał z nim sprawę sądową za to, że Pan Adam sprzedał mu nie ten aparat i nie oddał pieniędzy. Wiele osób pisze, że nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy a takżę nie przyjezdza na umowione wizyty. To chyba nie przypadek, że rozmawiałem przez internet z 5 takimi osobami? Nie mówie, że metoda jest zła. Może Komuś pomaga. Pan Adam ma problemy z organizacją i źle traktuje większość pacjentów. Po za tym jest nie wypłacalny, ponieważ dłużnicy pisali jużkilkakrotnie, że nie są w stanie odzyskać pieniędzy od niego. Czy skończył studia? Czy powinien zatem pisać, że jest neurobiologiem i audiologiem?

@Re

Co więcej, jak to jest, że on sam prowadzi ta cala klinikę? Ogarnia sam tych wszystkich 12000 pacjentow? Na stronie jest przeciez numer tylko do niego!

@Andrzej

Właśnie odkryłem że na fakturze zakupu mam wyższej klasy aparaty sluchowe a zostały mi przekazane prze Pabisia o wiele słabsze, o dwie klasy niżej niż było to w umowie. Jak to się nazywa? I co mam teraz z tym zrobić Pabisiem? Oczywiście nie odbiera telefonów.

JW
@Jan

Ja też miałem taką sytuację :(

jack
@jacek

Bo to (usunięte przez administratora) . Wiedza owszem ale pacjentów traktuje co najmniej dziwnie . Brak profesjonalizmu . Udaje że zapomniał o umówionej wizycie po telefonicznym potwierdzeniu dzień wcześniej ! . ŻENADA .

lech
@Witam

Pabiś utrzymuje się głównie z grantów.

Robert Pacjent
@jacek

Słuchajcie gość był zwykłym protetykiem. Na swoich papierach podpisuje się jako adam pabiś z dopiskiem jakiegos certyfikatu. Wiem jak go wkoncu usidlić karnie ale oczywiscie nalezy to zglaszac jeden po drugim z całej polski. I teraz jak mnie czytasz ''człowieku'' jako to czesto powtarzasz to slowo masz pare dni na zwrot pieniędzy a poźniej bedziesz tylko patrzył jak dzwonią do ciebie telefony i wkoncu wezwania. Dostępne są generatory szumu usznego w firmach audio takich jak geers amplifon kind ewentualnie phonak od którego pokupował żyłki i słuchawki do założenia w kanał słuchowy. W tych firmach możecie dostać mini generator którego prawie nie widać za uchem... I teraz jak nie oddasz pieniędzy to napisze dalej więcej co ty z tego zrobiłeś i na jaki pomysł wpadłeś.......

Witam szukam informacji od ludzi tych ktòrych leczy Adam P jake lekarstwa daje na odnowe białek BDNF pochodzenia muzgowego skoro lekarstwo jest fazie szukania testòw na myszach i nie istnieje

Dorota

Jak ta sytuacja z niewysłanymi paczkami się rozwiązała, była jakaś sprawa sądowa, czy jednak udało się wszystko uregulować polubownie? Tyle tu sprzecznych opinii, że sama nie wiem, w co wierzyć, przydałyby się jeszcze opinie innych pracowników Kinetic, chyba jacyś są?

Patryk

Moim zdanie tą sprawą powinna zająć się telewizja, ktoś z poszkodowanych powinien nagłośnić sprawę, wtedy ten człowiek może odda pieniądze a nawet jeżeli nic by to nie dało to ludzie się chociaż dowiedzą kim jest Pan Adam P i jak traktuje swoich pacjentów i inni nie dadzą się już mu nabrać na jego leczenie a raczej oszukiwanie i żerowaniu na cudzym nieszczęściu.

Zgadzam się

@Patryk

Chyba już dawno by sie zajeła, gdyby to wszyatko co wypisujecie to prawda. Facet pomaga ludziom dajcie już spokój.

@Patryk

Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby zainteresowane nagłośnieniem sprawy wokół kliniki o kontakt na adres: kinetic . pozew @ gmail . com

@Re

Czyli według Ciebie wszystko co tu o nim piszą to czysty wkręt? To po co oni to wszystko tutaj wygadują, jaką by mogli mieć z tego korzyść?

