Opinie o Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o. w Gródek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o. w Gródek

Kordian Nowy wpis

Niedawno był oferta dla spawacza-montera. Mnie by pasowała taka praca szczególnie że jest możliwość wyjazdów zagranicznych. Chodzi o kilkudniowe delegacje czy dłuższe na miesiąc dwa? Napiszcie jak często pracownik ma szanse na pracę za granicą i uczenie się nowych rzeczy?

Michał Nowy wpis
@Kordian

Jedz będziesz oszukiwany na dietach ,delegacjach brak świadczeń socjalnych (umowy śmieciowe za granicą od których nic się nie liczy ale podatek wysoki już tak to potrafią zabrac) do tego kadra zarządzająca to porażka od samej góry dyrekto typowy korporacyjny szczur któremu większe szczury w innej korporacji pogoniły i dlatego jest w midrocu.brygadzisci(usunięte przez administratora)plotkarze,a prawda jest taka że w innych firmach o podobnym profilu by się nie odnalezli .popytaj ilu ludzu się przewinelo ostatnie 2-3 lata masa nawet biurowi odchodzą.nie polecam

@Michał

Cały czas pracuje się na zleceniu? Nie ma szans na umowę o pracę? Jeśli coś wiesz w tym temacie, to napisz. Bardzo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu na UoP. Jeśli chodzi o te diety, to napisz, jeśli możesz, co z nimi jest nie tak...

Franz

(usunięte przez administratora), śmieszna firemka zarządzana przez niekompetentnych ludzi

Niki Nowy wpis

No to widzę, że nic się nie zmieniło jak patrzę na wcześniejsze wpisy. Atmosfera nadal kiepska, kompetencje jeszcze gorsze, nie polecam i się zawijam.

Jogi

W nazwie powinni mieć żenada jak ktoś chce uczciwie zarobić i być uczciwie traktowany to nie u nich

Tratatata

To oni jeszcze istnieją? Chyba już niedługo:)))))))

A skąd u Ciebie taka zawiść co do nich? :/

@Dorota

Mam swoje powody a karma wraca

@Tratatata

Karma? Co takiego Ci niby zrobili jak jeszcze tu pracowałeś?

@Dorota

Nie "niby" tylko zrobili. Kilka razy (usunięte przez administratora) Co innego obiecywali, co innego było uzgadniane, a co innego robili. Na koniec jeszcze nie dotrzymali ustaleń finansowych. Szkoda zdrowia i życia na tą firemkę.

Sławomir
@Tratatata

Chyba obowiązują ustalenia z umowy? Jeśli one nie są realizowane to można to zgłosić, by odzyskać swoje pieniądze. Próbowałeś?

@Sławomir

Nie chodzi o ustalenia z umowy, tylko ustalenia dotyczące odejścia. Zrezygnowałem z sądu, bo nie chciałem już mieć z nimi nic wspólnego i zamknąć ten etap. Zresztą, tak jak pisałem wcześniej, karma wraca, a z tego co wiem, do niektórych wróciła bardzo szybko i na pewno bolało bardziej niż wypłata ekwiwalentu ????????

@Tratatata

Serio wróciła? W jaki sposób. :o A co do tych uzgodnień to z czym Ci takiego nakręcili tak właściwie?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Mega niesympatyczne wrażenie. Ten Pan z finansów to chyba chciał mnie odstraszyć, a nie zachęcić. Atmosfera jak na pogrzebie :/ Po 3 minutach wiedziałam, że nie chcę tej pracy.

standardowe pytania o listy płac, pytał też o rozliczanie pracowników za granicą, ale widać było, że nie ma o tym pojęcia

Loki

Nie polecam, trzymajcie się od tego (usunięte przez administratora) jak najdalej.

@Loki

Niezła cenzura, już nawet prawdy nie wolno napisać? Nie ma na to lepszego określenia

@Loki

Nie ma lepszego określenia, czyli jakiego? Dasz radę napisać do jeszcze raz ale jakoś na tyle delikatnie, żeby nie usunęli? Co takiego konkretnego Ci zrobili, że masz takie nastawienie co do nich?

