TVM Transport Sp. z o.o.

Opinie o TVM Transport Sp. z o.o.

u...u...

Jednocześnie wskazujemy, że dla nas bezpieczeństwo kierowców jest kwestią o podstawowym znaczeniu, dlatego: 1. preferujemy współpracę z kierowcami doświadczonymi w zawodzie; 2. zapewniamy im praktyczne szkolenia; 3. serwisujemy naszą flotę wyłączenie i regularnie w ASO; 4. co 2,5 roku, wymieniamy auta na nowe; 5. dostosowujemy długość trasy danego kierowcy do jego doświadczenia oraz umiejętności; 6. zwracamy uwagę na to, by kierowcy, którzy ruszają w trasę byli wypoczęci; 7. dajemy naszym kierowcom możliwość rezygnacji z danej trasy przed jej rozpoczęciem, jak również odpoczynku w jej trakcie. Jednocześnie mamy świadomość, że ryzyko wypadku jest wpisane w każdą podróż samochodem. Zwracamy uwagę, że nie na wszystko mamy wpływ. Czasem takie zdarzenie drogowe jest wynikiem przypadku lub złamania przepisów przez innego kierowcę. My stale ulepszamy nasze procedury, żeby zapewnić naszym kierowcom komfort i bezpieczeństwo. Pozdrawiamy Przypominam Wszystkim wypowiedz oczywiście firmy dla wszystkich z małym niesmakiem jako małe doświadczenie które już nabyłem w tej firmie . Chyba daleko jest do wypowiedzi ..A wiem czasy i ludzie sie zmieniają racja to wypowiedz z 2019 roku zapomniałem

Kalina
@u...u...

O, a to jak konkretnie firma dba o to, aby kierowcy byli wypoczęci? Jak to jest sprawdzane? I jest jakiś dodatek, benefit właśnie na wypoczynek? Jakaś kasa na urlop czy wczasy pod gruszą regularne?

Tak czy siak

Dalej znikają, ostatnio było ponad 920, dziś 919. Proponuję przenieść się na forum o wadze ciężkiej kom i tam pogadać

Mc

Witam jest oferta pracy w Weronie we Włoszech Czy ktoś wie jak będzie wyglądała praca

u...u...

Kierowca CE

Świat oszalał i firma też. Kierowca na C zarabia wiecej niz kierowca na CE. Jak firma mogła wyrównać zarobki. A wrecz zmniejszyć na zestawach. Ja dałem wypowiedzenie, powiem jedno Ci ktorzy robia na solo. Trzymajcie sie rekami nogami nigdzie tego nie zarobicie. A Ci na duzych pomyślcie jak jesteście rolowani. Pozdrawiam

Marian
@Kierowca CE

Co za głupoty piszesz chłopie, chyba jeździsz raz w tygodniu i odmawiasz tras /: na CE koledzy zarabiamy teraz około 10.000 zł i wszyscy są zadowoleni. Dobrze ze dałeś wypowiedzenie jednego będzie mniej stękacza. Pozdro w nowej pracy wkrótce pewnie do nas wrócisz :) XD

@Marian

Kolego może i 10 zarobisz ale brutto ????????????

Papa Smerf
@Marian

Marian, niestety kierowca c+e ma rację. 10 tyś zł nigdy na koncie nie widziałem, mało tego nawet 9 tyś nie widziałem a nigdy nie odmówiłem trasy. To, że robię najczęściej jedną trasę w tygodniu nie jest moją winą, cały tydzień jestem dyspozycyjny tylko dyspozytorzy nie umieją tego wykorzystać... Ty pewnie jesteś jednym z tych, o których ostatnio pisali na grupie i prosili kierowców by nie pisali na prywatne komunikatory dyspozytorów, mając znajomości lub powiązania rodzinne w dyspo łatwiej jest dostać dobre trasy i zarobić ww kwotę. Firma była nastawiona na podwójne obsady, a przy tych ostatnich niby podwyżkach najbardziej zyskali kierowcy, którzy wywalczyli, że będą jeździć w pojedynczych obsadach, bo niby więcej zarobią dla firmy. Jeśli chodzi o kierowców, którzy mają samo c to chyba rzeczywiście lepszej firmy nie znajdą... jeśli chodzi o c+e to bardzo duża rozpiętość płacowa, bo raz zarobisz 6 tys zl a raz 8 tys zł...

