Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.

xxx Nowy wpis

Witam, chciałbym aplikować na mechanika, jest teraz dostępna oferta na stronie. pojawiła się przy tym dosłownie niedawno raczej negatywna opinia odnośnie pracy na tym stanowisku. jest tu ktoś kto mógłby polecić prace? jakie maksymalne zarobki może uzyskać doświadczony mechanik?

Mateo Nowy wpis

Jest to jedna z nielicznych firm w Opolskim, która przyjmuje bez doświadczenia.Po prawie 7 latach pracy zakończyłem współpracę z Panem Krzysztofem Cichoń.Dla następnych kierowców, którzy chcą podjąć pracę w owej firmę napisze plusy i minusy: - Przyjmują bez doświadczenia - Spedycja jest na duży+ bardzo mili i pomocni, jeżeli potrzebujesz wolne itp. idą zawsze na rękę w moim przypadku zawsze trasę ustawiali pod termin który chciałem mieć wolne - wyjazdy zawsze w Poniedziałek chyba że jakiś fix to w niedzielę ale to jest bardzo rzadki przypadek zjazdy piątek/sobota ( zjazdy w sobotę są konsekwencjami pracy samego kierowcy który nie wyjeżdża jazdy do końca i źle sobie rozplanuje jazdę i pracę) -z urlopami nie ma problemu kiedy chcesz to dostajesz, wiadomo że w czasie wakacji letnich jest różnie bo wtedy pierwszeństwo mają kierowcy którzy mają rodziny - w każdym aucie jest zamontowany trimble - na bazie jest socjal dla kierowcow - warsztat jest na bazie, kierowca wraca wypisuje kartkę co jest do zrobienia i w poniedzialek wyjeżdża z autem naprawionym lub w wtorek zależy od usterki - większość jest stałych klientów i tras Teraz przejdę do minusów: - największym minusem jest sprzęt jest parę nowych aut reszta to stare auta, bez np. tempomatu aktywnego czy Klimt postojowej - parkingi płatne aby stanąć musisz mieć zgodę spedytora - spalanie na które szef bardzo zwraca uwagę i jest duży problem bo wiecznie pretensje - jeżeli chodzi o szkody to przy małych stratach szef odpuszcza. czytając te komentarze poniżej jeżeli chodzi o spedycje to są same bzdury kierowców którzy zapewne nie robili roboty i mają wielkie pretensje do spedycji, Marek,Michał ,Tomek,Dawid,Krzysiu i Teresa to najlepsza ekipa z którą można współpracować Pozdrawiam Mateo ☺️????

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Kierowca w firmie Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Kieroman

Świetne, rzetelne wprowadzenie do firmy, cały dzień szkolenia i zadawania pytań na które uzyskałem sensowne odpowiedzi a co za tym idzie dalej tu jeźdżę .

Steffi Nowy wpis
@Kieroman

Niestety koleś co wstępnie szkolił kierowców poszedł w (usunięte przez administratora)jak stwierdził że to nie ma sensu

Zapytanie

Dzień dobry, zastanawiam się nad podjęciem pracy, jak wygląda dział logistyczny lub spedycyjny. Jak wyglądają zarobki? Zaczyna się od najniższej krajowej? Jak atmosfera?

@Zapytanie

Jeśli dostanies na opiekuna mikołajka będzie nawet spoko jak dostaniesz Tomusia kochanka szefa to możesz odrazu się z nimi żegnać (usunięte przez administratora) jakich mało. A wygląda to tak że zanim się rozładujesz już masz 4 inne załadunki i masz latać na wysokości lamperii bo jak nie to zostaniesz zbluzgany na czacie firmowym i również przez telefon .

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w Niemczech Automotive Wykwalifikowani inżynierowie

Witajcie, czy na wózku można pracować na zlecenie? Chcę sobie tylko dorobić a tak jak już jedna pani zauważyła to widniały oferty na stronie z dopiskiem o tym stanowisku ale pozbawione szczegółów. Może tu by je ktoś znalazł? Jak oceniacie sprzęt i atmosferę na miejscu? trzeba cos dźwigać?

Jan-Niezbędny

Pracowałem, jednak z przyczyn zdrowotnych musiałem zrezygnować. Plusy: -wyjazdy w pon w 100 % - brak gonitwy - kasa na czas nigdny poniżej 6500 a było to w 2020 r -telefon dyzurny 24 h -darowane 2 szkody -praca w pełni legalna zgodnei z przepisami Minusy: - powroty w soboty ( 1-2 w miesiącu) - brak stazowego -brak dodatków świątecznych w formie cashu - czasem proszenei o szybszy zjazd a mimo to sobota Pozdrawiam Jan Niezbędny !

