Opinie o Jan Fedorowicz Usługi Transportowe w Głogówek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jan Fedorowicz Usługi Transportowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jan Fedorowicz Usługi Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Fedorowicz Usługi Transportowe w Głogówek

Basia Nowy wpis

Z partnerem wiemy, że od początku kwietnia poszukiwany jest Kierowca kat. C transport krajowy i międzynarodowy. Na Czechy już jeździł stąd zainteresowanie. Jest tu może ktoś kto aktualnie jeździ i by ocenił warunki oraz wskazał jakie zarobki ostatecznie wychodzą?

Xxx это я!!! Nowy wpis

Никому не советую данную фирму. Сначала приходите, всё хорошо. Потом начинается бардак!!! Зарплату платят из воздуха, какую им нравится. Директор крайне не компетентный человек. Логисты тупые, просто перекупают чужие фрахты. Сами ничего не соображают в логистике. И шеф тоже. Если бы не Моравец и Шенкер эта фирма уже давно закрылась бы. Не идите туда водителями! ЭТО ТРАТА ВРЕМЕНИ И НЕРВОВ

Praca

Pracując od roku zdziwiłam się jak ktoś pokazał mi tą stronę. Paranoja -niektore rzeczy sie zgadzają ale tak samo niektóre są mocno wymyślone . Polecam przekonać się osobiście a nie po odczytuniu wpisów zbulwersowanych byłych lub dalej pracujacych pracowników(po co pracujesz jak zle :D ) . Ja nie żaluje, polecam ! :)

Budda
@Praca

Ta ostatnia niedziela jest już blisko i wszystko będzie po stronie firm dbających o kierowców . Bay bay old panda .

Edyta Nowy wpis
@Budda

Zgaduję, że pracowałeś tutaj i warunki Ci nie odpowiadały, to co dokładnie było źle? Czy pracujesz teraz w tej samej branży? Jeśli tak to będę wdzięczna za jakieś porównanie, czy konkurencja płaci dużo lepiej, ma coś, czego w tej firmie nie było?

Mobilny

Polecam firmę, wszystko co na rozmowie było powiedziane to się sprawdza , warsztat młody ale ambitny szef sprawdza sam każde auto jakby chciał znaleźć jakąś usterkę. Druga baza w DE też super opcją żeby w normalnych warunkach się "ogarnac". Spedycja pilnuje wszystko o każdej godzinie i pomaga nawet w środku nocy. Jestem zadowolony

Antoni Nowy wpis
@Mobilny

Fajnie, że tak dobrze wypowiadasz się o firmie. Dodałbyś jeszcze jak płacą? Ile godzin miesięcznie możesz wyjeździć?

Brałeś udział w rekrutacji do Jan Fedorowicz Usługi Transportowe. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Lizak

Super firma i ponoć do końca roku kupi jeden nowy ciągnik więc się mega rozwija. Kierowca bardzo chwalił szefa że utrzciwy jak biskup krakowski i nigdy w życiu złotówki mu z frachtu nie zabrał a ponoć już ponad dyche już tam pracuje . Tak słyszałem ale pewnie tylko robaki powiedzą czy to prawda że taki dobry więc trzeba się tam wybrać na rozmowę.

Kierowca

Grubasek to (usunięte przez administratora) jakich mało umawia się na dana kwotę później kręci i wymyśla spóźnia się z płatnościami i nie opłaca zusu na czas gdzie pracownicy po czasie się dowiadują albo dopiero przy rozliczeniu rocznym nie polecam żadnemu dobremu kierowcy tego (usunięte przez administratora) pozdrawiam i życzę firmie federowicz jak najwiecej kontroli BAG No i oczywiście kolosalnych obciążeń ????

@Kierowca

a skąd takie dobre informacje masz kierowniku?

Kiero
@Marek

dużo jest takich prostaków , nie ma coś się przejmować. kierowcą sie przewraca w głowach. A mają dobre warunki i zarobki

Wisiek
@Marek

(usunięte przez administratora) Chyba widocznie tam pracował. Ten typ co nie co wie. Tam wielu pracowało a teraz poszli do koźla. Nie bez powodu. Z palca sobie nie wyzsał. Mareczku. Wielki Około 11 - cie osób tam poszło. Firmę nie będę reklamował. Każdy kierowca z opolskiego wie o jaką firmę chodzi.

