Gór-Karbo Sp. z o.o.

Opinie o Gór-Karbo Sp. z o.o.

Mariusz

Jedzie ktoś 07 .02.2021 do miejscowości Novaky bym się zabrał Ruda Śląska 696681580

Pietrzak artur

Tylko Szanowny Panie jezeli zabiera sie 150€ za dzien nieobecnosci w pracy bez pokwitowania i nieuwzglednieniu takiego potracenia na pasku to juz jest z waszej strony zwykla (usunięte przez administratora). Kazda instytucja jest zobowiazana do udokumentowania i wystawienia pokwitowania za przyjecie korzysci majatkowej a jak ktos tego nie przestrzega jest zwyklyn zlodziejem! A tak bylo w moim przypadku i nie mialem zamiaru kupowac kierownikowi i planiscie JACK DANIELSA w zamian za nie karanie jak to wymuszaja wrecz od innych pracownikow bo to jest zwykla lapowka.

Pietrzak artur

Ludzie chodzą po pracy na kopalnie i haki pędzlują Słowaką żeby przeżyć na hotelu tak ich kierownik płaci i tyle planista im obiecał ha ha

@Pietrzak artur

Dzień dobry Panie Arturze. Kradzież jaka miała miejsce, do której Pan nawiązuje, nie świadczy o niskich zarobkach, lecz o ludziach, którzy się tego dopuszczają. Tym bardziej świadczy o ludziach kradnących zwykłe buty !!! Zarobki są uzależnione od liczby przepracowanych dni. Jeżeli ktoś ma w każdym miesiącu nieobecności nieusprawiedliwione, które wpływają na ustalone obłożenie, to niestety nie zarobi kwoty ustalanej wcześniej.

Pietrzak artur

Ja obecnie jestem na etapie skladania pozwu grupowego do sadu pracy z paroma innymi pracownikami miedzy innymi za nie wyplacony urlop ktorego tak naprawde nie ma w tej firmie. Tłuk parzykawa nie widzi nic poza czubkiem swego nosa tak naprawde nie interesuje sie pracownikami,i w razie jakiegokolwiek wypadku na obczyznie panowie jestescie zdani sami na siebie bo oni wam nie pomoga,ewentualnie was zwolnia. NIE POLECAM

Gór-Karbo Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko GÓRNIKÓW. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
zadowolony Górnik

Na Słowacji znów jest system 9/6. Tylko trzeba mieć test PCR negatywny. Zarobki za 18 dni od 5500 w górę dla Górnika. Jeszcze są bony obiadowe i premia za przepracowany cały miesiąc zgodnie z obłożeniem. Na hotelu spokój jak zwolnili alkoholików. Polecam tą firmę. Nigdy nie było tak ze pieniądze nie były na czas. Zawsze wszystko tak jak kierownik i planista mówili. Jak ludzie piją i do roboty nie chodzą to wiadomo że nie zarobią tyle ile by chcieli albo po prostu porzucają pracę i jadą do domu bo też tak się zdarzyło, więc nie rozumiem pretensji niektórych. Pozdrawiam i zachęcam do przyjazdu.

Mlodzieniec
@zadowolony Górnik

Z kursem gornika ale bez doświadczenia jest szansa się załapać do was?

zadowolony Górnik
@Mlodzieniec

niestety. trzeba mieć doświadczenie. Chociaż jeden rok pracy pod ziemią.

Jacek
@zadowolony Górnik

Pracowałem,wszystko się zgadza, polecam porządną Firmę.

Zdzislaw

Czy jedzie ktoś na Słowację miejscowość Novaky w dniu 09-10.01.2021 proszę o kontakt, zabrałbym się. 785643770.

@Zdzislaw

Moja wiadomość już jest nie ważna.

Adicek1987

Witam wszystkich,mam pytanie,zamierzam jechać do roboty na Słowacja po nowym roku,jak tam z zarobkami na początku?Powiedzieli mi że na początek 5500 zl + premia i kartki 4€. Jakie są warunki na chotelu i kopalni? Jak jest ktoś z okolic Katowic,Chorzów,Bytom itd ?Chodzi o dojazd.To mój numer 784-864-550 Adrian

Benito
@Adicek1987

A jaki system pracy tam jest? Tzn ile w robocie dni a ile w domu?