@Dorota

Bałagan... Jedno wielkie zamieszanie, kasa za wyjazdy się nigdy nie zgadzała, (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku, Pan C to zwykły karierowicz zrobi wszystko żeby się zarządowi spodobać i trzęsie o swój stołek, ego odwrotnie proporcjonalne do wzrostu, każdemu obiecuje co innego a potem się wypiera jedni dostają jakieś diety i dodatkową kasę a drudzy nie

@Loki

To jest bardzo przykre, że tak niekonsekwentnie można traktować ludzi w firmie. Strasznie nie fair jest z tymi dietami, co tu niby za sprawiedliwość? Naprawdę nie dziwię się, że nie polecasz, ale ciekawa jestem czy istnieje wgl taka możliwość, żeby tu się jakoś pozmieniało? Wiele firm odbijało się od dna przecież. Im tego nie wróżysz?

@Dorota

Dopóki nie będą szanować ludzi i nie będą zatrudniać kompetentnych dyrektorów to nie

@Loki

To jakie cechy według Ciebie powinien mieć taki dyrektor? Głupio to zabrzmi, ale może ktoś kiedyś to przeczyta i może coś ciekawego do głowy mu przyjdzie? ;)

JW127

Żenada, napiszcie jeszcze o tych dziwnych szwedzkich umowach bez ubezpieczenia, kasy za chorobowe nie można się doczekać ani za urlop, do tego w Polsce człowiek ma dziurę w składkach i do niczego mu się to nie liczy, a dyr C ściąga spawaczy z zewnątrz i płaci im diety. Z każdym na co innego się umawia, a potem mówi chłopakom żeby cicho siedzieli a i tak każdy wie o tych przekrętach.

Łucja
@JW127

Kurczę, wygląda to słabo. Pracownicy powinni być jednak równo traktowani. Ale możesz powiedzieć coś więcej na temat tych niewypłaconych chorobowych i urlopów? Jak to jest możliwe, że te świadczenia nie są wypłacane.. Może warto porozmawiać z kadrową?

JW127
@Łucja

Kadrowej już nie ma i teraz to nawet nie wiadomo z kim gadać hehehe Zresztą to nie była wina kadrowej tylko Szwedów że nie ogarnęli nowych przepisów i zamiast na polskich umowach to nas na szwedzkich smieciowkach wysyłali i nigdy się godzin nie mogli doliczyć. A Pan C to sobie swoją politykę uprawia dla tych co mu włażą... i daje jakieś extra bonusy za wyjazdy, diety i godziny, ale wszystko na gębę nic na papierze także równości żadnej to w tej firmie nie ma

@JW127

A to jakiś problem jest dla nich, żeby na polskich umowach was trzymać? Bo może wiedzieli o tym a chcieli jednak iść na łatwiznę waszym kosztem? Bo dziwię się, że przepisów nowych niby nie ogarniają

Bożena

Wiedzieliście, że Midroc Rodoverken chętnie nawiąże współpracę z inżynierami, projektantami i fachowcami z branży? https://midroc-rodoverken.pl/kariera.html Może ktoś ostatnio tam aplikował i powie, jakiej umowy należy się tam spodziewać na starcie? Od razu jest umowa o pracę?

@Bożena

Umowa o pracę. Z reguły standard czyli 3 miesięczny okres próbny a potem na stałe.

@pracownik

I co taka umowa dotyczy dosłownie każdego? Pracownika ochrony także? Bo z tego co widzę jeszcze przed 2020 podobno wzięli czterech ochroniarzy, jeden z nich niby ma problemy z alko, ciekawa jestem czy tę samą umowę z nim też podpisali? On pracuje jeszcze w firmie czy po okresie próbnym mu podziękowali?

Franz
@Bożena

Oni może i chętnie ale fachowcy niekoniecznie

Jak to jest możliwe że dyrekcja 4 firm na ulicy hoffmana 4 w Gródku wybrala sama pracowników ochrony z których jeden jest alkoholikiem.Pije alkohol w czasie pracy a dyrekcja o tym wie doskonale.Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o. - Gródek

• Jak się pracuje w Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o.
  • A. Hoffmana 4
    86-140 Gródek
  • NIP: 5592042933 REGON: 361270091 KRS: 0000553078

Midroc Rodoverken Production Sp. z o.o.