Kierowca Międzynarodowy

rozmowa o stawkach

dlaczego firma nie podwyższa stawek na busach Obecna stawka jest niestety niska

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dzielnicowy batman

Zasady jakie tutaj panują są zenujace za wszystko potrącenia a poziom wiedzy spedytorów (większości) sięga poziomu przedszkolaków obiecują złote góry jak jest np w ogłoszeniu o pracę czy też rozmowie kwalifikacyjnej a w praktyce wychodzi na to że sie jest (usunięte przez administratora)we własnym kraju

Dusia

Firma potrzebuje kierowcy kategorii c na Włochy. 2200 euro to wynagrodzenie podane w ogłoszeniu. Czy dochodzą do tej sumy również jakieś dodatki np premie? Po jakimś czasie pracy można negocjować podwyżki?

@Dusia

Jest to stała pensja. Nie ma premi i dodatków

Roxi

Wysłałam swoje CV firmie na stanowisko Spedytor Międzynarodowy. Jestem ciekawa ile wynoszą zarobki na tym stanowisku? W ogłoszeniu napisane jest, że jest ono atrakcyjne. Rzeczywiście ktoś wie jakie są w ogóle widełki? Jak z atmosferą pracy, wypada pozytywnie?

Td

Aktualnie dla kierowców zabierających duży paleciak jest lista na 6 rampie. Należy się zapytać brygadzisty i następnie wpisać na listę. Pomijając fakt. Ze zabierając paleciak magazyn nie ma czym pracowac, część paleciakow jest nie sprawna a naprawiać nie ma komu. Nowych paleciakow też nie można się doczekać.

Henry
@Td

Dziękuję za odpowiedź. Kilka tygodni temu na pytanie, czy mogę wziąć zwykły paleciak, bo jadę na budowę i nie wyszarpię palet, które miałem z przodu usłyszałem odpowiedź odmową, podkreśloną na dodatek, że później magazyn nie ma na czym pracować. Nie jestem magazynierem, nie monitoruję stanu paleciaków. Mnie, jako kierowcę, interesuję bezszkodowe wykonanie zlecenia (co rozumiem również jako takie, gdzie nie nadwyręża się zdrowia). Przy wielu plusach tej pracy fakt, że spedytor znając wymiary ładunku co do centymetra i ograniczone możliwości paleciaków, w jakie wyposażone są Mastery z windą, pozostawia ten temat do samodzielnego rozwiązania. Pozdrawiam.

Kierowca

Drodzy Panie i Panowie tak mi się wydaje że jesteście mało dowartościowani dając takie opinie próbując w ten sposób zwrócić na siebie uwagę (anonimowo) Pracuje w tej firmie 1.5 roku i nie potrzebuje znajomości żeby ZAROBIĆ. Analizując wasze problemy (głównie osobiste) mam wrażenie , że ja pracuję w innej firmie niż wy :) pozdro dla spedycji i całej floty mimo tego że ich nie znam i nawet nie mam pojęcia jak wyglądają. Ja jadę zarobić pieniądze ???????? a wy tu dalej użalajcie się nad sobą. Pozdro mordeczki PS. (usunięte przez administratora) Transów jest dość więc poprawcie swoją sytuację psychiczną i materialną. Zawitajcie w ich bogate progi Będzie Pan zadowolony :)))

Lidia
@Kierowca

Zanim pojedziesz to daj proszę znać jaki system pracy tu obowiązuje? Co ile jest zjazd do bazy? I czy pracują z Tobą jakieś kobiety jako kierowcy? Szukam nowej firmy ale fajnie by było jakby już jakaś koleżanka pracowała.

@Lidia

Kilka kobiet pracuje, jedna ze Studzienice lata na busie, jedna na magazynie na gadkach i jedna lata busem na Duchnicach. System masz zależy jak się dogadasz możesz mieć zjazd co trasa do domu i wolne albo się dogadać i w trasę na 5 dni ( w między czasie zjazd na bazę około 2-3 razy)

Ktoś

Dobrze że tak elastycznie firma do tego podchodzi. A wypłaty jak? Terminowo wszytko jest? Miesięczna jest wypłata czy można się dogadać na tygodniówki?

