Opinie o Bim Textil-Service Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bim Textil-Service Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bim Textil-Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bim Textil-Service Sp. z o.o. w Katowice

Tom

Witam. Poszukuje osób (usunięte przez administratora) przez firmę BIM Textil w celu założenia pozwu zbiorowego.

koło
@Kasia

Dzień dobry, również czuję się (usunięte przez administratora) przez tą firmę, mam pytanie czy ktoś wygrał już z nimi w sądzie ponieważ mam zamiar podać ich do sądu. Proszę o kontakt podam e-maila tomekkolo1979@tlen.pl

Do tej pory nie trafiłem na tak wyrafinowaną w oszustwie firmę ,a na rynku jestem od ponad 23 lat , a pan kierownik to zachowuję się jak szef (usunięte przez administratora) . Oczywiście już sprawa w sądzie. Jeśli ktoś przeczyta tą opinie to niech najpierw się prześpi zanim podpisze jakikolwiek świstek z tą pseudo uczciwie działającą firmą ,oni się utrzymują z tego ,że większość macha ręką i płaci za nic

@Marcin

Witam poszukuję firm które podpisały umowy na świadczenie usług z tą firmą i nie są zadowolone

Pr

Nie polecam zaczynać w tej firmie pracy jako Koordynator telefonicznego umawiania spotkać dla handlowca. Obiecują 5-6 tys, premie od umówionych spotkań, umowę o pracę, przysłanie sprzętu. O tym wszystkim można zapomnieć. Najniższa krajowa, premia jak się upomnisz to dostaniesz 200 zł...umowa zlecenie z miesiąca na miesiąc, o sprzęcie też można zapomnieć - pracujesz na swoim. Nie wspomnę o przedstawicielu, który codziennie co innego mówi...ze swojej strony nie polecam.

Err Nowy wpis
@Pr

jaki efekt pani pracy? Ile umów pani przyniosła?

Blanka Nowy wpis

Hej. Widziałam w jednej z ofert dla asystentki ds. sprzedaży, że możliwa jest praca w formie zdalnej. Możecie mi napisać jak wtedy współpraca przebiega? mam już wstępne doświadczenie ale u nas kazali być w biurze. tutaj z kontaktem nie ma problemów?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku asystent sprzedaży w firmie Bim Textil-Service Sp. z o.o.?

Pr

@Pr

Kiedyś jak oferta dla konsultanta mi się pokazała do nich to faktycznie była mowa o tym zleceniu ale myślałem, że to na okres próbny tylko. Piszesz jeszcze na ten bieżący rok o tym wszystkim? zastanawiam się dlaczego nie można na umowę o pracę jeśli dobrze pracujesz

Janka Nowy wpis
@Pr

Witam. Akurat pensja typu 6500 jest do osiągnięcia, minimalna plus premia plus prowizja. Niestety nie z tym handlowcem, słaby sprzedawca, bez polotu, bez wyników, konfliktowy, problematyczny. Kasa kasą, ale komfort pracy żaden.

Dostał się już ktoś na te asystentkę ds. sprzedaży czy może mam jeszcze szanse? Tydzień temu wygasło mi ogłoszenie, w którym było napisane, że można zarabiać nawet do 6500 zł. pojawiła się jednak tutaj też jakaś wzmianka o dołączaniu do pozwu więc czy w pierwszej kolejności ktoś mógłby mi dać znać czy to ma w ogóle wpływ na nowych pracowników?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bim Textil-Service Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Produktu i Reklamacji?

Kinga
@Tom

Aktualne? Mój chłopak został (usunięte przez administratora)

@Kinga

Poważnie? :/ To słabo, a myślisz, że serio będzie chciał brać udział w tym całym pozwie o którym piszecie?

@Kinga

Aktualne

MIKA

CZY TO AKTUALNE Z TYM POZWEM BO JESTESMY CHĘTNI

@MIKA

A jest gdzieś kontakt do tego?

mika
@Gabriela

szukam kontaktu do ludzi (usunięte przez administratora) przez BIM podaje swojego emaila retro.garaz@wp.pl

@Tom

Witam czy pozew zbiorowy został złożony ,jesli sprawa jest w toku ,jestem nastepną która czuje sie wprowadzona w bład przez firme bim

koło
@Kasia

Jeżeli ktoś tu pisał o jakichś pozwach i one faktycznie mają zostać wniesione to czy pracownicy mogą mieć z tego tytułu jakieś problemy? konkretniej chce się dowiedzieć czegoś na ten temat z perspektywy magazyniera / kierowcy, już kiedyś jedna Pani pytała o te prace. gdzie teraz można odszukać ofertę? mam doświadczenie

Anonim.