Kicz
@Barbara

Ktoś tu pisał że Pabiś pracował na innym stanowisku w CSIM niż ktoś napisał. Jest tu jego konkurencja. Każdy może napisać co chce bez imienia i nazwiska. Skoro to wszyscy pacjenci to czemu bez nazwisk? Te opinie są tak wiarygodne jak ich autorzy którzy ukrywają się pod różnymi pseudonimami.

Walerina
@Kicz

Zgadzam się. Jeżeli wymogiem napisania opini, było by podanie do wiadomości publicznej swojego imienia i nazwiska, mało osób by napisało taką opinię. Raz byłam na forum na Facebooku, to facetka przyznała się, że tu wypisuje jako wiele osób. Że niby tyle pokrzywdzonych, jeżeli to jedna osoba to jedna opinia, a nie jedna osoba pisze pięć.

Walerina Von Fikcja
@Walerina

Pabiś mysiu, challenge accepted - włącz recenzje na Google i dodaj swój profil na znanylekarz.pl to zobaczymy co się będzie działo. Ty będziesz miał jedno konto z którego będziesz pisał swoje wyżygi i każdy z przez ciebie poszkodowanych będzie miał również jedno. Nie to co tutaj.

Walerina Von Pabiś
@Walerina Von Fikcja

Dobrze wszyscy wiemy jak te profile będą wyglądać i jaki jest powód, że ich nie ma :)

Walerina Von Pabiś
@Walerina Von Fikcja

Podaj też lisie tą rzekomą grupę na Facebook. Chętnie się tam przeniesiemy.

Agnieszka
@Walerina

Ok a można w ogóle wiedzieć co tam się dzieje? I co za sprawa to niby??

@Kicz

To słabo, no bo jak teraz niby normalnie sobie wyrobić opinię, skoro nic tu nie jest pewne?

Dorota
@Patryk

Zgadzam się z tą opinią ponieważ także uległam oszustwu, i najgorsze, że nie ma gdzie złożyć reklamacji. Pan Adam jest świetnym sprzedawcą, cwaniaczkiem, który znalazł sposób na robienie pieniędzy. To jest salesman a nie osoba, która chce pomagać z powołania.

@Dorota

Skoro tak o pewnie sprawa trafiła już na policję?

Witam, miałem ostatni wątpliwą przyjemność poznania Pana Adama, a może raczej poznania się na Panie Adamie. W skrócie - moja przygoda była bardzo podobna do innych opisanych tutaj - przedstawianie się w osobie trzeciej, nie odbieranie telefonów i nie odpisywanie na wiadomości i e-maile, oszukane faktury, zwodzenie, itp, itd. Zakładam Panu Adamowi sprawę cywilno-prawną (na początek) i mam w planie ubuplicznienie jego prawdziego oblicza. Bardzo prosiłbym wszystkie osoby pokrzywdzone i (usunięte przez administratora) przez Pana Adama o kontakt na poniższy e-mail. sprawa.sadowa.adam.pabis małpa gmail.com Razem jesteśmy w stanie coś zdziałać.

Urszula

oszukane faktury? co masz na myśli?

Kinetic CNA

Zrezygnowaliśmy z współpracy z Panem i tyle. Prosimy o numer konta aby zwrócić Panu koszty nie przeprowadzonego leczenia. Pozdrawiamy

Kinetic CNA
@Urszula

Urzadzenie i patent jest własnością Spółki Bioacoustic i na taka spółkę wystawiamy fakturę. Firma która kieruje badaniem i leczeniem to Kinetic i i za prowadzenie leczenia spółka kinetic wystawia Bioacoustic faktury. Pozdrawiamy

andrzej

pabiś to oszusta i kłamca

Rafał
@andrzej

O kim mówisz? To ktoś wyżej postawiony w firmie? I co takiego się stało?

Grażyna

Adam Pabiś zwodził i okłamywał moją mamę i mnie, obiecywał, że odeśle aparat słuchowy oddany do serwisu, niestety do tej pory go nie odesłał. Człowiek ten chorych ludzi ma za nic, nie jest też lekarzem. Jest oszustem, przed którym ostrzegam. Przestępstwo wyłudzenia zgłosiłam na Policję. Myslę, też że jest chory psychiczne - podał mi namiary do serwisu - numer tel. którego nikt nigdy nie odbiera, adres pod którym nikt o serwisie Kinetic nie słyszał. Kłamie w żywe oczy i wymyśla coraz to nowe historie...

