Opinie o Specbud Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Specbud Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Specbud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specbud Sp. z o.o. w Szczecin

Eryk Nowy wpis

Operator maszyn produkcyjnych ma zarabiać 6 000 - 8 000 zł / mies. brutto w - jak to firma w zaznacza w ogłoszeniu - przyjaznej atmosferze. Napiszecie, czy faktycznie jest tak dobrze? Czy ludzie są sobie pomocni, a co najważniejsze, czy się szanują?

Kazimierz

Widzę tutaj jakieś osobiste wycieczki nie wnoszące nic do tematu... Jeśli nie zgadzacie się z czyjąś negatywną opinią to dajcie znać gdzie rozminął się z prawdą, tak aby osoby chcące aplikować do firmy mogły wyciągnąć jakieś wnioski, a nie sprowadzacie się do słownych przepychanek, które niewiele wnoszą...

Czesiek
@Kazimierz

ehhhhhh Adaśko ... bbuchchhhhhahhaah

@Czesiek

Co Cię tak bawi? Nie bardzo rozumiem.

@Kamila

ty mnie bawisz Kamila hehehehe :))

@Agnes

Czemu się śmiejesz z niego zamiast napisać cokolwiek merytorycznego? Widzę, że deklarujesz się jako aktualny pracownik. To może opowiesz chociaż jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? ;)

@Beata

kkkhm , ALICJA !!! proponuję weź się naprawdę za pracę - a nie tu taniej sensacji szukasz , naprawdę weź się za prace , i to na poważnie ...

@Agnes

Ale tu nie ma żadnej Alicji. Do kogo się odnosisz?

@Kamila

.widzę że masz straszną obstrukcję na stojąco - szukając taniej sensacji na tej stronie, dlatego weź sobie do serca masksymę - mocno do serca : " praca czyni wolnym '' .Przetłumacz to sobie kozo na niemiecki buhahahaha

@Agnes

A po co na niemiecki mi to tłumaczenie? ;p Praca tutaj tak Ci na głowę uderzyła czy o co chodzi? Dobra bo już się pośmialiśmy itp., a teraz może napiszesz coś o pracy tutaj dla przyszłych kandydatów? Byłoby miło. ;)

SAJGON
@Beata

Przestań się ci....ko się ukrywać i zmieniać Nicki pi.....ko nie masz odwagi ? A tłumaczenie na niemiecki dla tego byś mogła zrozumieć powagę wiekopomnych cytatów , masz takie parcie na tanie sensację że pozostaje mi tylko poradzić cischnell zur Arbeit ahahahhha ... SSSSIJ

ULA
@Beata

tu - każdego dnia wszyscy są dla siebie mili i pomocni , najbardziej podoba mi się jak działa przepływ wszelkiej informacji , dosłownie w 5min wszystkie działy wiedzą o działaniach danego działu i dlatego tak tu wszystko funkcjonuje z szybkością błyskawicy , działamy na wysokich obrotach - każdego dnia ! Dlatego wysoko oceniam pracę w tej firmie jest tu profesjonalnie i na miarę XXI wieku !!!

PROLENGATA
@Beata

co za mało atrakcji było na M A J O R C E ? weź się za coś konstruktywnego , a nie tu pierdolety wypisujesz i swoje żale obnosisz - do roboty !

@PROLENGATA

O co chodzi z tą Majorką? ;) No oczywiście, że do roboty, tylko najpierw to wstępnie chcę się dowiedzieć co i jak, stąd te pytania. Więc?

PROLENGATA
@Beata

od tzw. DOWIADYWANIA SIĘ :) to można dostać tzw. " KOCIEJ MORDY " weź się za pracę i skończ z tą obstrukcją na stojąco i z tanimi sensacjami - do roboty !

@PROLENGATA

Nie rozumiem po co ten brak kultury od razu w wypowiedzi? :( Ty naprawdę tu pracowałeś czy tylko jaja sobie na forum robisz?

