Glosel Sp. z o.o.

Opinie o Glosel Sp. z o.o.

Egzekutor Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

"Zdecydowanie nie polecam tej firmy ze względu na podejście pani manager. Planuje ona pozbyć się polskich pracowników i zatrudnić ludzi z zagranicy, co oznacza, że będą to pracownicy, którzy nie zwracają uwagi na zarobki i warunki traktowania przez pracodawcę. To jawne faworyzowanie obcokrajowców kosztem miejscowych pracowników, co jest nie fair i nieetyczne. Dodatkowo, brak troski o atmosferę w firmie, która dotychczas była bardzo pozytywna i nie miała wpływu na efektywność pracy. Mimo dobrych wyników firmy, kierownictwo nie doceniało tego i chciało wprowadzić zmiany, które mogą tylko zaszkodzić dotychczasowemu funkcjonowaniu. Dlaczego zmieniać coś, co działało dobrze? Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie ze względu na podejście managera i brak troski o dobro pracowników oraz atmosferę w miejscu pracy."

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w firmie 1.5roku. Umowa zlecenie. Bardzo fajni pracownicy, specjaliści, liderzy i kierownictwo. Nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się. Nie miałam problemu z wyjściem wcześniej z pracy, ani dniem wolnym. Praca jak praca, czasem lżejsza, czasem cięższa, ale lubiłam ją, no właśnie „lubiłam” odkąd zmienił się manager magazynu prawie wszyscy zaczęli narzekać na pracę. Zaczęły się nagłe zwolnienia ( przychodzisz do pracy i pod koniec zmiany dostajesz informacje byś więcej tu nie przychodziła ), nawet chwila odpoczynku na napicie się wody stała się problemem, nie można 2min postać i napić się wody bo już liderzy dostają wiadomości że pracownicy nic nie robią. Osobiście jeszcze pół roku temu dałabym 5 gwiazdek ale na dzień dzisiejszy daje jedną i szukam innej pracy . Nie polecam

Nie polecam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jeżeli po 2 miesiącach urzędowania pani menager, kierownik działu rzuca wypowiedzeniem. To wiedz, że coś się dzieje...

A pracodawca zwraca koszt zakupu odzieży roboczej? I co, jeśli pracownik swobodniej się czuje w Adidasach? Mam nadzieję, że nie ma kar umownych za brak odpowiedniego stroju? .... A bardziej serio - są tu jakieś benefity typu mocne buty robocze albo służbowy telefon czy laptop?

mareczek

wszyscy dostają buty i odziez ochronna, służbowy telefon i w przypadku trudności z dojazdem sluzbowy samochod lub zwrot za paliwo, bilety, taxi, bolt itp

@mareczek

Buty ochronne dostaje tylko garstka pracowników, odzieży roboczej firma nie daje tylko daje dodatek do prania (pod warunkiem że masz umowę o pracę, bo na zleceniu zapomnij) i zasłania się nim za każdym razem gdy jest prośba o ocieplacze czy polary w okresie zimowym. Telefon służbowy, laptop czy inne wyżej wymienione benefity dotyczą pracowników na stanowiskach kierowniczych i wzwyż.

A więc takie buty... Wynika z tego, że ciuchy trzeba mieć własne, co tam w domu jest gorszego, lub kupić za swoje. A dla kogo jest sluzbowy samochod lub zwrot za paliwo, bilety, taxi, bolt itp.?

Firma Glosel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Sprzedaży Marketplace. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
D.R

Jako , że już tam nie pracuje to pare zdań mogę napisać ???? 1. Kompletacja- jeżeli nie masz psychy i i siły to lepiej się tego nie podejmować . Kompletowanie książek jest super i przyjemne . Jednakże kompletacja Eko… to pozostaje bez komentarza . Specjaliści mili , mega obciążeni robotą a i tak zawsze pomogą z uśmiechem na twarzy i pozdrawiam ???????? ❤️ 2. Dział dostaw ! - moim zdaniem najlżejsza i najlepsza fucha , nikt tam Cię nie gania za to , że rozmawiasz podczas rozkładania towaru???? a specjaliści ?! The best team ever ❤️ Lovju Glosel , będę tęsknić za Wami (usunięte przez administratora)

@D.R

To na czym to Eko polega, możesz to krótko opisać? Gdzie indziej nie można rozmawiać podczas pracy, macie takie ogólne zasady w regulaminie? Czyli najlepiej aplikować na dostawy?