Krzysiek
@Wisiek

Wiadomo prace mozna zmienić gdzie komu lepiej , z powodów osobistych sam odszedłem ale mile wspominam i pozdrawiam chłopaków z firmy. Moja ocena 7/10 dzięki

Pracownik Miesiąca

Nie polecam! Załoga bez doświadczenia. Szef uważa się za Boga, a nie wie co się dzieje w jego firmie. Potrafi dać natłok zadań i liczyć, że zrobisz to od razu. FAKT. Nawet jak starannie przychodzisz i wykonujesz swoją pracę to dokłada tylko roboty, mówiąc, że jak ogarniesz to będzie podwyżka, więc nawet jak ogarniasz nowe zadania i wdrażasz zalecenia w życie, gdy zbliża się miesiąc premii, zostajesz przed samym końcem roboty zwolniony :) bez żadnego wytłumaczenia. Wszystko trzeba mieć na papierze i dowody, bo umowy słowne szybko Szefuncio zapomina. Wynagrodzenie małe, natomiast duży Mobbing. Masz w umowie 8 godzin, ale jak wychodzisz po 8 godzinach masz to wypominane, co więcej nie można brać nadgodzin bo są darmowe. Najlepiej pracować jak najdłużej, a zarabiać mniej. Paranoja. Przekręt za przekrętem, nie płacenie pracownikom z Ukrainy i oszukiwanie ich na każdym kroku. Mam nadzięję, że jakieś urzędy nie raz na kontrolę i może " Bóg" tej firmy przejrzy na oczy. za niedługo zamiast firmy FEDOROWICZ bedzie FJODOROVICH

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jan Fedorowicz Usługi Transportowe?

Pracownik Miesiąca

jakie awanse? Jak Szef wzywa Cię i daje Ci wiecej roboty i mówi, że jak się postarasz to za 3 miesiące będzie podwyżka i awans to wiedz, że w każdej chwili nawet 15min przed końcem roboty, zwolni Cię bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi. Tłumacząc się: że na kogoś musiało paść.

Czarek

Dobry pracodawca dla równie dobrego pracownika. Tak w skrócie można ocenić firmę, ja polecam!

Jarosław

W firmie poszukiwany jest kierowca C+E. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać zatrudnionym i jak wygląda czas pracy na tym stanowisku, wie ktoś coś więcej? Tutaj oferta: https://transportfedorowicz.pl/img/oferta-kierowca.pdf

Kierowca
@Jarosław

Właściciel to (usunięte przez administratora) uwaga mobilki na tego grubaska kanciarza ma kiepska pamięć i lepiej uzgodnienia spisywać na papierze i brać podpis z pieczątka bo inaczej będzie problem i oczywiście zostaniecie (usunięte przez administratora) ja osobiście nie polecam firmy lepiej gnój na pole u bauera wozić ????

Xxxxx

Polecam nogę ;)

Absolutnie się nie Zgadzam !!!!zarobki jak wszędzie indziej. Umowy jak wszędzie , zawsze są umowy nie pracujesz na czarno!Fakt załoga bez doświadczenia : księgowa słabizna, spedycja się uczy, sszefostwo narwane ale ja pracuje i będę pracować ! Są osoby które wracają po długiej nieobecności .Rozumiem rozpacz tych co odeszli ale to Wasza decyzja.

Zawsze się zastanawiam, dlaczego w szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem. "Opinia" nie wspominała o zasadności umów, a wykorzystywaniu zapisów KP do maksimum. A pracoswać będziesz tak długo jak szefostwo ci pozwoli. A uwierz mi, że za to "narwane" już namierzaja twoje IP;) P.S. Wracają jak się w toalecie zasiedzą.

mądrala
@:(

ciekawa wypowiedz , jednak nie ma nic wspólnego z pracą jaka jest ,widać ze mało pracowałes/aś a do powiedzenia masz najwiecej. tu nie masz jednego wyboru nie pasuje ci ksiegowość idz do biura warsztatowego , a moze do kapsla , a moze spedycja wyjść masz duzo wystarczy chęć pracy :)

Teresa
@mądrala

Widzę, że masz inne zdanie na temat pracy w firmie Jan Fedorowicz Usługi Transportowe niż Twoi przedmówcy. Jakie masz doświadczenia z pracą w firmie? Rozwiniesz nieco swoją wypowiedź?