PROLONGATA
@Beata

BEATA , ???????????? wiemy że nic N I E ROZUMIESZ ???? obstrukcja na stojąco - dalej u ciebie ???? Jaja a tak tak był taki film ,, JAJA W TROPIKACH ,,

@PROLONGATA

A to jakieś rozdwojenie masz, że piszesz w liczbie mnogiej czy za wszystkich byłych się wypowiadasz? ;p Dyscyplinarka jakaś poszła, że taki żal masz? :(

PROLONGATA
@Beata

BECIA ty kozo z swoją obstrukcją na stojąco i zamiłowaniem do tanich sensacji myślę że powinnaś SSSSAAĆ :)) NAJLEPIEJ WIELKIE TABLETY OD LEKARZA. DLatego sssssiiiiijjj BEATA TABLETY TO ROBI DOBRZE NA GŁOWĘ , OCZYWIŚCIE JAK KTOŚ JĄ POSIADA , ALE TY TY. MASZ GŁĘBOKIE COFNIĘCIE OCZODOŁU I JUŻ CI TABLETY NIC NIE POMOGĄ :)) HŁE HŁEHŁEHŁE AAAAAHAHAHAHAH

Sylwia Nowy wpis

No ja nie rozumiem np, czemu nie potrafisz normalnie odpowiedzieć na pytanie o warunki pracy :D Zwłaszcza, że to nie jest forum tylko dla wtajemniczonych. Może jednak powiesz coś o zarobkach?

ANNA I ULenka Nowy wpis
@Kazimierz

EHHH, do wszystkich kobiet i tych co je udają , dzień kobiet się już skończył - wystarczy heheheheheeh

Marky MARK :)

Bardzo fajna firma doceniają pracowników - od razu jak tylko się przyjmiesz do pracy masz autko służbowe i różnego rodzaju inne profity - ludzie są dla siebie wyrozumiali i uprzejmi , i bardzo pomocni odszedłem z tej firmy bo dostałem jeszcze lepszą ofertę :)

Sebastian
@Marky MARK :)

A na jakim stanowisku to auto służbowe? Pracowałeś jako PH? Pisząc profity masz na myśli benefity z socjala? Powiesz jakie dają?

Marky MARK:))
@Sebastian

Lol lol AAAAHAHAHA :)) PH to TY masz przymózgiwia i cofnięcie głębokie oczodołu aaaaaahhhhahaha lol jedyny benefit przewidziany dla ciebie to pełna taczka hłehłehłe

on
@Sebastian

Nie dają żadnych.

Marky MARK : ))
@on

LOL LOL LOL. :)) AAAAAHAHAHAHAH LOL :) DLA ciebie tylko pełna taczka Hehehe

Kamila Nowy wpis
@on

A czemu nie dają? Ktoś pytał szefostwa? Jaka była reakcja?

ANNA I ULA

Firma jak firma , jak każda inna , są złe i dobre strony tak jak w tego typu firmach , nie ma co się spinać jestem byłą pracownicą ale miło wspominam różnego rodzaju wyjazdy i zabawy firmowe , a ludzie jak to ludzie jedni gorsi drudzy lepsi HŁHŁLŁHŁHLŁEHŁE :))

@ANNA I ULA

A podasz kilka dobrych i złych stron tej firmy Twoim zdaniem?

ANNA I ULA
@Kamila

no pewnie, samochody służbowe,zawsze premie ,wypłaty na czas,szkolenia,wyrównywanie społecznych nierówności,brak spychologii,mili pracodawcy,którzy nigdy nie kombinują jak inni - ci nie kombinują ,mili i spokojni pracownicy-ludzie którzy ci zawsze we wszystkim pomogą - bardzo proszę to tak w skrócie klhehl(usunięte przez administratora)

@ANNA I ULA

No to super wygląda, ale to negatywów w takim razie nie widzisz?

anna i ula
@Beata

NO I CO BOCIE , TROLLU INTERNETOWY NA USŁUGACH GO WORK , CZEGO NIE ROZUMIOESZ NO CZEGO NIE ROZUMIESZ ? HŁE HŁE HŁE HŁE HŁEHŁEEEEEE

anna i ula
@Beata

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Specbud Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
ULA :)) - ta Ula