D.R

Na dziale eko Masz inne wózki do kompletacji , które są bardzo niewygodne w prowadzeniu . Są produkty które spoko się zbiera typu kosmetyki czy żywność , ale ciężej z chemią do prania czy karmą dla zwierząt . Na kompletacji nie mówię że nie można rozmawiać , jednakże lepiej tego nie robić , bo zaraz ktoś zwróci Tobie uwagę, więc ciężko o jakieś dialogi między pracownikami podczas kompletacji, bo trzeba się skupić na wynikach i wyrobieniu chociaż normę . ????

Ciekawa
@D.R

No to może faktycznie najlepiej zatrudnić się do działu dostaw. A do tego działu rekrutują z zewnątrz, czy tylko rekrutują wewnętrznie, bo jest wiele chętnych do tego działu? I czy kasa na dostawach jest taka sama jak np. w kompletacji?

Rozmowa na wozki

A jak polecacie pracę na wózkach widłowych?

Jaki dress code obowiązuje w Glosel Sp. z o.o.?

biuro1000lecia

Prawie wszystkie opinie o pracy na magazynie, a jakoś nikt nie pisze o biurze. Jeśli chodzi o stawki to nie są porywające, na rynkowe raczej nie ma co liczyć (chyba że zatrudniają managera z Warszawy, ostatnio moda na takich). Nadgodzin brak, mówią wręcz żeby nie robić, jak ktoś zrobi to konsekwencji brak ale tez nikt za nie nie zapłaci, można je odebrać. Atmosfera między szeregowymi pracownikami jest ok, ludzie mili poza nielicznymi wyjątkami. W przypadku kierowników bywa różnie, są działy gdzie ludzie nie narzekają a są i takie gdzie pracownicy z powodu managerów są sfrustrowani i odchodzą. Z obserwacji wynika że ok pod tym względem jest w działach eko, kreacji, bok, bazy produktów, social media, wydawnictwo kobiece. Jest praktyka mierzenia czasu wykonywania poszczegolnych zadan, lubią to tylko niektórzy kierownicy - tu znów zależy od osoby, niektórzy tego mocno pilnują, inni się nie przejmują albo proszą o to tylko na zdalnej. A propos zdalnej, niektóre osoby tak pracują ale w firmie raczej niezbyt przychylnie się do tego podchodzi, wprowadzają ograniczenia żeby do tego zniechęcić.

@biuro1000lecia

Wyjaśnisz w jaki sposób starają się zniechęcić do wykonywania pracy z domu? I czy to działa jednotorowo, że skupiają się na zniechęcaniu do formy, która im z jakiś względów nie pasuje, czy robią też coś, by zachęcić do pracy z biura?

A mi się udało znaleźć aktualne ofertę, jest to oferta dla sprzedawcy-księgarza. Rynek obcy mi nie jest, zamiłowanie do książek mam ale doświadczenia na tym stanowisku niestety nie, a jest w wymaganiach. Mam po co aplikować? Atmosfera z tego co piszecie wypada raczej ok a rozwój? Na jakieś szkolenia mógłbym liczyć? Może ktoś przedstawi widełki zarobkowe tego stanowiska?

Jak wygląda praca w sklepach stacjonarnych taniej książki? Widzę że otwierają się nowe lokalizacje i zastanawiam się czy warto aplikować?

Jakie są mocne strony pracodawcy Glosel Sp. z o.o.?

Hs

Dział eko a konkretnie specjalisici wyjątkowo mili goście dobrze z nimi pogadasz to możesz nic nie robić cały dzień ale musisz ładnie się ubrać

Maks
@Hs

Do fajnie, że koledzy mili. Ale jak człowiek nie ubierze się ładnie, to jakie ma zadania na co dzień do wykonywania? Ile roboty przepada na jedną osobę, i czy zdarza się zostać w pracy po godzinach?