@Ktoś

Pieniądze zawsze na czas i tylko w formie raz na miesiąc

Kierowca

Nikogo nie mam wyżej, żeby zarobić trzeba brać co dają a nie narzekać że tu nie pojadę bo za blisko bo nie chce itp. jak przez cały miesiąc będziesz brał wszystko co dają to zarobisz przyzwoita kwotę. Jak nie chce gdzieś jechać to proszę o inny kierunek i go dostaje ale to dlatego że jak potrzebują na już kogoś na przeładunek czy szybkie kółko to jestem gotowy. Jak będziesz dobry dla spedytora to on w zamian da Ci ciekawe trasy.

Żebym

Nie pracowałem w tej firmie a i pracować nie zamierzam. Ale (usunięte przez administratora) spedycyjna jest już udziałem niemal każdej firmy. Piszę niemal, bo chciałbym mieć nadzieję że ostały się jeszcze jakieś przypadki starych dobrych spedytorów, którzy nie traktowali kierowców jak część auta. A i oni przeminą, zostaną dzieciaki roszczeniowo niekompetentne. Komu wtedy jeździć i z dnia na dzień uświadamiać sobie, że z trakerskiej roboty zostało tylko wspomnienie? Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałem sobie życia bez jazdy, ale dziś nie wyobrażam sobie że będę wciąż jeździł.

Kiero

To jest ta firma co ciągle jakiegoś Forbesa wygrywa za osiągniecia finansowe? a pracownikowi kierowcy zawodowemu oferuje 20 zł w sobotę za 8 godzin pracy za godzinę to chyba jakaś kpina

fu
@Kiero

Nie da się robić tak dobrych wyników mając wysokie koszty stałe. Gdyby najniższy szczebel więcej zarabiał statuetek by nie było :D Nadal podziwiam system w jaki ta firma rozwija się. Mając tyle aut, otwierając coraz to nowe oddziały jest jakiś powód tego sukcesu. Sukces nie zawsze się opiera na zadowoleniu wszystkich, ale jednak dalej pracujecie. Wiecie jak ta praca wygląda. Jeżeli nie udaje się po kilku rozmowach dojść do kompromisu to składa się wypowiedzenie, a nie dalej w tym siedzi. Skoro dalej jeździcie to jednak Wam pasuje. Dla mnie biorąc pod uwagę plusy i minusy tej roboty nie jest to do zaakceptowania praca w tej firmie jako kierowca, ale kto co woli :)

Faktycznie system wypłat jest skonstruowany fatalnie... Minimalna podstawa + 50 'premii' od wszystkiego - i policz tu sobie wypłatę.. Jak to bywa, z premiami pracodawca może potrącić cześć premii i nawet nie masz się gdzie odwołać. Chcesz porównać dwa poprzednie miesiące - trasy podobne, kilometry też ale kwota na koncie inna.. Wydzwaniasz, dopytujesz i zawsze wychodzi, że jednak wszystko sie zgadza - ponownie kierowca tuman nie potrafi sobie wypłaty policzyć i ma pretensje do świata ;)..

Myśliciel

Forum jest bacznie obserwowane przez górę... Wszystkie kontry są pisane przez górę, każdy zadowolony kierowca piszący na tym forum, nie przepracował jednego roku...

Ulka
@Myśliciel

Skąd Ty wiesz kto tu jest kim, jak to anonimowe wpisy? Czemu Twoim zdaniem roku się tu nie da przepracować? O zarobki chodzi czy o jakieś inne kwestie?