Kolejna
@Grażyna

Kolejna sprawa w sądzie za zniesławienie publiczne wygrana przez pabisia. Ludzie w Polsce to stan umysłu. Ludzie nie rozumiecie że napychacie temu człowiekowi pieniędzy w kieszeń nie znając prawa.

Chytra

Chyba nie do końca ściema, jak Pabiś jest na rynku siedem lat. Ludzie nowi przychodzą tu i czytają wasze komentarze. Ludzie z polecenia idą do Pabisia i nie czytają. Czekałem godzinę na wizytę u niego. Ma bardzo dużo pacjentów. Skąd ci ludzie? Z pozytywnych rekomendacji innych ludzi, bo im pomógł. Buziaki :)

asd
@Chytra

Nigdy nie widziałem w gabinecie nikogo poza pabisiem. Te historie o tych dziesiątkach asystentek, stażystek, latach an rynku, tysiącach zadowolonych klientów i tłumach w poczekalni pojawiają się za każdym razem jak pojawia się negatywna opinia.

@asd

Tak to kolego w życiu jest. Jak jest dobro to się pojawia zło i na odwrót. Dobra opinia - pojawia się zła, zła się pojawia to jest dobra. Bo ludzie są tacy i tacy. Zadowoleni i nie zadowoleni.

Kornel
@Grażyna

Jestem w podobnej sytuacji, proszę powiedzieć jakiej firmy sprzęt „dr.F” zaproponował Pani mamie ? Ja od 2 miesięcy czekam na aparat.

piter
@Kolejna

O czym ty człowieku wypisujesz, jaka wygrana sprawa. Gość jest nikim , to zwykły (usunięte przez administratora) . Zgłosiłem sytuacje do programu ,, uwaga", ten dupek reklamował się w telewizji na kanapie , a to zwykły wałek. Mam nadzieje że trafi kiedyś za przekręty za kratki, tam będzie robił za prostytutkę to może się czegoś nauczy.

Han.Mar.
@piter

Masz z nim jakieś złe doświadczenia ? Myślę że on ma pewien patent, pomysł na leczenie szumów . Problem jest taki że prowadzi wszystko sam, gubi się w tym i tu zaczynają się schody. Nie ma aparatów, bierze kasę, potem tygodniami trzeba się upominać. Zaczyna kłamać i gubi się już w tych kłamstwach...

@Grażyna

Zapraszam ponownie wszystkie osoby zainteresowane opisaniem swoich doświadczeń i nagłośnieniem sprawy wokół kliniki o kontakt pod adresem kinetic . pozew @ gmail . com

@Grażyna

Zespól Delbrucka, mitomania, poczytajcie sobie o tym, pasuje?

@Grażyna

Miałem taką samą sytuację. Wydałem pieniądze, a poprawy słuchu jak nie było tak i nie ma.

Rykus
@Jan

Jan, Ty masz problem ale nie z szumem. Spotkałem wielu ludzi którym Pabiś pomógł. Nie mówili „o przyzwyczaiłem się” tylko znikło. Ma efekty. Jak komuś przeszkadza, że odkrył jak pomagać to co zrobić. Leczyć się ale nie na szumy, tylko na głowę;) Chłopak z Voice of Poland mówił, że pomógł mu na antenie. Zaraz znowu będzie sławny, a hejt jak jest tak będzie:)

Jaka atmosfera jest między działami w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Harde

Hej, dział R&D mieści się w Białymstoku. Tam Pabiś współpracuje z Politechniką Białostocką nad systemem EarDoctor. Jak pieniądze przychodzą na czas to jest spoko. Często między działami, trzeba przesuwać pozycje budżetu. Niestety, pieniądze unijne często idą na procesy poprzednio nie uwzględnione w harmonogramie. Temat o którym wspomniałem powoduje lekki zgrzyt między produkcją a r&d. Ogólnie atmosfera jest super. Pabiś rozwija teraz czwarty projekt soundsprinkler.com. Stymulacja akustyczna, która będzie wpływać na rozwój roślin. Otwiera centrum badawcze w Danii w Akceleratorze Soundhub. Jeżeli nie boisz się zagranicznych delegacji, to może być ciekawy projekt dla ciebie :)