Na każdym stanowisku czy jakieś konkretne sugerujesz? Szukają do was teraz kogoś od controllingu, jak czytam warunki prawie wszystkie spełniam, wiec zastanawiam się czy by nie aplikować, co sądzicie? Górne widełki do 7500 zł mnie zainteresowały. Na jakiej zasadzie są osiągalne?

Gaba

Firma zatrudnia aktualnie 450 ludzi, niestety ja nie widzę żadnych aktualnych ogłoszeń. Podpowie ktoś jak z pracą na magazynach firmy? Wymagane są uprawnienia na wózki widłowe? Od jakich stawek zaczynają magazynierzy?

ooo
@Gaba

W firmie panuje duża rotacja pracowników. Ogłoszeń proszę szukać na glosel.pl bądź bialystokonline. Obecnie jest rekrutacja na dział przyjęcia towaru, jest nawet podany tel.komorkowy,można zadzwonić po informacje.

Witam, czy praca na wózkach widłowych nadal wygląda tak jak tutaj opisujecie, czy coś się poprawiło w tym temacie? Zastanawiam się nad złożeniem CV.

Urszula
@Kandydat

A to oni kogoś teraz szukają na to stanowisko? Widziałam, że mają ogłoszenia ale na wózki nic nie znalazłam. W ich aktualnej ofercie pracy dla Specjalisty ds. kampanii przeczytałam, że wymagają doświadczenia - czy do pracy na wózkach też trzeba mieć doświadczenie i uprawnienia?

Klientka

Zamówiłam książkę z płatnością przy odbiorze w punkcie odbioru. Jako że to nie moje pierwsze zamówienie, wiedziałam, że realizacja będzie szybka. Po kilku dniach dalej nie miałam informacji o możliwości odbioru zamówienia dlatego zdecydowałam się napisać e-maila z pytaniem o zamówienie. Pani odpisała, że zostało odebrane. Pytanie JAK ? Jakbym odebrała nie pisalabym tego meila. Odpisałam, że to jakaś pomyłka i proszę o sprawdzenie. Za 2 dni, bez przepraszamy ani nic dostałam smsa z możliwością odbioru zamówienia. Wszystko rozumiem, może to jakiś błąd, może komuś coś niechcący się kliknelo, ale wypadałoby chociaż przeprosić za zaistniałą sytuację.

@Klientka

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacją. Dokonujemy wszelkich starań aby zamówienia docierały do naszych Klientów o wyznaczonym czasie, a komunikacja związana z nimi przebiegała bez zarzutu. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt mailowy z naszym Biurem Obsługi Klienta (dz.bok@glosel.pl). Zapewniamy, że przyjrzymy się ponownie sprawie i niebawem się z Panią skontaktujemy. Zespół Biura Obsługi Klienta

Czy w Glosel Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Natala

W ZAMÓWIENIU BRAKOWAŁO TOWARU A LEGO BYŁO USZKODZONE, KAŻDEMU SIĘ ZDARZA ALE REKLAMACJĘ ZGŁOSIŁAM W GRUDNIU I DO DZIŚ NIE ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA NA MAILE NIKT NIE ODPISUJE JAK DZWONIE TO PRZEPRASZAJĄ A POTEM CISZA!! ZGŁASZAM WAS DO URZĘDU PRAW KONSUMENTA!

@Natala

Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Dokonujemy wszelkich starań aby zamówienia, które wysyłamy do klientów były odpowiednio zapakowane i zabezpieczone aby uniknąć podobnych sytuacji. Zapewniamy, że przyjrzymy się sprawie i niebawem się z Panią skontaktujemy.

Harry

Jakie macie doświadczenia z pracą na magazynie obecnie? Co można powiedzieć o atmosferze i rotacji pracowników? Czy pracują obcokrajowcy?

tak
@Harry

Brak słów, podwyżek brak dla pracowników, umowy przedłużane bez podwyżki same obietnice gdzie i tak sa potem inne :) Ludzie którzy budowali tą firmę odchodzą bo firma nie umie ich zatrzymać :) Pierwsze lepsze inne ogłoszenie z pracą podobną jest więcej płatne i powazniejsi ludzi na wysokich stanowiskach

@tak

To aż ciekawa jestem jakie podstawy tu macie? Możesz napisać tak mniej więcej ile one wynoszą? A jak umowy przedłużają, to można chociaż na stałe dostać?