Transport

Oferta dla nowego przedsiębiorcy 10000 żart ,po co tak piszą jak tak tego nie dostaniesz , magluja na rozmowie ponad godzinę , twierdzą potem że się skontaktują czy masz czy nie masz współpracy z tą firmą i cisza potem musisz sam dzwonić i dowiadywać się że nie masz tej pracy ,że mają kogoś innego już , śmiech na sali człowiek ma doświadczenie jako kierowca i taka historia . Szkoda czasu

Dzień Dobry! Pracuje tu już kilka lat jako kierowca pierw C teraz CE. I bardzo przykro to stwierdzić, ale firma sie rozwija odbiera nagrody za zyski. A zarobki niestety stoja w miejscu od poczatku jak działa transport ciężki. Życie zdrożało o 50% my dalej zapieprzamy z ta sama kase. Dobre to może dla kawalera co mieszka z rodzicami, ale są pracownicy którzy mają rodziny @pracodawca czy planowane są jakieś kroki w tym kierunku? Praca pracą w TVM nie jest łatwa jazda po 20h czasem po 8punktow wiekszosc sie robi paleciakiem albo rozładunki bokiem. Często my musimy mysleć za spedycje i ogarniać ich obowiazki np.Kontakty z klientem. W spedycji w wiekszość to młodzież która nie ma pojęcia o robocie. Nie wspominająć o częstym okłamywaniu kierowców, że jedzcie rozładuja a firma zamknięta. Potem 30km szuka się parkingu chociaż mogłem zatrzymać się wcześniej. Rozliczac i ukarać to tylko nas kierowców. Może wkońcu szefostwo da coś kierowcą do wypłaty bo te zarobek 7000 na obecne czasy nie jest warte nawet 5000zł. A specyfika pracy w porównaniu do pracy w firmie gdzie ma sie swój samochód, jednego spedytora i całościówki znacząca!

Rudziol

Dokładnie kolego, na busach tak samo. Nie myślą i jeździ się po firmach a potem każą wracać na tą samą firmę bo jeszcze coś tam ktoś inny ma, w międzyczasie jeszcze podjedź do innego auta zabrać i rozładować jego towar. A zarobek w miejscu, ważne że są statuetki. Tylko tyle że stan aut się ostatnio poprawił.

Info

Zadzwoń do działu floty do pana Marcina Woźnego albo do działu rekrutacji tam ci wszystko powiedzą

Kiero_C+E

To w tej firmie da się zarobić 7000? Od jakiegoś czasu wypłaty max po 6500 a roboty coraz więcej ... Jak to się nie zmieni to szefostwo będzie musiało zainwestować w nowe biurka bo te się złamią pod tą ilością wypowiedzeń o których kierowcy coraz więcej mówią

CE duze
@Kiero_C+E

Nie wierzę że ktoś jeździ za 6500 na międzynarodówce, chyba ze kominy tylko i codziennie w domu. 7500 - 8000 to minimum które dostaję

Kiero_C+E
@CE duze

No niestety kolego wszystkie trasy z pauzą za granicą

Krystyna
@Rudziol

A duża rotacja kierowców jest? Bo piszecie że pracujecie kilka lat to chyba nie są takie złe te warunki? Ogólnie to jakie trasy się jeździ? Co ile zjazd na bazę? Mówisz że stan floty się poprawił - nowe auta są czy po prostu serwis?

Paul

Jak wyglad praca w Weronie. Jak się jeździ i jakie warunki mieszkaniowe?

Kiero

Na magazynie w Tvm nie ma takiego czegoś jak operator wózka widłowego. Raz ładujesz duże auto i używasz wózka/paleciaka , co chwile schodząc i sprawdzając palety. Ewentualnie ładując busy (czego jest więcej) i używasz tylko paleciaka bo nawet nie wjedziesz wózkiem na busa. Tutaj 95% procent to robota ręcznym paleciakiem.