@mądrala

Proszę, przestań pisać. Upokarzasz się. Nie potrafisz napisać jednego zdania bez błędu. Jeśli reprezentujesz firmę to nie idź tą drogą. Apel fo szefostwo - obetnijcie mu/ jej dostęp do Internetu.

nowy

@Pracownik - zgadzam sie z opinia! nie mam takiego doswiadczenia , jestem nowym pracownikiem (staz ponizej roku) i nie wymagam zarobkow o jakim śnią tutaj niektorzy. praca fajna, socjal ok, kawa/zajefajny ekspres/ herbata woda do woli, nie ma siedzenia w nadgodzinach i w soboty, umowa od razu,telefon , komputer szybko przygotowany, pani z kadr i szefostwo konkretne. praca trudna, wymaga skupienia ale jest fajne, ja gorąco polecam! mam nadzieie dluzej tu zostac,aha i nie wierze waszym opiniom.

@nowy

Nie bądź taki taki skromny. Jak na realia firmy to staż całkiem przyzwoity. Skoro pracujesz to raczej proponuję opierać się na własnych doświadczeniach i wyrobić sobie własną opinię. Chyba, że tak bardzo się skupiasz na trudnej pracy, że nie masz możliwości wyrobić własnego zdania.

Mądrala :)
@:(

widac w kazdej firmie spędziłes tylko chwile skoro masz taka znajomość tematu... możę wkoncu i ty postawisz swoją firme i pokażesz jak należy nią kierować , pozdrawiam !

Opinia

UT to nie tylko kierowcy. Spedycja, ksiegowość, kadrowa, fakturzystka, asystentka i szefostwo pracuje w siedzibie w Górecznie. Zdarza się, że aplikujesz do biura a lądujesz w warsztacie ( tuż obok, również w biurze, ale to zupełnie coś innego) Plusy - darmowy, duży parking - woda do picia bez ograniczeń przez cały rok - paczki mikołajkowe dla dzieci - wino na urodziny (tylko dla niektórych. Klucza wyboru nie znam) - klimatyzacja Minusy - brak pomieszczenia socjalnego, gdzie można spokojnie zjeść ( nie wygląda to profesjonalnie kiedy kontrahent wchodzi do firmy a przy biurku dziewczyna je parówki albo chleb z pasztetową:)) - wypłata duzo poniżej średniej. Uwaga- czasem obiecują coś ekstra. Nie zawsze to co obiecane to dane ( taki obiecanki cacanki) - umowy na czas ograniczony tak długo jak tylko się da. Nie daje to pracownikowi poczucia,ze pracodawca go potrzebuje. Dodatkowo szefostwo nie rozmawia z pracownikiem przed podpisaniem kolejnej umowy. Umowę przynosi kadrowa. - brak zespołu. Nie dba się o relację między pracownikami. Można odnieść wrażenie, ze niektórym zależy na konfliktowaniu pracowników. - brak premii zadaniowych. -umowy lojalnościowe. Samo w sobie to nic takiego, należy jednak uważać przy rozwiązaniu umowy o pracę i zwrocie kosztów szkolenia. - spora rotacja wśród personelu. To ludzie tworzą firmę, tu tego nie ma. Szef nie potrafi zatrzymać pracownika. Szkoda, wiedza i foświadczenie ludzi jest bezcenne. -pracownicy nie wiedzą w jakim kierunku zmierza firma. Nie ma jasno określonego celu. Podsumowując: Jeśli chcesz zatrzymać się na chwilę to aplikuj, jednak uważaj żeby się nie zasiedzieć.

Wiecie kto

Pracowałem... Długo.... Dużo ... znałem i znam wszystkich w tej firmie... szczerze ? Dla "osła" , który bedzie zapieprzał i nie dyskutował to każde stanowisko jest dobre, ale ten który podrzuci temat dla pani , powtarzam pani dorotki ( specjalnie małymi ) , będzie kimś. Kimś lepszym , kimś z pochwałą , na pierwszym miejscu . To poprostu ratowanie czyjegoś stanowiska , kosztem pracownika. Od momentu jak przyszła dorotka to firma naprawde godna polecenia zmieniła się w (usunięte przez administratora). Dlatego jest tam więcej ukraińców niż polaków , a właściciel nadal nie nauczył się niczego nowego... "migracja " Nie pozdrawiam i nie życzę wszystkiego dobrego.