SAJGON

Przestań się(usunięte przez administratora)się ukrywać i zmieniać Nicki (usunięte przez administratora) nie masz odwagi ? A tłumaczenie na niemiecki dla tego byś mogła zrozumieć powagę wiekopomnych cytatów , masz takie parcie na tanie sensację że pozostaje mi tylko poradzić ci schnell zur Arbeit ahahahhha ... SSSSIJJJJ

ANNA

Firma jak firma , jak każda inna , są złe i dobre strony tak jak w tego typu firmach , nie ma co się spinać jestem byłą pracownicą ale miło wspominam różnego rodzaju wyjazdy i zabawy firmowe , a ludzie jak to ludzie jedni gorsi drudzy lepsi HŁE HŁEHŁEHŁE :))

ula :))

Rafał

ADASIU ŻYCZĘ Ci aby wszystkie twoje pragnienia się spełniły , niepowodzenia odeszły w cień , życzę Ci żeby jad który spowija twoje myśli wysączył się na COVID - KTÓRY NAS WSZYSTKICH UŚMIERCA :)) ... ŻEBYŚ miał duuuuużo pieniędzorów :)) ŻYCZĘ Ci dużo zdrowia i psychicznego i fizycznego , również dużo KURSÓW DOSKONALĄCYCH TWOJE UMIEJĘTNOŚCI POZNAWCZE . ... no i WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA , SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU , WALENTYNEK , ŚWIĄT WIELAKNOCNYCH I WESOŁEGO MOKREGO DYNGUSA ... CZEGO SOBIE TAM ŻYCZYSZ I ALELUJJA POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

Adasko

Co do spraw służbowych? O cokolwiek byłeś poproszony przez chłopaków to odpowiadałeś ze to z księgową trzeba rozmawiać A to z Krzyśkiem , ze ty nie wiesz etc. Zero decydyjnosci. Ciągła spychologia z twojej strony na maxa a potrailes przyjsc na hale i mowic ze takiego kierownika to powinniscie na rekach nosic. Pokory i raz jeszcze pokory. A skoro piszesz że pieniądze tu się bierze za pracę to prawda i rozumiem że ty wobec tego wynagrodzenia od Szefa nie pobierasz. To taka mała dygresja. I tak jak Ci już mówiłem że chorąży to tylko PODoficer a mania wyższości przynajmniej na majora zostala. Nawet patrząc po pisowni która z marnym skutkiem uskuteczniasz. Takie odszczekiwanie bez merytoryki. No coz... Zenada. A zaliczki owszem brałem ale nie od podoficera a jak nie wiesz dlaczego to nie chce być nie grzeczny ale(usunięte przez administratora) ci do tego. To tak na koniec. I ode mnie słów powodzenia na pewno nie przeczytasz bo na to wg mnie ani jako spisywacz godzin w firmie ani tym bardziej jako człowiek nie zasłużyłaś. Żegnam.

@Adasko

Teraz już wiem że miałem obok siebie tak kompetentnego pracownika ADAŚKA :)) - i tego nie dostrzegłem ,teraz wiem że to ty powinieneś być kierownikiem !!! ADASIU taki błąd ! ... straciliśmy w twojej osobie najbardziej stabilnego emocjonalnie pracownika ! teeeeeeeeraz wiemy że firma pod twoją wodzą dotarłaby na szczyty notowań giełdowych !!!

@Adasko

ADAŚKO ahaahh ... tak mi przykro , co mogę ci powiedzieć , aha wiem odpowiem ci przez wielkie Ci - z szacunku .! :)) Poszukaj pracy i mocno , ale to mocno weź się do pracy , bo z pracy są kokosy , a kokosy Ci się przydadzą ADAŚKO :))

Rafał

JA

ADASIU ... ROZUMIEMY ŻE WYRAŻASZ CZYNNY ŻAL AHAHAHAHAHAHA TAK NA PRZYKRO :))

Wloczega

Chcesz pracowac w zimnie i za niska stawkę godzinowa to wal śmiało. Do tego praca 8 godz ( W takich warunkach ) dla pewnego małego gościa to za krótko. Są podejmij decyzję czy warto. Wg mnie, nie warto.