Po wcześniejszym poczytaniu opinii na temat twej firmy spotkałem się z handlowcem. Zamiast zachwalania produktu, usłyszałem litanie zagrożeń niekorzystania z usług tej firmy, kontrole kary itp. Oferta płatna co msc, podpisuję umowę już teraz zaraz najlepiej, a pierwsza dostawa za 3msc bo zarobieni po uszy. Wymiany potem co 6msc. Na pytanie o to jak wygląda umowa, dowiedziałem się, że podpisuję tylko kwestionariusz zamówienia, gdzie są moje i ich dane, terminy dostaw i kwota. Obawiam się, że traktowane jest to jako podpisanie umowy, z którą nie ma jak się zapoznać bo i tą broszurę zobaczyłem z daleka przelotem bo nie byłem zdecydowany.

Krzysztof
@Anonim.

Ciekawe doświadczenie. Może osoba, co robi lub robiła tu za handlowca rozpozna w tym postępowaniu z klientem ślad przeprowadzanych w firmie szkoleń? Kto napisze na czym polega wdrożenie w obowiązki każdej, nowoprzyjętej osoby i jakie są korzyści z zatrudnienia u tego właśnie pracodawcy?

Klienci tu piszą o jakiś pozwach. Co takiego się stało? I co z robotą w tej firmie, od dawna nie widziałem aktualnego ogłoszenia. Natomiast sześć lat temu szukano asystentki handlowca, a siedem lat temu handlowca. I w przypadku handlowca, podano nawet, że zamierzali płacić od 4 do 6 tyś zł brutto. Z tych osób, które tu obecnie pracują, to kto wie, ile obecnie płacą?

Łukasz

Niesamowite że są ludzie którzy prowadzą biznes, podpisują umowę a potem się żalą, że jej nie przeczytali, bo ktoś machnął blond włosem. Nie chwaliłbym się.

Czy w Bim Textil-Service Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Marcin

Poszukuj osób które podpisały umowę współpracy z firma i mają zastrzeżenia do umowy oraz osoby która podpisała umowę

Poszukuję pracy na stanowisku Export Manager. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Export Manager. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Bim Textil-Service Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Beata

Szukam informacji o tym, na jaki okres dają umowę o pracę? Czy jest to na czas nieokreślony, czy na konkretny czas? Pytam w kontekście Kierowca - Magazynier. Bo widziałam ogłoszenie w internecie i tam jest info o UoP.

Irena

Możesz to rozwinąć? O jakie umowy Ci chodzi? Napisz coś więcej o tych umowach. Na co trzeba uważać? Jaki to w ogóle typ umowy i na jaki okres?

zx13r

Firma , która działa nie na zaufaniu do swoich potencjalnych klientów tylko na zasadzie wyrolowania,przedstawiciel były już sie okazuje to przekręt ,który tłumaczy się ,że przełożony tak mu karze. Nie polecam największemu wrogowi.

Mateusz

Przestrzegam przed podpisywaniem umowy, ponieważ nie można jej potem rozwiązać. Z firmą nie ma kontaktu, nie odbierają telefonó, nie odpisują na pisma.

Katarzyna BIM
@Mateusz

Chętnie się dowiemy kiedy nie został odebrany telefon. Po analizie dokonamy odpowiednich zmian i usprawnień.

@Mateusz

@Mateusz, jak możemy się skontaktować? Mamy podobną sytuację

K.

Ja również taką mam, chętnie się skontaktuje z inny mi poszkodowanymi.

mika
@K.

witam jesteśmy w takiej samej sytuacji proszę o kont.mój email retro.garaz@wp.pl

ajnek

Przychylam się do opinii o wprowadzaniu w błąd przez handlowców co do okresu wypowiedzenia.Robią to notorycznie . JEŻELI CHCESZ ZAWRZEĆ UMOWĄ NAJPIERW JĄ DOBRZE PRZECZYTAJ A NAJLEPIEJ SKONSULTUJ JĄ Z PRAWNIKIEM ABY UNIKNĄĆ KŁOPOTÓW TYPU 3 LETNI OKRES PRZYMUSOWEJ WSPÓŁPRACY !!!

Biuro
@ajnek

Umowę oczywiście należy przeczytać. Akurat daty są napisane duża czcionką. Jako jedyni zostawiamy Klientom umowę, aby się w spokoju zapoznać. Proszę pamiętać o stałej cenie , zgodnie członkiem 5 tejże umowy.