Zen

To jest idealne miejsce dla każdego kto: 1. Nie ma żadnych ambicji - nie istnieje żadna akceptowalne przez ogół ścieżka awansu. 2. Może spokojnie patrzeć jak "lepsi" mają się jak pączki w maśle ( zarówno finansowo jak i w kilku innych kwestiach). Tzw. " Lepszych" można poznać po nazwisku, głupocie lub bezmyslnym posłuszeństwie. 3. Zgadza się na to, żeby samozwańczy zastępca szefa zachowywał się jak właściciel pracowników swojego ojca wydając im rozkazy 4. Lubi słuchać jak szef krzyczy na pracowników. 5. Lubi rosyjską ruletke, którą w szczególności upodobali sobie p.Menago. Na kogo wypadnie na tego bęc. nigdy nie wiadomo kiedy wypadnie na Ciebie !! Ani jak długo będziesz jej numerem jeden. 6. Nie ma problemu z tym, ze w firmie kazdy jest jednostką. Nie ma zespołu. To w dużej mierze zasluga P. Menago, która szczuje ludzi na siebie. 7. Jesteś Ukraincem - będziesz miał mieszkanie za grosze, zatankowany samochód, żebyś mógł do pracy przyjechać i kilka innych bonusów. 8. Możesz spokojnie patrzeć jak pies cale dnie spedza na uwiezi i musi załatwiać się do kojca bo nie ma komu to wyprowadzić. 9. Zgadzasz się z tym, ze w biały dzień łamane jest prawo - fekalia z firmowego szamba wywozone są na pola. Jeżeli jednak masz trochę oleju w głowie i szacunku do samego siebie to nie polecam. Rotacja ludzi (prawie nie ma osób z 2 letnim i większym stażem pracy) mówi sama za siebie

Ks
@Zen

Zgadzam się. Ja już poszedłem po rozum do głowy i się od nich uwolnilem. Byłem bardzo krótki ale za to intensywnie. Nigdy więcej!

Szanowni
@Zen

" nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie menadżera"

Mok
@Zen

Chciałbym na wstępie spytać jak oceniasz ta rotację? Według mnie lubisz i nadajesz się do pisania Bajek. Większość osób jaką ta Firma zatrudnia ma długą historię (nie 2 letnia A większą) ze względu na rodo nie będę wymieniać osób, ale warto Abyś odświeżyl informacje. Następna sprawa jest ktora fascynuje jak pięknie opisujesz swoje odczucia , co się zgodzę kazdy ma prawo do własnej opini. Jak również kazdy ma prawo " dojść do wszystkiego sam " i sam tym zarządzać A i tak znajdą się zawsze osoby ktorys bedzie źle. A jeśli chodzi o twoje bonusy ciekawy jestem czy ty nigdy nie miałeś prawa zapytania, i zastanowienia się tematem czy mieszkanie jest za grosze , czy auto za darmo :) Resztę swoich wyznań warto zostawic dla siebie lub sie przedstawić i pokazac jakim Ty jestes najlepszym pracownikiem

Karol Fedorowicz
@Zen

Panie samozwanczy fajna wypowiedź nr.3 ciekawe o kim ?... ile pracy ta wypowiedź cie kosztowała, moze ja mogę na twoj temat sie wypowiedzieć? Pozdrawiam ;)

Zen
@Karol Fedorowicz

Dawaj chłopie. Nie mogę się doczekać

Weryfikacja
@Karol Fedorowicz

Panie Karolu, przypominam, że to miejsce służy do wyrażania opinii o miejscu pracy, a nie o osobach. Użytkownik Zen przedstawił swoją subiektywną opinię dotyczącą pracodawcy. Pan również zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu.

Weryfikacja
@Mok

1. Jak oceniam rotację? Jest to ogromny minus, dla każdej firmy. Duża rotacja = brak zespołu. 2.Zgadzam się, że zatrudnieni ludzie historię mają dłuższą, staż w UT już niekoniecznie. 3. Prawo do pytania o cokolwiek mają nieliczni. Resztę się "zakrzykuje " (nierzadko na środku korytarza) 4. Nie oceniam niczyjej pracy, nie rozumiem zatem skąd ten atak. Nie uważam siebie za super pracownika. P.S. proponuję poczytać trochę bajek - pomogą w interpunkcji i ortografii.:-) I dodatkowo złagodzą napięcie.

Ksi
@Weryfikacja

To chyba twoja wypowiedźi sa bezsensowne i powinieneś przedstawić sie na forum naszej firmy , nam jest super . Ludzie oraz atmosfera , każdy może powiedzieć otwarcie co mu pasuje A co nie , a takie osoby anonimowe pokazują jak tylko robia na zlosc A nie wypowiadają szczerą promocję firmy

Tez księciunio
@Ksi

1. Nie jest to forum waszej firmy, a miejsce do wyrażania opinii o firmie. 2. Nie jest to miejsce do promocji firmy. 3. Ksi to skrót od Księciunio? 4. Popracuj nad tym co piszesz, ponieważ twoja "specyficzna" pisownia (ortografia, gramatyka, składnia ) zdradzają, że to Ty jesteś autorem większości postów. W dodatku w żadnym z nich nie ma nic merytorycznego. Szkoda, ze nie padł ani jednen argument za. Może coś o zarobkach? Rozliczaniu czasu pracy? Umowach?