@Jan-Niezbędny

Keszu niema ale karpia dostaniesz jedyny pozytyw to Krzysiu prawda czasem szkodę podaruje

Raf

Czy warunki w firmie się poprawiły może ktoś się wypowiedzieć? Pracowałem rok temu i zwolniłem się ze względu na niskie wypłaty.

Rom
@Raf

Jest teraz tragedia karzą nam siadać na inne samochody żeby sprawdzić spalanie tzn masz swoje auto o które dbasz a wsadza ci na tydzień brudasa i sprzątaj sobie potem a tobie na tydzień dają jakiegoś smierdziucha i tak się smieniaj nie polecam

@Rom

Dla zainteresowanych: Pisze to kierowca z rocznym doświadczeniem, który ma spalanie 37l/100. Rozsądną decyzją jest zamiana kierowcy na aucie ,kiedy zauważamy takie spalanie. Po zmianie kierowcy zauważyliśmy mniejsze spalanie o 5l. W dzisiejszych czasach ,będąc odpowiedzialnym za zatrudnionych pracowników i ich rodziny -owszem szukamy oszczędności. Zapraszamy do biura, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyjaśnimy przyczyny naszych decyzji przy filiżance kawy.

ambasador
@Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.

I w dodatku pewnie ma 23 lata a pozżerał wszystkie rozumy

Ten prawdziwy
@Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.

???????????????????? 70% aut u Krzysia to szroty które pałą po wyżej 30l chłop ma paranoje ie rozumie że jego zabytki to stare szroty ale zrobi wiele żeby Ci udowodnić ze jesteś 0 jako kierowca a on panem. Wszystkie pozytywne opinie które tutaj wiszą to BAJKI sprawdźcie sami zatrudnijcie się a się przekonacie co to znaczy DZIAD TRANS u KRZYSIA ????

PRacownik

A ja tam sobie chwalę, jeżdżę piękną ciężarówką rocznym zestawem, wypłata jest godna 430 zł dniówka, pieniądze na czas, z urlopem nie ma problemu, jest zaplanowany idziesz, wracamy w piątki/ soboty, wyjazdy w poniedziałki. Grupa Mmoja spedytorów Miła i młoda i przebojowa. Oby się nic nie zepsuło. Dostałem co prawda jednego jegomościa do nauki, któremu od pierwszego dnia tylk okasa i kasa w głowie a nei umiał nic a nic, jeździł tego co wiem 3 tygodnie i się zwolnił, ale najpierw trzeba pokazać co się umie a nie liczyć wirtualne pieniądze.

@PRacownik

???????????? niezłe bajki???????????? Krzysiu (usunięte przez administratora)dalej biega po placu ? Paranoik ???? wypłaty są dzielone na 3 mini.alna na konto jak dobrze pójdzie to jest do 15stego potem 2 połowa na konto albo do ręki jako premia o 26stego do ręki pod stołem reszta auta się sypią wypłaty nigdy się nie zgadzają co do zestawów jest kilka nowych dafów manów reszta to złomy skupione od Niemca w firmie atmosfera że siekierę można zawiesić a załoga na 100 osób może z 10 co pracuje od więcej niż 5 lat reszta rotacja nie polecam pracowałem. Tam 4 lata i sam niewiem jak tam tyle wytrzymałem

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.?

Czy Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kadry

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie , od kolejnego umowa o pracę,

Arek

Firma nie zapłaciła za wykonaną pracę, (tzn. za miesiąc pracy wypłacili 1400zl, przy umowie 6000), (usunięte przez administratora) jakich mało na tym rynku... Odradzam wszystkim...

Natalia
@Arek

A jakieś szczegóły? Co to miała być za praca? Jaka umowa została zawarta i czy jakieś zasady na niej mogły determinować ostateczną kwotę do wypłacenia?

Były
@Arek

Arek nie tylko Ciebie. Umowa 430 zł dzień Praca przez 21 dni Wypłata 5tys 3tys mniej bez powodu. Firma super .

Natalia

Tematem tabu? Czyli po zatrudnieniu się wszystko ostatecznie wyszło? opowiesz o tej pracy w takim razie? czego się spodziewałeś a co ostatecznie miało miejsce? jak umowa jest skonstruowana, teoretycznie masz podstawy żeby o cokolwiek się rościć czy nie bardzo?