Joanna
@Harde

Proszę Państwa , ja również mam negatywne doświadczenia z tym osobnikiem. To co mój poprzednik wypisuje to słowa Pabisia który sam produkuje te brednie. Jestem oszukiwana od roku i wiele rzeczy sprawdziłam które tu są opisywane i niestety wszystkie się potwierdziły. Obecnie czekam na termin sprawy . Policja do której na samym początku zgłosiłam wyłudzenie wiedziała o sprawie innych osób które również składały zawiadomienia , mam nadzieję że uda się odzyskać pieniądze z majątku prywatnego ( o ile go posiada , bo jak powiedział mi prawnik Pabiś może nic na siebie nie posiadać). Współczuję pozostałym poszkodowanym . może macie jakiekolwiek rzetelne informacje na jego temat gdzie aktualnie (usunięte przez administratora) ludzi .

H.r.
@Joanna

Czy kupiła Pani aparat od niego ? Nie wysłał Pani ?

re
@Joanna

Tak, te negatywne informacje też pisze tylko jedna osoba podająca się za wiele. Pozdrawiam

@Joanna

Bardzo proszę o kontakt pod adresem kinetic . pozew @ gmail . com w celu nagłośnienia sytuacji o placówce.

P

Jak wiele osób opisujących tu swoje doświadczenia ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez pana Pabisia. Wszystkie osoby zainteresowane nagłośnieniem sytuacji wokół kliniki i opisaniem swoich doświadczeń bardzo proszę o kontakt na adres kinetic . pozew @ gmail . com

Falente

Adam Pabiś to świetny specjalista. Pomógł mojej Mamie na szumy uszne. Cierpiała 10 lat i po jego terapii szum ucichł, do takiego poziomu, że musi się wsłuchiwać. Polecam z całego serca.

Popers
@Falente

Zgadzam się, mi też pomógł.

@Falente

Jeżeli to prawda to poproszę o kontakt bo mi nic nie pomogło...chętnie porozmawiam i wymienię doświadczenia.

Przenek

Proszę o kontakt ten mam ten problem. 785805954 bardzo proszę o kontakt

Justyna
@Falente

Super, że otrzymałeś pomoc. A ile kosztowało Cię takie leczenie?

Czy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Styler

Pracuje w Krakowie, są wewnętrzne rekrutacje.

Rafał
@Styler

Długo już tu pracujesz? Warto obecnie składać tu papiery? :) Jak uważasz?

Może i pan Adam jest niesłowny czasami I ściemnia klientów w pewnych sprawach . Ale ja tez ściemniam i jestem nie słowny w mojej branży biznesowej bo ilość klientów mnie już przerasta i po prostu już mi się nie chce ale jestem dobry w tym co robię i już nie daje rady , wiec moim zdaniem nie dziwie się panu Adamowi ze może już ma dość tych wszystkich co chorują na tinitusa i uważam ze ma najprawdopodobniej najlepsza wiedzę i metody -technologie redukcji szumów w Polsce ,jak i nie na świecie w porównaniu z tymi wszystkimi konowałami laryngologów i otolaryngologów I cała ta grupa idiotów gdzie wpychają TRT i inne rzeczy w Polsce i nie maja zielonego pojęcia o szumach .Poddałem się technologi jego leczenia . Narazie nie jestem nic w stanie stwierdzić ale poprawil mi się sen gdzie wcześniej było to nie możliwe wiec cieszę się ze jest ktoś w Polsce kto zajmuje się tym- tak jak pan Adam i przynajmniej stara się pomagać ludziom .

piter
@007

Opinie usuwane na bieżąco, oczywiście te które nie pasują temu cwaniakowi. Gość (usunięte przez administratora) moją przyjaciółkę na 11,200 zł , sprzedał zepsute aparaty których nie wymienił ani nie oddał pieniędzy. Sprawa skierowana do sądu , a gość przy okazji zarobi w papę za (usunięte przez administratora) Takiego łapciucha i krętacza rzadko się spotyka, wyrafinowany w kłamstwach do granic możliwości . Nawiązaliśmy kontakt z kilkoma osobami (usunięte przez administratora)w podobny sposób a łapciuch się w oczy śmieje i wypisuje w komentarzach podstawiony za klientów. Niedługo się spotkamy a wtedy nie będzie ci (usunięte przez administratora)zabawnie.

@piter

Cały czas ta sama osoba. W papę nikt nie dostał. A jak dostał to raczej siedzi na komendzie policji. Nikt nie usuwa komentarzy wszystkie negatywne już są.