Olek

Witam.nie polecam firmy.jedna wielka ustawka .na szczęscie jestem już byłym prcownikiem, naświetlę kilka spraw jak tu się dzieje. Pracowałem tu kilka lat ,nie było ze mną żadnych problemów ,o dobre trasy musiałem sie prosić cały czas zabiegać ,bo nie należałem do grupy stałych ulubieńców i lizusów(tu są konkretne nazwiska,pewnie najwyższy czas to poujawniać ,kto jeździ i kto ustawia,taką wiedzę też posiadam, tu  jedni drugich na szczęście sprzedją) gdzie maja ustawione kursy i nie muszą się niczym martwić.Rotacja jest bardzo wysoka wśród kierowców (niektórzy nowi nawet tras nie kończą) mimo to z długim stażem kierowców nikt nie szanuje i nie docenia(oczywiście oprócz wybranych kilku),nie ma premii ,nie ma dobrego słowa .Jak kolega pokazał nową umowę, jednostronna ,same kary i potrącenia (nowi niech dokładnie czytają co podpisują).Firma nie myśli zupełnie o kosztach jakie ponosi kierowca (zus,księgowa,telefon,podatki,dojazdy do pracy)dodam jeszcze że początkowy niski zus(gdzie kandydaci są zachęcani) to nie zasługa firmy tylko rządu .Dużo pracuje się tu za darmo ,stanie czekanie na towar do 4 godz. nikt Ci nie płaci ,potem zarabiasz 12 zł. od których wszystko musisz odprowadzić,jestem ciekawy gdzie się teraz zarbia 12zł/h .Jeszcze dużo by pisać negatywów nawet i na temat ludzi pracujących ,niektórzy to zapomnieli że sami kierowcami byli np.Dyspozytorzy na Studzienicach ,zwłaszcza Pan co ma białego "pierotta"na czterech kołach,potrafią dzwonić i straszyć co będzie jak nie dojedziesz na czas,nie liczą się że jesteś zmęczomy tylko usłyszysz że oni muszą swoją robotę wykonać ,ty przyjeżdżasz i tak  stoisz w kolejce i to długiej do rozłdunku,bo jak zwykle nie ogarneli tematu.Pan od białego"Pierotta"odpowiednie szkolenie niech mu zorganizują i nauczą pracy ,bo nie jest chyba w tym miejscu co trzeba.Kary i polecenia kar od dyspozytorów dla kierowców są nagminne ,te informacje przekazują spedytorom i logistykom.Wszystkie informacje można potwierdzić na innych grupach transportowych.

Ehh
@Olek

Wystarczy że na 10 minut się zatrzymasz (znam przypadki 5- 6 minut ) zmrużyć oko choć na chwilę bo już czasami ciężko to masz telefon od dysp co jest czemu nie jedziesz..słabo

JakMat
@Olek

Ja osobiście do TVM nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz jestem bardzo z pracy zadowolony, a nie jestem lizusem. Wolne od ręki bez żadnego problemu, zaraz rok w firmie nigdy mnie Dyspozytor nie poganiał gdy chciałem się zdrzemnąć - wystarczył SMS "oczy mi lecą idę na godzinę, dwie spać" i to wszystko. Z załadunkiem przed wyjazdem no cóż musi być jakiś minus nie wszystko jest idealnie. A apropo tras jak nie jedziesz długiej trasy wystarczy obskoczyć ja wiem... 2 razy jakąś Austrię w 2 dni? Wyjdzie na to samo co jakąś np Rumunia nieco dalsza niż Arad ;) więc kwestia ułożenia sobie pracy nie ma długiej trasy to robisz 2 krótsze i zarabiasz to samo :) ja pracę polecam każdemu ale dla leni, krętaczy i innych kombinatorów nie ma tu miejsca. Pozdrawiam

@Ehh

Rada, która kiedyś usłyszałem od starego szofera i się sprawdza: jak stajesz na drzemkę 15-30min (ja tak robię dłużej nie ma sensu żeby się nie rozespac) to nie gas silnika. Wtedy na GPS nie jesteś na czerwono i nikt się toba w dyspozytorni nie interesuje można się szybko zregenerować i ogień dalej

KIEROBUS

Typie ale moja odpowiedź była co do drzemek nie musisz mi mówić że jak głowa leci to sma na oba numery najlepiej i nara Do floty czy tam dyspozytorów póki pamiętam. Proście podwykonawców żeby spać jeździli na Biedronkę na Kobior. Kolejny raz nie ma miejsca osobowke zostawić na bazie albo krążenie busem po powrocie żeby się gdzieś wcisnąć a idę w tym tygodniu między autami i bulgocze webasto w busie nie od nas. Śpią i zajmują miejsce tylko

Wojtek

Bardzo nie polecam firmy , slabe zarobki duzo pracy , transport drobnicowy .Okolo 8 do 10 punktow do rozwiezienia .Samochody bardzo bardzo brudne w srodku Zarobki od 5000 do 5700 dla kierowcy ze stazem 3 letnim .Firma byla ok jakies 4 lata temu .Teraz to typowy (usunięte przez administratora) TRANS .A spedytorzy to wielkie nieporozumienie .Przemyslcie to gdy juz zdecydujecie sie na start w tym teamie.