Firma tragedia, oczekują od ciebie że będziesz kierowcą, magazynierem i mechanikiem w jednym. I to za marne pieniądze i na śmieciowej umowie. Omijajcie ich...

od razu widac

Od razu widać że jakiścep kierowca, który nie chce się podpisac z imienia i nazwiska a pweno liże duupsko wszystkim w firmie, wylewa żale, kozak w necie p*** w świecie, po kiego grzyba dziadzie pracujesz jak ci tak źle. I nie, nie pracuję w tej firmi,e, od 15 lat zlecam im transporty !

PS forwarding, s. r. o.
@od razu widac

Witam, jestesmy firma, ktora wspolpracuje z firma Cichon przeslo 2 lata, jestesmy z republiki Czeskiej, wiec przepraszam, jesli nie wszystko poprawnie bedzie w jezyku polskim. Zawsze sa tabory, ugrupowania: Kierowca (czlowiek, co zawsze bedzie mowil, jak on wszystko zrobi tak jak powinien, pracuje od rana do wieczora, dyspozytorzy to banda i*iotow, bo nie umieja pracy organizowac, przy spotkaniach na parkingu razem sobie serca wylewaja w jak zlej firmie pracuja i jak wszedzie indziej o wiele wiecej slonce swieci, trawa jest wiecej zielona, zarabia sie 3x wiecej kasy za o wiele mniej pracy, itd) Drugim taborem sa dyspozytorzy ( kierowca nic nie robi, olewa prace, ciagle jest nie zadowolony, ja jestem tym "kingiem" bo to ja wlasnie zarzadzam wszystkim, czasami posciemnam przed kierowca i powiem, mu ze w czwartek go zaladuja i poleci do domu chociaz wiem juz dawno, ze zaladuja go w piatek popoludniu i zjazd bedzie mial w sobote), wlasciciel: Pelna glowa pomyslow, jak wiecej jeszcze zarobic kasy, wszyscy go okradaja, olewaja prace, niszcza auta, maja duze spalanie, etc - ale uwaga, wlasciciel chociaz moze miec niektore zle podejscie, albo zle pomysly, to nie zapomnijcie, ze wlasnie dzieki niemu macie pieniadze, zatrudnienie i mozecie relatywieni w spokoju przynosic kase do domu dla zony, dzieci, etc. Raz jest wlascicielem i trzeba miec powage dla niego chociaz mozemy o nim myslec cokolwiek. Wszedzie w kazdej firmie cos jest, czlowiek moze sie zle wyspac, moze byc wkur*iony na zone, dzieci, ze mu samochod nie jedzie, ale trzeba jak jest sie w pracy troche dane rzeczy ominac i byc profesionalem. Z reka na sercu, czasami jest super zrobic kazdy z taborow podglad do swojego sumienia, odpowiedziec sobie, czy serio robie wszystko na 100% i dla dobra wszyskich. Jesli tak, to jest to jeden ze 100, bo zawsze kazdy ma chwile, gdy stara sie jakos przezyc w ten dzien i troche olac... W przypadku, ze czlowiek jest nieomylnym w swoich decycjach i postepowaniach, to moje gratulacje i potem mozna na internecie hatewoac wszysko i wszystkich. Nei stety nie zyjemy w swiecie idealnym i w kazdej pracy, zycziu sa klopoty. Potem tylko zalezy, czy staramy sie klopoty rozwiazywac na spokojno i ze wszysktich pogladow, czy szybko, bez zastanowienia sie i czasami zdarzy sie, ze pod wplywem emocji robimy zle jak dla siebie to rowniez dla ostatnich. Moje przeprosiny, ze tak dlugi elaborat wystawilem, jednak jestem osoba z zewnatrz, nie chce i nie bede posadzal ani kierowcow ani spedytorow a wogole ani pana wlasciciela, bo nie mam do tego prawa. Obecnie tylko moge powiedziec, jako klient, ze kierowcy w 90% procentach sa profesionalni, zawsze staraja sie jak najlepiej robic swoja prace, dyspozytorzy plus minus jednakowe procento jak kierowcy. Czasami kazdy zciemna i jest nie w humorze - ale jest to zyczie, transport i nigdzie i nigdy nie bedza tylko plusy bez jakichkolwiek klopotow :-) Myslijie prosze pozytywnie, z seberefleksja podchoddzie do tematow, i wszystkim bedzie lepiej w zyczu. A jesli juz hatejucie to mysle, ze macie stac za swoim zdaniem i macie podpisac sie imieniem i nazwiskem. Zawsze jest prosciej za monitorem wszystko poganic pod anonimem niz powiedziec komus to do oczu i wyjasnic sprawe sobie jako dorosli ludzie... Z uszanowaniem Pavel

aleg
@PS forwarding, s. r. o.