Ilona
@tak

A jak wygląda kwestia wypowiedzenia tych, co odchodzą? W tych umowach jest taki zapis, że muszą jeszcze ileś przepracować po daniu podania o zwolnienie? Czy firma idzie im na rękę pod tym kątem?

Mammm

Jak wygląda praca na wózkach widłowych?

@Mammm

A o co konkretnie pytasz?

mammm
@Beata

O umowe, jak z kierownikiem czy tam kto jest. Ogólnie atmosfera i zarobki

@mammm

Nie wiem skąd to milczenie, jakieś urlopy? Wiesz już z innego źródła może?

@mammm

Witam. 3 zmiany są i jak na Białystok to są tylko dobre zarobki. Atmosfera między pracownikami bardzo dobra, gorzej już z wyższymi stanowiskami :) Jednej osobie w czarnej kamizelce wystarczy coś nie tak powiedzieć to potrafi grozić pobiciem, więc musisz dobrze się słuchać i ładnie głową kiwać że będziesz posłuszny, a Góra nic z tego nie robi gdy jest informowana ładnie zamiecione pod dywan. Ogólnie więcej takich kwiatków jest ale to już nie informacje o zatrudnieniu. Ogólna ocena pracy tam to takie 3 no może 3+ :) pozdrawiam może pomogłem przy podjęciu decyzji

g...k

G….k najpierw daje pole do nienawistnych komentarzy pod adresem firm, a następnie składa „ofertę” wykupienia wizerunku. I wystawia faktury po kilkaset złotych miesięcznie. Przed nimi ugięli się Żabka, DHL, T-mobile – szegóły w linku https://biznes-gospodarka.plportal.pl/miec-3-mln-zl-dzieki-hejterom-kulisy-biznesu-gowork-pogromcow-pracodawcow/ Ciekawe> Czy waszym zdaniem wspierać finansowo takie działania? Warto wierzyć moderowanym przez g….k opiniom?

Stop naciągaczom
@g...k

Prawda, popatrzcie na inne firmy. Nawet nie maja pracowników, a pojawiają się oponie

Iza
@g...k

Zgadzam się. To specjalne zagrywki gw Dodają opinie nakręcają ludzi a później wysyłają propozycje abonamentu za 700 zł miesięcznie i możliwość moderacji. Dawno powinni coś z tym zrobić.

@ktoś

Naprawdę góra nic nie robi jak ktoś z wyższego stanowiska grozi pobiciem? Jakby więcej osób to zgłosiło to może byłby skutek. Ludzie tak pokornie wszystko znoszą?

@Piotr

Było więcej osób i nic :)

cała prawda o gowork
@g...k

Nic dodać nic ująć. Opinie może tworzyć jedna osoba pod różnymi nickami. Może też wielokrotnie "polubić" swoją opinię, wystarczy zmiana przeglądarki albo kolejny dzień. Większość opinii piszą sami pracownicy gowork, co sami przyznają, bo są rozliczani z ilości komentarzy.

Tom

Jakie sa zarobki na poczatku pracy??

Tomasz
@Tom

A o jakie stanowisko pytasz?

Greg
@Tomasz

Milionów nie zarobisz na wózkach

@Greg

A na którymś innym stanowisku tutaj? Które najlepiej płatne by były?

Wiktoria
@Greg

Nie muszą być miliony. Ważne by starczyło na to by opłacić rachunki, mieć co jeść i na drobne zachcianki. Na ile można tu w takim razie liczyć?

Luke
@Wiktoria

Najniższa krajowa, na więcej nie licz chyba że wyrobisz jakieś progi premiowe i nie zabiorą ci jakiejs części procentów za np nieobecność

@Luke

A te progi to jak można wyrobić? Tak ogólnie to piszcie... Przełożysz to na specyfikę pracy tu w firmie, żeby było wiadomo jak bardzo to trudne mogłoby być?

nikt ważny
@Beata

jak zapieprzasz to masz więcej, po pierwszym miesiącu idzie się przyzwyczaić do pracy ale to zależy od człowieka, praca nie jest trudna ale niekiedy męcząca i szybko wchodzi rutyna

Zostaw merytoryczną opinię o Glosel Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Glosel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glosel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glosel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glosel Sp. z o.o.