Joanna
@Wloczega

A czy zgłaszając się do firmy proponowali inną stawkę lub nie wiedziałeś jakiej pracy się podejmujesz? Piszesz tak jakbyś został niemile zaskoczony a wydaje mi się, że w momencie kiedy podpisujemy umowę wiemy mniej więcej czego się spodziewać. Nie rozumiem więc skąd później takie zastrzeżenia.

@Joanna

Na początku była mowa że będzie podwyżka płacy za godzinę po min 3 mcach. Umowa o pracę miała być również po 3 mcach A nadal była umowa zlecenie. To mało? To że brak szyb w hali i silne przeciągi to mało? Gdy przyszedł pseudo kierownik z którym nie dawało rady załatwić spraw służbowych to mało? To że on jest wg mnie totalnym ignorantem pracownika to mało? To że źle się wypowiadal o jednym z wlascicieli to mało? Zbierz to teraz wszystko do kupy i zrób sobie obraz całości... Ja generalnie NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE.

Pseudo Kierwnik

Mały Gość
@Wloczega

ADAŚKO... TO NIE WIESZ GDZIE I W JAKICH WARUNKACH PODEJMOWAŁEŚ ZATRUDNIENIE AHAHAHAHAHAHAHAHA OCZY CI P... DĄ ZAROSŁY? AHAHAHAHAHAHAHAHA POWODZENIA ogarnij się

@Wloczega

Te ... ADAŚKO a jakąś pracę już znalazłeś? ... czy w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z twoim wykształceniem? AHAHAHAHAHAHAHAHA

@Pseudo Kierwnik

Skoro mnie zawezwales więc jestem. Skoro ja nic nie robiłem to ty już w ogóle. Zawsze spychales wszystko na innych. Czy to nie prawda co mówiłeś nt Arka jak go z biura wyganiales gdy Krzysztof był na urlopie? Chodzilo o fracht prawda? Czy to nie prawda że, jak mówiłeś przychodząc do firmy, że jak masz tu pracować to Arek ma.zejsc piętro nizej? Czy to nie ty sam mówiłeś że trzeba z tej firmy cyt (usunięte przez administratora) A po wypadkach Wojtka i Siergieja pamiętasz jak wypowiadales się nt firmy? Zakrawa mi to na totalna hipokryzje Rafał z twojej strony. Opowiadanie kandydatom do pracy ile się w firmie nie zarabia? Myślę że pamiętasz kwoty o których mówiłeś. Zapomniałeś powiedzieć tylko przez ile miesięcy i za ile godzin. Ogarnij się więc Ty bo akurat w sprawach ogarnięcia autorytetęm dla mnie jesteś zerowym. Przypomnij sobie fakt i swoją odpowiedź gdy Zgłaszałam ci brak szyb w hali? Otóż powiedziałeś że cyt ale ja pracuje w biurze A nie tutaj. I ty uważasz się za kierownika. Rewelacja. W tym wszystkim to tak naprawdę szkoda mi p. Krzysztofa że z tobą pracuje. P.S. I nigdy nie używam słów BOSS i GENERALNIE bo wg mnie to tak płytkie jak twoje wypowiedzi na mój temat. I nie pisz więcej głupot i przestań się pogrążac.