Stricte c4

Witam, mi Pabiś bardzo pomógł z moimi szumami. Mam kontakt z Pacjentem z Francji, który też czuje efekty. Nie korzystałem z aparatów słuchowych, więc się nie wypowiadam. Nie podzielam opini dotyczącej braku kontaktu. Raz w niedzielę nawet odebrał. Myślę, że negatywne opinie pisanie przez niektóre osoby, gorzej świadczą o nich samych niż o Panu Pabiś.

Franek
@Stricte c4

Witam, zdam relację z mojego spotkania z Panem Adamem. Pan Adam miał wysłać moje aparaty z naprawy w 2018 roku. Te dwa lata jakoś minęły. Chciałem wnieść sprawę do sądu, z powodu braku ich zwrotu. W między czasie szukałem pomocy. Pracuję w Niemczech i niestety nikt mi nie pomógł, a mój szum uporczywie się nasilił. Tydzień temu odezwałem się do Pana Adama w celu oddania aparatów, zaproponował wizytę która przypadała na dzisiejszy dzień. Oddał aparaty ustawił, nie zapłaciłem za wizytę i na dodatek wszystkie wizyty przyszłe są w cenie płatności z przed dwóch lat. Mam żal za czas ale z drugiej strony, zależy mi na leczeniu. Także, będę relacjonować co i jak. Narazie czuje komfort psychiczny, że zacząłem coś z tym robić. A Pan Adam przy wszystkich tych problemach, szczerze powiem na żywo, fajnie było znowu spotkać.

Zamszak

Ja jestem zachwycony. Świetna kadra, rewelacyjna diagnostyka i wiedza. Leczenie efektywne, narazie w 70% szum wyciszony. Kończe leczenie, więc dam znać jak będzie za miesiąc. Cała reszta opini to ściema, albo niczego nie robią z zaleceń co kończy się bez efektów albo to konkurencja. Pozdrawiam !!!!!!!

Zdziwiona
@Zamszak

Każdy ma prawo do własnej opinii. Jeżeli 90% ludzi czuję się Oszukana i poszkodowana to coś w tym musi być i nie pisałabym tego gdyby nie fakt że sama tam trafiłam szukając desperacko pomocY. Moja wina bo mogłam sprawdzić że działalność zarejestrowana jako paramedyczna, a pseudo lekarz nie jest wpisany do rejestru lekarzy! O czym my w ogóle rozmawiamy.

Ewe
@Zdziwiona

Ale Pan Adam nie mówi że jest lekarzem. Z tego co wiem kończył studia za granicą, jest neurobiologiem.

Rob
@Ewe

Jest szarlatanem. A do tego na pewno nie trzeba mieć ukończonych studiów. Wystarczy mieć smykalke do nieuczciwych praktyk, a tego nikt nie kwestionuje

Rob
@Zamszak

Jaka kadra? Jedna osoba. Firma widmo. Unikajcie. Na telefony nie odpowiada, na umówione wizyty nie przyjeżdża.

Zdziwiona
@Ewe

A jak nazwać kogoś kto jest Audiologiem?Na pieczątce ma audiolog i neurobiolog.Pod pieczątką ma kod który powinien być wpisany do rejestru lekarzy, a nie jest bo kod jest co za krótki o jedną cyfrę? Przecież ja rozmawiałam z izbom lekarską na temat tego pana po tym jak zapłaciłam bardzo duże pieniądze u niego na wizycie. Zresztą wnioskuję że ta wiadomość pochodzi od samego pana (usunięte przez administratora)nie pacjenta. Dzwoniłam do izby lekarskiej i ten pan nie powinien się nazywać Audiologiem! Spora część artykułów przedstawia go jako doktora, lekarza wątpię aby ten pan się przed tym bronił i miał na to wpływu Przypadek? Bardzo w to wątpię (usunięte przez administratora) On jawnie wprowadza ludzi w błąd i mam nadzieję że to się zaraz skończy ja za to zapłaciłam bardzo dużą on jawnie wprowadza ludzi w błąd i mam nadzieję że to się zaraz skończy ja za to zapłaciłam bardzo dużą cene. Wielki Pan Audiolog działające w branży paramedyczne.

@Ewe

Jakoś sporo Pani wie ;))) ale Pan (usunięte przez administratora)często odpisuje w trzeciej osobie (nawet przez tel. ).