Napisała firma która nie ma swoich samochodów. Rok założenia rowniez rewelacyjny. 2tyg temu musiałem się z nimi męczyć a nasza spedycja rozkładała ręce bo klient . Na schledanou

Przychodzki
@aleg

Aleg dwa razy jechałem dla nich i nie zgadzam się z tobą. Kontakt był obyło się bez problemów gdzie na załadunku AGD stałem prawie 4 godziny nie robiłem afery. Termin dostawy miałem na następny dzień napisałem że nie dam rady awizacja została przełożona na 5 rano po uprzednim zapytaniu mnie kierowcy czy dam radę dojechać. Drugi ładunek stal do Francji z Ostrawy. Późny załadunek dostałem zapytanie dlaczego nie jechałem dalej tylko pauzę kręciłem . Odpisałem dlaczego i nie było problemu. Oby więcej takich spedytorów było. Którzy zrozumieją i zapytają jak kierowca to widzi czy jest to możliwe. Dwa ładunki i spokojnie mogę napisać 10/10 . Bez zbędnego musisz.

Kierowca

Nie rozumiem obecnych kierowców. Nie tylko w tej firmie ale w większości. Panowie i panie robimy swoją robotę bierzemy za to pieniądze jeśli nie pasuje mi kasa ,atmosfera rodzaj ładunków bo muszę pasy zapinać meble rozładowywać to się zwalniam . Jeśli szefostwu nie odpowiada kierowca bo ma za duże spalanie to go zwalniam . Proste. Zawód nie dla każdego

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac? Podziel się swoją opinią.

Serafin

Dlaczego usuwacie posty, które pokazują prawdę o tej firmie? Nie zawierają wulgaryzmów i nikogo nie obrazaja. Widzę, że gowork jest po to żeby zachwalać firmy, a nie pisać prawdę. Pozdrawiam R. Serafin

svitch

Працював там 2 роки, зарплата влаштовувала повністю. Але у зв' язку з сімейними обставинами повинен бути в Україні. На рахунок роботи - затримок не було. Все вчасно! Хороше ставлення до українців, парк постійно оновлюється. Шеф фірми відповідальний та горить роботою, рідко зустрінеш таких людей в компанії. А негативні відгуки це або конкуренти або люди які немали досвіду роботу або неналежним чином виконували свої обовязки. Хотів би подивитись на стаж водіння "тих професіоналів", що написали відгуки! Рекомендую дану компанію!

:-)

Współpraca z firmą Cichoń jest na duży plus, bardzo dobry kontakt ze Spedytorami i Kierowcami, znają się na swojej robocie. Nie mam zastrzeżeń.

Asiek

Jeżdżą jeszcze dla klera? Ponoć na meblach można dobrze zarobić dużo trzeba się nanosić tych mebli? Proszę o konkretna odpowiedź

Adam Niety
@Asiek

Z klera już ich dawno wyrzucili. Może zarobisz parę złotych więcej ale się narobisz jak głupi. Jak jeździsz z meblami to możesz zarobić nawet 6,7tys ale to jest jak drugi etat.

do @Asiek
@Adam Niety

Klera dalej wozimy. Pozdrawiam, zapraszam do kontaktu.

Romuald
@do @Asiek

O to nowość że dla klera wozicie to czemu ja nie jeżdżę ?

@Romuald

Zapraszam do rozmów w biurze

Oleksandr

Mene w tet Firme wszystot super. Dispo super, Chef super, pracujut tut 1 rok i awto super. Meble dobra robotu, zaplata dobru.

Młody-kierowca

A ja powiem wam tak jako młody kierowca ( prawko mam od 5 miesiecy) szukałem pracy i dostałem szanse u Pana Krzysztofa, wysłali mnie 4 razy w podwójnej obsadzie, zawsze z innym kierowcą, dwa razy tandemem dwa razy koniem i od każdego z tych kierowców się wiele nauczyłem czy to na meblach czy na przerzutach , trochę się od nich nasłuchałem wiadomo czasem denerwują ich zjazdy w soboty ale ogólnie każdy z nich pracuje po kilka dobrych lat i każdy mówi że jest ok, od 2 miesięcy jeżdzę sam, zarabiam jak stary kierowca, wyjezdzam w 100 % w poneidziałki , co prawda zjazd w sobotę tez się zdarzy. Jestem zadowolony i na pewn obędę polecać firmę innym młodym kierowcom. Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o. - Głogówek

• Jak się pracuje w Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o.