Ksieciuniu
@Tez księciunio

Super sie pracuje , a Kasa co miesiąc jest , umowa jest , no jak Ty chcesz na czarno robić ...

,, Nikt " . Polska . opolskie
@Mok

(usunięte przez administratora) Napisz jakim twoim zdaniem jest dobry pracownik ! Czy ten co robi , i robi , i robi , i robi , i robi ( łoś) . i się nie odzywa . ( to dla człowieka jest źle bo dusi to w sobie i dostanie depresji w końcu . człowiek musi się wygadać , porozmawiać , wydławić to co siedzi , leży mu na sercu , czasami jest to bolesne , mówię o prawdzie . która w oczy kole całe życie . Czy taki co ma zdanie , zdanie , zdanie iiiii , może się upomnieć o podwyżkę i ją dostanie . N tańsi , tańsi ie zostanie z kwitkiem odprawiony . Zaznaczam , że pietruszka kosztuje już 19.00 pln. w kauflandzie w promocji 15.99 pln. , nawiązuję do tego , że wszystko winduje już do góry , oprócz wypłat . A rotacja jest w tej to firmie , nie ukrywaj , 50 % to ukraińcy . już , przyczyna : bo , ponieważ są tańsi . tańsi . tańsi . Łatwo się dorobić . Ojca masz oki , okay , okej . kończę te bzdury . pozdrawiam .

,, Nikt " . Polska . opolskie

Nie wiem jak na to patrzeć , pracuję w tej to firmie opinie i wypowiedź , ta z góry , jest po części prawdą . Ale , jest wielkie Ale , Sam Pan Janek Federowicz jest osobą , która zarządza nie tylko jedna firmą to pomijam . Jako człowiek jest ok , Jako człowiek porozmawia , o podwyżce jest trochę trudniej . Z dniami wolnymi na Ważne Sprawy rodzinne jest Problem . Ale nie wyzywa pracowników . Można wyrazić swoje zdanie , i porozmawia , czas znajdzie jak ktoś do Niego pójdzie . Pies jak pies śpi przy kojcu . Ale przywiązany jest i nie szczeka na ludzi . tylko na kota , który tam łazi , kot jak kot łazi sobie po podwórku specjalnie , a po co , aby psa wkur....ć psa . Ale to pomińmy . Jako szef ? Myślę , że musi się borykać ze swoimi problemami . Czasami da popalić . Ale uwierzcie mi , siedzi na spedycji , także frachty załatwia kierowcom . Z płaceniem to jest tak . CHCESZ WIĘCEJ ZARABIAĆ , TO OTWÓRZ FIRMĘ . Wiele czynników wpływa na wypłatę . jeśli chcesz zarobić więcej , Nie pracuj u Polskiego Pracodawcy , polecam Norwegię , Szwecję , Danemark we Czechach więcej zarobisz jako kierowca około 35.000 Kć - 45.000 Kć . Tylko tutaj jest potrzebna odwaga . 10.000 Kć to 1.600 PLN może 1.700 Pln. Policzcie sobie . Nie zarabiam kokosów , zaś jestem czasami w tygodniu w domu . Coś kosztem czegoś . chociaż chciałbym 7.000 PLN na wypłatę , ale tego nie mam . Są gorsi pracodawcy o podobnym nazwisku , tyle mogę powiedzieć . Prawdopodobnie jest taki w Biedrzychowicach .

Pracownik miesiąca

Miłośnikom hejtu życzymy wszystkiego najlepszego, oby to dobro do was wróciło!

Krzysiu

Jako Dawny Dawny pracownik firmy , szczerze polecam , musiałem zrezygnować z powodów rodzinnych Ale miło wspominam , jak teraz widzę jak elita sie powiększa to aż by sie chciało znow moc pracowac ;/ Polecam Firmę od Jasia !

KRACZKO

Poco taka dyskusja , idziesz patrzysz wyrabiasz opinie i decyduj proste A nie ten tak ten tak , każdy swoj rozum ma prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Fedorowicz Usługi Transportowe - Głogówek

• Jak się pracuje w Jan Fedorowicz Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Fedorowicz Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Fedorowicz Usługi Transportowe?

Jan Fedorowicz Usługi Transportowe
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 18
    48-250 Głogówek