Adasko
@Mały Gość

Śpieszę z odpowiedzią dla małego gościa. Otóż gdy przychodzielem do firmy były nazwijmy to łagodne zimy no i nie było ciebie. Aby ci to zobrazować nie było tak ujemnych temperatur jakie były na przełomie b.r. oraz twojej niesympatycznej wg mnie persony. I nadmienię że gdy przyszedłem było malowanie czego w tym roku nie było ( abstrachuje od pandemii, pisze o suchych faktach. Niczyja to przeciez wina i nikt tego celowo nie robil ).Mam nadzieję że nadazasz czytając, jak nie to przeczytaj raz jeszcze, wolniej. I na koniec dodam, oczy mi toba nie zarosly, tak gwoli wyjaśnienia choć nie wiem co miałeś na myśli używając słowa cyt P...DĄ. Choć POWODZENIE zawodowe mi sprzyja to je przyjmę od ciebie na znak jego wzrostu. Tego samego z mojej strony rozumiem że się nie spodziewasz no i słusznie czynisz. Zajmij się lepiej praca bo widzę że wiele haseł które tu wypisujesz ( podszywajac się nawet po kogoś innego P.K ) popelniasz w czasie godzin pracy. Zakrawa mi to na hipokryzję. Powyższe jest moim zdaniem subiektywnym i nie ma stanowić niczyjej ani niczego oceny. Zegnam

@Paweł K.

Ale ty jesteś zalosny. I niech ci bedzie że Adasko

@Paweł K.

Teraz to ja bo chyba o mnie chodzi. O moje wyksztalcenie sie nie martw. Nie wiem nawet czy ty masz zawodowke skonczona czy edukacja zakonczyla sie na podstawowce. Taki osobnik jak ty akurat głosu zabierać nie powinien bo to o ile mnie pamięć nie myli ciebie szef wyrzućil za chlanie i znów wróciłeś z pod kulonym ogonem. I jak pamiętam twoje słowa to przez długo nie mogłaś znaleźć pracy. Więc ty akurat głosu zabierać nie powinieneś. Gdyby nie Kola to byś zginął ma tej pile bo na technicznych sprawach w ogóle się nie znasz. Wszystko na pile ogarnia właśnie Kola. I na koniec przypomnę ci twoje słowa że jak Kola odejdzie to ty też. Bo chyba dalej jedziesz na jego plecach. I chyba coś znaczy że ten od wpisywania godzin nigdy nie może doliczyć się pakietów. No tak, akord,zapomniałem. Hahahahaha. Dalej Cię boli że Oleg na malowaniu więcej zarabia od Ciebie przynajmniej w weekendy? Dalej rzucasz mięsem gdy w soboty jest malowanie i drzesz jape że nie będziesz cial desek do malowania? Ile razy tak było co. Tylko nie zdajesz sobie sprawy z tego że to nie twoja firma i to nie ty decydujesz co będzie malowane A co nie. Osoba z twoim wykształceniem tego nie zrozumie nigdy. A o moja pracę się nie martw. Oby więcej nie spotkać w pracy takiego typa jak Ty któremu wydaje się że może wiele A może wielkie G...O. Jak pamiętam i nie tylko ja jak się dowartosciowac chciałeś mówiąc dookoła ile ty z Krzyśkiem gorzaly wypiłaś. Krzysiek jest zbyt powaznym facetem aby robic to o czym wszem gadasz. Żałosny typ z ciebie. Nawet gdyby tak było to o tym się nie mówi. Ale co o kontaktach interpersonalnych może wiedzieć taki ludek jak ty. I więcej mnie nie mierz swoją kategoria bo stajesz się śmieszny bardziej niż jesteś.

Pseudo Kierownik

DO: Włóczęga Adaśko... GDYBYŚ TYLKO WZIĄŁ SIĘ ZA PRACĘ WSZYSCY BY CIĘ TU NA RĘKACH NOSILI... AHAHAHAHAHAHAHAHA RAZEM Z TYM BOSEM CO SIĘ O NIM ŹLE WYPOWIADAŁEM AHAHAHAHAHAHAHAHA PROSZĘ OGARNIJ SIĘ POWODZENIA

Nie polecam pracy w firmie Specbud. Odszedłem jakiś czas temu. Nie sądzę aby zmieniło się na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Specbud Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Specbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specbud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Specbud Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Szosa Stargardzka 20 lok. 22
    70-893 Szczecin