Wanda
@Wojtek

Zarobki które podałeś to już wynagrodzenie z premią? Macie w ogóle jakiś system premiowania dla pracowników, jak to wygląda? Po 3 latach pracy jaką masz umowę?

Maniek
@Wojtek

Część może coś więcej powiedzieć o pracy tam jako kierowca? Złożyłem kandydaturę tam na kierowcę kat C. Jak mniej więcej godzinowo wychodzi praca z czym jeżdżą i do kogo jakieś małe sklepiki firmy czy wszystko z rampa do zrzucania. Jak z zaladunkami samemu czy oni lądują i czy poleciał ręczny czy elektryczny

@Wojtek

Jestes kierowcą busa na DG czy kierowca CE na umowie o pracę?, bo to dwa różne światy. Ja na CE nigdy nie dostałem mniej niz 7000

Kopiec T :)

Ale narzekaaaacie :p hajs bardzo dobry , starasz się , nie zasypiasz to w nagrodę później sobie robisz spokojne kółeczko na IT . Trzeba sobie zasłużyć . Gadanie że trzeba mieć znajomości .. guzik prawda . Jeśli wiedzą że dasz radę to Cię wyślą , a jeśli nie umiesz Gdańska zrobić w 24h bo zmęczony jesteś to czego oczekujesz ? Że będą Ci się kłaniać ? Ja bym jedynie mógłbym się oburzyć jeśli chodzi o potrącania za mandaty - a raczej po prostu żeby o tym był kierowcą wcześniej informowany a nie przy wypłacie zong xd ( dodam tylko że mandaty są normalnie do wglądu jak i potwierdzenie że zostały opłacone ) . 2lata i 2 miechy za mną tutaj i mam nadzieję że kolejne 2 zleca itd :)

10 lat na busach

Dobry wieczór kilka słów odemnie pracuje w Tvm prawie 4 lata,ale jeżdżę do końca maja i odchodze bo tak dalej się nie da...nie będę wypowiadał się na temat pracy administracji,dyspozytorów czy spedytorów bo to nie jest istotne,natomiast wypowiem się w temacie przez który się zwalniam tzn.naprawde nie mam już siły walczy ani prosić (żebrać) o lepsze dłuższe trasy bo po 4 latach mam dość...ja wiem że w Tvmie pracuje dużo kierowców i nie każdemu się dogodzi,ale nie może być tak że jedni jeżdżą non stop dalekie trasy a inni doświadczeni po kilku latach pracy bezkonfliktowej proszą się o dalsze trasy a dostają np.Zagrzeb albo Arad...bo to nie są DALEKIE TRASY,że proszę o wyjazd w niedziele od 3 tygodni i go nie dostaje a wcześniej jeździłem w każdą niedzielę i nie musiałem o to prosić.Prośba do tych którzy przypisują trasy ja wiem że macie "swoich ludzi" na dalekie trasy,ale pamiętajcie ludzie pracują na działalności mają wysokie opłaty,mają rodziny a Wy odbieracie im szanse na godny zarobek,bo tylko od Was zależy jaką wypłatę zarobimy także dzielcie robote sprawiedliwie...pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Tak samo
@10 lat na busach

Ja także nie jestem ,,ich,, człowiekiem i prawie po 4 latach tutaj pracy miałem dopiero jedną Bułgarię bo tak samo nie będę mówił że jakiś Arad to daleka trasa...gdzie o jakieś Estonii czy Łotwie mogę zapomnieć a człowiek bierze każda trasę stara się zrobić całą rozpiskę bez problemów..

Zostaw merytoryczną opinię o TVM Transport Sp. z o.o. - Studzienice

• Jak się pracuje w TVM Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVM Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVM Transport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 43 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVM Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TVM Transport Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVM Transport Sp. z o.o.