@Biuro

Szkoda ze handlowiec udziela nieprawdziwych informacji Umowa z Wami to jak cyrograf (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) te dwa.slowa najlepiej oddają Wasze praktyki

Antoni
@Ola

Ale trochę w tym racji jest, można chyba przeczytać co się podpisuje? Czy to jest tak niejasne że z umowy nic takiego nie wynika? ;d

@Biuro

Co z czytania umowy kiedy handlowiec zupełnie inaczej przedstawia interpretację zapisów. Dzisiaj już wiem z kim mam do czynienia szkoda, że po podpisaniu umowy. Nigdy więcej BIM !!!!!!!!!!!!!! To przykre że żerują na wprowadzaniu w błąd przy podpisywaniu umowy i utrzymują się z kruczków w umowie, a nie z wynagrodzenia zadowolonych klientów.

@Biuro

nikt nie zostawił umowy do zapoznania się. ponadto streszczenie jej w ustach handlowca to jeden wielki stek bzdur niezgodnych z prawdą. Szkoda że domeną Waszej firmy nie jest uczciwość. Wówczas mielibyście klientów a nie zakładników

@Ola

Oj ostatnie zdanie to dość ostry dis na firmę. xd To w sumie tak z ciekawości w jaki sposób ten problem został rozwiązany? Czy raczej dalej trwa zabawa w "niewolnika" i trzeba przeczekać?

Miko
@Gabriela

Dalej trwa zabawa

@Miko

Nie no po połowie roku bez zmian? Ściemniasz. :/ Coś na pewno się tu zmieniło chociaż, co nie?

Jaka umowa obowiązuje w Bim Textil-Service Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Zawiedziony

Obowiązuje taka umowa, że się już nie wycofasz! U mnie jest tak, że podpisałem z nimi korzystniejszą umowę ale nikt mi nie powiedział ze od razu jest na 3 lata! Chciałem wogole zrezygnować zanim dowieźli szmaty ale dostałem pismo, że nie ma możliwości wypowiedzenia z innych przyczyn niż wynikające z obowiązujących przepisów. Okazuje się, że nie ma możliwości odwrotu, muszę wziąć prawnika i walczyć w sądzie! Aha, można zrezygnować- koszt, tylko 80% wartości 3 letniej umowy... Prawnik tej firmy powinien dostać Nobla.

Katarzyna BIM
@Zawiedziony

Czas trwania umowy nie jest drobnym drukiem , tylko wyraźnie zaznaczonym. Umowy w branży wynajmu nie trwają miesiąc. Cieszę się,, że korzysta Pan naszej oferty. Na okres umowy gwarantujemy stałą cenę .

@Zawiedziony

jak możemy się skontaktować?

@Katarzyna BIM

Pani powinna wyczyscic uszy bo jak sie dzwoni i wypowiada umowe zgodnie z prawem to sie takie rzeczy notuje a nie robi ludzi (usunięte przez administratora)

milo
@Zawiedziony

... i źle zrobiłeś, też tak miałem i od razu napisałem pismo że wypowiadam umowę, dostałem taką samą odpowiedź, jak zadzwonili że przyjadą z czyściwem pierwszy raz, bo to inni ludzie dzwonią - powiedziałem że odmawiam przyjęcia, nich się nie fatygują. Potem jeszcze po roku przyjechał samochód na wymianę czyściwa to powiedziałem że nie mam ich pojemników, nie korzystam z ich usług i odmawiam przyjęcia! Przysyłali faktury mailem i nie płaciłem za nie przez 2lata /ważne aby ich nie księgować/. Po ponad dwóch latach dostałem wezwanie do zapłaty z kancelarii ich reprezentującej na kwotę ponad 12 tyś. Pozwali mnie i wygrałem!!! Ludzie, w sądzie wiedzą co to za firma, ile jest spraw z ich udziałem i jakie mają opinie!!! Ludzie nie podpisywać z nimi umowy, a jak już podpiszecie i będą problemy to do sądu, nie bać się!!! Wygrałem w rozprawie zaocznej, koszt pism u prawnika (uchylenie płatności, pisma procesowe 1200 PLN) i choćbym miał zapłacić za prawników 10 tyś, to wolałbym im zapłacić niż tym oszustom za wadliwą usługę!!!

@milo

Wow, to serio widzę, że Tobie się udało. A to musiałeś te 1,2 płacić? To przegrana strona nie opłaca później tego typu kosztów dla strony przeciwnej?

Przekładnie

Polecam. Dobry kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Bim Textil-Service Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Bim Textil-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bim Textil-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bim Textil-Service Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bracka 20
    40-858 Katowice

Bim Textil-Service Sp. z o.o.