@Adicek1987

Umówiłeś się że mną na wyjazd na Słowację, oferowałeś się że pojedziesz na 100% a ty jesteś oszust i kłamca. Nie odbierasz telefonu. Po co oferujesz się i podajesz numer telefonu jak nie masz zamiaru wyjechać.

Ryl. Cz

Witom czy jeździ może ktoś z okolic bielsko biała na Słowację do pracy jak wygląda sytuacja? Zamierzam zwolnić się z Czech i zacząć pracę na Słowacji..

Adicek1987
@Ryl. Cz

Robisz już na Słowacji?jo jest z Siemianowic śląskich,chca się przyjąć po nowym roku,mogli by my razem sie zgodac z dojazdem.

?

@gornik to ile macie na rękę?

Iwo

Może ktoś podzieli się opinią o pracy i zarobkach? Warto starać się o pracę?

gornik
@Iwo

slaba kasa

niezadowolony
@Iwo

miesiac pracy po 10h i 3 tys wyplaty a kierownik powiedział że to normalna wyplata,ja nie odpuszcze moich pieniędzy

Guma

Jako robota mocie na Budryku? Po wiela kartki i na jako kasa możecie w przodku liczyć?

Benito

Jaki system pracy na Słowacji i w Czechach? Co ile zjazdy do Polski? Ile można wyciągnąć na miesiąc za Górnika zwykłego?

Górnik 102
@Benito

Proponuje zadzwonić i się dowiedzieć. My tutaj zarabiamy różnie, zależy ile dni przepracowanych w miesiącu. Dostaje wszystko co mi obiecali. Oczywiście nie może być żadnych wpadek. wypłaty od 5500 tyś w górę plus kartki i premie. Jak się cały miesiąc pracuje to można ponad 8 tyś spokojnie wyciągnąć.

Ryl
@Górnik 102

A system to 9/6 czy 4/1 Bo różnie słyszałem?

Lo

Co do pracy w kopalni na Słowacji to ciężki temat Słowacy gnębia nas Wyzywaja id polskich pedałów A nasi kierownicy mówią że mordę mamy zamknąć!!! Nie polecam chociaż tu pracuje bo trzeba mi kasy

Wally

Ja pracowałem w Gór-Budzie i żadnych pieniędzy pod stołem nie było. Od niedawna pracuję w GÓR-KARBO na Budryku i nie narzekam. Przynajmniej wszystko na czas i można dorobić w weekendy. A może pomyliłeś z firmą GÓR-SERWIS. Tam jest masakra. Obiecanki cacanki i wczasy pod gruszą ale tylko w teorii.

@Wally

A ja zmieniłem firme gór karbo na firme WPBK TUNNELLIG na PG SILESIA Uu (usunięte przez administratora) dzisiaj jest 4 a mamy juz wypłacone kartki za wrzesień za cały miesiac + 3 soboty zarobek minimum 5000zł zapraszam zapewniają dowóz do pracy o i jest stary nowy nadsztygar Badora

TAD

No to jesteś chyba jedyny, na jakichś specjalnych warunkach... Niezła ściema

@TAD

Kolego nas jest już w wpbk tunneling 26 osób najsłabsza wypłatach za 16 dni we wrześniu chłopak z pomocy domowej dostał 3800 a kartki mielismy juz 4 a wyplaty 8 kombajnista moze liczyc na 6000 zł bez sobót

@TAD

@Były pracownik, ponownie podał wynagrodzenia w konkurencyjnej firmie. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, proszę Cię o udzielanie się w stosownym wątku. Tutaj rozmawiamy o firmie Gór-Karbo. Czy możesz napisać jak wyglądają zarobki w tej firmie?

Darek

mówisz o kwotach netto? to nawet nieźle

Daj spokój tragedia zarobiki kolo 3200 na rękę ale najniższa na konto reszta do koperty pod stołem to samo co bylo w Gòr Budzie ten sam prezes osuszt omijajcie ta firmę z daleka!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gór-Karbo Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Gór-Karbo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gór-Karbo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gór-Karbo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gór-Karbo Sp. z o.o.