EE ?
@Zdziwiona

Firma działa już sześć lat, nikt kto działa tyle lat i ma 90% negatywnych opinii i zero sukcesów w leczeniu nie będzie działać. Co to za głupoty. Kinetic obsługuje rocznie setki pacjentów. Gdyby nie pomagali, dawno by ich na tym rynku już nie było. Mają pacjentów, z polecenia, od pacjentów którym pomogli. Bez względu na to ile napiszecie o nich negatywnych informacji, oni dalej tak jak co roku będą działać, bo ludziom pomagają!!!! Pozdrawiam Zadowolony pacjent !!!

EE ?
@Zdziwiona

Konkurencja, którą boli, że nie ma nic do powiedzenia w internecie.

Mil
@EE ?

Nie wiem skąd takie wysokie ego i mniemanie że jestem z konkurencji. Jestem byłam pacjentką pana Adama.

Mil
@EE ?

No właściciele muszą coś pisać żeby nie było negatywnych opinii. Widać po ostatnich wpisach. każdy kto szuka audiologa a tak się przedstawia pan Adam radzę zadzwonić do izby lekarskiej i sprawdzić czy ten pan widnieje w rejestrze izby lekarskiej. Nawet w kajetanach go znają a po opisie który od niego otrzymałam zawoła no aż samego profesora bo przecierają oczy ze zdumienia. Ludzie bądźcie poważni. A to że nie otrzymuje się paragonu za wizytę to też jest normalne? Przestańcie w to brnąć.

Gosc
@Rob

No przecież widać że wypowiedzi które są w grudniu to wypowiedzi samego właściciela. zaczęli wypowiadać się byli pacjenci ocena spadła i trzeba było podratować opinie.

Pacjent
@Rob

Dokładnie. Posiada działalność paramedyczna to żaden lekarz.

@Gosc

Dokładnie. Dobra opinia pochodzą od samego właściciela a nie od pacjentów.

Ewe

Jestem pacjentka w trakcie terapii

Nowa

I jak pomogli Pani?

@Nowa

Pomogli

Edi
@Zamszak

Zamszak jak efekty leczenia?

Zamszak
@Edi

Hej. Szum jest, poziom oceniam na 80% ciszej. Straciłem pracę, dużo stresu. To, nie pomaga w leczeniu. Jestem, jednak dobrej myśli. Moja nadwrażliwość znikła. Widzę poprawę, też w zdrowiu psychicznym. Przed snem zawsze ogromne lęki, teraz jakoś ich mniej. Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Sinus
@Zamszak

Ja kilka lat temu u pabisia byłem. Po urazie akustycznym. Pomògł mi, i to bardzo. Teraz wiertarką zrobiłem drugi uraz. Akurat teraz, nie mam cztery koła na leczenie. Przydałaby się terapia Pabisia ale tańsza, dla Kowalskiego. Trzeba szukać po zmianach.

Ed
@Zamszak

Zamszak czy możesz powiedzieć mi coś więcej o Twoim przypadku.? Chodzi mi o to od kiedy masz szumy i po jakim czasie zgłosiłeś się do Kinetic? Jaka terapię Ci wybrali ? Jak długa miałeś terapię? Po jakim czasie efekty i czy na stałe? Z góry dziękuję. Jeśli nie chcesz pisać tutaj co rozumiem, to podaje maila do siebie edward.edowski@wp.pl

@Sinus

Co chcesz szukać? Szykuj 4 koła i znowu cię naprawi. Znasz kogoś innego? Nie ma nikogo innego! 4 koła nie majątek, a na pewno za połowę ci zrobi drugi raz jak pogadasz...

@Zamszak

Panie Pabis...Już wielokrotnie przesadza Pan z autoreklama.

ZOFIA
@Zamszak

Jaka kadra? Jeden człowiek, jedno biurko jeden uszkodzony komputer.

Laura

To była terapia arc?

Sławek
@Zamszak

Bardzo Pana proszę o prywatny kontakt na kopyslaw2@wp.pl. Wierzę Panu dlatego chciałbym porozmawiać. Pozdrawiam serdecznie.

Sławek
@Ewa

Bardzo proszę o kontakt na kopyslaw2@wp.pl

Zbyszek

Pani Kasia nie będzie zadowolona ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 149 ocen.
  • Żurawia 43
    00-680 Warszawa

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii Sp. z o.o.